Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Áramkimaradás miatt tönkrement számítógép! fórum

Áramkimaradás miatt tönkrement számítógép! (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. dec. 21. 16:21

Micsoda,szünetmentes táp?Én nem értek hozzá,de lehet,hogy nekik ez van(bár akkor biztosan nem lenne gondja,ha lenne ilyen kütyüje)nekem nincs.


Ha "meghalt" a gépe,szerintem az áramszolgáltató "sara" is.

4. Dinuss (válaszként erre: 3. - 07c4794583)
2009. dec. 21. 16:20
De az is lehet,hogy mindketto!Ha csak a tap szallt el akkor vedd ki a tapot huzd ki az alaplaprol is es szedd szet,szagold meg budos-e vagy fekete belulrol.Ha nem budos vagy fekete akkor probald meg ugy egymagaban elinditani.Az alaplapot meg nezd at alaosan,hogy nem-e fekete valahol.Ha talalsz valahol feketeseget akkor elszallt az is sajnos.De mindenkeppen jol nezd meg a tapot is es az alaplapot is.Sztem ilyen esetben nem fog se a biztosito se az aramszolgaltato fizetni.
2009. dec. 21. 16:08

Tessék otthon is szünetmentes tápot használni!!!


Amúgy ha szerencséd van, a tápegység szállt el, ha nincs, az alaplap.

Ennek megállapításához áramtalanítsd a gépet. Bontsd meg a házat, hogy lásd a processzort és az alaplapot. A processzornak van egy kis külön ventillátora. Dugd vissza a hálózati kábelt. Próbáld meg bekapcsolni a gépet. Ha a venti meg se nyikkan, akkor valószínűleg a táp ment el, ha megpróbálkozik a forgással, akkor a lap...

2009. dec. 21. 16:06
A barátnőm sosem kapcsolja ki a gépét,mostanában gyakran van áramkimaradás a településükön.A gépe tönkrement,állítólag a biztosító,vagy az áramszolgáltató,vállalja a felmerülő költséget.Volt már valaki ilyen helyzetben?MI a teendő?
2009. dec. 21. 16:03
Áramkimaradás miatt tönkrement számítógép!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook