Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2016. szept. 26. 17:36

Más téma Bocsánat.

Azt az afrika maszkot hol tudom megvenni Budapesten ? Mert novemberben jövök és vennék. Köszönöm.

2016. szept. 25. 23:57
aztán majd telik múlik az idö s mind jön megint vissza..
6890. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6889. - Cumus)
2016. szept. 25. 21:36
Aztán telt múlt az idő és jött a hasitasiiiiii:DDDD
6889. cumus (válaszként erre: 6886. - Ilcsike.gy)
2016. szept. 25. 18:19
Annak idejèn mèg èn is vettem ilyen bőrtàskàt a fèrjemnek:)))) hùù, de elmùlt az idő!!!
6888. Ilcsike.gy (válaszként erre: 6887. - Zefex)
2016. szept. 25. 13:57

Ja, ja az mai Y generáció :)))

De közöttük lányok is vannak.


Az autós kistáskások pasik, néha előkerül manapság egy egy belőlük.

6887. zefex (válaszként erre: 6886. - Ilcsike.gy)
2016. szept. 22. 08:28
Az új generáció a mobiltelefonját hangosítja ki :) Na, ott is érdekes ízlés uralkodik!
6886. Ilcsike.gy (válaszként erre: 6883. - 01d18476a0)
2016. szept. 21. 18:01

Biztos él még néhány pasi abból a korosztályból, akik régen csuklón himbálták az autóstáskájukat és vasalt pantallóban grasszáltak.

Ők az a korosztály, akiknek ez a smink és frizura nagyon bejött, de szólni kellene a hölgyeknek, hogy már igen kevesen vannak ezek az urak!

6885. Ilcsike.gy (válaszként erre: 6883. - 01d18476a0)
2016. szept. 21. 17:51

Igeeen :))

Nagyon jó a lista.

Ugyan azt 'követték' el önmagukkal!

6884. 01d18476a0 (válaszként erre: 6882. - Ilcsike.gy)
2016. szept. 21. 17:43
Ahahahaha..
2016. szept. 21. 17:42

Medveczky Ilona

Gábor Zsazsa

Staller Ilona


😨😨😨😨


Mindegyik nagyon szép volt fiatalon..

6882. Ilcsike.gy (válaszként erre: 6881. - 01d18476a0)
2016. szept. 21. 17:41
Minimum figyelmeztessen, hogy nézz már tükörbe ! :)))
6881. 01d18476a0 (válaszként erre: 6880. - Ilcsike.gy)
2016. szept. 21. 17:28

Valóban. Tökéletesen le írtad a helyzetet.

Én mondtam is a páromnak ha esetleg ilyen lennék majd...azonnal időben vágja el a torkomat...

6880. Ilcsike.gy (válaszként erre: 6876. - 01d18476a0)
2016. szept. 21. 17:16

Igen, tiszike egyetértek veled a harmónia a lényeg! :))


Én azt gondolom, hogy aki a plasztikai és szépészeti kezelésekben ennyire naprakész állapotban van, úgy mint a Medveczky Ilona, márpedig laikusan is megállapítható róla, hogy alaposan meg van csinálva... szóval nem szabadna ilyen divatból kiment frizurával és sminkkel párosítania a megjelenését.

Vele szemben ugyan van egy elvárás,(már akinek) hogy kihangsúlyozza a nőiességét, a dívaságát, de ami dögös volt a 90'-es években az ma nevetséges.

A ló másik oldalára sem szabadna átesni, még borzalmasabb lenne ha úgy sminkelne, öltözködne mint egy tini.

Ha ennyire fiatalon tartja az arcát és testét ne hordjon már ilyen nyanya frizurát és béna sminket!

Szerintem ettől olyan fura és kap hideget meleget, mert nincs összhangban/harmóniában a kinézete.

2016. szept. 21. 09:13

A lényeg hogy nem akarok majd úgy kinézni mint Medveczky.

Hogy már csak a smink tart össze.

Biztos jo alakja van meg minden..

De én így nem tudnék élni.


Én már öregedek például...és remélem hogy 60 évesen nem azon fogok gondolkodni hogy mekkora legyen a szám..meg a mellem..csak egy ápolt nő szeretnék lenni..


Én 15 évig voltam model Milánóban..már 23 évesen avval idegesitettek hogy mennyire öreg vagyok. Állandóan fogyoztatott az ügynökségem..178cm vagyok és 52 kilo voltam..(most egy 10el több )

De ha nem voltál tökéletes akkor nem dolgoztál.

A barátom szerint tuti hogy ez még bennem van hogy tökéletesnek kell érezzem magam.és meg kell felelnem.ezek az évek nem törlődnek ki egy könnyen.


Most egy kis csöndes helyen sok állattal élünk nyugodt életet. Azt hiszem ez vagyok én. Messze a divat fővárosoktól..


Remélem nem untattalak benneteket..

6878. zefex
2016. szept. 21. 08:38

Tiszike "Öregen biztos nem fog érdekelni" - biztos ez? Szerinted mikor kezdődik az öregség, amikor már nem fog érdekelni? Ez főleg magamnak szól, hogy én kiket tartok öregnek. Ahogy telnek felettem is az évek, egyre jobban kitolódik ez a határ, és inkább az egész embert nézem, milyen az összhatása. Nagyon örülök, amikor szép idős embereket látok, egyik-másikba beleképzelem magam. Azt hiszem, elkezdek majd kérdezősködni, milyen szépészeti eljárásokon vannak túl :)))


Olvasni itt a fórumon nagyon elrontott esetekről – és ez biztosan csak a jéghegy csúcsa, néha úgy gondolom, jobb lett volna óvatosnak lenni döntés előtt, de hát már rajtam is volt pár beavatkozás, az is sülhetett volna el rosszul. Aztán van némi felelősségünk is, nem ismerjük fel a határt, vagy maradandó károsodást szenvedünk, milyen terhet rakunk ezzel a családunk nyakába?


Kolbi, gratulálok, csak így tovább! 70 évesen lehet még jobb lesz! Ti milyen mázlisták vagytok :))

2016. szept. 21. 00:52
Szégyelltem ből kimaradt egy l betű.
2016. szept. 21. 00:50
Harmónia a lényeg
6875. 01d18476a0 (válaszként erre: 6874. - 8f8f3a827e)
2016. szept. 21. 00:48

Akkor most én a 44 éves fejemmel ezek a dolgok normálisak?

Kivetettem a szilikont a cicimből..a számat 4szer operálták hogy ki szedjék a szilikont..na jó. .ezek vissza állító műtétek. 43 évesen szemhéjplasztika. Plusz lézer a szem körül...botox 2 szer évente homlok..nincs ráncom. De azért csináltatom hogy ne jöjjenek. Megelőzés.

Egy kis járomív tuning..nem nagyon látszik. (Még egyszer nem hiszem hogy meg fogom csináltatni. Kíváncsiság volt. )

Én nem szeretnék úgy meg öregedni mint Medveczky Ilona. Minden tiszteletem neki de nekem ez nagyon bohóc.

Legalábbis remélem hogy nem leszek olyan mint ő. A cicimet is azért vetettem ki mert már 44 évesen ezekkel a dudàkkal nem tudtam élni. Nem hogy kitenni...egyszerűen szégyeltem magam..

Szóval szerintem ha egy 30 évesnek a szeme alatt van egy kis árok mert mondjuk úgy született. Nem értem miért ne töltethetné fel..anélkül hogy arra gondolnánk hogy ilyen fiatal csirke és már töltögeti az arcát.

6874. 8f8f3a827e (válaszként erre: 6872. - 01d18476a0)
2016. szept. 20. 22:27

Bocsánat, valószínű félreérthető volt, amit írtam. Azon férfiak közé tartozom, akik elvárják, szeretik, tisztelik, ha egy nő ad magára. Ha szép, ha belülről fakadóan szép, ha csinos, ápolt és jószagú, ilatos. Meg a többi.

Véletlenül, a sors alakulása miatt lettem bőrgyógyász, és most már nagyon élvezem, hogy a kozmetológiával foglalkozhatok. Lényegében teljes orvosi szabadságom van. Ez nagyon nagy szó!


A házavatónkon két hete itt volt Dániából a 94 éves nagybátyám, repülővel. Búcsúzáskor azt mondta, egy-két év múlva megint jönne egyet bulizni. Majd leestem a székről. Mit akarok ezzel mondani? Azt, hogy a szépség megtartása, a frissesség konzerválása hosszú, de EGYENLETES folyamat kell, hogy legyen. Szerintem. Más szerint, meg majd 60 évesen jön a szakadék és elég odaáig vonzónak lenni, aztán jöhet az özönvíz. Le merem írni, úgy is kevesen olvassák itt a fórumot, meg eléggé bensőséges sokszor az egész, hogy most, 60 évesen élvezem a legjobban a szexet. Én is magamra csodálkozom és sokat mosolygunk ezen a feleségemmel. Tehát ezzel azt akarom mondani, hogy a szépség megtartása a mai divatos szóhasználattal: hololisztikus. A teljes emberi szépség megtartásába beletartozik életmód, az alkohol, a vízivás, a stressz, az élvezeti szerek, a kozmetika, a sport, a különböző manipulációk és a többi. Így a szemléletem szerint minden szépészeti eljárásnak meg van a maga helye. Külső kezelés (kozmetika, krémek) elég fiatal korban, fénykezelés 30-55 éves korig, feltöltés 40 alatt alig, majd a plasztikai sebészet. Durván, nagy vonalakban.

Azért írtam az előző hozzászólásomat, mert ha már 30 éves kor körül elkezdünk töltögetni, akkor két eset lehetséges: vagy agyontöltött, nevetséges 60-asok leszünk vagy jön szakadék és az ajtót be kell csuknunk és csak az emlékek maradnak. Ne legyen lepukkant 60-as, 70-es nő. Meg férfi sem.


Balogh Gyuri barátom jó kapcsolatot ápol Medveczky Ilonával. Néha kezeli is, de a poén az, hogy az édesanyját is kezeli, aki már 90 elmúlt. Mindig megkeresi és kér valamit, amitől jobban nézne ki!


Kolbi

2016. szept. 20. 20:00
Más meg mondhatná azt: Minek kezelteted a tág pórusaidat, amikor akkora a hátsód, mint egy fél ház...Inkább járj valami fogyasztó kezelésre. Szóval a lényeg nem ott van, h a férfiaknak mi tetszik és mi nem. Itt az elsődleges szempont, hogy nekünk mi nem tetszik magunkon. Ha nekem tág pórusú a bőröm, de az nem zavar, hanem a ránc a szemem sarkában, akkor azt kezeltetem. Ahány ember, annyi szempont, annyi igén. Ebben sem gondolkodhatunk egyformán. A lényeg az, ha valakinek attól jobb a kedve, szebbnek érzi magát, hogy pl. botox-szot tetet a szeme sarkába, akkor hajráááá Az ésszerűség határain belül ez teljesen normális. persze az ésszerűség is relatív.
6872. 01d18476a0 (válaszként erre: 6871. - 8f8f3a827e)
2016. szept. 20. 16:02

Hogy szebbnek érezzük magunkat..engem nem érdekel ha a pasiknak tetszenek a szem alatti ráncok. Nekem nem tetszenek...nem torzítjuk el a fejünket. Egyszerűen javitunk rajta..amíg fiatalok vagyunk..aztán öregen már biztos nem fog érdekelni...de így 44 évesen még igen..egyébként ha van kedved gyere a naplóimba..és nézd meg hogy nem voltak hiába a dolgok. Nagyon szivesen látnálak a naplóimba..de van fönt az adatlapomon is kép rólam

És hidd el pl nekem nem ezek a legfontosabb dolgok a világon...

Meg aztán ez egy arcplasztika fórum. Nem beszélhetek a virágokról vagy állatokról..

6871. 8f8f3a827e (válaszként erre: 6861. - 01d18476a0)
2016. szept. 20. 12:32

Férfiként mindig megdöbbenek, ha olyan, nekünk értelmetlen dolgokat látok, mint amikor fiatal, 30-as hölgyek összevissza szúrkáltatják magukat mindenféle töltőanyaggal, csak ezért mert a szem alatt mintha nem egyenletes lenne a bőr. Bőrgyógyászként, meg pláne kozmetológusként talán másképpen kellene hozzáállnom, de nem megy. Nézem a videót és 4 perc 35 másodpercnél jól látszik, hogy a hölgy orcája katasztrofálisan tág pórusú, mondhatnám elhanyagolt. A legtöbb férfi például a szem körüli kis ráncokat szexinek tartja és nem érdekli, ha néhány kisebb ránc látható, de a tág, sminkkel telenyomott pórusoktól viszolyog.

Ha elolvasom, amit írtok, hogy ilyen technika, meg olyan technika, meg “csonthártyára” helyezés és nézem az igazából “oda nyomok, ahol süppedést érzek” technikát, végkép elkeseredek. Miért teszik ezt a hölgyek 30-40 évesen magukkal súlyos pénzekért?


Kolbi

6870. Velvet67 (válaszként erre: 6869. - Lili9)
2016. szept. 19. 19:57

Kedves Lili9! többünknek volt, olvass vissza, de rá is kereshetsz itt...

-mi nem ajánljuk-

6869. lili9
2016. szept. 19. 19:31
Sziasztok! Kinek volt már HIFU arckezelése? Szeretnék erről hallani, ha valakinek volt. Köszönöm
6868. Velvet67 (válaszként erre: 6864. - Rawin)
2016. szept. 17. 16:50

ha volt olyan aki szépen töltött és 100%-as elégedett voltál vele, miért mentél máshoz?

szerinted melyik hialuron a legjobb szemárok feltöltésre?


amikor "megkapargatják" a csont felszínt az nagyon fáj???

6867. Smoochie (válaszként erre: 6866. - Smoochie)
2016. szept. 17. 14:10
Ezt nem ide akartam :)
6866. Smoochie
2016. szept. 17. 14:09
6865. 01d18476a0 (válaszként erre: 6864. - Rawin)
2016. szept. 17. 11:49

A szem alatti árokba tehát ami az orrhoz van közel az a pici mély árok. Oda kell nagyon mélyre tölteni. Mert ha felszínes akkor nagyon betud puffadni.és csomók maradnak..

De egyébként a juvederm voluma t mindenhol nagyon mélyre kell tenni..mert megszilárdul..Tehát nem egy puha anyag..és ha nincs mélyen nagyon csunya tud lenni

6864. Rawin
2016. szept. 17. 11:28

Nekem többször volt szem alatti töltésem, különféle anyaggal. Plasztikai sebészek csinálták, közvetlenül csonthártyára tették, tűvel. Volt szép is, és olyan is, mint Riának /fogalmazzunk finoman úgy, h kevésbé sikertörténet/.


Nagyon sok konzultáción jártam már, az orvosoktól soha nem kaptam egységes álláspontot arra vonatkozóan, h mit és hogyan lehet szem alá tölteni. Van olyan doki, aki a mai napig azt mondja nekem, h oda egyáltalán nem lehet rakni hialuront, mert szerinte az vizet szív fel, megdagad és csúnya lesz. /Tehát nem azt mondja, h ő nem tud oda tölteni -mert pl nem tanulta-, hanem azt h egyáltalán nem lehet./


Ahogy elnézem a tiszike által feltett kanülös videót, ha jól értelmezem ott nem a csonthártyára helyezik az anyagot, hanem a szövetek közé nyomják szét, teljesen más technikával és helyre.


Nekem ez az információ új. Eddig mindig azt hallottam, h szem alá csak a csonthártyára szabad helyezni /és oda valóban csak tűvel lehet, nekem mindig megkapargatják a csont felszínét finoman, h odaért-e már a tű/, erre kiderül, hogy máshogy is meg lehet csinálni, és nem is kell hozzá csontos terület.

2016. szept. 16. 18:25

Google


Juvederm voluma under eyes..


Vagy


Filler tear trought


Aztán nézd ki mivel dolgozik a nagyvilágban


A kis rövidek azok tűk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook