Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


4732. Noralux (válaszként erre: 4731. - MVeronika)
2015. jún. 21. 19:40
Jánky doktornál volt :) írta a múltkor :)
4731. MVeronika (válaszként erre: 4635. - Borzoska3)
2015. jún. 21. 19:03

Borzoska, meg szabad kérdezni, hogy kinél voltál zsírbetöltésen? Altatásban csinálták? És bevált, szép lett?

Én most halasztottam el Szegeden, mert nem tudtam elszakadni a munkámtól (:, meg megint megijedtem, ahogy szoktam.

December 9-én megyek majd.

4730. NNelly
2015. jún. 21. 16:44
Tettem fel a 3 hetes állapotról képet.
4729. NNelly (válaszként erre: 4726. - Elyn)
2015. jún. 21. 15:48
Mi itt egy páran mostanság kezeltettük magunkat, folyamatosan számolunk be az eredményekről.
4728. 0c62621cb8 (válaszként erre: 4727. - Szédült-napraforgó)
2015. jún. 21. 15:13
Akkor biztos azon van, mert nem ertek hozza es nem allitgattam. :/
4727. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4725. - 0c62621cb8)
2015. jún. 21. 15:08
Igen , ha a telón a totózást nem automatikusra állítod, akkor "szép arc" funkciót alkalmaz, ami retusál alapból.
4726. Elyn
2015. jún. 21. 09:42

Nagyon felkeltette az érdeklődésem a HIFU kezelés,láttam Maggie képeit, nagyon tetszettek. Drakula,ultherapy engem nem gyűzött meg ( régóta olvasok róla a neten , figyelemmel kísérem a véleményeket, képeket ) a HIFU hatásosabbnak tűnik. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy kivel érdemes a kezelést elvégeztetni, aki gyakorlott és biztonságos, jó minőségű gépeket használ, még ha drágább is. Akik próbálták, azoktól a későbbiekben is jó lenne tapasztalatokat hallani, ..hónapok múltán is... Szóval minden érdekelne a HIFU-val kapcsolatban..

ui.: kérlek az ne írjátok, hogy olvassak visssza ..majd 5000 hozzászólásnál azért ez már nem olyan könnyen megy..mégha csak néhány százat kellene is visszaolvasni, azért elég sokat átolvastam már ...de azóta is lehetnek új tapasztalatok..

4725. 0c62621cb8 (válaszként erre: 4723. - Szédült-napraforgó)
2015. jún. 20. 23:47
Sajnos mindegyik kep ilyen minosegu, en sosem retusaltam meg kepemet biztos a telefonban van valami program. Nem tudom. :/
2015. jún. 20. 15:35

sziasztok.gondoltam leírom a saját tapasztalataimat,hátha tudok segíteni vele bárkinek :)

én végeztettem magamon egy kisebb beavatkozást,ami alig jár fájdalommal,ez a thread lifting,lényege:felszívódó kollagén szálakat injekcióznak be az arcba.Nem olcsó beavatkozás,olyan 200és 300 ezer ft között van az ára,attól függően ,mennyi szálat kell beinjekciózni az arcba.Mindez beesett arcú nőknek ajánlott+olyanoknak,akiknek még nem megereszkedett az arcuk,inkább csak kezdődő ráncaik vannak,azokon segít,és az orvosok 30-40éves kor között ajánlják ezt a beavatkozást/magam is 30as nő vagyok/.

A hatás tart kb 2 évig,a szálakat,mint írtam,tűvel juttatják be,a végleges eredmény kb 3 hónap múlva látszik,de már az első napokban javít a bőr szerkezetén.Bio lifting kezeléssel kombinálva szép arckontúrt és bőrtónust eredményez,nekem a kezdődő ráncaimat szépen elhalványította+az arcomon oldalt lévő két gödör/amit sokan feltöltetnek/szépen kitelítődött,végre azt a nőt látom a tükörben,akit szerettem volna.Egyedül a szem alatti ráncaimon nem észleltem változást,ott sajna látszik most is,de egy egy biolifting után azokat is halványabbaknak látom.

akinek megfordult már a fejében h megcsináltatja,azt csak biztatni tudom,én nem vártam ilyen jó eredményt,szóval ha még nem szorul az arcotok plasztikára,de már itt-ott van 1-1 szarkaláb,azokkal csodát művel és igencsak eltolhatja a plasztikai műtét szükségességét az arcotokon,ebben mostmár biztos vagyok.Mikor mondták,nem hittem el,de mivel a saját bőrömön tapasztaltam a változásokat,már elhiszem :)

remélem tudtam vmicskét segíteni,de bioliftingről,thread liftingről sok sok infót találtok neten,mindennek részletesen utána lehet nézni+a biolifting helyett/vagy akár felváltva/kérhettek dermarolleres kezelést is,bár nekem a biolifting kicsit jobban bevált,de ugye kinek mi,nem vagyunk egyformák,érdemes próbálkozni.

ja és még valami,ami nagyon fontos:A MEGFELELŐ ORVOS KIVÁLASZTÁSA!!!Rollert pl végez sok kozmetikus is ami egy csalás mert nem értenek hozzá igy semmi eredménye,olcsó húsnak híg a leve erre csak ennyit írnék,sokan írták már nekem hogy a roller nem ér semmit,aztán sokan rájöttek,nem a rollerrel van a baj,mint beavatkozással,hanem azzal aki csinálja.Aki rászánja magát,az úgy tegye,hogy több pénzzel és korrekt,hozzáértő ORVOSSAL induljon neki az egésznek,és tájékozódjon!

Sok sikert!!:)

4723. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4712. - 0c62621cb8)
2015. jún. 20. 11:02
Dorina tegyél fel egy retusálatlan fotót, előttünk nem kell szégyenkezned miatta... Mutasd meg, hogy konkrétan mi nem tetszik magadon, lehet, hogy tényleg szóba jöhetnek finom igazítások, amelyek az összképet javítják, és elindítják a gyógyító folyamatokat a lelkedben. Nem tudhatjuk, hogy mit vált ki belőled,lehet, hogy semmit, de az eddigieket olvasva még inkább biztos vagyok abban, hogy rettenetesen és indokolatlanul a földbe döngölted saját magadat. Az önértékelésed olyan szinten negatív és torz, ami nem normális. Ugyanakkor egyetértek azzal, aki azt írta, hogy az általad feltöltött fotó nem azt tükrözi, amit írsz. Azon nyoma sincs olyan szintű komplexusnak, mint amit a soraid sugallnak. Amikor megláttam a fotóidat, komolyan nekem is az jutott eszembe, hogy szívatsz minket. Nem azért, mert a fotó retusált és nem adja ki a problémád lényegét, hanem azért, mert valójában ragyogsz azokon a képeken.
4722. makrancoskata (válaszként erre: 4720. - Grizus)
2015. jún. 19. 20:28
Grizus igazad van....lányomnak is van egy szingli barátnöje, Dórinával egyidös. Eddig anyukájával lakott együtt, most lett önálló lakása. Van egy nyugodt kisugarzása, barátnözik utazik, s várja persze a herceget, de nem lovagol, elé....s biztos vagyok benne hogy eljön az ideje...mert a jó hozzáállás fél siker...s neked is eljön..de ezt te is tudod :)
2015. jún. 19. 20:25
a 2. talis lányokat is lehet sztem persze :))naná
4720. grizus
2015. jún. 19. 19:16

Örülök, ha tetszett Nektek amit írtam. Jó érzés, ha az ember rájön, hogy más is jár hasonló cipőben.

Nekem sincs még családom, Dorina, pedig négy évvel idősebb vagyok Nálad. És? Még nem is nagyon akartam eddig. Igazi párkapcsolatom se vol... de nem baj, mert lesz! Nem érdekelnek az elvárások, bízom magamban és az életemben. Sose hidd, hogyha családod lenne, az "maximálisan kitöltené az életed" és nem lennének gondjaid,kérdéseid... ha szeretnéd, az jó, de más helyett semmi se jó.

4719. cumus (válaszként erre: 4714. - Január 19)
2015. jún. 19. 16:07
Gyere el a cuccaidért:)) , ha annyi idöd van:))Èn szivesen megnéznélek:)
4718. cumus (válaszként erre: 4711. - Aff181865e)
2015. jún. 19. 16:05
Mindenkit szeretettel várunk, többek között Téged is:)
4717. cumus (válaszként erre: 4709. - Noralux)
2015. jún. 19. 16:04
Pontosan ezért szerettem azonnal beléd !!:)Okay, csak azokat engedem be. Esetleg a 2. talis lányokat is??!!
4716. cumus (válaszként erre: 4708. - Grizus)
2015. jún. 19. 16:00
Nagyon tettszett amit irtál. Èn is ebben a cipöben jártam, járok :) ès szerintem még sokan mások is. Jól megfogalmaztad. Mintha én irtam volna:)
4715. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4712. - 0c62621cb8)
2015. jún. 19. 14:35
Érdekelne akkor is hidd el, és az is a normális....:))
2015. jún. 19. 10:02
jövő pénteken délután randim van BB-vel, utána a hétvégém szabad. szervezzünk egy találkozót, én szívesen mennék. :)) megmutatom az új arcomat..
4713. január 19 (válaszként erre: 4707. - Grizus)
2015. jún. 19. 09:58
teljesen igaz, amikeért írsz grizus..maximálisan egyetek Veled!
4712. 0c62621cb8 (válaszként erre: 4708. - Grizus)
2015. jún. 19. 09:54
Kedves Grizus! Lehet, hogy igazad van és később találok rá önmagamra, de az is lehet, hogy soha. Én tényleg mindig is így éltem, hogy sosem szerettem tükörbe nézni. Pedig most, amikor nézem a fiatalkori képeimet, igazi hülye voltam... Most örülnék, ha úgy néznék ki. De persze ez a normális, hogy az idő megy... Nyilván ha lenne családom, gyerekem,nem lenne sem időm, sem kedvem ezeken rágódni, és nem is érdekelne ez a téma. De sajnos nincs semmim, ezért marad ez az űr, amit sajnos ezekkel a feltöltés hülyeségekkel próbálok kitölteni. :(
4711. aff181865e (válaszként erre: 4702. - Január 19)
2015. jún. 19. 09:29
Ha komoly én is jönnék, szeretnék személyesen megismerni mindenkit. Látom, hogy akik már találkoztatok, jó barátságban vagytok, mindenki vidám, erre nekem is szükségem van.
4710. makrancoskata (válaszként erre: 4709. - Noralux)
2015. jún. 19. 09:22

nem kell fotoshop !!! szép vagy te Luxusbabe anélkül is

....egyetértek , a tagok azok akik ott voltak...slussz passz!!

4709. Noralux
2015. jún. 19. 08:46

Cumus, csak csendben kérdezem:

NEM ISMERED A PHOTOSHOP-pot???????????

Retusálj, de azonnal!!!!Bedagadt fej,szem, no smink, anyám és én így elmentem ...ááá!!! (Vicces :) ) Minden esetre klassz volt, jó látni a képeket :)

Egyébként szerintem az jöjjön be a naplóba, aki ott volt.. mert szerintem azokra tartozik, nem?

4708. grizus (válaszként erre: 4707. - Grizus)
2015. jún. 19. 02:13

És igen, szeretned kellene magad... ismerős a problémád számomra... azt nem mondom, hogy könnyű az embernek megszeretni magát, mert sok szembesüléssel, fájdalommal járhat, de ott van mindenkiben és elemi fontosságú az élethez. Ha egyedül nem megy, segítséggel. Nyiss önmagad és a világ felé.

Most úgy tűnhet, mindez nem a fórum témájához tartozik, de azt gondolom, amit szépészetileg meg lehet kívülről tenni, az sok lehet, jó lehet, de belső problémákat nem old meg. Ha belül nagyjából oké, akkor jöhet, de ettől még senki se jött rendbe. Na, ennyit akartam mondani.(:

4707. grizus (válaszként erre: 4642. - 0c62621cb8)
2015. jún. 19. 02:04
Kedves Dorina, hidd el nekem, hogy ez belső probléma. Szerintem nem találod az életed értelmét, magának az életnek az értelmét. Ez egy belső válság, csökkent életerő, aztán stressz, kialvatlanság, aztán ez kiül az arcodra. Aztán lehet sokkal rosszabb is. Mire mész egy kis feltöltéssel? Ebben a mostani állapotodban hamar elmúlna az az érzésed, hogy ért valamit. Én világéletemben azt hittem, öreg vagyok, öregebbnek tűnök a koromnál. Rengeteget szenvedtem emiatt. Miközben folyton olyan visszajelzéseket kaptam, hogy pont fordítva van, de én ezt valahogy nem tudtam látni. Egyszerre voltam öreg és közben egy kislány. Igaz, hogy egy-két éve dermarollerezek, ami használ, de belül, a belső változásaim hozták meg azt, hogy most 39 évesen nem látom és nem érzem magam öregnek, ellenkezőleg! Ha pusztán kívül teszel valamit, az nem lesz elég, belül is kell tenni. Nem mintha én tökre a helyemen lennék, de sok dolgot máshogy látok mint pár éve. Találj több örömet az életedben és az értelmét! Ettől több életerőd lesz, pozitívabb leszel és akkor már reálisabban fogsz hozzáállni egy-egy kisebb külső változtatáshoz. Lehet, hogy Veled is az lesz, mint velem, hogy később kezdesz magadra találni. Sosem késő! Ne temesd magad, ne dőlj be ennek! Az igazi életed még csak ezután kezdődik, erre gondolj, bármit is látsz a tükörben! Lesz az még sokkal szebb is!(: Sok szerencsét hozzá.
4706. cumus (válaszként erre: 4703. - Kiss Ildikó)
2015. jún. 18. 23:41
Belekukkantottál már?
4705. cumus (válaszként erre: 4701. - Tanti59)
2015. jún. 18. 23:21
Tanti, te már mióta vagy ott?
4704. cumus (válaszként erre: 4702. - Január 19)
2015. jún. 18. 23:21
Nagyon pörögtök:)))Vasárnap indulunk kutyástól macskástól és 3 hétig maradok kis hazánkban:)Hétfön hajfestés, kedden szemhéjtetkó, szerdán.......27-28-ára gondolsz ?
4703. Kiss Ildikó (válaszként erre: 4692. - Cumus)
2015. jún. 18. 22:17
Tényleg megelőzött a Nora! gyorsabb volt :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook