Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy eltávolítás fórum

Anyajegy eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. szept. 27. 09:14
tényleg nem fájt azóta sem, egy percre sem :O pedig azt hittem, fog... már csak az a kérdés milyen lesz a helye :)
3430. arrival (válaszként erre: 3427. - Szemtelenke)
2014. szept. 26. 19:00

Szia, nem faj jobban, egyaltalan nem igen faj utana sehol.

A fertozesveszely kicsit nagyobb ertelemszeruen, de nem veszesen. 48 oraval a mutet utan lehet nyugodtan mosni vizzel.

3429. moonlight13 (válaszként erre: 3428. - Moonlight13)
2014. szept. 26. 16:41
metszettek..
3428. moonlight13 (válaszként erre: 3427. - Szemtelenke)
2014. szept. 26. 16:41

Nekem a hátamból metszetek ki anyajegyet, de egyáltalán nem éreztem csak az érzéstelenítő szurit. Utána már semmit. Az érzéstelenítő hatása után sem fájt, csak húzódott.

Gondolom, azt az orvos elmondja, hogy ilyen helyen mi a teendő.

2014. szept. 26. 16:37
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata intim helyen levő anyajegy eltávolításával? mennyire fáj? nem veszélyesebb a fertőzés szempontjából? A válaszokat előre is köszönöm!
3426. moonlight13 (válaszként erre: 3424. - Mese habbal)
2014. szept. 26. 16:33
ha nagyon fáj, vedd be a fájdalomcsillapítót, de szerintem nem lesz rá szükség!
3425. moonlight13 (válaszként erre: 3424. - Mese habbal)
2014. szept. 26. 16:32
nem fog fájni, nyugi!
2014. szept. 25. 15:56

sziasztok! én ma vetettem le 3 anyajegyet az arcomról, az aestheticában.. még nem ment ki az érzéstelenítő, pedig a doki azt mondta fél óra alatt kimegy, de ennek már több mint egy órája... mindegy... persze izgulok, mennyire fog fájni, ha kimegy...

az a kérdésem, hogy ha fáj, akkor szabad jegelni? mert ezt elfelejtettem ott megkérdezni, de vettem fájdalomcsillapítót... :)

2014. jún. 18. 22:19
Az arcomon nekem is heg nélkül gyógyult. az oldalamon mindkét oldalt csak halvány alig észrevehető heg maradt. A derekamra nem vigyáztam és kiszakadt a varrat ott maradt látható heg.
3422. moonlight13 (válaszként erre: 3421. - Csajcsi)
2014. jún. 18. 21:51

Sok mindenben igazad van! Nem szabad rizikózni a lézerrel! Neked biztos szépen fog gyógyulni, mert ahogy előzőleg olvashattad, az arcon szépen gyógyul a heg.

Nekem sajnos a hátamon nem gyógyult szépen (állítólag ott senkinek nem lesz túl szép, mivel ott nem túl jó a vérellátás), de az úgysem olyan feltűnő helyen van.

3421. csajcsi
2014. jún. 17. 08:57

Sziasztok!


Nekem az arcomról - szinte az állam vonaláról - szedtek le anyajegyet tegnap.


Végigolvastam előtte szinte az egész fórumot, totál feleslegesen...

Nem voltam bőrgyógyásznál, mert esztétikai okból akartam megszabadulni egytől, rögtön plasztikai sebészhez mentem.


25 e volt (Bp), nagyon kedves volt és vicces a doki, végig szórakoztatott "műtét" közben, nem éreztem semmit csak az elején egy szurit, de az se fájt. Túl van misztifikálva ez a történet, annyi az egész hogy bejelentkezel egy szimpi dokihoz, leszedi aztán kész. Mielőtt rátette a kötést meg akartam nézni hogy néz ki, semmi különös egy vágott seb összevarrva. Fél órát töltöttem a rendelőben, ebből kb 20 perc volt a műtét. Utána kérdezte hogy lekapjon-e még egyet, de most nem akartam még egyre vigyázni.


Ez a víz meg nap dolog hogy hány nap után meg hogy s mint... Ez olyan mintha elvágnád magad rendesen, csak itt előtte érzéstelenítést kapsz. Utána egy órával elkezdett húzódni, megnéztem egy filmet hogy ne gondoljak rá, mire vége lett már nem is fájt, azóta se érzem. Ha valakinek fáj utána, ne aszpirint vegyen be mert az vérhigító.


Azt persze még nem tudom hogy fog kinézni, de a doki szerint ha nincs hegesedési problémám akkor jól. Nem kell túl sokat gondolkozni ezen, se félni. Ha zavar valahol néhány, szedesd le.


A lézerezőket meg nem értem, miért kell ezzel lutrizni? Nem lesz szebb a bőrötök azzal sem és teljesen rizikós. Így készül szövettan, és egy fehér hajszál vékony vonal lesz az eredmény pár hét múlva.

3420. arrival (válaszként erre: 3419. - Nishi)
2014. jan. 30. 16:01
Mindenkinel mas ma fajdalomkuszob, es a nyak erzekeny. Par napig fajhat. Vegyel be paracetamolt. Ne Nurofent vagy aszpirint.
3419. nishi
2014. jan. 30. 12:46

Sziasztok!

Tegnap délután a nyakamról szikével távolítottak el egy festékes anyajegyet. Estig hatott a lidocain, abszolút nem fájt addig. Viszont este már alig tudtam elaludni, sehogy se volt jó az alvás és azóta se csökken a fájdalom, sőt.. ég, lüktet, húzódik. Gondolom ez normális, elvégre csak belevágtak a nyakamba.. De valaki, akinek szintén a nyakáról távolítottak el anyajegyet, (vagy bárhol máshol) nyugtasson meg, hogy ez teljesen normális, illetve kb. hány napig tart ez a fájdalom? Mert megmondom őszintén erre nem készültem fel, csak arra gondoltam, hogy a műtétet éljem túl. :)

3418. moonlight13 (válaszként erre: 3417. - S.Lenke)
2014. jan. 18. 22:13
Ne izgulj, én is úgy mentem a sebészhez, hogy nem ismertem előtte!
3417. S.Lenke
2014. jan. 18. 18:39
Nekem az Aesthetica-ba van már időpontom, dr Medgyesy Gáborhoz. Volt már valaki az Aesthetica-ban? Bizonytalan vagyok, mert nem találtam semmit a neten, hogy valaki írt volna tapasztalatot.
3416. moonlight13 (válaszként erre: 3414. - S.Lenke)
2014. jan. 17. 21:30
van több anyajegyes fórum. Írd be a keresőbe, hogy "anyajegy", és felhoz egy jó párat!
3415. moonlight13 (válaszként erre: 3414. - S.Lenke)
2014. jan. 17. 21:17
Bocs, a neve nem jut eszembe, de a tavalyi évet olvasgasd! Meg hátha bejelentkezik a kérdésedre..
3414. S.Lenke
2014. jan. 17. 20:48
Köszi, elkezdtem olvasni a fórumot. Azért ha valaki ad kontaktot, az jó, mert akkor nem olvasok végig 3000 hozzászólást. Amúgy néha totál elbizonytalanodok, hogy akarom-e... :-)
3413. moonlight13 (válaszként erre: 3412. - S.Lenke)
2014. jan. 17. 20:09

Az anyajegyet kimetszik (bár van aki bevállalja a lézert is, de az kockázatos,mert nincs szövettan, tehát felelősségteljes orvos nem ajánlja).

A sebgyógyulás egyéni mindenkinél, de állítólag arcon szebben gyógyul. Olvass vissza, volt itt a fórumon egy lány, akinek az arcáról szedtek le anyajegyet!

3412. S.Lenke
2014. jan. 17. 18:19

Sziasztok! Én anyajegyet szeretnék eltávolíttatni az arcomról. Fontos lenne, hogy szép legyen a helye majd. Nekem kimetszést ajánlottak.


Tudtok megbízható orvost ajánlani? Lehet magán is. Budapest


Köszi

3411. moonlight13 (válaszként erre: 3410. - Florcicc)
2013. nov. 1. 20:56
Nem írtad meg, hogy anyajegyről vagy szemölcsről van szó! Nem mindegy! A sebgyógyulás egyébként egyéni. Nekem a hátamról műtöttek ki egy anyajegyet, szép volt pár hétig, majd kiszélesedett, piros volt van a helyén. Állítólag az arcon szebben gyógyul, de ezt nem lehet előre tudni, Neked milyen a sebgyógyulásod!
3410. Florcicc
2013. nov. 1. 19:40

Sziasztok!

olyan ember véleményét kérném, aki már átesett műtéten és JÓ tapasztalati vannak mind a helyről, mind a folyamatról együttvéve.

Leginkább az arcomról szeretnék leszedetni többet, nem nagyok, orr alatt van kisebb (idegesít) és oldalt nagyobb, ezt a kettőt jó lenne először.

Kérdésem az, hogy milyen helyet és orvost ajánlanátok, aki szépen, fájdalommentesen venné le, készülne szövettan és esztétikus eredményt érnék el.

Mivel arcról vetetnék elsősorban, érdekelne, hogy utána milyen heg marad, hogyan gyógyul és stb.

Köszönöm!

2013. okt. 13. 11:54
A 3394-es hsz-emnél igen,elírtam,valóban,mert ott csak anyajegyet írtam. Megnéztem a kórlapomat és pár darab volt,ami anyajegy,a többi mind szemölcs..senkit nem akarok félrevezetni :) reklámozni sem akarok,nem az én cégem,csak egy páciens voltam ott a sok közül,de ha jó valami,nem fogom titokban tartani :) Részemről lezártam a dolgot.
3408. arrival (válaszként erre: 3406. - AncsyGSX-R)
2013. okt. 12. 20:00

Ahogy Moonlight is irta, a multkor meg 30 anyajegyrol irtal.

Most meg mar 30 szemolcsrol. A ket dolog nem ugyanaz.

Dontsd el, hogy akkor anyajegy volt- e vagy szemolcs? Mert teljesen felrevezeted itt az embereket.

A reklambol pedig mar kicsit sok ( ugy tudom a Hoxan eleve tilos a reklam ) , azert a fagyasztas nem egy olyan nagy csoda dolog.

3407. moonlight13 (válaszként erre: 3406. - AncsyGSX-R)
2013. okt. 12. 19:12
Nem bántani akarlak, de a szemölcs és az anyajegy nagy különbség! Te eredetileg 30 anyajegyről írtál.
3406. AncsyGSX-R (válaszként erre: 3404. - Moonlight13)
2013. okt. 12. 19:05
A legtöbb közönséges szemölcs volt,amit nekem levett,és megvizsgálta nagyon alaposan több ezerszeres nagyításban mikroszkóp alatt.Több mint egy éve volt és nincs semmi bajom,szóval nem kell egyből elküldeni a sóhivatalba,és lehurrogni,mert igenis jó módszer ez is,csak tudni kell,mit veszünk le és mit nem ezzel. Ennyi :) részemről ennyi.Senkit bántani nem akartam,csupán sok helyen sokféle módszerrel próbáltam már levetetni, és nekem ez volt a legjobb és a legszebb végeredményt is ez adta. Mindenki el tudja dönteni,belevág e,vagy sem.Egy konzultációba még senki nem halt bele.
3405. moonlight13 (válaszként erre: 3404. - Moonlight13)
2013. okt. 12. 17:45

fagyasztani akart lenni.

Lehet, hogy Neked nem lett semmi bajod, de szemrevételezéssel nem szokták ezt a kérdést eldönteni, csak szövettannal! És ha csak egyszer mellélő a dokid véletlenül, abból nem kis baj lesz!

3404. moonlight13 (válaszként erre: 3403. - AncsyGSX-R)
2013. okt. 12. 17:44
Mert az anyajegyet tilos vagyasztani vagy égetni!!!
3403. AncsyGSX-R (válaszként erre: 3402. - Arrival)
2013. okt. 12. 17:34
miért,fáj neked,ha valakinek a jó hírét keltik és jó árért szépen dolgozik? ne csináld már,röhejes,amit írsz-kérsz :))
3402. arrival (válaszként erre: 3401. - AncsyGSX-R)
2013. okt. 12. 14:24
Oke , ertjuk, de ne reklamozd tovabb.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook