Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

150. dee
2006. dec. 31. 20:42

Ne foglalkozzatok vele.Nem mond igazat,gyerek még és unatkozik. Ez a rossz a netben,hogy arc nélkül mindent megtehetnek az emberek.


Azért köszi Pitz!

149. 7130b15964 (válaszként erre: 148. - E71af41436)
2006. dec. 31. 19:53

Tudod, az a nagy gáz az egészben, hogy ha tényleg azok az adatai, amiket beírt, akkor az emberek javarésze sírva verné a földhöz a fenekét, ha egy tapssal ilyen magas és karcsú lehetne, mint ő.


A tragédia pedig az, hogy ahelyett, hogy ő büszke lenne magára, szeretné és ápolná a magát, ehelyett azt hiszi, hogy ha megnyomorítja magát, akkor majd azzal jobb lesz neki.


A másik, ami lehet, hogy ezt a csakazértis anorexiás leszek hozzáállást fegyverként használja, csak ahhoz még túl kicsi, hogy látná, hogy ezzel leginkább magát bántja és nem mást, ráadásul egy idő után nincs visszaút...

2006. dec. 31. 19:16
egy másik topicban amit írtál anyukádról....szóval nem is tudom,hogy valóban nem-e segítség kéne neked? de pölö közülünk is választhatsz valakit akivel meg tudod osztani lelked kis titkait.hátha segít...
147. 7130b15964 (válaszként erre: 145. - Nightmare)
2006. dec. 31. 19:12

Nightmare, egy "sima" barát nem elég ehhez. Vagy egy nagyon tapasztalt ember (felnőtt), de méginkább a témában jártas orvos segítségével tudsz ebből kikászálódni.

Az sajnos egy kétesélyes állapot vagy meggyógyulsz vagy nem is mondom.


Láttál te már pszichológust vagy pszichiátert élőben? Csak azért kérdezem, mert annyira ágállsz ellene és szeretném tudni, hogy találkoztál-e már akár eggyel is vagy csak félsz és azért ellenkezel.

2006. dec. 31. 18:41
nem ismerünk pár szóból dórikánk :)Az itt lévő emberek nagy része anyud korabeli,tehát igenis több tiszteletet!
145. Nightmare (válaszként erre: 144. - Dee)
2006. dec. 31. 18:17
rontom? és?...úgyse ismersz meg ebből a pár szóból...és nem is akarsz akkor meg nem mind1 h rontom vagy sem? :) nem szoktam provokálni...te döntöd el h válaszolsz rá vagy nem...rajtadáll..;)
144. dee (válaszként erre: 141. - Nightmare)
2006. dec. 31. 17:44
KICSIKÉM!Válogasd meg a szavaidat,mert csak rontod a rólad kialakult képet. Ne provokálj minket,nem egy súlycsoportba tartozunk.
143. Nightmare (válaszként erre: 142. - F772199837)
2006. dec. 31. 15:58
barátaim jelenleg nincsenek csak romlás^^
142. f772199837 (válaszként erre: 141. - Nightmare)
2006. dec. 31. 15:54
az a baj, hogy a barátaitok is hasonló gondokkal küzdenek, nem?
141. Nightmare (válaszként erre: 138. - Dee)
2006. dec. 31. 15:53
Orvos a faszt....EGY BARÁT KELL...egy orvos pfff..megnéznélek ha anorexiás lennél és orvoshoz könyörögnéd magad...LOL:D pont ehhez elég egy barát és nem egy orvos dee. Látszik életedbe nem volt hasonló dolgod..legegyszerübb azt mondani..vonulj orvoshoz..ehh
2006. dec. 31. 12:43

Csak azon gondolkodom egyfolytában, hogy miért kell egy eddig jól működő oldalt - köszi, Hoxa - így lezülleszteni.

Hedvig40 meg tanuljon meg inkább helyesen írni, akárhány éves is....

2006. dec. 31. 12:25

"Ha nem vagytok képesek megérteni azt, hogy vannak érzékeny emberek, akkor inkább ne írjatok ide."


Itt nem az érzékenységről van szó. Néhányan szinte büszkék az anorexiájukra, és nekem ez nem tetszik.

Talán vannak labilisabb tizenévesek is itt, és nagyon nem szeretném, ha vki kedvet kapna ehhez az őrültséghez (mármint, hogy életcélja legyen az, hogy 30 kilót mutasson a mérlege).

138. dee
2006. dec. 31. 12:04

Drágám,az anorexia betegség,amit kezeltetni kell.Orvossal és nem internettel.

Ne mi legyünk a hibásak,amiért nem vagyunk fogékonyak a témára. Ennek nem kell reklám!!!!!!

Ez nem érzékenység kérdése.Én fogékony vagyok mindenre,segítek is sok mindenben,de ez az a téma amihez ORVOS kell!

137. 12667dcac6 (válaszként erre: 135. - F772199837)
2006. dec. 31. 11:57
Még nem kerülsz ilyen helyzetbe fogalmad sincs róla milyen ez a két betegség.Az igaz,hogy az ember saját magát kergeti ebbe a betegségbe de sajnos már kijönni egyedül nem tud.Én is elítéltem sokáig azokat akik anorexiások,bulímiások,mígnem azt nem vettem észre,hogy sajnos én is az vagyok.
136. 18235c4fc5 (válaszként erre: 135. - F772199837)
2006. dec. 31. 11:54

Kedves Bercsi!

Akkor érzékeny ember ne is fórumozzon? Ugyan már...;-)

Valószínűleg azért írt ide, hátha megértő "fülekre" talál, mert ha más topicban írta volna, nagyobb a valószínűsége, hogy elutasítást és fujjogást kap. Inkább segítségre lenne szüksége, de ezt így nem fogja megkapni, ha mindenki nekiugrik.

135. f772199837 (válaszként erre: 134. - Romlás Virága)
2006. dec. 31. 11:45
és mi lenne, ha az érzékeny ember nem tenné ki magát ilyen helyzeteknek?
2006. dec. 31. 11:11
Nightnak igaza volt, mikor úgy állt a dologhoz, hogy akármennyire is ócsároljátok ezt az egészet, ő már csak azért is megcsinálja, hogy bizonyítson. Saját magán szemléltette azt, hogy tudtok akár egyetlen hozzászólássak tönkretenni valakit. Ha nem vagytok képesek megérteni azt, hogy vannak érzékeny emberek, akkor inkább ne írjatok ide.
2006. dec. 31. 11:09

Na végig olvastam ezt a témát..

Az a helyzet, hogy az anorexiának egyik oka lehet az, hogy az illető nem fogadja el saját magát (utálja), és azzal, hogy ide érkeznek az olyan hozzászólások miszerint az anorexia mekkora hülyeség, csupán még mélyebbre tudják lökni az embert..

2006. dec. 31. 10:29
Milyen véleményeket lehetne szerinted írni?
2006. dec. 31. 09:43
Hmmm....térjünk sztem át az anorexiára...Véleményeket plíz
130. 12667dcac6 (válaszként erre: 129. - Nightmare)
2006. dec. 30. 21:28
Ezt nem értem.
2006. dec. 30. 09:31
pffff:)
2006. dec. 29. 10:54
Ez az oldal mindenről szól csak arról nem amiről kéne.Aki tényleg érintett ebben a témában vagy van véleménye az maradjon,akit meg nem érdekel az lépjen ki.
127. dee
2006. dec. 28. 20:38
Na téma lezárva.
2006. dec. 28. 15:09
És még egyszer bocsi hogy megzavartam az oldal nyugalmát ( vagy mi ) De végülis pár év mulva (ha ez a oldal még létezni fog) Sztem ti is nevetni fogtok ezen az egészen. És nem igaz hogy ti soha nem fogatatok ilyen baromságokba Na én megyek nem kkell negem elviselnetek tovább(ez egy buta kis játék vót úgy se jönnék ide vissza max ha már idősebb leszek és komolyabb ) Sziasztok( És ezzel zárjátok le ezt a témát Köszönöm :))
2006. dec. 28. 15:04

Ugyan, hedvig, már miért lenne ciki? Ne hülyéskedj!

Bár szerintem elég nevetséges azt licitálgatni, hogy ki hány éves. A topic témája ennél sokkal komolyabb.


Amúgy személy szerint úgy gondolom, hogy az anorexia és a bulimia is ugyanolyan probléma, mint az olyan topicoké, mint az "alkoholista a férjem", a depresszióval kapcsolatos vagy éppen valamilyen betegségről szóló topic. Akkor egyúttal Hoxáék töröljenek minden olyan témát, amely valamilyen gondot, problémás esetet feszeget? Na ne...Az itt felszólalóknak, akiknek történetesen az evéssel, a súlyukkal van gondjuk, ugyanolyan megértésre vágynak (még ha nem is vallják be), mint akit más gond gyötör. A segítség szerintem nem cinikus hozzászólásokban rejlik, hanem abban, hogy mi kívülállók próbáljuk megérteni őket, és a magunk módján segíteni, ha másképp nem szavakkal. De hurrogással nem megyünk semmire, ez tisztán látszik.

Köszönöm, hogy elolvastátok.

124. 5ba9b2e282 (válaszként erre: 122. - Hedvig40)
2006. dec. 28. 14:58
Fiatalnak lenni nem ciki itt, de hülyének igen!:)))
2006. dec. 28. 14:57

Ez szánalmas!

Bár én még a 21 évet is kétségbe vonom!

Egy 21 évesnek ennél több esze van!

További jó szórakozást,


Szia


Zizi néni

2006. dec. 28. 14:51
Na jó most buktam miattatok egy ezrest valójában 21 vok és egy fogadásból adtam magam ki negyvennek és elkellet hitetnem az én stílusomba a többiekel (veletek) hogy annyinak nézzetek. És egy nem regiztrált ismim figyelte a fórumot . Bár senkinek se sikerült csak aki egy gyrek oldal fórumát huzzták. Köszi Gergőke az hogy lekellet buktatni . Amúgy ez az egyetlen oldal ahol ciki fiatalnak lenni XD
121. 5ba9b2e282 (válaszként erre: 120. - Hedvig40)
2006. dec. 28. 14:45

Szerinted érdekel is itt bárkit, hogy te (ti???)hány éves (évesek)vagy (vagytok)?

Bár, azt én is vágtam két mondatod után, hogy nem 40. Ha már ennyinek adod ki magad, írj a korodnak megfelelő stílusban!

Itt max. azért aggódik mindenki, hogy az ilyen anorexiások nem férkőzzenek ide a hülyeségeikkel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook