Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyagi helyzet miatt nem tudjuk kifizetni a telefonszámlát már 3 hónapja. Mi történik ilyenkor? fórum

Anyagi helyzet miatt nem tudjuk kifizetni a telefonszámlát már 3 hónapja. Mi történik ilyenkor? (tudásbázis kérdés)

2009. márc. 27. 18:27
Köszönöm a válaszotokat igyekszünk rendezni,jobbnak látjuk,ha be megyünk,hátha jutunk valamerre.
13. nyta
2009. márc. 27. 11:16

a telefoszolgáltatók eredménytelen felszólitások után,bíróság felé terelik az ügyet.először fizetési meghagyás,aztán ha arra nincs rekció,megkapja az ügyet a területileg illetékes végrehajtó.aki max:6 havi részletet adhat,de ott már vannak plusz költségek:munkadíj,készkiadás,jutalék...

ott már többe fog kerülni a leves,mint a hús...

12. sesz
2009. márc. 26. 11:55
Én átváltottam dominora,mert adiig nekem is kb 15-20000ft között szokott lenni a tel számlám.És attól féltem mindig ,hogy nem tudom befizetni.Érdekes a dominoból elég 5000ft is havonta,mert nem beszélgetek,mert hamar lefogy.Ajánlom mindenkinek.
11. Manon
2009. márc. 26. 11:52
Ja igen a V-nél hasonló a szitu. Ott az internettel jártam így sajna.
10. Manon (válaszként erre: 6. - C42aaaac41)
2009. márc. 26. 11:50

Szia!


Szerintem ez csak egy ideig van így!


Legalábbis én kaptam levelet, hogy levettek a tiltólistáról.

Bár az én tartozásomból bírósági ügy nem lett, így lehet ez enyhébb dolog.

2009. márc. 26. 11:49

Sziasztok!

Én a t...-nél vagyok.

Nem tudtam kifizetni a számlámat, előszőr a kimenő majd a bejövő is lelett tiltva.


Bemtentem gondoltam megkérdem mit tudok tenni a visszakapcsolásért.


Kifizetni a tartozást kb (30e), majd pedig még 24 ezer forintot kellett fizetnem a visszakapcsolásért. Igaz ezt lebeszélhettem. Azóta ügyelek, hogy mindig tudjam fizetni. Mert hirtelen iszonyat rosszul esett a pénztárcámnak az az összeg...


Egyébként bekell menni személyesen és megkérdezni mit tudnak ajánlani. Mert hogy mindenkinek más a helyzete.

8. HLivia (válaszként erre: 7. - C42aaaac41)
2009. márc. 26. 11:48

én úgyanigy jártam

barátnőmnak vettem telefont én nevemre, mert nem volt más megoldás

azóta majdnem 160000-t fizettem helyette!

holnap megyek bíróságra megpróbálom visszaszerezni a pénzt :-)

7. c42aaaac41 (válaszként erre: 6. - C42aaaac41)
2009. márc. 26. 11:45
Ja ráadásul úgy ,hogy nem is én használtam a telefont...Így tegyél jót bárkivel is!
2009. márc. 26. 11:44
Ha nagyon nem fizetsz,elviszik bíróságra az ügyet!Én a bírósággal egyeztem ki végül a részletfizetésben!Szerencsére nagyon korrektek voltak!Így ma már ki van fizetve a számla,de a telefontársaságoknál fekete listán vagyok!Úgy tudom egyik sem ad a nevemre telefont!Mintha ezt olvastam volna a P... legutolsó levelében!
5. HLivia (válaszként erre: 1. - 6dd1c9baf3)
2009. márc. 26. 11:42
melyik szolgáltató? attól függ
2009. márc. 26. 11:39
Sajnos én is jártam már így, először egyirányúsították, majd miután nem tudtam kifizetni akkor sem, átadták egy behajtó cének, és velük kellett lerendeznem. Annyit azért elértem, hogy 6 havi részletben fizethettem ki.
2009. márc. 26. 11:35
Szia! Ugyanebben a cipőben járunk férjemmel. 60 000 ft lett a számlája, de mi ki tudjuk majd fizetni ha hazajön, de megkértük, hogy részletfizetésben nem e lehet kifizetni? Azt mondták,, hogy nem, de kettőben engedik. Tehát 30 000 ft-ot fizessek be minél hamarabb aztán meg kb 2 hétre rá újabb 30 000 ft-ot. Na ez nem ment. Kikapcsolják a kimenő majd a bejövő hívásr. Aztán letiltják a kártyát. És ha vissza akarod kapcsoltatni az is pénzbe fog kerülni. Mi tuti felbontjuk majd a szerződést. Igaz, hogy 30 000 ft lesz pluszba de már mindegy. Nem fogunk ezekkel a majmokkal szórakozni.
2. sesz
2009. márc. 26. 11:33
Azt hiszem a visszakapcsolás pénzbe kerül.
2009. márc. 26. 11:32
Sziasztok tudd valaki segíteni,vagy volt-e már ilyen cipőben,hogy nem bírta ki fizetni a telefon számlát.Azt tudom,hogy ki kapcsolják a kimenő hívást utána bejövőt.De utána mi történik?Segítségeteket előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook