Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcplasztika - tartós, nem felszívódó szálbehúzást csináltatott már valaki? fórum

Arcplasztika - tartós, nem felszívódó szálbehúzást csináltatott már valaki? (beszélgetős fórum)


2019. dec. 2. 09:03

Viczián dr csinálja csak.

Szilikonból van és a hajas fejbőrnél húzzák ki.

1 db 90 e Ft. 3 db az egyik és 3 db a másik oldalra szükséges. Szerinte látványos és 5-6 évig tart. Műtét helyett illetve ha már nem használnak a felszívódó szálak. Persze mi mást mondhatna. Én is gondolkodom rajta, de sajnos nem találok senki sem, aki ilyet csináltatott magának.

Pedig nagyon jól hangzik.

2019. dec. 2. 09:03

Viczián dr csinálja csak.

Szilikonból van és a hajas fejbőrnél húzzák ki.

1 db 90 e Ft. 3 db az egyik és 3 db a másik oldalra szükséges. Szerinte látványos és 5-6 évig tart. Műtét helyett illetve ha már nem használnak a felszívódó szálak. Persze mi mást mondhatna. Én is gondolkodom rajta, de sajnos nem találok senki sem, aki ilyet csináltatott magának.

Pedig nagyon jól hangzik.

2019. okt. 14. 08:22

Én a sajat szememmel lattam,ahogy csinàlják és ugye a végeredmènyt is.Annyira minimalis a különbseg,hogy csak akkor veszed eszre ha nagyítóval nezzed.

Szerintem pénzkidobás.

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Radni)
2019. okt. 13. 18:35

Én nem, és nem tudom, hogy itt van e olyan, akik ilyen szépészeti beavatkozásokkal él...


Biztos vagy benne, hogy kell ilyen? Szívesen megnéznélek, hogy miért gondolod, hogy szükséged van rá...

2019. okt. 13. 15:17
Sziasztok, nem felszívódó szálbehúzáson gondolkodom. Valaki próbálta már? Mennyibe kerül vajon (drágább-e a bioszálasnál), hallottatok róla valamit? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook