Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Anybody Shape Pro - Csak azok véleménye érdekel, akik használják. fórum

Anybody Shape Pro - Csak azok véleménye érdekel, akik használják. (beszélgetős fórum)

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Bichi)
2022. júl. 11. 09:50

Köszönöm. Pl. egy kis vásárlás 😀🤪

Biztos jobban járok ha a cucc árán inkább olyan zöldséget, gyümölcsöt veszek meg, amire eddig sajnáltam. Annyi pénzből 2-3 kilónyit is meg lehet venni havonta.

8. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 09:22

Örülök, hogy eggyel kevesebb ember dől be egy ilyen marhaságnak.

A fogyáshoz meg sok sikert. Minden kitűzött kis siker után jutalmazd meg magad valamivel. Persze ne fagyival, és társaival, de valami csajos hülyeség tökéletes ilyenre :D

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2022. júl. 11. 08:40

Okosakat írtál, egyet is értek. Nem fogom rászánni, már csak azért sem mert egy nagyon meggyőző videót láttam a magyar forgalmazó oldalán. 1-2 percig beszél egy fiatal nő, a neve mellett említi azt is hogy ö pszihológus. Rákerestem az adtatbázisban, nincs olyan nevű pszihológus, de őt megtaláltam máshol, kiderült hogy a rádiónál dolgozik. Szóval kamu az egész, és köszönöm a te véleményedet is.


Hajrá egészséges táplálkozás, hisz az még olcsóbb is mint a csodapirula!

6. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 08:22

Ha téged ezek az összetevők meggyőznek, akkor hajrá, de nincs az az összetevő, amitől fogyni kezdesz, ha ugyanúgy étkezel és annyit mozogsz, mint eddig. Ha ezek a csodaszerek működnének, akkor nem lennének kövér emberek a földön. Ennél drágább, és "tutibb" összetevők sem érnek semmit, ha nem változtatsz. Ha meg változtatsz, akkor ezen placebók nélkül is menni fog.

Igaz, valakinek már az is elég, hogy megvesz valamit, rászánja a pénzt, és akkor már inkább figyel a többire is. Ha te ezek között vagy, akkor vedd meg, ha nem, akkor meg inkább ebből a pénzből havonta jutalmazd meg magad a kitartásért valami aprósággal, amit amúgy nem vennél meg :D

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2022. júl. 11. 06:32
Az összetétele alapján nem biztos. Te szeded?
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 10. 23:13
Pont olyan, mint a társai...
2022. júl. 10. 20:07
Nem ismeritek? Lehet hogy nem régi még a cucc?
2022. júl. 10. 15:57
Senki? 😥
2022. júl. 10. 14:22

Belefutottam a reklámjába, elolvastam róla amit lehet, és felkeltette az érdeklődésemet.

Azok véleményét szeretném olvasni akik fogyasztják.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook