Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 hónapos babám kinőtte a mózest és még NEM ÜL! Jön a tél ! Milyen babakocsit ajánlotok? fórum

5 hónapos babám kinőtte a mózest és még NEM ÜL! Jön a tél ! Milyen babakocsit ajánlotok? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 4. 13:03
Hát, sztem fontos lenne, hogy átfordítható-e a tolókar....és nekünk mégsem olyan. Volt egy szupi kocsink, graco quattro tour, csak sajna a gyerek volt túl nagy hozzá, 8 hósan kinőttük az egészet. így lett egy vadiúj hauck viper-ünk, a gyereknek nagyon tetszik. Nagy kerekei vannak, és a haucknak (én úgy tudom bármelyiknek) fokozatmentesen lehet állítani a háttámláját, vagyis úgy fog emelkedni a háttámla, ahogy Te akarod...
2011. okt. 4. 10:29
Mi is igy voltunk,h kb 5hós korára kinötta a mózest a kisfiam,igy sport babakocsit vettünk,olyat ami jól dönthetö volt,mi a Baby Design Mini mellett döntöttünk,van hozzá lábzsák is,könnyünek is mondható,h ha fel kell emelnem,szóval mi nagyon szeretjük:)
2011. okt. 4. 10:23
Tesómnak meg pierre cardin ps 610. Ha vennék másikat, akkor ez lenne az. Ezt is teszteltük és bejött. Nagyon strapabíró. Tesóm már a 2. gyerekénél használja és használva van rendesen. Összecsukva sem olyan nagy. Árban nagyon jó újonnan is már.
2011. okt. 4. 10:23
Én a perego Atlanticora vagy Veneziára adom le a voksom. Nagyon jól téliesíthető, a hosszabb babák is sokáig tudják használni. nagyon kényelmes széles a belsőrésze akár forogni is tud benne a gyerek, 3 éves koráig használható. Elnyűhetetlen.
13. nyuszibaba (válaszként erre: 12. - Manokka)
2011. okt. 4. 10:17
nekünk is ps647 van :D
2011. okt. 4. 10:11

Szia, nekünk Pierre cardin ps647-es kocsink van. Én is használtan vettem, de nagyon meg vagyok vele elégedve, mert jó nagy kocsi, jól elfér benne a kisfiam. Korához képes szerintem elég nagy gyerek (6hós és 8,8 kg). Mi ezt a kocsit újszülött kora óta használjuk.

Nekem egy dolog ami nem tetszett benne, hogy a félülő és a teljesen fekvő állapot között nincs még egy döntési lehetőség. Találkoztam olyan kocsival, ahol volt.

De amúgy teljesen meg vagyok elégedve vele. Ja és lehet lépcsőzni is vele (én is azt teszem :( )

Mi már lassan 1 hónapja a félülő állapotot használjuk és nagyon szereti, mert kilát. Ha elfárad, akkor meg egy jó nagyot alszik. :)

Ja még annyit, hogy nagy és masszív kerekei vannak, de szerintem keress rá ha érdekel....

Szép napot! :)

2011. okt. 4. 10:09

én is 170 fokosan dönthetőbe tettem az újszülött lányomat.. 2 éves, semmi baja.

vegyél piere cardin-t, ezek jók, strapabíróak.

2011. okt. 4. 10:07
szomszédom elejtől fogva 170 fokig dönthetőbe vitte a gyerekét. nm mondom h egészséges, de nm lett semmi baja
9. yda (válaszként erre: 7. - Pen80)
2011. okt. 4. 10:06
Tudnál valamilyet ajánlani?
8. yda (válaszként erre: 6. - 432d0af620)
2011. okt. 4. 10:06
Köszönöm. Esetleg lenne valamilyen márka, típus ajánlatod?
7. Pen80 (válaszként erre: 6. - 432d0af620)
2011. okt. 4. 10:05
Igen, szerintem is, nálunk is ez volt, 5 hósan nőttük ki a mózest, nyugodtan mehet majdnem vízsszintesig dönthető sportkocsiba.
6. 432d0af620 (válaszként erre: 4. - Yda)
2011. okt. 4. 10:03
én a mzest kb 2 hós koráig használtam, mert vízszintesig tudtam dönteni a háttámláját a sport résznek. Mostmár olyat vegyél, ami könnyű sport, de dönhető, 160-170 fokig ha dönthető az jó 5 hósnak is.
5. yda (válaszként erre: 3. - Urbanszkyviki)
2011. okt. 4. 09:55

Szia!


Ne haragudj, hogy ily módon válaszolok, de az előtted szóló kérdésre adott válaszomban a neked szóló válasz is benne van. Kérlek olvasd el.


Mégegyszer bocs.

4. yda (válaszként erre: 2. - 432d0af620)
2011. okt. 4. 09:53
Az az igazság, hogy van merev falú babakocsi, melyet lenn a tárolóban merek tartani (A házban nincs lift, így új babakocsiba nem ruháztam be, a kocsit le-fel cipelni pedig nem bírnám, így az előzőekben kifejtett használt, merev falú, de nagyon jó rugózású babakocsit vettem a vaterán.)Ebbe vettem még egy mózest, amiben cipelem le-fel a babámat. Talán még egy pár hétig (kb. 5 cm-t még nőhet a babám, bár már egyre nyugtalanabb, mert alig tud benne mozogni)tudjuk használni, de utánna???? Van egy hordozó is kölcsönbe, de a gyerek azt otthon eddig nem viselte el, mert nem tud a kedve szerint mozogni. Lehet az utcán élvezné, mert többet lát, de lehet, hogy nem. Amúgy pedig télen lábzsák azzal nem használható. Csak vastag takaróval takarjam?
2011. okt. 4. 09:43
Nem lehet rátenni a hordozót a babakocsira? Milyen babakocsitok van most?
2011. okt. 4. 09:43
meddig dönthető a sportrésze?
1. yda
2011. okt. 4. 09:42
5 hónapos babám kinőtte a mózest és még NEM ÜL! Jön a tél ! Milyen babakocsit ajánlotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook