Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apasági tesztet hogyan csináltassak? fórum

Apasági tesztet hogyan csináltassak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. szept. 7. 17:58
Én biztosan nem követelnék tesztet!
89. 91d4989ab9 (válaszként erre: 88. - Szkatica30)
2009. szept. 7. 17:54
még jó hogy a boltosnő meg nem viccelődik azzal hogy a fia a férjedtől van:DDD
2009. szept. 7. 17:44

Könyörgök emberek!

A postásnak NEM kell a gyerekem!Neki már van kettő!

Szeretni se akarja, csak elengedett egy hülye poént és a férjem túlságosan komolyan vette!

Azért kérdeztem a véleményeteket,hogy igazoljam,az emberek szerint is butaság amit tesz,hogy ennyire felfújja a dolgot!Fogalmam sincs mi hajtja,amikor tesztet akar,de ez a döntése!Majd jól arcra fog esni!

2009. szept. 5. 20:27
Amúgy te tényleg nem szereted szegény kisfiút és a teszttel akarod igazolni, hogy jogosan...
86. 405fb874de (válaszként erre: 85. - 405fb874de)
2009. szept. 5. 20:25
Mert az az igazi szerető apa, akinek kell a más gyereke is (pont mint a postásnak a tiéd!)
85. 405fb874de (válaszként erre: 82. - Szendrő71)
2009. szept. 5. 20:24

Akkor Te tulajdonképpen mindenkinek jót akarsz, csak a postást akarod "kicselezni".


Az a gáz, hogy neked azért kell az a papír, mint mondtad is, hogy szeretni tudd a fiad!


Szegény kisgyerek... remélem, hogy a postás az apja! :)

84. Csigusz 79 (válaszként erre: 83. - Bcicus)
2009. szept. 5. 15:25
Pont!
83. Bcicus (válaszként erre: 82. - Szendrő71)
2009. szept. 5. 15:22
A postás úr poénkodott egyet és nyilván nem is értette mibaja a felségednek. Az életeteket csak te mérgezed és tetted tönkre ne akard egy vicces kedvű postásra fogni. Inkább sülyedj magadba és szégyenkezzél, hoyg mit tettél, hoyg megaláztada a családodat és, hogy ha te csalod a feleséged, milyen alapon vonod kérdőre egy vicc miatt.
82. szendrő71 (válaszként erre: 76. - Bcicus)
2009. szept. 5. 15:20
az a drága postás úr ha felfogta volna a feleségem kérését ami elég egyértelmű volt ez az egész nem mérgezné az életünket!
81. Bcicus (válaszként erre: 80. - Csigusz 79)
2009. szept. 5. 15:16
Persze hogy. ha ő nem csalta volna meg a feleséget, eszébe nem jutott volna egy vicc miatt ez. De mivel megtette, ezért ez merült felbenne.
80. Csigusz 79 (válaszként erre: 78. - Bcicus)
2009. szept. 5. 15:09
Az utolsó mondatodban van valami,az szokott a másikra mutogatni akinek vaj van a füle mögött!!!!
79. Bcicus (válaszként erre: 75. - Szendrő71)
2009. szept. 5. 15:08
A ti életetek már soha nem lesz nyugodt. Te meg is érdemled, hoyg szenvedj, de szegény feleséged és a kiasbaba nem ezt érdemelte volna.
78. Bcicus (válaszként erre: 72. - Szkatica30)
2009. szept. 5. 15:07
És te ezt elhiszed neki? enm érzed iszonyatosan megalázónak, hogy egy ezeréves vicc miatt, kételkedik a hűségedben. Ez embertelenül megalázó. El fogo tudni ezt valaha felejteni, hogy mit tett veled és a gyerekeddel? Nem hinném és nem is szabad. A férjed nem normális ember. Másrészt igen nagy a valószínűsége, ha egy poénról így kiborul és azthiszi, hogy megcsaltad és nem bízik benned az azért van, mert ő már megtette veled.
77. Csigusz 79 (válaszként erre: 75. - Szendrő71)
2009. szept. 5. 15:06
Ja,lehet Te nyugodtan éled,és a Feleséged? Sejted már hányan tudják............ óóó hányszor fog az Asszonyod is poénos megjegyzéseket kapni hogy pl. " na,a gázszerelőtől már van teszt kérve" ?
76. Bcicus (válaszként erre: 66. - Szendrő71)
2009. szept. 5. 15:04
Nincs bajom semmilyen pasival, de egyértelmű, hogy te csak a saját hülyeséged után mész és nem érdekel téged, hogy úgy megalázod a feleséged és a fiad, hogy azt soha nem fogják neked elfelejteni.
75. szendrő71 (válaszként erre: 74. - Csigusz 79)
2009. szept. 5. 15:02
hidd el ha elolvastam kitörlöm.és aztán nyugodtan élem az életünket.
74. Csigusz 79 (válaszként erre: 72. - Szkatica30)
2009. szept. 5. 14:54
Etesd meg vele azt a papírt vagy törölje ki vele a se...ét.
73. Csigusz 79 (válaszként erre: 70. - Szkatica30)
2009. szept. 5. 14:54
Ja már értem,szóval veletek történik meg,bocs,de hidd el,van itt a fórumon sok beteg ember és olyan témát dob fel ami tényleg kamu!Bocs.Véleményem akkor is az hogy a férjed nem komplett.
2009. szept. 5. 14:52
Egyébként továbbra is kitart amellett,hogy nem akar bántani,de nem hisz nekem.Na, de majd a teszt,mindent megold!Az tuti!
71. Csigusz 79 (válaszként erre: 70. - Szkatica30)
2009. szept. 5. 14:52
Akkor a 9-es hsz mit jelent????????????????????
2009. szept. 5. 14:50

Az elején leírtam,ha nem velem történik meg ,Én se hiszem el.Nem voltam én soha harminchatos!A történet valós,még ha nem is hiszitek el.Ilyet poénból.szerintem csak beteg elme talál ki.Láthatod,mikor regisztráltam ezen a néven.

Na,alapja,az nincs,hogy ne bízzon bennem!Csak sok hülye feltételezés!

2009. szept. 5. 14:34

Egyre erősebb bennem is hogy kamu topic!!! ugye Ti előtte nem a "Harminchatos" vagy milyen néven futottatok? :DDDDDDDDDDDDDDDD

Ha mégse kamu akkor is Gáááááz,a férj részéről!

68. Csigusz 79 (válaszként erre: 67. - Szendrő71)
2009. szept. 5. 14:24

Nem félek :) csak gondolj bele mekkora égés lesz Neked ha kiderül hogy igen:ez ezer éves poén!

Azért lenne egy kérdésem: tegyük fel hogy nem erről a postásrol van szó,hanem egy másik férfiról aki nem is ismeri a feleséged és valaki azt mondja neked hogy figyelj jól,mert lehet övé a gyerek,Te elhinnéd? Szóval mindegy ki poénkodik vagy akarna Nektek rosszat elhinnéd?Van alapja hogy nem bízol a Feleségedben?

67. szendrő71 (válaszként erre: 65. - Csigusz 79)
2009. szept. 5. 14:16
ne félj beszéltem a fejével!
2009. szept. 5. 14:04

Bcicus azért arra megkérlek ne használj ilyen jelzőket felém.ha valami hapsival van bajod ám legyen biztos hogy nem én vagyok az.tuti nem ismerjük egymást így aztán nem értem honnan veszed hogy nem szeretem a feleségemet vagy a fiamat.

ez a teszt csak a magam megnyugtatására kell hogy ezzel mi bajod azt nem értem tudom vannak hozzáfűződő erkölcsi dolgok ezeket megbeszéltem a feleségemmel.

65. Csigusz 79 (válaszként erre: 47. - Szendrő71)
2009. szept. 5. 13:52
Miért nem Te személyesen kérdezted meg?Miért üzengetsz?
64. Bcicus (válaszként erre: 62. - Szkatica30)
2009. szept. 5. 13:45
Na akkor aznap add is be a válklást, mert ez a férfi soha nem lesz normális és mindig lesz valami ez után is hidd el. Ép elméjű ember a poénon röhög, vagy azt mondja "de hülye vagy" és ennyi.
63. Bcicus (válaszként erre: 61. - Szendrő71)
2009. szept. 5. 13:43
Ugyan már, más ember ezt a földön nem veszi komolyan. Én is ezer hallottam már ezt a polnt és mindenki röhög rajta, mert ezer éves poén. Te nem bízol a feleségedben és nem is szereted sem őt sem a gyereked és ha feleséged veled marad, akkor megérdemli, mert nem lenne szabad. Pszicohpata vagy.
62. Szkatica30 (válaszként erre: 56. - 405fb874de)
2009. szept. 5. 13:40

Amikor aznap a férjem tök idegesen hazajött és nekem szögezte a kérdést,először azt hittem viccel és csak röhögtem rajta.Aztán kiderült,hogy véresen komolyan gondolja.Beszéltem a hülye postással és megkérdeztem,hogy mikor is esett a dolog és miért poénkodik ha megkértem,hogy ne tegye!

Ő bizony köpni,nyelni nem tudott és állította,ez csak egy postás tréfa.Azt hittem,itt vége a dolognak,de tudjátok,mit?JÖJJÖN AZ A ROHADT TESZT!

A férjem váltig hangoztatja,nem ellenem irányul a dolog,de neki tudnia kell!Nem érti,hogy szerintem meg igen,mert ha pont a bizalom hiányzik,megette a fene!Nem baj,a jövő hét végére megjön a 99,99%,aztán főjön a feje!

A jövő héten lesz a házassági évfordulónk is!

2009. szept. 5. 13:27

a vicces postás úrral beszéltem,arra kértem mondjon vagy 3 apát akivel már ezt megcsinálta,egyet tudott mondani.ő csak baltával akarta szétverni a fejét.

annyira tudtok erről mindent.hány apával beszéltetek már akinek nem az anyósa csinálta meg a bajt hanem az aki esetleg csinálhatott valamit.

a másik mint mondtam nem az a kérdés hogy a feleségem mit csinált valakivel azzal még lehetne együtt élni.de ott van a fiam.már csak van annyi jogom hogy megnyugodjak egy teszt által.ha szerintetek nem én azt elfogadom

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook