Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Április 3.-tól: Kalóriát és szénhidrátot számolok és nyárra csini leszek!!! Csatlakozol? fórum

Április 3.-tól: Kalóriát és szénhidrátot számolok és nyárra csini leszek!!! Csatlakozol? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
23. Petra025 (válaszként erre: 22. - Virágka77)
2013. ápr. 2. 16:25

Nagyon sok táblázatot találsz a neten, mindjárt keresek is egyet:-))

én eddig csak ch tartalmat számoltam, kalóriát nem... Meglátom, megtanulom ezt is:-)

Én 71 kg vagyok, ha már 65-re lemennék akkor nagyon boldog lennék:-))

22. Virágka77 (válaszként erre: 16. - Petra025)
2013. ápr. 2. 16:22
Sziasztok! Csatlakozhatok? Nekem 11 honapos a kisfiam, kevesebb vagyok, mint a terhesseg elott, de meg igy is sok. 172 cm vagyok, 69 kilo, 60-62 szeretnek lenni. A hasam valahogy nem akar lemenni, plusz vekonyabb labakat szeretnek, karokat. :) En is terhesseg elott hiztam meg, pedig voltam 56-58 kilo is regen. Tornazgatok Rubint Rekara, azt kellene rendszeresiteni, na meg az eves. :) Folyton zabalok, kenyer nelkul nem tudom elkepzelni az eletet. :) Nyarra en is szeretnek vegre jol kinezni. Ez a kaloriaszamlalas hogy mukodik? Honnan tudjam miben mennyi kaloria van? Segitetek?
21. Petra025 (válaszként erre: 15. - Zsanzi88)
2013. ápr. 2. 16:19

Hát inkább a cukorról tanultunk, az ételek vércukor emelő hatásáról.

Pl-ul a tejet nem ihattam reggel, mert az nagyon emeli a cukorszintet, napi 3 dl-t ihattam összesen.

Ami fontos volt, hogy az előírt ch tartalmat meg kellett enni, mert ha leesett a vércukor szint akkor az is rossz volt.

Nem tudom mire vagy kíváncsi:-)

20. Petra025 (válaszként erre: 18. - °°°Bibie°°°)
2013. ápr. 2. 16:17

Köszönjük:-)))


ügyes vagy nagyon!!!

19. Petra025 (válaszként erre: 13. - Noexxa)
2013. ápr. 2. 16:16
Mit jelent a szigorú? Számolgattál is? Volt egy fix ch tartalom, amit megettél?
2013. ápr. 2. 16:15

..csatlakoznék.. csak közben lefogytam.. 5-öt akartam.. azt 10 lett belöle.. / 6 hónap alatt.. a fehérje diétát csináltam..


nincs: kenyér,rántással készült fözelék, tészta, rizs, krumpli, cukor.. ezenkivül ettem mindent.. és akkor amikor jólesett és éhes voltam.. csak lefekvés elött 4h-val már csak folyadék..


napi 2L viz és omega 3 és articsoka kapszula, amit a DM-ben vettem..


sok sikert, minden résztvevönek..

17. Petra025 (válaszként erre: 15. - Zsanzi88)
2013. ápr. 2. 16:15

Hú én napi 150 gramm ch-tal kezdtem, majd 190 gramm lett a terhesség végére.

Így oszlott meg:

reggeli: 25 gramm

tízórai: 25 gramm

ebéd: 50 gramm

uzsi: 20 gramm

vacsi: 30 gramm


Ezeket folyamatosan alakítottuk a mért cukoreredmények függvényében. Mindent méregettem én is, mondjuk én kalóriát nem számoltam, csak a ch-ot, mert kalóriára azért szüksége volt a babának:-)))

16. Petra025 (válaszként erre: 13. - Noexxa)
2013. ápr. 2. 16:13

Én most annyi vagyok mint a teherbeesés előtt:-))

De azért a testem átalakult rendesen...

20. héttől én sem híztam semmit a terhesség során, onnantól hogy bele kellett vágni a diétába.

Én gyorsan hízom, lassan fogyom:-))

15. zsanzi88 (válaszként erre: 11. - Petra025)
2013. ápr. 2. 16:08

Akkor csatlakozz!!! :)

okosíthatnátok , miket is tanultatok?

14. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2013. ápr. 2. 16:06

A kalóriákat nem számolni kell hanem elkerülni! A legveszélyesebb hely a konyha, a hűtőszekrény és környéke. Azt kell nagy ívben elkerülni!

Ki kell menni inkább a szabadba, majd ha kisüt a nap!

13. Noexxa (válaszként erre: 11. - Petra025)
2013. ápr. 2. 16:03
Nekem meg az utána felszedetteket. :D Miután nem kellett diétáznom, meg a cukrot hanyagolnom, tettem is róla hogy felszedjek jó nagy fölösleget. Az az igazság hogy én nagyon gyorsan fogyok, de olyan gyorsan hízok is. :S Embere válogatja. Bár az a 6 kg szigorú diétával sikerült.
12. Petra025 (válaszként erre: 10. - Zsanzi88)
2013. ápr. 2. 15:59
Na a húsvét az én súlyomra is hatással volt:-))
2013. ápr. 2. 15:58

Sziasztok!


Nekem is csatlakoznom kellene:-)))

Noexxa én is terhességi cukros voltam, egy hónap alatt lement 6 kg??? Az nagyon jó....

Nekem is elő kellene szednem az ott tanultakat....

Szóval vágjunk bele... Mert nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.

A kisfiam 8 hónapos, mellette kell megoldanom a fogyókúrát:-)))

Jaa és persze nem a terhesség alatt felszedett kilókat kell ledolgoznom, hanem még az az előtt felszedetteket:-)))

2013. ápr. 2. 15:19

Én 168 cm vagyok és most a húsvét nagyon rossza hatással volt a súlyomra...

Szia WIDETT!!!

örülnék , ha csatlakoznál!!! :)

Te mennyit fogytál eddig mennyi kcal és ch mellett?

2013. ápr. 2. 15:11
Sziasztok! Én is szívesen csatlakozok, egy hónapja számolom a kalóriákat, több kevesebb sikerrel. 171cm vagyok és 92,7 kg-ról indultam.
8. Noexxa (válaszként erre: 7. - Zsanzi88)
2013. ápr. 2. 15:10
Én 152 cm "magas" vagyok, és 70-76 kg közt ingadozik a súlyom minden fogyókúra nélkül. A "versenysúlyom" olyan 55 kg körül lenne, ezt szeretném elérni, ami hozzávetőlegesen 20 kg. Nagy vágy de egyszer már voltam annyi, lehetek is. Holnaptól kezdem és vezetem nektek itt az eredményt. :)
2013. ápr. 2. 15:06
Majdnem 89 kilóról indultam és 75 kiló volt a leg kevesebb és ennek nagy része a kalória számlálással ment le meg mozgással , de Karácsony óta össze vissza ingadozok 75 és 80 között és már nagyon unom , nem vagyok elég kitartó... Sajnos :(
6. Sibetti (válaszként erre: 5. - Zsanzi88)
2013. ápr. 2. 15:05
Olyan nyolc hónap alatt. Az elején nagyon gyorsan ment le, aztán lassabban. Meg gondolom, az izomtömeg is növekedett a torna miatt...
5. zsanzi88 (válaszként erre: 3. - Sibetti)
2013. ápr. 2. 15:03

Ma még picit el csúsztam a süti maradékon , nem vészes de nem is az igazi lett így a menü ezért kezdem holnap újra.

Mennyi idő alatt fogytál 10 kilót?

4. zsanzi88 (válaszként erre: 2. - Noexxa)
2013. ápr. 2. 15:01
Szia!!! Rendben! Örülnék , ha velem tartanál és kíváncsi vagyok a te "módszeredre" is!!!
2013. ápr. 2. 14:58

Szia!


Én mától fogok bele ismét. Tavaly ősszel felszedtem 4 kg-ot, le kéne adni.Anno én is fogytam 10 kg-ot ezzel a módszerrel, meg persze mozgással.

2013. ápr. 2. 14:58
Szia. Nekem is van egy stratégiám, amivel gyorsan bár kicsit nehezen le lehet fogyni. Csak a szénhidrátot számolod, a fehér kenyeret és minden származékát kerülöd, és minimalizálod a zsírfogyasztást. Természetesen minden nemű cukros termék kerülésével. Ezt a diétát a terhességem alatt csináltam, mert cukorbeteg voltam, de csak a pocakom nőtt a többi testrészem pedig kövér helyett vékonynak lett mondható. Már én is gondolkodtam rajta hogy újra belevágok, egyszer el is kezdtem, és 1 hónap alatt 6 kiló ment le, de nem volt lelkierőm tovább csinálni. :) Ha gondolod, holnaptól én is belevágok veled, és segítek neked ha szeretnéd, illetve megosztjuk a tapasztalatokat, recepteket és a mínusz kilókat. :)
2013. ápr. 2. 14:51

Holnap újra bele vágok a kalória számlálásba és lefogyok kb. 10 kilót szeretnék fogyni!!!

Csatlakozol hozzám? :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook