Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


7042. 093af9921c (válaszként erre: 7035. - Velvet67)
2016. okt. 22. 12:15
Kedves Velvet76.Par napja regisztraltam,gondoltam megirom elmenyemet.De kb ra par orara vagy 15levelet kaptam hogy ha nincs kep akkor ne is irjak,ki csinalta,hol csinalta,kuldjel emailre kepet,ja nem kuldesz akkor kamu vagy..stb...nagyon ledobbentem.Az hogy en nem mutatom meg az arcom a vilagnak egy ilyen temaban az szerintem teljesen normalis dolog.Nem szeretnem es kesz.privat magan dolog hogy en mikor mit mutetek,csinaltatok.Olyan szinten tamadtatok hogy ledobbentem.mondom nezd mar,mi van itt???mint a nostenyhienak az arenaban:)))van itt meg 10 lany aki irt de nem tette kozze hogy mit irt nekem.pedig orulnek:))eleg durvakat...ti kerdeztetek hogy ki csinalta,en megirtam es most azzal jottok hogy lehet doki vagyok::)))tehat akarmit mondok azt kiforgatjatok.Lanyok,alig lehet bejutni egy dokihoz egy megbeszelesre shiluettevel kapcsolatban.Akihez mentem volna az nov.kozepere hivott...a tobbi is vagy 2 hetre ra...szerintetek itt fognak kolbaszolni es a kis bizalmatokat elnyerni meg bizonyitgatni stb...ugyanmar...lehet regen egyszer volt vki itt ahogy irtatok,de azert szerintem ez vicc...mennek azokhoz mint a cukor...igen mondtam hogy ide tobbet nem irok.A shuliettevel nem!! De azert ha ilyen bicskas meg Isten aljon meg dokivagy stb...hat azert kiallok magamert.Amugy eleg szomoru,hogy ennyi rosszindulatu lany van itt.Itt fogtok megoregedni es egymas rancain csamcsogni.Amugy megegyszer leirom hogy fajjon egy ket buta libanak:40bol 30 lettem:))))na lehet tamadgatni:))Sziasztok es szep napot!!
7041. vajdai (válaszként erre: 7040. - 093af9921c)
2016. okt. 22. 12:11
Az élet tényleg szép :D Csak azt nem értem ha elbúcsúztál miért nem léptél még mindig le. Gondolom azt vártad ,hogy könyörögnek neked ,hogy maradj ,de elszámítottad magad !! :) Nem kell válaszolnod,szép napot :)
7040. 093af9921c (válaszként erre: 7039. - Vajdai)
2016. okt. 22. 11:56
Vajdai,nyugodj meg.Nincs semmi baj:)))vegyel nagy levegőt:))Az elet szep!!
7039. vajdai (válaszként erre: 7037. - 093af9921c)
2016. okt. 22. 11:49
neked meg seduxen !!
7038. 093af9921c (válaszként erre: 7035. - Velvet67)
2016. okt. 22. 11:41
MagneB6!!!
7037. 093af9921c (válaszként erre: 7036. - Vajdai)
2016. okt. 22. 11:40
MagneB6:))) es a bicska vissza a zsebedbe:))))
7036. vajdai (válaszként erre: 7034. - 093af9921c)
2016. okt. 22. 10:24
Szerintem jobbat teszel magadnak is másoknak is ha mész. Isten veled !!!Én régi Hoxás vagyok ,igaz ezt az oldalt pár napja kezdtem el olvasni ,de Ilyen minősíthetetlen viselkedéssel nem is ide való vagy,tartsd meg magadnak az információidat ,levelezgess privátba,és gyönyörködj magadba ! :) Ezek a fórumok teljesen más okokból jöttek létre,ahogy láttam itt mindenki őrült a sikeres műtétednek ,de te ennek ellenére olyan vagy mintha ezen a fórumon levő emberek lennének a fő ellenségeid. Szerintem többet ártottál ,hogy itt vagy mintha sose regisztráltál volna ide. Mellékesen ha elbúcsúztál nagy sértődötten akkor miért vagy még mindig itt.Hidd el engem sem a műtéted ,se az orvosod neve ,sem az ára nem érdekel ,de kinyílt a bicska a zsebembe a hozzáállásodtól.
7035. Velvet67 (válaszként erre: 7034. - 093af9921c)
2016. okt. 21. 23:39

Kedves Jupika ilyen hozzászólással nem is vagyunk kíváncsiak rá! én biztos nem... nem kell kegyet gyakorolni. Tudjuk hogy rengetegen csinálják... csak nem mindegy hogy! vannak ellenpéldák! adj hálát a jó istennek, hogy jól sikerült!

Komolyan mondom, nem értem miért kellett ide jönnöd, ha ilyen magas lovon ülsz...

7034. 093af9921c (válaszként erre: 7030. - BeYOUtiful)
2016. okt. 21. 23:15
Tehat akkor en egy doktor vagy doktorno vagyok:)))nagyon tetszik!:))es nem vagy bizalmatlan ugye??pedig sok erdekeset tudtam volna meselni,dehat te nyilvan jobban tudod hogy en ki vagyok es mit akarok:)))hjajj de nevetek...sztem magne B6:)))A tobbieket meg ha erdekel a shiluette soft akkor privatban irok rola.ma vagyok 5 napos es erdekes a valtozas minden nap.ide ki tobbet semmit.Ja es nem fogom senkinek sem elmondani hogy ki csinalta:))sokan csinaljak.Nem az orvos a lenyeg(bar minden level ezzel kezdodott hogy ki csinalta???)majd az interneten kerestek hozza orvost.En csak a tapasztalatomat osztom meg.Mert mielott belevagtam volna,jo lett volna egy jupika76:))
7033. Velvet67 (válaszként erre: 7030. - BeYOUtiful)
2016. okt. 21. 22:42

7019. hozzászólásomnál alul megkérdeztem ki volt és mennyiért csinálta... a viselkedése csak magát minősíti nem minket, mindeni kedves volt vele.

Fogalma sincs miről szól ez a fórum, hogy tapasztalatainkat osztjuk meg sokszor naplókkal dokumentálva, ez nem reklámblog.


Nem egyszer jönnek ide reklámozni magukat kozmetikusok, orvosok álnéven... Kolbiban tisztelem ő felvállalja, lehet tőle kérdezni és sokszor megszívlelendő tanácsokkal lát el minket.

7032. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7031. - 4705d7a6b8)
2016. okt. 21. 21:59

Más tollával ékeskedtem...Van egy Drportal.hu, mely orvosoknak küld aktuális összefoglalókat. Onnan vettem ki, mert közérdeklődésre tart számot.


Kolbi

7031. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 7023. - 8f8f3a827e)
2016. okt. 21. 19:24
hú kolbi olvastam a bejegyzésedet én nagyon figyelek a vitaminokra, nagyon hasznos dolgokat írtál!! A vitaminokkal kapcsolatban egyébként nekem is van egy új infóm (ma mondta az egyik kolléganőm), hogy pld a Revalid és egyéb haj- bőrszépség vitaminokat isten ments (gyógyszerésztől hallotta) , mert élesztő van benne amely hajlamossá teszi a szervezetet a gombásodásra. szerintem ez is hasznos ha sokan tudják és még egy, pld. a haj egyik fő összetevője a Biotin, melyet napi 1 nyers tojássárgájával biztosíthatunk. szigorúan csak sárgája, mert a fehérje gátolja a biotin felszívódását. remélem hasznos voltam én is
7030. beYOUtiful (válaszként erre: 7029. - Szédült-napraforgó)
2016. okt. 21. 19:19

Frissen regisztral, itt van 2 napig, ir 5 nyilvanos hsz.-t, a 6.-ban bucsuzik. Eközben privatban többünket megkeres, aztan megsertodik mert bizalmatlanok vagyunk a 40 evesbol 30-ast csinalo kezelessel kapcsolatban.

Raadasul tök kedves volt mindenki! Csak senki nem kerdezte a varazslo nevet es rendelojet! :)))

7029. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7027. - BeYOUtiful)
2016. okt. 21. 19:11
Mondjuk az biztos igaz, hogy a bizalmatlanságnak azért van alapja.... volt itt erre példa nem is egy.
7028. beYOUtiful (válaszként erre: 7027. - BeYOUtiful)
2016. okt. 21. 18:45
Gondolom, ha azt kérdeztem volna-"Kinel voltal?"-akkor most egy boldog, joindulatu, szép no lennek. :)))
7027. beYOUtiful (válaszként erre: 7022. - 093af9921c)
2016. okt. 21. 18:32

Isten áldjon!


Nekem te írtál privátban, amire ez volt a válaszom: "Köszönöm, hogy megosztod a tapasztalatod! Azert ugye tudod, hogy kepek nelkül nehezebb a bizalmat megszavazni!?"

Ha ettol megkeseredett, rosszindulatú, bizalmatlan no vagyok, vállalom! :)

7026. 01d18476a0 (válaszként erre: 7022. - 093af9921c)
2016. okt. 21. 18:05
maradj itt..
7025. makrancoskata (válaszként erre: 7023. - 8f8f3a827e)
2016. okt. 21. 12:18
nagyon köszönjük :)
7024. JJnew (válaszként erre: 7023. - 8f8f3a827e)
2016. okt. 21. 11:37
Nagyon hasznos tanacsok koszonjuk! 😀
2016. okt. 21. 11:34

Így tél előtt néhány tanács...


Évtizedes kutatások sem találtak semmilyen szilárd bizonyítékot arra vonatkozóan, hogy a vitaminok és étrend-kiegészítők használata jelentős előnnyel járna. Sőt, a legutóbbi vizsgálatok épp az ellenkezőjére mutatnak rá, miután megállapították, hogy bizonyos vitaminok károsak is lehetnek. Több vitamint is összefüggésbe hoztak bizonyos rákos megbetegedések számának növekedésével, míg mások a vesekő kialakulásának kockázatát növelik. Íme, azoknak a vitaminoknak és kiegészítőknek a listája, melyeket feltétlenül ajánlott szedni, és azoké, amiket jobb, ha elhagy.


Multivitaminok: Hagyd el! Amire szükséged van, azt kiegyensúlyozott étrenddel is beviheted!


Évtizedeken át azt feltételezték, hogy a multivitaminok szedése kritikusan fontos az általános egészség érdekében. A C-vitamin turbózza az immunrendszert, az A-vitamin védi a látást, a B-vitamin energizál, stb.


Pedig ezek a vitaminok nem csak hozzáférhetők egy kiegyensúlyozott étrendből, de túlzott bevitelük kárt is okozhat! Egy 39 000 nőt 25 éven át figyelemmel követő vizsgálat eredménye szerint azoknál, akik hosszú távon szedték a vitaminokat, magasabb volt a halálozás kockázata, mint azoknál, akik nem.


D-vitamin: Szedd! Segít megőrizni a csontok erősségét és nehéz élelmiszerrel bevinni


A D-vitamin a legtöbb élelmiszerben nincs jelen, pedig kritikus a csontok erősségének megőrzése szempontjából, emellett segíti a kalcium felszívódását is. Napfény hatására a szervezet is termel belőle, de a téli hónapokban ez sokkal nehezebb. Számos új tanulmány bizonyítja, hogy a D-vitamint rendszeresen szedők átlagosan tovább élnek, mint azok, akik nem szedik.


Antioxidánsok: Hagyd el! Fogyassz inkább bogyósokat!


Az A-, C-, és E-vitaminok, melyek antioxidánsok bőségesen megtalálhatóak a gyümölcsökben – különösen a bogyósokban – és a zöldségekben, ráadásul úgy tartják számon őket, hogy képesek védeni a rák ellen.


Kutatások azonban arra utalnak, hogy túladagolva az antioxidánsok károsak lehetnek. Egy hosszú távú tanulmány, mely dohányzó férfiakat vizsgált azt találta, hogy akik rendszeresen szedtek A-vitamint, nagyobb valószínűséggel kaptak tüdőrákot, mint akik nem. A különböző antioxidánsok szedését vizsgáló kísérleteket felülvizsgáló 2007-es tanulmány pedig úgy találta, hogy a béta-karotin, A-vitamin, és E-vitamin kezelés növelheti a mortalitást.


C-vitamin: Hagyd el! Fogyassz helyette citrusféléket!


A C-vitamin őrület az 1970-es években kezdődött Linus Pauling kémikus javaslatával, és azóta csak tetőzött. Pedig egyik kutatás a másik után mutatja ki, hogy a C-vitamin nem sokat segít a nátha megakadályozásában. Emellett megadózisban (2000mg vagy annál több) növeli a vesekő kialakulásának kockázatát. Étrend-kiegészítő helyett inkább gyümölcsökkel, zöldségekkel vidd be a szervezetedbe!


B3-vitamin: Hagyd el! Fogyassz inkább lazacot, tonhalat vagy gyökérféléket!


Éveken át a B-3 vitamint úgy emlegették, mint ami az Alzheimertől a szívbetegségekig mindent kezel. Azonban egy 2014-es kutatás, mely 25 000 szívbeteget vizsgált, azt tapasztalta, hogy a hosszú távú B3-vitamin kezelés a HDL (jó) koleszterin szint nem csökkentette a szívinfarktusok, agyvérzések vagy halálozás számát. Ráadásul a B3-vitamint szedők között a nagyobb volt a valószínűsége a fertőzések, májproblémák és belső vérzés kialakulásának.


Probiotikumok: Hagyd el! Fogyassz helyettük joghurtot!


A probiotikumokat nem csak a táplálék-kiegészítőkkel, de joghurttal és más erjesztett élelmiszerekkel is beviheti a szervezetébe! A probiotikumok olyan, a bélben található jó baktériumok, melyek fontos szerepet játszanak az egészségünk szabályozásában.


Cink: Szedd! Csökkenti a megfázás idejét!


A C-vitaminnal ellentétben, melyről kiderült, hogy nem sokat segít a megfázás megelőzésében vagy kezelésében, a cink megér egy próbát. Úgy tűnik, akadályozza a megfázásért felelős rhinovírusok replikációját. Kutatások szerint azoknál, akik megfázásukra cinket szednek, a betegség rövidebb lefolyású, és a tünetek is kevésbé súlyosak.


E-vitamin: Hagyd el! Túlzott mennyiségben fokozza bizonyos rákok kockázatát, és spenóttal is beviheted!


Az antioxidáns E-vitamin népszerűségét annak köszönheti, hogy állítólag véd a ráktól. Azonban ennek ellentmond az a 36 000 férfit vizsgáló tanulmány, mely úgy találta, hogy az E-vitamint rendszeresen szedők körében magasabb volt a prosztatarák kockázata. Egy másik tanulmány szerint a nagy dózisú E-vitamin összességében magasabb halálozási kockázatot jelent. A vitamint különben tabletta helyett a zöld leveles zöldségekkel (pl. spenót, saláta, stb.) természetes módon viheted be a szervezetbe.


Folsav: Szedd, ha terhes vagy teherbe szeretnél esni!


A folsav egy olyan B-vitamin, amit a test új sejtek építésére használ. A terhes, vagy teherbe esni vágyó nők számára napi 400 mcg folsav bevitele javasolt. A terhességet megelőzően és terhesség alatt történő folsav fogyasztás csökkenti a velőcső záródási rendellenességek kockázatát, mely súlyos és életveszélyes születési rendellenesség a baba agyában, gerincében vagy a gerincvelőben.

 

Kolbi

2016. okt. 21. 11:18
Igy dontottem hogy inkabb megyek innen.Mivel erdekelt volna ez a forum igy folregisztraltam.De hogy ennyi,megkeseredett,rosszindulatu,bizalmatlan no van...hat nem csoda hogy ronda a borotok...ez azoknak szol akik levelet irtak nekem hogy kep nelkul kamu vagyok:))oke.na en innen mentem is.tovabbi szepulest mindenkinek.
7021. 093af9921c (válaszként erre: 7020. - BeYOUtiful)
2016. okt. 21. 11:13
Ki mondta hogy huzass az arcodba szalakat??en csupan leirtam a sajat tapasztalatomat.Sok sikert a sajat zsirhoz:)))
7020. beYOUtiful (válaszként erre: 7012. - 093af9921c)
2016. okt. 21. 08:34
En nem fogok 40 evesen (annyi vagyok) szalakat az arcomba huzatni. Kizarolag lezerben, sajat zsirban gondolkodom. Eleg jo a kepemen a bor, nalam meg inkabb megelozesrol van szo es karbantartasrol.
7019. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7012. - 093af9921c)
2016. okt. 21. 08:04
Nekem a cog után lett lyuk.
7018. kutymuty (válaszként erre: 7014. - 093af9921c)
2016. okt. 20. 21:57

Ajaj, ez nem jó hír, köszi hogy megírtad!

Erbium laser-en voltál?

7017. makrancoskata (válaszként erre: 7012. - 093af9921c)
2016. okt. 20. 21:42

kiváncsi vagyok el fog e múlni...kicsit utánaolvastam Cindy Craforddal reklámozzák sok helyen

Neked nem a reklam miatt kéne a napló, hanem a dokunmentálas miatt,meg ha esetleg másoknak is szeretnel segiteni. MImdenesetre irdd meg hogy alakul a lyuk---

7016. 01d18476a0 (válaszként erre: 7014. - 093af9921c)
2016. okt. 20. 21:24
Nagyon kíváncsiak vagyunk. tök jó lenne egy napló. az erbium lezerrel egyet értek.
7015. Velvet67 (válaszként erre: 7012. - 093af9921c)
2016. okt. 20. 20:20

Szia Jupika!

Itt nem reklámozzuk a kezeléseket...nem azért csinálunk naplót és nem azért teszünk ki fotót.

Naplóddal, fotóiddal nyomon tudod követni a változásokat, akit beengedsz meg tud erősíteni, hogy valóban semmit nem ért a kezelés vagy igenis kitartás mert meglesz az eredménye csak türelemre van szükség. Tapasztalatainkat osztjuk meg, aminek az értéke felbecsülhetetlen.... anno sokat tanultam azoktól akik régiek, napjainkban már én is annak számítok és örömömre szolgál, hogy amit kaptam segítséget visszaadhatom másoknak.

Folyamatosan aktív vagyok, vezetem a naplóm, mert van amikor visszanézek dolgokat, hogy is volt, mit mondtak nekem akkor, milyen eredménye is volt annak, milyen hatással volt az a krém a bőrömre, Melyik szérumtól mennyit nőtt a szempillám stb.

Amikor belekezdünk az "állagmegóvásba" állandóan törődnünk kell magunkkal, nem tanácsos abba hagyni. Ez olyan mint a torna... csak akkor van eredménye, ha folyamatosan edzed magad!


Shiluette ügyben én is voltam konzultáción, de még nem szántam rá magam. Kinél voltál kezelésen és mennyibe került? Ha nem is csinálsz naplót örülnénk, ha néha hírt adnál magadról, hogy alakul az arcod....

ami visszatartott az a gyűrődés és lyuk, amit te is tapasztaltál. Remélem tényleg mire mész konzultációra elmúlik...

7014. 093af9921c (válaszként erre: 6917. - Kutymuty)
2016. okt. 20. 11:34
Szia,semmit sem er.ne dobj ki penzt ra.En megcsinaltattam 2x is mert rabeszeltek hogy majd ha megegyszer meg megegyszer...sot..rondabb lett a borom..valahogy foltosabb...meg olyan megviselt...senkinek sem ajanlom.A jo regi erbium laser.na az szuperjo.
7013. 093af9921c (válaszként erre: 7010. - Szédült-napraforgó)
2016. okt. 20. 10:39
Mikor keszen lett,akkor bedagadva volt.ennyi.masnap egesz nap jegeltem es fekete nadalytot kentem ra es mar delutanra teljesen lement a dagadas.nagyon enyhen van ket pici kek folt meg olyan sargas kicsit halvanyan.masnap meg sehova de harmadnap pici smink es mar mehettem is utcara.semmi nem latszik szinte.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook