Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák, melyik élelmiszerboltban vásároltok a leggyakrabban? fórum

Anyukák, melyik élelmiszerboltban vásároltok a leggyakrabban? (beszélgetős fórum)


2020. ápr. 6. 14:01
Piac, penny, lidl.
9. l.luiselotte (válaszként erre: 8. - L.luiselotte)
2020. ápr. 6. 12:46
a spárba, tescoban, régebben coopbaa
8. l.luiselotte (válaszként erre: 6. - Auróra2010)
2020. ápr. 6. 12:45
vagy ami ott nincs, a tescoban
2020. ápr. 6. 12:13

Tesco: tisztítószerek, öblítő, mosogatószer, 1-2 apróság

Lidl, Aldi: imádom, szerintem ár-érték arányban verhetetlenek a sajátmárkás termékei (főleg az Aldinak), minden van, ami az alapvető reggelihez, vacsihoz, ebédkészítéshez kell és 1-2 jó ruhát is ki lehet fogni, főleg a gyerekrészlegen, ja igen és a LIDL-ös folyékony mosószer kenterbe veri az összes drágát!!!

Hentes: hús, mert többször befürödtem már multis hússal (büdös volt, vagy éreztem rajta az ecetes lemosást, fúj... hentesnél is előfordulhat, de itt mifelénk pörög az áru, kicsi az esély rá)

2020. ápr. 6. 11:10
spár
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - MolnárnéLili)
2020. ápr. 6. 10:28

A jelenlegi helyzetben /re gondolsz vagy altalanossagban?

Most leszukitettuk a minimalisra, listaval es maszk, kesztyu. Leginkabb kis forgalmu boltba megyunk :)

Baratnom ferje tnap a*dizott, de hiaba volt szep a zoldseg, gyumolcs, mar nem akart vasarolni, mert egy fiatal par a szeme lattara taperalt ossze mindent,persze nulla vedelem, ugyhgy kiverte nala a biztositekot.

4. levarosbukta (válaszként erre: 1. - MolnárnéLili)
2020. ápr. 6. 09:29
Sem időm, sem energiám külön húsboltba, zöldségesboltba etcetera mászkálni ezért mindent a multiban veszek. Kivéve a ruha, cipő. De van ha látok valami jó ruhát azt megveszem ott is.
2020. ápr. 6. 09:16

Mivel sosem szerettem vásárolni, a legundokabb házimunkának találom, 1 multinál szerzek be mindent. Ami ott nincs, az nem fontos.

Történetesen épp ez a multi van hozzánk legközelebb :)

Nyilván kivételt képez a cipő, ruha, háztartási nagygépek, ezekből akkor vásárolunk, ha okvetlenül muszáj. Ami azt jelenti, hogy tönkrement, nincs, elfogyott, javíthatatlan.

2020. ápr. 6. 09:01
Maradj otthon!
2020. ápr. 6. 08:17

Húst is ott vásároltok vagy hentesnél?


Zöldséget, gyümölcsöt hol vesztek? Boltban vagy zöldségesnél?


Mindent egy helyen szereztek be? Mi az amit semmiképp sem élelmiszerboltban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook