Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


7942. 75Eperke (válaszként erre: 7938. - SSszonja)
2017. máj. 8. 07:20

Nem, már nem csak a feltöltésről van szó 😊😉

Töltésben a keszthelyi Dr. Nowinszky is jónak tűnik, itt írta vki és megnéztem a munkátit

Meg mondják még saját zsírral Dr. Bajusz Hubát 😉 (saját zsír esetén nem kell évente töltögetni - megfontolandó 😉)

7941. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7939. - Sylvia.Lilly)
2017. máj. 7. 22:35
Azért mindenkinél én sem voltam.)) Láttam az én szememnek nagyon nem tetsző munkát Molnár Miklóstól, Papp Ildikótól, ami a töltéseket illeti. Aztán a titkos naplókban más területeken szintén nagyobb nevekkel rémes cicik, szörnyű vagy éppen eredménytelen arcplasztikák. Ez az én szubjektív véleményem, lehet, hogy más remeknek látná.
7940. 6eea6e9c26 (válaszként erre: 7928. - SSszonja)
2017. máj. 7. 22:05

Hol voltál kezelésen?

Később sem lesz hatása?

7939. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 7936. - Szédült-napraforgó)
2017. máj. 7. 22:02

Vidéken - kivéve NY-Dunántúl - nem kérhetnek annyit, mint Bp-en. Ez mindenhol így van, pl. az USA-ban sem ugyanazok az árak New Yorkban és Los Angelesben, mint Idahoban.

Kik azok a jobbak? Jó kérdés. :) Az ismertebb plasztikai sebészek sem váltak be, mint pl. Krasznai, Pap Péter, Molnár Miklós?

7938. SSszonja
2017. máj. 7. 10:58

A "jobbak" engem is nagyon érdekelnének 😀Feltöltesről beszélgetünk még mindig ha jól követem.

En hajlok egy próbára B.Beatrixnel de majd csak nyár végén.ha nem jon addig a tuti név😀

2017. máj. 7. 10:49
FTC-nél.
7936. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7934. - Sylvia.Lilly)
2017. máj. 7. 10:49
Kik azok a "jobbak"? Ez itt a kérdés.. Lefogadom, hogy bár bizonyára többen vannak, akik árérzékenyek, de legtöbbeknél nem ez a szempont, hanem az, hogy tényleg azt kapja, amit ígértek neki. Sőt állítom, nem minden esetben azonos az ár Pesten egy felkapott dokinál és vidéken, ahol kisebb a kereslet, ezáltal az árak lejjebb vannak. Nem is kicsit. Pl Hifunál, FTV-nél majdnem fele, ugyanazzal a géppel vagy ugyanazokkal a szálakkal. Pécsről 2 doki is jár fel Pestre, mert ha a páciens nem megy le Pécsre, majd ők elmennek a pácienshez. Viszont van ez fordítva is, lásd Faludi Pétert, aki Pestről jár le Pécsre. Az igazán meggyőző eredmény az, amit magam látok valakin, és tudom, h milyen volt előtte. Na ez az, ami nem jön össze. A másik dolog, hogy mondjuk én elégedett vagyok az eredménnyel, míg más ugyanolyan eredménnyel nem lenne az, így a véleménye is más a dokikról . Én még ott is látom a problémát, hogy legtöbb doki maga ígér olyat, amit nem tud teljesíteni. Ez már eleve bukta. érthető a részéről, mert belefektet több millert a gépbe, és annak ki kell termelnie az árát, úgy pedig nem fogja, ha azt mondja a páciensnek: Talán valami majd látszik a kezelés végén... de lehet, hogy nem....
7935. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7933. - Sylvia.Lilly)
2017. máj. 7. 10:37
A Juvederm Voliftre mondta nekem a doktornő, h nem vált be. Nem tartós és alig látszik.
7934. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 7909. - Kiel)
2017. máj. 6. 20:52

1 hónap múlva nagy szerencsével lehet csak időpontot találni, a jobbakhoz hónapok múlva sincs már hely. Esetleg várólistára tesznek, s ha valaki lemondja az időpontját, behívnak. De ugye ez is egy lista... Nagyon fontos esemény előtt ajánlott bőven előre tervezni.

Sikerült valami megoldást találni?

2017. máj. 6. 20:47

Valahol lejjebb írtam a Juvéderm Vollure-ről, mint újdonságról.

Kiderült, hogy ez csak az USA-ban új, Európában pár éve van már Juvéderm Volift néven.

7932. glandula
2017. máj. 6. 16:52

Kedves Csipkezsepi!

Nekem elég volt 1 ml.

Hyaluronsav.

7931. Csipkezsepi (válaszként erre: 7928. - SSszonja)
2017. máj. 6. 08:51

De kár, sajnálom! Akár be is jöhetett volna, és akkor hétfő reggel már ott álltam volna az ajtóban.

Köszi, hogy leírtad!

7930. Csipkezsepi (válaszként erre: 7929. - Glandula)
2017. máj. 6. 08:45

De jó, hogy szép lett és elégedett vagy!

Azt tudod, hogy hány ml.-t töltöttek a nasolabiális redőbe és milyen anyagot?

7929. glandula
2017. máj. 6. 08:30

Köszi vajdai nálam is ez történt!

Elmúltak a puklik és gyönyörű az eredmény!

dr. Nowinszky Tibor csinálta és a glabellába meg a nasolabialisba töltött. Főleg az utóbbi nagyon látványos!

Az orvos a beavatkozás előtt el is mondta, hogy az dob a legtöbbet az öregedő arcon. Nem is gondoltam. Én a glabellára tippeltem. De tényleg! Az összhatás így,

nasolabialis nélkül, évekkel fiatalabb.

Szóval örülök!

7928. SSszonja
2017. máj. 5. 21:28
Lézeres mélyhidratalas Hyaluronnal (vhogy így hívják) kipipálva. Eredmény : gyakorlatilag nulla. Mondjuk kb erre számítottam de ki akartam próbálni.
7927. zsazsi1 (válaszként erre: 7926. - 8f8f3a827e)
2017. máj. 4. 23:10
Én nem fogytam...az arcom is rendben van, csak azt a két fránya zárójelet akartam eltüntetni a képemről (nasolab. redő és szájzugi redő) amiktől olyan búbánatos fejem van, ha éppen nem ér fülig a szám...csak egy centi emelés a fül irányába, és minden OK lenne.
7926. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7925. - Zsazsi1)
2017. máj. 4. 14:55

Kevés.

40 évesen fotorejuvenálunk, mezoterápia, Drakula, töltünk, rollerezünk. Szálat akkor teszünk be, ha ténylegesen "leszakadt" az arc. 60 kg fogyásnál indokolt akár 40 évesen is, mert annak a fogyásnak a nyoma meg kell, hogy látszódjon az arcon is.


40 évesen általában még nem szokott az arc "lelógni", így hatása sem lesz, nem lesz mit emelni.


Kolbi

7925. zsazsi1 (válaszként erre: 7920. - 8f8f3a827e)
2017. máj. 4. 12:28
40 év az sok vagy kevés hozzá? Nekem 46 évesen volt - 80 szálat tettek be, és még utána ha jól emlékszem, huszat - de majdhogynem a kidobott pénz kategóriába sorolnám...gyors, fájdalommentes, az biztos, felépülési idő nincs, csak az eredmény nagyon szubjektív.
7924. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7916. - Kiel)
2017. máj. 3. 20:38
Szegeden a bajusz Huba állítólag nagyon szépen tölt zsírt.
7923. 75Eperke
2017. máj. 3. 19:10
Kivel töltettetek?
7922. vajdai (válaszként erre: 7917. - Glandula)
2017. máj. 3. 18:22
Ne aggódj felszívódik kissé,mikor nekem töltötték nekem is dudor volt ott,de abból lett a tökéletes.
7921. Kiel (válaszként erre: 7920. - 8f8f3a827e)
2017. máj. 3. 11:32
Gastric bypassom volt 3 hónapja, és nem nagyon van ráhatásom a sebességre. Sajnos kicsit nehezebben megy az evés mint a többieknek, így heti 2 kiló szokott lemenni. Lassan mondjuk jó lenne fékezni, mert közeledik a domb alja, de az orvosaim még nem aggódnak. :)
7920. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7919. - Kiel)
2017. máj. 3. 11:24

Általában 40 évesen nem szoktam ajánlani a szálbehúzásrt, de akinek gyorsan és erősen megereszkedett a bőre, annak kiváló. Jól olvasom, 30 meg, újabb 30 Kg? Húha. Hova a nagy sietség?


Kolbi

7919. Kiel (válaszként erre: 7918. - 8f8f3a827e)
2017. máj. 3. 10:52
Köszönöm a tanácsot, utána nézek. Amit eddig olvastam erről a technikáról az alapján nem ártok vele magamnak akkor sem, ha a következő hónapokban újabb 30 kiló megy le rólam, jól értelmeztem?
7918. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7909. - Kiel)
2017. máj. 3. 08:56

Keresd Szabó Gábor dr-t, neki van a legügyesebb keze szálbehúzáshoz. Gyors, látványos, nem olcsó. A mostani dél-koreai szálak egészen másképpen viselkednek, mint a régiek.


Kolbi

7917. glandula
2017. máj. 3. 07:33

Sziasztok!

Szeretnék tőletek kérdezni valamit.

Tegnap voltam glabella, botox, hyaluron feltöltésen.

Két kisebb mandula alakú dudor lett a szemöldököm között.

Szerintetek idővel felszívódik?

Vagy ott lesz egy évig, amíg tar a feltöltés hatása?

Nem tudom, hogy ez most ödema a szúrások miatt, vagy maga a töltőanyag dudorodik?

Köszönöm nektek előre is!

7916. Kiel (válaszként erre: 7915. - Szédült-napraforgó)
2017. máj. 2. 20:32

Köszi szépen, az élesztős trükköt mindenképp kipróbálom! :) Nagyon érzékeny a bőröm, úgyhogy csapok egy főpróbát a héten!

A zsírbetöltéshez a zsír levételt egy zsírleszívás során végzik? Mert hasplasztikám az tuti lesz, az is csak akkor, ha vége a fogyásnak, eszerint mindent akköré kell majd igazítani.

Gondolom a zsírfeltöltéshez is jó szemű, remek arányérzékű orvos kell.

7915. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7913. - Kiel)
2017. máj. 2. 20:25
Zsír betöltés arcba, de csak ha már megállt a fogyás. Pár hét szobafogság, de eredményes és árban is reálisnak mondható.
7914. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7909. - Kiel)
2017. máj. 2. 20:23
A buli napján :Csinálj egy klassz bőrradírozást. Futtass fel tejjel egy élesztőt ( nem por) tegyél bele mézet. Kend fel vastagon az arcodra. Hagyd fenn legalább fél órát, én 1 órát szoktam, de nem tudom, h neked mennyire érzékeny a bőröd. Ha lemostad, masszírozz bele természetes hatóanyagú mélyhidratálót, illetve ha vannak jó kis bio hatóanyagaid, akkor azt is. Ha be is pirosodik a bőröd, 1-2 óra alatt elmúlik. Felér egy liftinggel, szemmel láthatóan feszesebb, sima és élettel teli lesz a bőröd. Erre aztán mehet a smink. Ez tűzoltó kezelés, de nekem nagyon bevált. Persze ez nem helyettesíti a komolyabb beavatkozásokat, de olyan " mindig kéznél van, gyors segítség":)
7913. Kiel (válaszként erre: 7912. - 75Eperke)
2017. máj. 2. 20:17

Köszi szépen!

Én egyelőre csak olyan beavatkozásban gondolkodom, aminek nem végleges a hatása. Egy nagy fogyás közepén járok. Eddig -30 kiló, és még megy lefelé, ráadásul rohamtempóban, így nem tudom hogy fog kinézni a bőröm akár fél év múlva, nem tudom mennyit nyer vissza a rugalmasságából. Eddig a kövérség kifeszítette a szájkörnyéki ráncokat -karikáim mindig voltak- de most nagyon látványosak. Ha nincs senki, aki szerintetek tényleg profi, jó szemmértékkel, ízléssel, akkor elengedem a gondolatot, és kivárom mit alkot a bőröm magától. Csak olyan óriási testi változás, hogy kissé lázban égek. Persze tudom, nincs ingyen ebéd...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook