Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Arab emberek fórum

Arab emberek (beszélgetős fórum)

1 2
2009. márc. 3. 23:23

mert jelenleg éppen más nyelveket tanulok :)) az meg teljesen új és nem elég fél figyelem, egész kell hozzá, de lehet egyszer majd bevállalom azt is :)


kastélyok és bálok? jó ötlet, ha kell egy rendezvényszervező szólj és jövök :)) ötlet az van

2009. márc. 3. 23:20

Ha ennyire érdekel , miért nem tanulsz meg arabul?

Egyébként én is imádom a kastélyokat. Ha sok pénzem lenne, építenék egyet és nagy bálokat csinálnék benne korabeli ruhákkal. Lenne lovaskocsi, inasok, lant, zene, tánc...

24. 223cf40dc0 (válaszként erre: 23. - Fortuna79)
2009. márc. 3. 23:15
próbálkozz meg nyugodtan az eredetivel is :)) legfeljebb megkérdezik, hogy jól érzed-e magad :DD viccelek, én imádok nyelveket tanulni, tehát számomra érdekes :) sőt ...
2009. márc. 3. 23:11

Nem tudom , nekem nagyon összefolynak a betűk, már ha lehet annak nevezni őket :)

batta - kacsa

mai - víz

zsezsi- csirke

indzsász- körte

drek - barack

halib- tej

milah- só

bisszi- macska

persze kiejtve írtam le :)

22. 223cf40dc0 (válaszként erre: 21. - Fortuna79)
2009. márc. 3. 23:06
az még érdekes lehet ... visszafelé - szerintem érdemes lenne :)) legalább a nyelvleckékért nem kell fizetni és a végén még lenne egy szép kis tolmácsvizsgád is :)) ahh, milyen szerencsés is vagy :))
2009. márc. 3. 23:04

De tudok is egy - két szót :) A fiunk még nem beszél, de már érti arabul a vizet :)


Viszont az írással nem fogok megpróbálkozni az tuti :)

20. 223cf40dc0 (válaszként erre: 19. - Fortuna79)
2009. márc. 3. 23:01
és te még nem próbáltad megtanulni az övét?? vagy megismerni a kultúráját? (bár ez utóbbit biztosan)
2009. márc. 3. 22:59
Lassan már 10 éve van Magyarországon, tanult magyar nyelvet és nagyon jól beszéli :)
18. 223cf40dc0 (válaszként erre: 15. - Fortuna79)
2009. márc. 3. 22:56
milyen nyelven beszéltek egymással?
17. *minerva* (válaszként erre: 16. - Kylie022)
2009. márc. 3. 22:53
:-)
16. Kylie022 (válaszként erre: 8. - *minerva*)
2009. márc. 3. 22:50
Hehe, :-P Háát csak sokkal jobbak és beválalósabbak az ágyban szerintem... :))
2009. márc. 3. 22:48

Hát szerintem minden arab férfi más, attól függ milyen neveltetést kapott, honnan jött melyik arab országból.


Az én párom nem tartja a vallási szokásait ( Szerencsére ) :) , nem kell mosnom az imaszőnyeget és nem kell csadort hordanom :)


Az bizti hogy több személyiség lakik benne.

Tűz és víz.

Vannak jó és rossz tulajdonságai, ahogy nekem is neked is :)


Éppen azért kérdezem kinek milyen a tapasztalata, mert én egy arab pasival élek. Eggyel :)


Temperamentumos. Hirtelen haragú, de a veszekedés végére már el is felejtette, hogy min vitatkozik :)

Kicsit lusta...

Viszont figyelmes. Ha fáj a fejem, azonnal megy hogy hozzon egy teát, ezzel is kedveskedve.

Sok mindenben számíthatok rá, ami nem jár fizikai munkával :)

Nem is ez a legnagyobb bajom, hanem hogy nem nagyon tudunk beszélgetni.

PL. Azt mondom Radnóti: Nem tudhatom

Ki az valami festő? :)- kérdi


Egyetemet végzett, de " itteni "dolgokban nincs otthon. A vicceimen, kétértelmű beszólásaimon nem nevet, hanem néha véresen komolyan veszi :(


Azt a javára kell írnom viszont, hogy sok hülyeségemet elnézi, ahogy én is az övéit :)

2009. márc. 3. 22:44
Miért váltatok el ha nem vagyok indiszkrét ?
2009. márc. 3. 22:38

Szia Fortuna79!


Nekem is volt arab párom és nagyon kellemesen csalódtam, mert sok rosszat hallottam róluk. Nagyon nagy szerelem volt, csak sajnos a munkája sokszor szólította vidékre, engem viszont kötött Pesthez, így sokat voltunk külön. Végül kultúráltan elváltunk és a mai napig nagyon jó barátok vagyunk:)))

2009. márc. 3. 22:37
Nagyon udvariasak,mert fontosak számukra a külsőségek. A nővel kifelé úgy bánnak mint egy királynővel. Otthon azonban már ők hordják a nadrágot.
2009. márc. 3. 22:32
Ahol dolgoztam (kávézóban) volt egy pakisztán bolt. 3 pakisztán származású fiatal unokatestvér csinálta. A legidősebb egy nagyon csinos, magas úriember, mindig kedves, normális, soha nem rasszista .... sokan tanulhatnának tőle egy kis viselkedésformát!!! A második sokkalta tartózkodóbb és láthatóan sokra tartotta a népe kultúráját és szokásait. A harmadik kis fiatal, csevegős, bolondos, viszont az ismerősei előtt már másként viselkedett. Látszott rajta sokszor, hogy ütközik benne a családi neveltetés és a más nemzettel eltöltött gyerekkor tapasztalataiból fakadó természet ..... aranyos volt nagyon ... és olyan édes gyermekiességgel mesélte, hogy akkor ő most 19 éves és megy Pakisztánba, ahol meg fogja ismerni a 15 éves leendő menyasszonyát ..... akit a család választott neki, és a lány milyen szerelmes őbelé. Mindig megmosolyogtatott a gyermekiessége, és elszomorított ahogyan megváltozott, ha a saját nemzetiségű ismerősei közeledtére átváltozott igazi arab férfivá ... vagyis a tekintetében benne volt, hogy "nő, most csend legyen".
2009. márc. 3. 22:32

Én szeretem őket.Tök kedvesek és aranyosan bókolnak.

Az arab ételek is finomak, pár dolgot meg is csináltam:)

9. Dorottya84 (válaszként erre: 5. - Fortuna79)
2009. márc. 3. 22:27
Köszönöm szépen,de ez az ő érdeme!!! :D:D:D
8. *minerva* (válaszként erre: 6. - Kylie022)
2009. márc. 3. 22:26
ezt lehetne részletesebben:-)
7. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Fortuna79)
2009. márc. 3. 22:24

Akkor inkább Te mesélj egy kicsit,ha már a párod Arab.

Vele laksz,élsz,ezt Te tudod a legjobban,hogy milyenek Ők!

Nekem nagyon szimpatikusak,bár olyan közelről mint Te még nem ismertem Arab hapsit.

2009. márc. 3. 22:23

Hát, nekem eddig csak egy arab pasival volt dolgom. Ill. csak félig volt az, dee nekem ami a legjobban tetszett, az az ágybéli dolog volt :-PP

Magyar pasik ilyet tuti nem tudnak :-D

5. Fortuna79 (válaszként erre: 4. - Dorottya84)
2009. márc. 3. 22:22
Jajj, nagyon édes az a " hajlékony " kép :)
2009. márc. 3. 22:19
Nekem nem tetszenek mert alacsonyak és szerintem a legtöbben a nőket amolyan tárgynak tekintik akiket csak meghódítanak.Legalábbis velem meg tesómmal csak házas arab férfiak kezdtek ki és ha igen mondtunk volna akkor szemrebbenés nélkűl.........(bár biztos vannak kivételek).A kultúrájukról nem sokat tudok de nem nyűgöz le.
2009. márc. 3. 22:19

Bátor vagy , hogy bevállaltad. Én nem tudnék velük együtt élni a kultúrális különbségek miatt. Eddig nem sok jó tapasztalatot láttam és hallottam. Nagyon nem bírom, mikor csak azért mert NŐ vagyok lenéznek, kevesebbnek tartanak maguknál. Ahol én élek sok arab van mert egyetemi központ, ezért merek véleményt mondani.

A testvéremék Quvaitban élnek, hát.... ő se lelkesedik értük.

2009. márc. 3. 22:14
Arab pasik jól néznek ki. :-)
2009. márc. 3. 22:12

Sziasztok!


Érdekelne kinek mi a véleménye az arab kultúráról, arab emberekről.

Persze rasszista megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi, csak finoman a vélemény nyilvánítással :)

Mielőtt bárki leszólna, a párom is arab :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook