Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apasági tesztet hogyan csináltassak? fórum

Apasági tesztet hogyan csináltassak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
30. édesfelhő (válaszként erre: 28. - 91d4989ab9)
2009. szept. 4. 09:45
Egyetértek,a postás tényleg vicces pasas..Kár,hogy nős:D:D
29. édesfelhő (válaszként erre: 20. - Szkatica30)
2009. szept. 4. 09:42
Én is megkérdeztem a páromat a dologról..azt mondta,hogy ,ha valaki ilyen komoly dologban kételkedik a saját ÉLETE PÁRJÁBAN,akkor azt sem érdemli meg,hogy az a gyerek apának szólítsa,főleg,ha ezek után kiderül,hogy valóban az övé a gyerek...Én személy szerint úgy gondolom nem feltétlenül megoldás az elválás,de nagyon bután áll hozzá,az biztos..
2009. szept. 4. 01:31

csináltassa csak meg a tesztet az urad, te meg költözz el a postáshoz, az urad meg fizesse csak a gyerektartást:)


a postás legalább vicces pasas:DDDDD


egy féléves kisgyerekbe mindenki azt az embert látja bele aki akar, még nincsenek olyan hasonloságok mit esetleg később kialakul


pl tesom kislánya piciben nem a szüleire hasonlitott hanem rám, most meg tiszta apja

27. Bcicus
2009. szept. 4. 00:46
Ez nagyon vicces. Komolyan. Ha a párod tényleg ennyire hülye ne azért hagy d el, mert kétlekedik, hanem mert egy ilyen ostoba emberrel nem akarhatsz együtt élni. Meséltem a páromnak elöbb milyen vicces topikot találtam és ő is halálra röhögte magát. Ilyen hülye nem lehet egy emberi lény.
26. 49ca420470 (válaszként erre: 11. - Édesfelhő)
2009. szept. 3. 23:46
A férj nem kérvényezheti csak és kizárólag az anya.
2009. szept. 3. 22:20

Sajnállak egyébként benneteket, csupa jóindulatból írtam amiket írtam, remélem olvasol és, hogy nem megy rá a házasságotok!


És majd ha megírnátok a folytatást... az tanulságos lenne.

2009. szept. 3. 22:13

Szerintem gondold meg, hogy megalázod-e ezzel a fiadat...


És nézz magadba, mit érzel a pici iránt, ha szereted, ne egy papíron múljon!


Amúgy ha ez kiderül a falutokban(és a teszt téged igazol és nem a POSTÁST), szerintem simán szégyenkezhetsz miatta, hogy ennyire palira lehet venni téged és befolyásolni.

2009. szept. 3. 22:08

Azért szerintem az is ciki, ha a falu postásának hiszel és nem a feleségednek!


Én a helyedben inkább azt mondanám, hogy "Figyelj haver, bizonyítsd be, hogy a tiéd, de akkoris engem fog az apjának tartani, te meg egy senki lszel az életében!"


Hm?

2009. szept. 3. 21:57
Egyébként kizártnak tartom, hogy egy fél éves gyerek kiköpött akárki legyen...
21. 405fb874de (válaszként erre: 20. - Szkatica30)
2009. szept. 3. 21:56

Már bocs, de egy másik dolog az, hogy szerintem egy gyereket nem a külső vonásai miatt kell szeretni és nem azért mert a te spermádból van, hanem azért, mert téged szólít apának és ő szeret téged. Mi lenne ha kiderülne, hogy másé... a fejéhez vágnád? Másképp néznél rá? Miért? Mitől lenne ő egyből kevesebb? Todod mit mondott az anyjának az én párom, amikor az azt mondta neki, hogy biztosan tudja, hogy nem az övé? Azt, hogy ha kideül, hogy másnak a magjából van, a gyerek akkor is az övé lesz, mert ő a sajátjának akarja. Sajnálkozzon az, aki elszalasztja a lehetőséget hogy egy csoda szülője legyen!


És miért nem bízol a párodban?

20. Szkatica30 (válaszként erre: 19. - 405fb874de)
2009. szept. 3. 21:13
én a férj csak azt tudom mondani én voltam az aki nem aludt azon az éjszakán...senkinek sem kívánom azt hogy a saját fél éves fiára úgy kell nézzen "mi van ha nem azén fiam"s lássuk be ti anyák vitathatatlan kapcsolatban vagytok gyermekeitekkel ezért higgyétek el ez nem is olyan könnyű egy férfinek.pláne ha lát dolgokat a gyereken ami nemigazán megnyugtató.a teszt azért kell hogy a fiamra újra csak úgy nézhessek mint az előtt
19. 405fb874de (válaszként erre: 18. - Szkatica30)
2009. szept. 3. 20:20

:) Hát kívánom neki, hogy kapjon sírógörcsöt. :) A postás meg heregörcsöt, hogy ilyen helyzetbe hozott téged. :)


Ha ez így működne, akkor az én gyerekemnek is lenne 50 apja, mert a páromat az összes szerelője ezzel cinkelte, hogy az övé...

2009. szept. 3. 19:06

Ja,egyébként ma feladta a megrendelést.Egy német cég mondja majd ki az ítéletet.Azt hiszem 185 euróért.

én ingyen is ugyanezt mondom.

2009. szept. 3. 18:31

A férjem szerint viszont a postás a tetű,Ő pedig Áldozat!

Én meg azért vagyok gyanús,mert elég heves a vérmérsékletem,mégse kapartam ki a szemét!Mármint a postásnak.

Nem érti meg,hogy nincs mit beszélnem azzal a hülyével.Azzal jobb lenne,ha nekimennék?Akkor se hinne nekem.

Most azt kérdeztem,hogy ha meglesz az eredmény,kijön,hogy ő az apa,akkor majd az lebeg felettünk,hogy attól még simán megcsalhattam?Azt milyen teszttel bizonyítsam be?

16. 405fb874de (válaszként erre: 15. - Szkatica30)
2009. szept. 3. 16:50

Pedig annak jó lenne... Tarka sorokba...

Késsz...

Én a helyedben gyanakodnék a férjemre, ugyanis legtöbbször az ok nélküli bizalmatlanság abból fakad, hogy ő hazudik...és ezért nem bízik benned sem. Tudod, erre mondják, hogy mindenki magából indul ki...

15. Szkatica30 (válaszként erre: 14. - 405fb874de)
2009. szept. 3. 16:22
Sajna nem vicc!
14. 405fb874de (válaszként erre: 12. - Szkatica30)
2009. szept. 3. 14:54
Ez vicc??? Komolyan nem normális az urad! Válj csak el, de majd a teszt után, amikor megtudja, hogy elveszítette a fiát!
13. édesfelhő (válaszként erre: 12. - Szkatica30)
2009. szept. 3. 14:38
Délután megkérdezem a páromat..ígérem..szerintem csúnya dolog tőle.
2009. szept. 3. 14:10

Ráadásul annyira hihetetlen a történet,ha nem velem történik meg,nem hiszem el.Az történt,hogy volt nálunk egy postás,(2 felnőtt gyerek,jó ötvenes)akivel amolyan,szokványos, postási viszonyban volt az egész család.Úgy adódott,hogy pár éve ugyanakkor és ugyanoda jártunk autós iskolába.

Amikor megszületett Matyi azt viccet,engedte el,hogy megnézi már a gyerekét!A férjem rajtam keresztül kérte,hogy ilyennel ne poénkodjon,mert egyáltalán nem vicces.Ezt azért még egyszer eljátszotta.Akkor több férfi jelenlétében!Ez két éve történt.Azóta negyedjére téma,hogy Matyi nem a fia.De most először fajult odáig a dolog,hogy tesztet akar.Engem persze bánt,hogy nem hisz nekem.Na az TUTI,hogy nem én fizetem majd a dolgot!

Annyit tegyetek már meg,ha van férjetek,barátotok,meséljétek már ezt el nekik és írjátok meg,hogy Ők mit tennének a férjem helyében.Meg az enyémben,mert a válást fontolgatom.

Szerintem sokan mosolyognának rajta,de nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre.

11. édesfelhő (válaszként erre: 9. - Szkatica30)
2009. szept. 3. 12:41
Hát eltudom képzelni,hogy mennyire bánt téged a dolog..de ha ő nem hisz neked akkor oldja meg ő..nehogymár még te rágd magad,ha ő nem bízik meg benned..
10. 405fb874de (válaszként erre: 9. - Szkatica30)
2009. szept. 3. 12:40

Na... szép... valaki biztosan ott is volt, aki bogarat ültetett a fülébe. De ha így álltok, szerintem jobb ha megvan az a teszt, mert akkor nem tagadhatja le akkor sem, amikor "más karjába menekül" és szeretne "megszabadulni" tőled.

De csináltassa ő, ha akarja.

2009. szept. 3. 12:31
Nekem a férjem akarja megcsináltatni.Bánt,hogy nem hisz nekem.Ennyi 9 év!
8. 405fb874de (válaszként erre: 7. - Cepheus)
2009. szept. 3. 11:50
:) Nem loptam magam a szívébe és ő se az enyémbe, de azért tudok aludni. :) És a teszt miatt se aggódtam. :)
7. Cepheus (válaszként erre: 6. - 405fb874de)
2009. szept. 3. 11:47
Hát, kedves egy anyós, sajnállak miatta! :-(
6. 405fb874de (válaszként erre: 5. - Cepheus)
2009. szept. 3. 11:46
Mert utál és be akarta bizonyítani, hogy okkal és igaza van... gondoltam, ha annyi pénze van, csak csinálja. :)
5. Cepheus (válaszként erre: 4. - 405fb874de)
2009. szept. 3. 11:42
Elmondod, miért volt ez annyira lényeges az anyósnak? (Csak kíváncsi vagyok.)
4. 405fb874de (válaszként erre: 3. - Szkatica30)
2009. szept. 3. 11:10
:D Az az igazság, hogy a mienket az anyós csináltatta, mert kizárólag neki volt szüksége rá, hogy bebizonyítsa az unokája honnan "származását". Meg ő laboros volt akkoriban a kórházban, de szerintem magyar cégen keresztül ment a dolog, mert minden magyar volt és ha jól tudom, Pestre kellett neki a borítékot küldeni a mintákkal meg onnan is kapta, csak a laborvizsgálatot csinálták kint.
2009. szept. 3. 11:02
Egyből Amerikába küldtétek a mintát vagy egy magyar cégen keresztül ment ki?
2. 405fb874de (válaszként erre: 1. - Szkatica30)
2009. szept. 3. 10:59
Hát nem tudom, a miénket is ott csinálták, de 110 ezerben volt, nem 26-ban és nyálból csinálták.
2009. szept. 3. 10:52

Hallott már valaki arról az apasági tesztről,amit Amerikában csinálnak meg?www.dnatesting.com oldalon 26 ezerért reklámozzák magukat.

Aki csináltatta vagy konkrétumot tud,segítsen!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook