Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apasági tesztet hogyan csináltassak? fórum

Apasági tesztet hogyan csináltassak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. szept. 5. 12:40

Véleményem szerint tényleg vannak ilyen emberek, és mindez oda vezethető vissza, hogy az emberek rohadtul bííííznak a másikban... Ott indul a gond, ha ilyen balfaszságok miatt a saját párjában nem bízik valaki...

Hogy én azonnal raknám ki az ilyen pasit, az teljesen biztos... Meg sem érdemli a családját...

Abban az esetben látnám értelmét ilyesminek, ha ténylegesen bizonyítéka lenne rá a pasinak, hogy csalta a felesége. Ellenkező esetben nem tudom elfogadni ...

59. Bcicus (válaszként erre: 58. - 405fb874de)
2009. szept. 5. 12:37
Nyilkván. De mivel ez a paranoiás, szeirntem nem segítene rajta. Az egész élete úgy szar már ahogy van, ha ennyi agya nincsen. Én mondjuk a nő helyébe már rég leléptem volna.
2009. szept. 5. 12:34
Jó persze... de ha már ennyire gáz az egész, szerintem ez lehetne megoldása, nem az hogy megalázunk mindenkit!
57. Bcicus (válaszként erre: 56. - 405fb874de)
2009. szept. 5. 12:24
Szerintem nem értené. Azt gondolja erről mindenki tudja, hogy csak vicc. Ezt nem lehet komolyan venni.
56. 405fb874de (válaszként erre: 55. - Bcicus)
2009. szept. 5. 11:53

Na de szerintem itt kéne kezdeni, nem egy dns teszttel.


Mert ha rólam mondanak ilyet vagy a páromról, akkor odahívom a harmadikat, leültetem mindkettőt és meséljenek, mi is a szitu! Lehet, hogy a postás olyan kétségbe esne, hogy ekkora bajt kevert, hogy egyből meg tudná nyugtatni a kedves férjet. A feleség részéről, meg ha én lennék, akkor hajrá, hazudjon úgy hogy itt ülök mellette... ,meg itt a férjem is. Egyből nem lenne kedve poénkodni!

55. Bcicus (válaszként erre: 53. - 405fb874de)
2009. szept. 5. 11:45
Mert nincs értelme. Ha ez az elmeháborodott képes komolyan venni egy ezeréves viccet hiába beszélgetnének, nins annyi agya, hogy felfogja.
2009. szept. 5. 11:45
És még csa annyit, hogy szerintem ha igaz lenne, amit a mostás mond, akkor a feleséged már kikaparta volna a szemét, amiért elárulta. Hm??
53. 405fb874de (válaszként erre: 52. - Bcicus)
2009. szept. 5. 11:36

Én viszont végképp nemértem, hogy ha már itt tartanak, hogy teszt meg egyebek, akkor miért nem beszélgetünk előbb a postással 6 szem közt?


Ciki lenne, ha kiderülne, hogy bevette a hülyeséget?

52. Bcicus (válaszként erre: 47. - Szendrő71)
2009. szept. 5. 11:32
Ezt kb a postások 95%-a elsüti és nem gondolta komolyan, hogy ennyre hülye vagy, hogy nem értessz egy ezeréves viccet. Te tévedett.
2009. szept. 5. 11:25

Szerintem feleslegesen görcsölsz ezen, és nem teszel ezzel semmi jót.


Még hogy nyugodtabb a férjem... haha... majdnem letépte az anyja fejét, mikor az ezt kitalálta! És neked is ezt kéne tenned! Kiállni a feleséged mellett és nem megalázni! Persze csak ha szereted meg a kisfiadat is! Ha meg nem bízol a nejedben, válj el!

50. 405fb874de (válaszként erre: 49. - Szendrő71)
2009. szept. 5. 11:22

Miért lenne már könnyebb? Tudod te milyen megalázó ez? Nem, ezért csináltatod! Nem csak nekem volt az, hanem a páromnak is! Meg szerinted mégis mit mondott volna anyós a gyerekemnek, ha nincs a teszt? Hogy neked nem is az az apád, akit te hiszel????

Valószínűleg azt mondta volna, hogy kedves mama, akkor te nem a mamám, felejtsük el egymást!


Ez egy kisgyereknek is megalázó, mert azt fogja érezni, azért csináltattad, mert nem akartad, hogy a tiéd legyen.

2009. szept. 5. 10:39
a teszt óta remélem nyugodtabb a férjed,akár te is.nektek ezek szerint könnyebb volt ennek csak örüljetek,viszont az is megfordult a fejembe a fiam mondjuk 18lesz s véletlenül a fülébe jut esetleg neki is lesz egy ilyen problémája.gondolj csak bele ha a tesztetek nincs,az anyósod egy "jó" pillanatában elmondja a gyerekednek.kell ez neki.szerintem nem.
48. 405fb874de (válaszként erre: 42. - Szendrő71)
2009. szept. 5. 10:04
Mint említettem, apai oldalról van a páromnak véleménye, amit le is írtam neked... hm? Nem?
47. szendrő71 (válaszként erre: 46. - Bcicus)
2009. szept. 5. 09:00
ilyesmivel nem viccelnék.de azért kösz hogy le degeneráltoztál,hidd el igen sok viccen röhögtem már.ezen sem akadtam ki először de mikor megüzentem neki hogy ezzel ne poénkodjon és ennek ellenére,hát az már sok volt.
46. Bcicus (válaszként erre: 45. - Csigusz 79)
2009. szept. 5. 01:16
Mert ilyen degenerált ember nincs akinek elsütnek egy hülye poént, és elhisz bármit. Ilyen nem létezik.
45. Csigusz 79 (válaszként erre: 44. - Bcicus)
2009. szept. 5. 00:55
Nekem is van egy ilyen érzésem,de te miből gondolod?
44. Bcicus
2009. szept. 5. 00:53
MÉg annyit, hogy 99%, hogy kamu topik, de hogy hogy találki valaki ilyet.
43. Bcicus (válaszként erre: 39. - Szendrő71)
2009. szept. 5. 00:05
Igen, mert ez egy pont ugyanolyan hülye poén, mint a rendőr vicc, Gondolod, halett volna bármi is viccelődne vele. Sajnálom a családod, remélem hamar észhez tér a feleséged és elhagy és keres egy ép elmével rendelkező férfit.
2009. szept. 4. 23:16
akkor most éljek így tovább?anyai oldalról van is véleményed de mi van az apai oldallal arról milyened lehet?
2009. szept. 4. 23:10

Én nem tudom, mi zajlik a lelkedben, de tényleg, csak rossz látni, hogy hagyod szétesni a családodat és ezzel sokkal nagyobb fájdalmat okozol a feleségednek, mint amekkorát neked jelent a bizonytalanság.


Az én párom, bár lehetett volna oka kételkedni,mert a kislányunk fogantatásakor előtte is utánna is külföldön volt, és lett volna alkalmam,de szembeszállt a fél világgal és kiállt mellettem bármi áron!!!


Hiba lehet az értékrendedben...

40. 405fb874de (válaszként erre: 39. - Szendrő71)
2009. szept. 4. 23:01

Nőként van némi fogalmam, milyen az, ha laptalanul vádolnak.

Ha nekem a párom jött volna ezzel, közöltem volna, hogy húzzon a halál faszára és ha neki nem kell a gyereke, csak ha papírja van róla, akkor felejtse el, hogy valaha is léteztünk! Hm???


Mivel a nagymamának megengedtem a tesztet, nem is látogatja a kislányt és én sem engedem hozzá. Egy papír nem szül szeretet.

2009. szept. 4. 22:57
Nőként Ti aztán tudtok véleményt mondani erről!Ismertek olyan férfit aki volt már ilyen helyzetben?Ha van Őt hallgassuk meg erről!az meg hogy rendőr vicchez hasonlítsd hát szép.te aztán tudod hogy néz ki a fiam és az a barom aki ráadásul akkor járt vezetni a feleségemmel amikor a fiam fogant.
38. 405fb874de (válaszként erre: 33. - Szkatica30)
2009. szept. 4. 22:57

Én abszolút nem értem, milyen tudatról beszélsz. Ez egy hülyeség! Nem kicsi, hanem baromi nagy!

Nem csak a feleségedet bántod meg, hanem megalázod a fiadat is, mert tudod mi jön le ebből? Hogy te nem is akarod hogy a tied legyen, mert ha akarnád, szarnád le, hogy mit pofáznak az emberek!


Mint említettem, az én kislányomnak kb 12 vízvezetékszerelő vallja magát az apjának. Ezen jót röhögtünk és időnként megállapítjuk, hogy ja, a fülét tőled, a kislábujját meg tőled örökölte. Érdekes, hogy az én páromnak meg sem fordult a fejében, hogy nem a sajátja. De mint említettem, azt mondta a saját anyjának, hogy leszarja kié, neki kell és kész!


A szeretet nem múlhat ezen. Nem vagy igazi apa és biztos vagyok benne, hogy a fiad érzi, hogy nem szereted igazán. Pedig egy ilyen helyzetben még jobban kéne, mert mondhatjuk (ha igaz lenne a hülyeség) ajándékot kaptál, örülj neki!

37. Szkatica30 (válaszként erre: 36. - 00346cf747)
2009. szept. 4. 22:36
A 33-at a férjem írta.
2009. szept. 4. 22:19
Szkatica 32, 33: te most fiúként,vagy lányként kérdezel? Nagyon nem értek valamit.
35. Bcicus (válaszként erre: 33. - Szkatica30)
2009. szept. 4. 22:15
De semmi okod kételkedni. Paranojás vagy. Te minden viccet komolyan veszel? Ha valaki monjuk elsüti azt a poént, hogy mi a rendőr vércsoportja? - URH negatív, akkot felhívod a rendőrséget és megkértezed, hogy igaz-e. Mert ez kb ugyan az.
2009. szept. 4. 22:11
Szerintem a postás jópofa. Valószínűleg a mi postásunk is eleresztene egy ilyen megjegyzést!:))) Itt a férj defektes, de nagyon. Csináltassa meg a tesztet, de a saját, külön pénzén! Aztán lesz papírja arról, hogy az övé a gyerek. De ezután mibe köt bele? hogy a postás manipulálta a DNS-teszt eredményét? Ha valaki a kákán is csomót keres, az fog is találni.
33. Szkatica30 (válaszként erre: 21. - 405fb874de)
2009. szept. 4. 22:03

Itt a gyerek a lényeg!Nekem azt kell tudnom,hogy ő kitől van.Csúnya dolog tőlem,hogy ezzel a feleségemet megvádolom,de nem bírok így élni.

Aki képes ezzel a tudattal élni,éljen vele,nekem nem megy,sajnálom!

A gyerekemmel amennyire lehetett nem éreztettem ezt a dolgot.

2009. szept. 4. 21:56

A postás nem vicces,hanem egy hülye.Nem hozzáköltözni szeretnék(2 felnőtt gyerek,feleség)csak a férjemnek szerettem volna megmutatni,hogy az emberek úgy reagálnak majd erre a történetre,ahogyan Én gondolom.Magyarul nem vennék véresen komolyan.

Ha akarja a tesztet,csinálja meg,nekem nincsen takargatni valóm.Neki papírja is lesz majd arról,hogy a gyereke a gyereke.Tenni nem tudok ellene,mert ha nem engedném,az lenne még az ultra gyanús!

Az meg,hogy a házasságunk már nem lesz a régi ezek után az ő sara.(Meg a hülye postásé)

2009. szept. 4. 09:53
Remélem előkerül a férj és elolvassa, ha tegnap este hozzászólni tudott...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook