Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyós azt mondta, hogy adjuk el a gyerekünk kinőtt babakocsiját fórum

Anyós azt mondta, hogy adjuk el a gyerekünk kinőtt babakocsiját (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 16. 01:30
Megmondhatnad az igazat. Szerintem megertene.
2022. jún. 16. 00:31

Nem találok benne semmi kivetnivalót. Szerintem semmi tapintatlanság nincs benne. Mivel nem kommunikáltok intim témában, így simán fölösleges dolognak gondolhatja. Nem kell mindenből tragédiát csinálni.

Remélem, hamarosan jön a kistestvér.

2022. jún. 16. 00:09
Sziasztok! Anyósomnak volt egy beszólása, ami lassan egy éve nem hagy nyugodni. Anno véletlenül a padlásukon maradt a kislányom babakocsija és megkérdezte, hogy nem akarjuk-e eladni. Majd részletezte, hogy minden részét le lehetne fotózni, s úgy meghirdetni... Elcsukló hangon válaszoltam neki, hogy majd elhozzuk tőlük azt a babakocsit!!!! Mindezt a születésnapomon. Igaz, hogy a testvér sajnos évek óta várat magára, de soha nem adtuk fel az okkeresést és időközben elkezdtünk lombikozni is. Ő ezt valószínűleg nem tudja, mert soha nem kėrdezett rá, valószínűleg tapintatból. De olyat sem hallott soha tőlünk, hogy csak egy gyereket szeretnénk! A padlásukon gyűjtöttük a gyerek kinőtt dolgait a leendő testvérnek, mert mi egy kis lakåsban laktunk. Majd mikor nagyobb håzba költöztünk, minden visszakerült, csak a babakocsi maradt ott véletlenül.. Nem fér a fejembe, hogy lehetett ilyen érzéketlen, hiszen nemcsak én, hanem a fia is ott volt. Tudom, hogy túl érzékeny vagyok már a tėmára, de egyszerűen sokkolt és máig nem hagy nyugodni :( Ti kīvülállók vagytok, talán jobban meg tudjátok ítélni!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook