Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák Erdélyből fórum

Anyukák Erdélyből (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. júl. 27. 15:01

Érdekelne ez a brassói aquapark. Árak, kondiciók. Tudtok nekem információt adni? Szállás lehetőség? Engem inkább kemping érdekelne.

Előre is köszi.

3521. b088f4f736 (válaszként erre: 3520. - A305cbacd8)
2010. júl. 27. 14:52

Nem hiszem, hogy köze lenne a gluténérzékenységhez, mert Dorkának nem voltak gyarapodási problémái, hasmenése, puffadása, ilyenek, nem?

Túl sok kenyeret vagy laskát eszik?

El kell vidd az eredményeket az orvoshoz, hogy kiértékelje?

3520. a305cbacd8 (válaszként erre: 3515. - B088f4f736)
2010. júl. 27. 14:48

Valószínűleg ez a gond. Annyira sajnálom szegénykét, amikor a cici után ordít. Na de ma, igaz könnyek között, de nem hagytam magam, egy órás ordítás után nagy nehezen elaludt. Végig ott voltam mellette, nem hagytam egy pillanatig sem egyedül. Fáj, nagyon fáj, de azt is tudom mindkettőnknek jobb lesz már az, ha napközben egyáltalán nincsen szopi. Aztán az esti és az éjszakai még marad egy darabig. Szegénykém még mindig hüppög.

Két eredményt megkaptunk. A parazita negativ.És vagy egy ilyen amire azt írja*rar amidon nedigerat* Sajnos nem tudom pontos akkor ez mit is jelent. Renélem nem glutén érzékeny, mert mindig is vigyáztam a keményítőkkel.

Ti hogy vagytok.

2010. júl. 27. 14:25

Kár, mert ha több időt itt töltöttetek volna,s nem csak aquaparkozni jöttetek volna, találkozhattunk volna. (Ezt jól megírtam: volna...volna...volna :) Nekünk viszont most semmi esélyünk aquaparkozni, mert Endre ilyenkor dolgozik. Na, meg Robit még nem vinném azért.

Arra számítsatok, hogy eléggé borsosak az árak. Két órás jegy két felnőttnek 5ö RON, a gyerekeknek is be kell fizessetek, mert 2 éven felüliek. HA pedig nem két órát ültök, akkor lehet, hogy egész napos jegyet kell vennetek. Azt sajnos nem tudom mennyi.


Szia, Panga, gyere nyugodtan, mesélj közben én hűségesen olvasgatom a naplód :)!

3518. malnasimonika (válaszként erre: 3516. - Pangavoltam)
2010. júl. 27. 14:15
Persze gyere nyugodtan.
3517. malnasimonika (válaszként erre: 3513. - B088f4f736)
2010. júl. 27. 14:15

Reggel 10 ora körül indulnánk és élután 6 körül jönnénk is vissza.Addigra már teljesen elfáradnak a kicsik.Itt most jelenleg 14 fok van nagyon pocsék ez a nyár.Ezért is döntöttünk Brassó melett, mert ha müködik a fedett akkor kipancsolhatják magukat.Anyu mondta, hogy hagyjuk ott Dórát, de nekem nincs kedvem nélküle menni, mert értük mennénk.

Köszi, hogy megirtad igy nyugodtam viszem Dórát is.

2010. júl. 27. 13:56

Sziasztok!

Befurakodhatok közétek?

3515. b088f4f736 (válaszként erre: 3514. - A305cbacd8)
2010. júl. 27. 13:48

Azt hiszem, nálatok a legnagyobb akadály az, hogy neked lelkiismeretfurdalásod van, s ezért nem tudsz határozott lenni ebben a témában. Így még nehezebb leszoktatni.

Az analízis eredmények megvoltak Dorkánál?

2010. júl. 27. 13:28
Igen nem egyformák a gyerekek Dorka soha nem volt hajlandó a cicin kívül mást a szájába venni. Nagyon nehezen tudtam rávenni a vízre. A cici a mindene, azért és csakis azért szokott sírni. Mást mindent elfogad. Nagyon nehéz, mert most már belefáradtam, hogy kétlábon járó cici vagyok csak. Amúgy nagy nehezen két szopit kiiktattunk viszont az utóbbi napokban újra követelőzik. Ma eldöntöttem, minden napközeni szopit kiiktatok. Következetes leszek, mert már nagyon elfáradtam, és a tej mennyisége érdekes mód megcsappant.Nagyon nehéz, mert sajnálom Dorkát, lelkiismeret furdalásom van, de ha rábíznám ő egyelőre önszántából nem mondana le róla.
3513. b088f4f736 (válaszként erre: 3512. - Malnasimonika)
2010. júl. 27. 13:26

Szia! Hozzátok Dórát is feltétlenül, hiszen az Aquaparkban fedett, meleg vizű medencék vannak, nyugodtan lubickolhat. A kinti medence is működik, de nagy esélyetek nincs, hogy abban ússzatok, egész nap esik az eső és 16 fok van :(

Csak egy pár órát maradtok Brassóban vagy többet is?

2010. júl. 27. 13:02

Sziasztok ürülök Gabi, hogy te is megkerültél, mostmár ennyi munka után jöhetne egy kis lazitás.


A szopival kapcsolatosan nekem nem volt problémám egyik napról a másikra lemondott mindkét gyerek, de a barátnöm sehogy nem tudta leszoktatni ezért azt javasolta a doki, hogy fejje ki és akkor beletörödik, hogy nincs.Neki bevált.



Griet holnap vagy holnapután megyünk Brassóba az aqua parkba szerinted érdemes Dórát is vigyük?

Ilyenkor is müködik a benti medence, mert amilyen jó idök vannak nem nagyon lehet kint fürödözni?

Karcsi eljött szabadságra és olyan pocsék idö van, hogy csak fedett strandokra tudunk menni.A tegnap elmentünk a parajdi sóbányába a gyerekek nagyon élvezték annyit csuzdáztak és annyit szaladgáltak, hogy kifele Dávid alig birta.Több mint 100 lépcsö van.Utánna elmentünk Szovátára ott körbesétáltuk a medve tót nagyon kellemes volt.

3511. b088f4f736 (válaszként erre: 3508. - A305cbacd8)
2010. júl. 26. 10:12

Nekem nagy tippem nincs, egyik napról a másikra leszokott Ági a szopizásról.

Annyit olvastam ezzel kapcsolatban, hogy a szoptatást már nem szabad erőltetni azon túl, hogy a babának vagy az anyukának már nyűg. S hogy ilyenkor következetesnek kell lenni és egyszerűen megvonni tőle a szoptatást. Szerintem eléggé szigorú elv, de ha már semmi sem vált be nálad, talán próbáld ki ezt.

Szia Bebe!

3510. Bebe83
2010. júl. 26. 08:43
Amugy Nagykarolyi vagyok nem is lakunk messze egymastol!
3509. Bebe83
2010. júl. 26. 08:42

Sziasztok!

Mennyi idos Dorka hogy meg szopizik? Az en fiam 9 hos mult es szopis de a lanyod biztosan idosebb mar.

3508. a305cbacd8 (válaszként erre: 3507. - B088f4f736)
2010. júl. 26. 08:26

Sanyiék voltak itt.Ma reggel indultak visszafele.

Hát már eléggé le vagyok törve, pedig Dorka annyit mint az utóbbi napokban talán sohasem viháncolt. Hihetetlen mit fel nem szed pár nap alatt a nagyobb unokatesóktól. Az ovi kifejezetten jól jön már neki, remélem azért csak lassan szedi össze a hülyeségeket.

Amúgy én teljesen kivagyok. Most már nagyon fáraszt a szoptatás dolog, s minél fáradtabb vagyok Dorka annál inkább követelőzik, pedig az utóbbi napokban talán kevesebb a szopi. Nem akarom erőszakkal elválasztani, a fokozatosság is csak napokig működik, mert az első felborult rend után szinte előről kezdjük. Szeptemberig remélem alakulunk. Valami ötlet.

3507. b088f4f736 (válaszként erre: 3506. - A305cbacd8)
2010. júl. 25. 21:11

Sajnálom kicsi Dorkát :( Remélem, gyorsan kiderül mi a gond, gondolom, hogy téged is megvisel a dolog, nemcsak őt. Én ilyenkor le vagyok teljesen törve, semmire sincs kedvem...

Melyik tesódékkal töltöd az időt? Zoliékkal vagy az idősebbik bátyáddal?

3506. a305cbacd8 (válaszként erre: 3505. - B088f4f736)
2010. júl. 25. 13:17
Olyan iramban pörögtünk az elmúlt napokan, hogy netezni már nem is volt időm. Tele voltunk vendégekkel, a tesómékkal igyekeztünk minél töbet együtt lenni, közben a vendégek jöttek-mentek és egy jól eláztatott bográcsozás is mögöttünk van. Közben Dorkának állandóan változik a kedélye. A tegnap egy kis tündér volt, ma állandóan nyafogott. Nagyon kínozzák a szemfogak. Közben éjszakánként legalább egyszer megébred a pocakja miatt is. A gyerekorvos szerint tényleg van valami komolyabb probléma, mert amikor megvizsgálta Dorka erősebben sírt. Vagy öt fajta széklet analízist kell megcsináltatni, azután okosabbak leszünk. Ő vírusra gyanakszik, ami ott lappang benne. Nekem a bélférgek is elképzelhetőnek tartom. Na de az eredmények után okosabbak leszünk. Csak jó volna tudni, mert megviselte Dorkát, fogyott is.
2010. júl. 23. 16:52

Mi jól, Ági nagyon könnyen átvészelte a náthát, Robi alig picit szortyogott, úgyhogy egyelőre nincs gond. Remélem nem is lesz egyhamar, hónap végén jön a 4. hós kötelező oltás Robinak, nem lenne jó, ha náthás lenne.

Írd meg, hogy mit mondott a doki!

Többiek? Sehol senki?

3504. a305cbacd8 (válaszként erre: 3503. - A305cbacd8)
2010. júl. 23. 13:48
vírusos tüdőgyulladás a menő. Hát azt nem kívánom. Ti hogy vagytok.
3503. a305cbacd8 (válaszként erre: 3502. - B088f4f736)
2010. júl. 23. 13:48
Ma délután megyünk a gyerekorvoshoz. Sajnos én rosszabbul érzem magam, pedig a tegnp este a paracetamol után egész jól voltam. Remélem csak egy sima nátha, nálunk errefele a v
2010. júl. 23. 13:08
Remélem mára már jobban vagytok, te is, Dorka is. Mit mondott a gyerekorvos, mi a baj?
2010. júl. 22. 20:26
Voltam jobban is. Valami franya virust szedtem ossze, borzaszto rossz a kozerzetem. Mar nem birtam muszaj volt paracetamolt egy algocalminnal bekapjak.Dorkanak vizeletfertozese volt, szerencsere csak felfdazas, a bakteriumos tesz nagativ lett, viszont aggasz, hogy allandoan puffad es nagyn laza a szeklete. Holnap megyunk a gyerekorvoshoz.
2010. júl. 22. 17:44

Sziasztok! Visszajöttünk a lagzi + hosszú hétvége nyaralásból, jól telt, minden rendben, Ági nagyon élvezte, Robi nagyon jól viselte :)

Később majd leszek, most még pakolászom helyre a dolgokat ezerrel.

Ki mivel volt elfoglalva?

3499. 0479c9ea94 (válaszként erre: 3496. - Malnasimonika)
2010. júl. 21. 17:33

Nagyon sajnalom vigyazzatok magatokra.

Egy masik faluban is nagy baj volt ott is hidat rongalt meg minden a protvi nezztem borzaszto.A hugom volt ismerose munka tars noje nem elte tul:( szegeny csalad.

Pihenj sokat te is a hoxa megvar.

2010. júl. 19. 21:03
Látom mindenki nagyon elfoglalt.Remélem jol vagytok.Ha van egy kis idötök jelentkezzetek.Jó éjt mindenkinek!
3497. K.andyka (válaszként erre: 3496. - Malnasimonika)
2010. júl. 16. 14:21

szia!

hú!nagyon sajnálom,pihenjél sokat

2010. júl. 16. 14:16
Sziasztok lányok hazaérkeztem én is ez a kiruccanásunk nem sikerült olyan jól mint ahogy reméltük, rettenetesen nagy árviz volt szerdán már össze is voltam pakolva, hogy a legmagasabb házba menekülünk azt hittem ott halok meg.A két gyerekemet a kezemböl nem tettem le, most az alkarom annyira beggyuladt, hogy orvoshoz kelett mennyek, és gyogyszert adott.Borzasztó volt láttuk a vizbe a disznókat, lovakat, bárányokat, tyukokat, mikor kezdett apadni az utca tele volt iszappal, gyalugépet, hozott az utra.Szerencsére az emberek ki hova tudott elmenekült a falu végén a házakat mind elvitte a viz.Még jelentkezek de annyira hatása alatt vagyok az esetnek, hogy gondolkozni sem tudok és a karom is nagyon fáj.
3495. K.andyka
2010. júl. 15. 14:09
több mind biztos megyünk tengere,egyik szemem sír a másik örvend:))
3494. K.andyka
2010. júl. 14. 15:18
képzeljetek,ma olvastam az újságot s elszoktam olvasni az elhalálozásokat is,mind egy vénasszony.hat latom az egyik volt osztálytársam 1-8ba volt,meghalt.egy kicsit fura csaj volt,mindig olyan fiús volt és a tulajdonságaival kiakart tűnni a többi ember közül,kint élt Budapesten s elmentek lovagolni, s levette a ló és 2 napig komába volt aztán bele hallt,mennyire rövid az élet.:((mar 2 ,vagy 2,5 hét meghalt csak mostanra tudtak haza szállítani,szegény anyukájának mar 2 gyereke hallt meg.annyira letörnek az ilyen dolgok.:(( amúgy is depis vagyok,nem tudom mikor fog el múlni ez az üresség????????
3493. K.andyka
2010. júl. 14. 10:40
hagyd na meg lesztek azzal is:))))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook