Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


6292. fruti89 (válaszként erre: 6291. - 8f8f3a827e)
2016. febr. 24. 09:23

Kedves Kolbi!


Ha az adatlapomra kattint látni fog egy képet a jelenlegi állapotomról. Arra lennék kíváncsi milyen kezelést ajánl a probléma megoldására. Amit a kép nem ad vissza az a szeborreás vagy arra hasonlító tünet ami mellé társul egy napbarnított/sérült felület. Nem beszélve zsíros bőrről.Sok orvos véleményét meghallgattam de nem egyeztek a vélemények.


Egy Nyíregyházi doktornő azt mondta hogy genetikailag így kódoltak mindegy mit

vagy hogyan eszem iszom.(30 vagyok) Meg ugye a

szeborreás bőrre nem létezik megoldás!?

Képzeljen el egy arcot ami egy hagyományos nyomkodós tisztítás után max 2 nap visszatér ugyanabba az állapotba.


Olyan faggyúmirigy túltermeléssel állok szemben amin csak :

Roaccuttan és társai segíthetnek.


Vannak kezelések amiről lebeszélt. Nagyon divatos

a lézeres faggyúszabályozás szerinte hosszútávon mikrósérüléseket okozz és a bőr is hozzászokik ami után már nem lesz eredményes ez az opció.


Tág pólusaim eltüntetése(A képen nem annyira látható) lehetetlen. Csökkenteni lehet a többi ámítás.Erre számtalan példát felhozott a celebektől kezdve az orvosi szemlélet meg hasonlók

kb semmit nem értettem a dologból (orvosul) beszélt. Itt is különböző lézeres ke. értett.


Na elég ennyi. Biztos vagyok benne hogy tudja mit akartam kihozni az irományból még ha összefüggéstelenül is fogalmaztam.


Előre is köszönöm!

6291. 8f8f3a827e (válaszként erre: 6284. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 15:26

Minden kornak meg vannak a maga szépészeti eljárásai. 30 éves kor alatt, ha nem heges az arc a természetes, a saját rostképzést elősegítő eljárásokat részesítjük előnyben. Ilyenek az ipl, az elos, a lézer, a különböző hámlasztó savak, erősebb krémek, A vitamin származékok.


A feltöltés, volumenpótlás, a különböző művi pótlások nem javasoltak. Aki a saját rostképzpsről lebeszél ilyenkor, az sarlatán. 20 éves kor után minden évben a saját kollagén rost állományunk 1%-t veszítjük el évente természetesen. Ez persze sok mindentől függ, de akkor is marad elég, amit lehet ingerelni. Ne mondj le erről semmiképpen sem!


Kolbi

6290. Nátháska (válaszként erre: 6286. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 14:09

Ez engem is nagyon érdekel, mert 34 éves létemre az orcám teljesen meg van ereszkedve. Már mosolyognom sem kell, és a szám-orrom között a redő bevésődött ránccá vált. Szép lassan bulldog-képem lesz, ha ezt nem tudom valahogy megoldani.

Vagy marad az arcplasztika :)

6289. Smoochie (válaszként erre: 6281. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 13:56

Azt értettem is, hogy a lézer miért kell, ez a szálbehúzás tűnik túlzásnak egy 24 éves arcon. De ha azt mondod, hogy nagyon beesett lett és hízás ellenére olyan is maradt, akkor már világosabb egy kicsit az elképzelés :)

Azért én próbálkoznék még mindenféle mással, és csak akkor nyúlnék ilyen módszerekhez, ha minden más kísérlet csődöt mondott. Elég vizet iszol? Rendesen eszel? Alszol eleget? Mozogsz sokat, főleg a friss levegőn?

Dohányzás, alkohol, partiállatkodás esetleg? Túl sok alapozó? Túl sok napozás?

Csak azért, mert vannak ilyen körülmények, amelyekkel egy fiatal arcot is meg lehet rogyasztani, illetve a megrogyásból visszahozni :) A jó egészség és közérzet meglátszik ám, illetve a hiánya is. Ha netán az utóbbi a helyzet, akkor azon nem igazán segít holmi szálbehúzás sem.

Szerintem

6288. Maggie (válaszként erre: 6286. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 12:50
Köszi, megnéztem :-) Tényleg, nem okoskodni akartam, csupán a korod lepett meg. Persze, ahogy írtad, nyilván simán lehet pár hónap alatt is éveket "öregedni". Ami biztos, 45 után valóban drasztikusan tud romlani a helyzet. (Az 50-ről nem is beszélve.) Visszanézve a régi fényképeimet, mit nem adnék most a 30-35 éves arcomért... Pedig akkor néha milyen borzasztónak láttam.
6287. xellex (válaszként erre: 6281. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 12:35

Egyik kedves telt arcú ismerősömnek komoly gondja adódott. Én kb. 10 évig nem találkoztam vele, amikor jön velem szemben egy nő az utcán és mosolyogva rám köszön. Én sajnos tétovázva válaszoltam. Erre Ő: ugye, hogy meggyötört az élet, már rám sem ismersz? Én meg azt éreztem jobb lenne elsüllyedni. Annyira az arcára volt írva minden gondja-bánata, hogy 28 évesen kb. 43-k nézett ki.

Ha lelkileg rendbe jössz már szebbnek fogod látni önmagad, ahogy meg terveid teljesülgetnek újra életteli lesz arcod.De ehhez türelem szükséges.Ha valóban 24 éves vagy napi arcmasszázzsal eléred arcod felmelegítését, amely tömörebbé teszi azt, símítva az esetleges ráncokat is.

6286. fiskerkarma (válaszként erre: 6282. - Maggie)
2016. febr. 23. 12:33

Maggie.. Linkelek egy videót, hátha így jobban tudom szemléltetni, hogy mire gondoltam :-)


[link]

6285. kori54 (válaszként erre: 6281. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 12:21

Nem tudsz kicsit visszahizni a feltöltés helyett?

Sokkal inkább ezt kellene tenned, mint évente hyaluron netán saját zsirbetöltésre járnod. Ehhez túl fiatal vagy :)

6284. fiskerkarma (válaszként erre: 6282. - Maggie)
2016. febr. 23. 12:15
Akkor kíváncsi lennék milyen megoldást javasolsz megereszkedésre? Komolyan kérdezem :-) Ha nem megy el a kedvem akkor indítok naplót természetesen.
6283. Maggie (válaszként erre: 6281. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 12:12
Bocsi, miközben írtam Neked, már meg is válaszoltad a kérdést. 12 kg fogyás, és egy komoly magánéleti válság tényleg tud csúnya dolgokat produkálni arcon. Így érthető a dolog. Szurkolok, hogy rendben menjen minden, és egy vidám, megszépült arc nézzen majd Rád vissza a tükörből.
6282. Maggie (válaszként erre: 6274. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 12:09
A mikroszál az orcák liftingelésére nekem is erős túlzásnak tűnik 24 évesen. Valóban szükséged van rá? Én is örülnék, ha csinálnál egy naplót a kezelésekről, előtte, utána képekkel, hiszen most úgymond egy csomagot kapsz, és nem egy adott kezelést, szóval kíváncsi vagyok, honnan-hova juttok el vele.
2016. febr. 23. 12:05
Már vártam ezeket reakciókat dehát mit is vártam.. Házhoz jöttem a pofonért :-) Természetesen nem nyáron fogom végigcsinálni a 3-4 lézeres kezelést, most március végén kipróbálom az elsőt, a többit majd szeptemberben folytatjuk. Őszintén irigylem azokat a nőket akiknek 30felett is makulátlan és gyönyörű a bőrük. Én sajnos nem tartozom közéjük. Bármilyen hihetetlen de 20-22éves kor felett leáll a bőr kollagéntermelése szóval kenhetünk rá bármit, nem fog segíteni. És nem csak a bőr öregszik hanem alatta a kötőszövet is, elkezd megereszkedni amit a krémek nem raknak vissza a helyére :-) Nekem fél éve volt egy magánéleti válságom amikor 1 hónap alatt 12kg-t fogytam és majdnem elhaláloztam bánatomban. Már nem az az arc néz vissza a tükörből, mint 1 éve. Hiába híztam vissza sajnos az arcom vékonyka, beesett maradt. Elvesztettem nem kevés zsírréteget. Miért kéne elfogadnom, hogy ilyen lett a bőröm ha egyszer változtathatok is rajta? Csak azért mert másnak csípi a szemét.. Nem arcplasztikára vagy botox-sorozatra készülök :-) Lézeres arckezelést már egész fiatal kortól lehet alkalmazni, tinédzserkori aknés hegekre kifejezetten ajánlják. Persze szép a bőröm 1kg alapozó alatt nem látszanak a hegek de attól még ott vannak...
6280. Nátháska (válaszként erre: 6274. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 11:46

Szia!


Egy naplót nem akarsz erről a kezeléssorozatról indítani? Engem érdekelne :)

6279. Smoochie (válaszként erre: 6274. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 11:15

A lézert értem, ha aknés hegek vannak, meg mondjuk a mimikai ráncok elleni mezoterápiát is.


De feltöltést és mikroszálakat 24 évesen?! Remélem, hogy ez komoly, mert viccnek sz.r :)

6278. 75Eperke
2016. febr. 23. 09:52
Egyébként nekem is leesett az állam! Ez nagyon durva 24 évesen!!!! Ezek a kezelések kb nekem kellenének, de még nekem se mind :)
6277. 8f8f3a827e (válaszként erre: 6274. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 09:48

"Nekem még mezoterápiás ampullákat ajánlott a homlok ránctalanítására, sajnos nekem azt a túlzott mimika okozza de 24évesen nem akarta rámbeszélni egyből a botoxot.A nasolabiális redőkbe hyaluronsavas feltöltést javasolt, az orcák liftingelésére pedig a felszívódó mikroszálak behúzását."


Mást nem ajánlott még? Így 24 évesn. Mit fog a doktornő csinálni, ha 45 leszel?


Kolbi

6276. xellex (válaszként erre: 6273. - 8f8f3a827e)
2016. febr. 23. 09:23
Bizonyíték nélkül minden csak feltételezés és arra meg alapozni nem lehet.
6275. 01d18476a0 (válaszként erre: 6274. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 09:19
Szerintem 1 hónap múlva már nagyon veszélyes elkezdeni a lézer kezeléseket..főleg ha többször kell csinálni. .hónapokig nem érheti napsütés. Még az sem ha ki mész az utcára napsütésben 10percre..ha meg még tavasszal is javasolják akkor meg nem olyan hatásos lézer. De te tudod...főleg ha 24 évesen 4 alkalommal kell menni...
2016. febr. 23. 08:51
Sziasztok! Voltam Cs. Krisztinánál konzultáción. Ő csinálta Jak*pcsek G.-nak a HIFUT... És még sok "híresebb" személy megfordult a székében. A doktornő arca, bőre nekem már-már szinte hihetetlenül tökéletesnek tűnt. Kb 10 évvel idősebb tőlem de simán cserélnék vele!!! Természetesen kifaggattam, hogy milyen kezeléseket alkalmazott magán és neki mi a véleménye/tapasztalata. Nos.. Ő kipróbálta magán a HIFUt 1x.. Többször nem. Azt mondta, hogy nekem nem is ajánlja.. Nem akarta kifejteni, hogy miért. Volt több Co2 lézeres arckezelése, többek között az asszisztensét is pár nappal előtte kezelte, még paprikapiros volt az arcbőre amikor ajtót nyitott :-) Nekem is ezt a fajta lézeres kezelést ajánlotta, a széndioxid lézer nem hatol olyan mélyre ahol a zsírszövet van, így az elmondása alapján nem lesz kontúrvesztés. Sok kezelést végzett már és a páciensei 98%-a elégedett volt. Mivel több kezelést is csinált magán, bízom benne hogy minden rendben lesz. A HIFU-ról nem nagyon akart beszélni, szerintem ha annyira szuper lenne akkor bátran ajánlaná másoknak is. Nekem még mezoterápiás ampullákat ajánlott a homlok ránctalanítására, sajnos nekem azt a túlzott mimika okozza de 24évesen nem akarta rámbeszélni egyből a botoxot. A nasolabiális redőkbe hyaluronsavas feltöltést javasolt, az orcák liftingelésére pedig a felszívódó mikroszálak behúzását. Ezt ő is többször alkalmazta a saját arcán. 4 hét múlva vágok bele, először a lézeres kezelésekkel kezdünk szerintem 3-4 alkalom biztosan kell az aknés hegekre.
2016. febr. 22. 22:30

Nagyon jó a fórum. Már egyre kevesebben nyalják be, hogy “voltam itt és nagyon kedvesek voltak, és gyertek ti is, mert nekem sikerült, alig várom, hogy újra mehessek…” című szöveget.

3 évig küzdöttem egy másik fórumon a végleges szőrtelenítéssel, hogy végre beálljon a valódi szolgáltatás az azt megillető helyre. Ma már mindenki tudja, a lézeres szőrtelenítés fáj, nyáron nem lehet végezni, és tartós, nem végleges. Az, hogy a gépen egy gomb van és azt kozmetikus vagy orvos nyomkodja, az mindegy, mondták ők. Aztán szépen megfizették az árát az információ hiánynak, meg a sporolásnak.

Mondom a szokásos primitív hasonlatomat: ha valaki lázas, akkor egy szem Algopyrin ezt leviszi. Ez az előírás. De ha másfelet veszünk be, akkor sok embernél ez még jobban hat. De ha már két szemet, úgy már több lehet a mellékhatás, meg minek? Egy szem és kész, a biztonság sa lényeg. De sok embernek egyáltalán nem jó, mert nem dolgozik a gyógyszer, mert allergiás rá, stb. Van helyette más, ezt az orvos és a beteg is tudja. Az évek alatt kialakul egy rend, mely működik mindkét oldalról. A szépítő eljárások most küzdenek a dobogóért. Rá kell jönnünk, nagy pénz, nagy hatás és ilyenkor a nagy bukás is benne lehet.


Amikor megvettem a második szőrtelenítő gépemet, 22 millióért, akkor a disztribútor elmondta, külföldön direkt lejjebb viszik az energiát, mert a gép már 3-4 kezelésre mindent elvisz. Őszt, barnát, vöröset, mindent. Aztán amikor megkaptam a gépet, a gépnaplóban le volt írva, hogy a kitűnő eredmény 50-75%. Majdnem gutaütést kaptam. Én meg 90%-ra eredmény garanciát vállatam. Gyorsan le kellett szoknom, hogy mindenkit ellássak. Előtte komoly vizsgálat, fotó, szerződés. Mit tud a gép, mit adok én, mit vár a páciens. Ha biliárdgolyó simaságot vár, el úgy huss, irány az ajtó...Így lehetett biztosítani a garanciát. A 100 ezer Ft-os otthoni gép is dolgozik, 100-ból 3 páciensnek elviszi a szőrt, míg az én gépen 95-n segít. A fennmaradó 5 pácienst meg nem vállalom garanciával. Nincs szédítés, hülyítés, mert a hírnevem oda, és rosszul fogok aludni. A rossz hír gyorsabban terjed.


Ugyanez lehet a fókuszált ultrahanggal is. Az FDA átvette, de csak szigorú feltételekkel. Valószínű benne lehet a leiratban az a mondat is, hogy “egyes esetekben olyan eredmény is elérhető, mely a plasztikai műtéthez hasonlatos”. De nem mindenkinél és nem mindig. Nincs ebben semmi különleges, csak olvasni kell a sorok között, meg tudni, kihez menjünk bizalommal. Sokan fognak még sokat fizetni az információ hiány miatt.


Kolbi

6272. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6269. - NNelly)
2016. febr. 22. 19:39
De ha megnézitek az elégedett kommenteket, azok java nem régebbiek pár hónapnál. Utána a legtöbb nem folytja, pedig onnantól lenne érdekes.
6271. xangie (válaszként erre: 6270. - 01d18476a0)
2016. febr. 22. 19:10
Kedves tiszike, kopp-kopp :-)
2016. febr. 22. 18:54
Új fotók a naplóimban...ha esetleg valakit érdekel..
6269. NNelly (válaszként erre: 6267. - Smoochie)
2016. febr. 22. 17:28
Az elégedettek túlnyomó többsége pedig annak örül, hogy csökkent a zsíros tokája. Khmmm...
6268. 01d18476a0 (válaszként erre: 6267. - Smoochie)
2016. febr. 22. 16:40
Igen .ezek után tuti hogy nem mernék elmenni hifura..amikor valós emberektől hallom a negatív dolgokat itt a fórumon
6267. Smoochie (válaszként erre: 6265. - Xellex)
2016. febr. 22. 16:26

Szerintem ez azért túlzás. Egy csomóféle eljárás bejön a páciensek túlnyomó többségének. Mellnagyobbítás, kisebbítés, arcfelvarrás, zsírleszívás, botox: mind 90% fölötti elégedettséggel megy. A liquid facelift 100%.


Az Ultherapy a mezőny végén között szerepel 64% körüli produkcióval, és egy csomó részletes, fotóval illusztrált horrorsztorival.


Persze teszemazt egy mellfelvarrásnál is megeshet, hogy elrontják, de ez leginkább orvosfüggő.

Az Ultherapy ellenben orvostól többé-kevésbé függetlenül pocsék eredményeket és kifejezetten boldogtalan pácienseket tud ajánlani.

6266. 01d18476a0 (válaszként erre: 6265. - Xellex)
2016. febr. 22. 12:41
Teljesen igaz...
6265. xellex (válaszként erre: 6262. - Szédült-napraforgó)
2016. febr. 22. 11:11
Hát ha a realself-t nézzük mindenféle beavatkozástól elmegy a kedvünk, hisz a szemhéjplasztikától a zsírleszíváson át a mellműtétekig mind mind el van szúrva...
2016. febr. 21. 22:51

PL..mennyi szörnyű szilikon cicit csináltak..és még is sokan csinaltatjak..akkor is ha sok szörnyű elrontott fotót lehet találni.

De sok nagyon szépet is..mitől függ. A doktortol?a technikátol?? Lehet hogy akiknek jól sikerült a hifu sohasem keresnek forumokat...Nemtudom...

6263. lion18 (válaszként erre: 6262. - Szédült-napraforgó)
2016. febr. 21. 21:19
Vagy pedig sokan annyian hinni akarnak a kezelésben, hogy azt gondolják, velük ez nem történhet meg, és bevállalják...viszont akkor mi az ami valóban működik? Talán a hideglézer, még arról nem hallottam rosszat....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook