Angyalok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalok

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2008. okt. 28. 22:38
Jha és még sok képességem van (jövöbe látás)számitogépekkel komunikálok....és sok más ami nevetségesen hangzik igy le se irom inkább
2008. okt. 28. 22:36
Hello!Örülök a honlapnak végre egy hely ahol beszélhetek magamrol....nekem nagyon különleges képpeségeim vannak amiket senki nem ért meg...de itt elmondhatom végre...nekem van egy (nem tom jobban elmondani)egy valakim(egy nem létezö)valaki aki segit engem...és általában ugy alakulnak a dolgok ahogy elöre megbeszéljük szoval én mindig tudom mi fog történni(a jövöben)...és nem tudom h ez mi?Attol félek h esetleg egy démon....
2008. okt. 13. 21:47

Szia!

Én nem "fejlesztettem" semmit. A mostani tudásom szerint én is indigó vagyok. Eléggé érdekeltek mindig a spirituális témák, emberek, de én nem próbálkoztam soha semmivel. Kb. 23 éves koromig nem is igen történt semmi - pár érdekes álomtól eltekintve -, utána egyszercsak "jött" a képesség. Sajnos az első élményem éppenséggel rossz volt, meg is ijedtem rettentően. De utána már csupa szép dolgot tapasztaltam.

Nem kell aggódni, se görcsölni. Majd kialakul. És mindig találkozik az ember hozzá hasonlókkal, akikkel beszélhet róla, akik ha kell segíteni is tudnak.

2008. okt. 13. 17:14

Szervusztok!:)


Csak most bukkantam erre a fórumra, természetesen megörültem.:) Mostanában elég zavaros az életem, sok dologra kellett ráébrednem az utóbbi időben, illetve próbálok magamra találni.Indigó vagyok..elvileg, egyáltalán nem vagyok tisztáben magammal. Olvastam, hogy páran érzékelitek az angyalaitokat.Nem régiben egy látó,aki egyaránt kommunikál és látja is az angyalokat, és a "rosszakat", azt mondta hogy nekem is lesz képességem. A kérdésem, aki tapasztalta már a jelenlétüket, ez a dolog csak úgy jön a megfelelő pillanatban, avagy kifejlesztettétek, ti akik látjátok is őket?

A hozzászólásokat előre is kösznöm!:)

Mindenkinek kívánom, legyen szép napja!

449. Hentes (válaszként erre: 448. - 236fe2f68e)
2008. okt. 10. 23:33

Köszönöm a választ! Azért kérdeztem, mert nekem is vannak ilyen érzéseim és szeretném tudni, hogy másoknál ez hogy jelentkezik.

Az oké, hogy itt van velem, meg segít ahol tud, (nálam pl mindig tud valamit segíteni) csak szeretném -mások a témában nem szakavatottak számára is- megismerhetővé tenni ezt az erőt/energiát.

Úgy gondolom ezen a fórumon mindenki tisztában van az angyali erők létezésével így én szeretném összegyűjteni (a jobb megismerés érdekében) számomra a tapasztalásokat.


Engem az angyalokkal való kommunikáció és mélyebb megismerés érdekel különösen. Hosszú távú célom, hogy mások angyalaival is tudjak "beszélgetni". Szeretnék professzionálisabb kapcsolatot kialakítani velük.


Amióta el tudom dönteni, hogy a kapott információk az enyémeimek-e vagy az angyalaimé, eljátszok a gondolattal, hogy mi volna az adott cselekmény végkifejlete a saját vagy az angyalaim verziója szerint történne meg. Miután jópár ilyen "tesztet" lejátszottam minden kétségem eloszlott az angyali segítőkészséggel kapcsolatban. Mára már ott tartok, hogy vakon bízok benne, feltéve ha biztos vagyok abban, hogy a kapott információ az angyaloktól jött. Azért egy egészséges szűrőt mindig is fenntartok, de eddig és ezután sem okoztak még csalódást. :-)


Érdekes ez a mondat számomra, hogy ha ő nem lenne itt velem most valószínű, hogy én sem írnám ezeket a sorokat most.

Nekem is pont ez jutott eszembe mikor ideültem a gép elé megválaszolni ezt a hozzászólást.

Ilyenkor el gondolkodom, hogy vajon miden cselekedetünket közvetve vagy közvetlenül az angyalunk befolyásol-e.

Vajon az angyalom akarta-e azt, hogy most ezen sorkat írjam? Én meghallottam és hozzáláttam?

Furcsa a válasz bennem, mert ezt most nem tudom eldönteni. Ha angyali a sugallat akkor túl bizonytalan, ha emberi akkor túl elvont. Lehet a hozzászólás végére majd kiderül. :-)


Elhangzott a másik hozzászólásban, hogy érezzük a jelenlétüket. Úgy gondolom én is érzem, nekem a hátamat szokták simogatni, olyan érzés mikor átfut a hideg a hátunkon. Ami igazából nem is hideg hanem inkább bizseregető érzés. Na most e sorok írása közben kapok kis ízelítőt...


A minap megtörtént velem egy furcsa eset. Éppen APEH ellenőrök jöttek szétnézni a házamban, hogy minden rendben van e, mikor sok más elhangzott spirituális mondat közben egy olyan monológ hagyta el a számat amittől nekem is "tátva maradt a szám". Azt eddig is tudtam, hogy ha kell és kérem őket akkor tudnak helyettem is beszélni az én számmal, de az a duma amit akkor levágtam az nekem is teljesen új volt. Az emberiség céljáról, az emberek egymás közötti megbecsüléséről, egymás szeretetéről, a boldogságról, az élet értelméről sikerült egy olyan kerek kiselőadást tartanom amiből rengeteg puzzle helyére került magamban.

További érdekesség, hogy az asztalon volt egy nő hülyítő viccújság, valamik Kiskegyed, vagy Star, nem tudom pontosan, melynek a címoldalán jó magyar szokás szerint ment a fikázódás. Albert Györgyi részeg volt a Hal a Tortán felvételén. Címlapszöveg. Az egyik csaj kijelentette, hogy milyen szánalmas a nő, mit lehet egy ilyen piás nővel kezdeni, meghogy milyen alkesz már így is a feje, stb. Erre "én", azaz az angyalom ha már eddig is nála volt a szó, olyan ügyesen elmagyarázta, hogy ő is egy ember, sokan szeretik és felnéznek rá, ez egy átmeneti állapot és kívánjuk neki inkább azt, hogy találja meg gyorsan a válságból való kiutat, meg ilyenek. Hentes, azaz én válaszom simán az lett volna, ja alkesz a csaj, tök gáz, milyen nyomi az a szemüveg rajta, stb. Érzékelhető a rezgések különbsége két válasz között. Az egyik egy emelő, építő, míg a másik egy negatív, lehúzó, energia csökkentő. Ez utóbbi lennék én ha a gagyi újság sugallatát követném.

Azok kedvéért akiket az Apehos történet másik része is érdekel, elmesélem, hogy a revizorok kicsit megváltozva mentek el tőlünk, miután "véletlenül" fejött a szó az angyali létről az ellenőrzés közben.


Végezetül, felhívnám a figyelmet, hogy itt talán nem néznek rám furcsán ha ilyen dolgokról beszélek, de gondolom néhányunk már találkozott hasonló szituációkkal.


Mai kérdésem,valaki helyett beszélt már az angyala? Iskolai felelés, szorult helyzet, azonnali probléma megoldás, stb.


Köszönöm a türelmet:

Hentes

448. 236fe2f68e (válaszként erre: 446. - Hentes)
2008. okt. 10. 13:45
Nem tudom, jobban mondva érzem h itt van velem és bennem, ha nem lenne ö itt velem most, valoszinü én se irnám ezeket a sorokat most, mert már nem lennék :( de vagyok, leszek is :) mert ö itt van velem s támogat :)
2008. okt. 10. 01:10
Velem is gyakran előfordult már - sok egyéb csodás dolgon kívül - hogy érzékeltem az őrangyalomat. Volt hogy éreztem, hogy mellettem áll, máskor lágy fuvallatot éreztem az arcomon, és tudtam hogy ő simogatott meg. Mindig éreztem a szeretetet, ami felém áradt belőle. A színében nem vagyok biztos, egy alkalommal zöldnek érzékeltem, máskor pedig fehérnek. Ezek többnyire nagyon kétségbeesett, vagy nagyon boldog pillanatokban estek meg velem. És egyébiránt nagyon hálás vagyok neki, mert párszor már megmentette az életemet...
446. Hentes (válaszként erre: 445. - 236fe2f68e)
2008. okt. 10. 00:29

Helló!


Szeretném megkérdezni, hogy honnan tudod, hogy most is ott van veled (benned)?



Üdv: Hentes

2008. okt. 2. 18:51
én személy szerint hiszek bennük, az én angyalkám most is itt van velem, bennem :D
444. F-15 (válaszként erre: 443. - Atlantis)
2008. júl. 16. 07:06
Szerintem ilyen topikba még csak halovány politikai célzatokat se kéne betenni. (ha nem annak szántad boccs de nekem nagyon annak tűnt ez hogy az országnak..)És igen a világnak szüksége lesz ránk. Valóban egyre több emberen vehető észre hogy kezd neki feltűnni hogy semmi realítás alapja annak hogy csakis az ember van és semmi/senki más.Bár a teljes spirituális felébredésre még várni kell az sajnos "nem holnap lesz."
2008. júl. 15. 15:58

Kedves fórumozók!

Most találtam rá erre az oldalra,és nagy örömmel látom,hogy elég nagy az érdeklődés ebben a témában.Én is sokat foglalkoztam/foglalkozom az angyalokkal és egyéb ezoterikus dolgokkal.

Örülök,hogy egyre több ember nyitott rájuk és ismeri fel,hogy nem csak a fizikai síkon létező dolgoknak van értelmük.

Az elkövetkezendő időszakban nagy szükség lesz rá,hogy minél több ember lássa ilyen szemmel a létezés csodálatos világát.

Az országnak (sőt a világnak is) nagy szüksége van most rátok és még sok ilyen nyitott szemmel járó emberre!

Üdv Atlantis

442. F-15
2008. júl. 9. 18:04
", mert nem olvasnsk a gondolatokban " olvasnak a gondolatokban én is és még rengetegen telepatikus úton komunikálunk velük.
441. f6ce5ea203 (válaszként erre: 440. - Guntyi)
2008. júl. 9. 11:40
kedves kriszta!azért nem igazán igy müködnek a dolgok.édesapád lehet,hogy bement a fénybe,reméljük vagy már le is születtet illetve ö a szellemi segitöd.látatlanba nehéz ezt megmondani.szóval ha beszélni akarsz angyalokkal,szellemekkel ted nyugodtan de othon egyedül és ne magadban,mert nem olvasnsk a gondolatokban mert az a te legszentebb dolgod,hogy mit gondolsz.gondold csak át mikor szerettél volna vmit az teljesült inkáb amit hangosan mondtál ki!gondold át!rossz szellemek vannak,akkor vonzod be öket ha állandoan rettegsz vagy igy "egyeztetek"meg karmikusan.remélem tudtam segiteni.
440. guntyi
2008. júl. 4. 08:06

Sziasztok,


Kriszta vagyok és szeretnék tőletek segítséget kérni. Édesapám halálának évfordulóján megpróbáltam írásban felvenni vele a kapcsolatot.Angyalokkal is beszélgettem,de sajnos nagyon megijedtem sokszor. Azóta sokan elmebetegnek néznek.Azt szeretném kérdezni,hogy valóban sikerülhetett-e?Nagyon gyorsan fel tudom venni a kapcsolatot írásban és már gondolatban is. Segítsetek, hogy rossz szellemek rám tapadhatnak-e és hogy tudom a dolgot védelem alatt csinálni. Köszönettel várom válaszotokat.

439. yargan
2008. febr. 22. 20:03

Hello!


Kedves Nathaniel!

Azt a bizonyos Gabriel angyalt és a lázadást a mennyben nem kellene híresztelni.


Mert az igazat nem egy amerikai akciófilmből kellene kivenni... előre is kösz...

438. c3a7faf993 (válaszként erre: 437. - Ac1096844d)
2007. szept. 8. 12:57
Igazán köszönöm! :-)
437. ac1096844d (válaszként erre: 435. - C3a7faf993)
2007. szept. 7. 15:31
Mielőbbi, és tökéletes felépülést kívánok neked!!!
436. c3a7faf993 (válaszként erre: 424. - Loni)
2007. szept. 7. 12:35

Szia Loni!


Olvastam egy imát, Dr.Doreen Virtue: Angyalokkal gyógyítás c. könyvében, s eszembe jutottál!


Istenem!

Olyan sok szeretet van bennünk és a párommal szeretnénk ezt a szeretetet egy kisbabával megosztani. Kérünk Téged és az Angyalokat, segítsetek nekünk, hogy megfoganjon a gyermek. Kérjük, küld el az egyik legragyogóbb, legvidámabb lelket az életünkbe, hogy ő lehessen a gyermekünk. Köszönjük!


Este, mikor lefeküdtél, kérd az őrangyalodat/angyalodat, hogy segítsen neked a testedet arra a szintre hozni/gyógyítni, hogy egy kisbaba megfoganhasson. Az angyalok sokszor gyógyítanak, amikor alszunk, hisz akkor vagyunk a leginkább befogadóak erre. Ezt én is érzem magamon! :-)


szia

435. c3a7faf993 (válaszként erre: 431. - Ac1096844d)
2007. szept. 7. 12:22
Félreértesz! Semmi ellen nem megyek...vannak kiválasztottak...és van olyan, hogy más. Lehet, hogy ebbe a kategóriába estem? Nem én akartam! Istenhívő vagyok, rendszeresen olvasom a Szentírást/ Bibliát....napokig kómában voltam, senki sem hitt benne, hogy egyszer még ember lesz belőlem.Az angyalok átvették az irányításomat, amit Ők csak akkor tesznek, ha életveszélyben van valaki és még nem járt le az ideje. Rendszeres kapcsolatban vagyok velük és a Mennyei Atyával, jelenleg is Ők gyógyítanak, mert az orvosok több, mint 1 éve lemondtak rólam! Viszont, ha lassan is, de szépen egyengetik az utamat és felépítenek! Szó-szerint a haldoklásból hoztak vissza. Amikre képes vagyok, azt mind-mind nekik köszönhetem, így nem érzem, hogy bárki és bármi ellen is vétettem volna!
434. c3a7faf993 (válaszként erre: 432. - Eracica)
2007. szept. 7. 12:11

Angyalokról.....


Mi a különbség angyal és arkangyal között?


„Miben különböznek az angyalok és az arkangyalok? Mi az az ark?”


Angyalok a zoroasztriánus perzsa vallásban, a zsidó, keresztény és iszlám hitvilágban jelennek meg. Az angyali világ, a mennyország hierarchiája perzsa eredetű. A továbbiakban a kereszténység által használt elnevezéseket fogom alkalmazni.


Az angyalok feladata a Mindenható és az emberiség közötti közvetítés. Az egyházi hagyomány szerint a kilenc angyali rend három hierarchiába sorolható. Az első hierarchia angyalai a Szeráfok, a Kerubok és a Trónusok, akik Istenhez a legközelebb állnak.


A második hierarchiát az Uralmak, Erők és Hatalmasságok rendje alkotja. Ez a három rend közvetít az első és harmadik hierarchia között. A harmadik hierarchia rendjei a Fejedelemségek, az Arkangyalok és az Angyalok. Ők állnak legközelebb a földi halandókhoz, ők közvetítik az isteni utasításokat.


A Fejedelemségek az uralkodók, törzsek, népek békéjére felügyelnek, az Arkangyalok hirdetik a nagy és dicsőséges dolgokat, feltárják a hit titkait, a próféciákat és Isten akaratának értelmét, megerősítik az emberekben a hitet, az Angyalok pedig a mindennapi élet dolgaiban egyengetik a halandók lépteit. (Az „angyal” tehát egyaránt gyűjtőfogalom valamint az egyik rend neve.)


Az arkangyalok tehát a kilenc rend közül a nyolcadikba tartoznak. Az ark- (arch-, görög) előtag jelentése fő-, vezető, minthogy ők a legfőbb közvetítők a mennyei és földi világ között. A kereszténységben hét arkangyal van, ezek közül azonban csak négy kiléte biztos, a másik három nevével kapcsolatban több lehetőség is felmerült.


A négy ismert arkangyal Mihály, Gábriel, Rafael és, Uriel. A másik három az alábbiak közül kerül ki: Raziel, Remiel, Sariel, Metatron, Anael, Rahuil, Barakiel, Chamael, Jophiel, Zadkiel, Jeduhiel, Simael, Zaphiel és Aniel. Létezik olyan felfogás is, mely szerint Lucifer is arkangyal volt, de mivel isteni hatalmat tulajdonított saját magának, a nagy égi összecsapás végén Michael kiűzte őt a Paradicsomból.



Bíró Zsuzsa cikke



2005. május 23.

2007. szept. 3. 10:41

Hogy nem vagy vallásos, nem gond, én sem vagyok az. De hogy az angyaloknak nincs köze az Atyához, azt nem hiszem

Olvasd el a Biliát (ez nem az az énekeskönyv, amiből a templomokban különböző énekeket kántálnak:)Meg talán olvassál anygyalos könyveket. Több iró tövvgéleképpen közelíti meg a témát, de az Atya mindig jelen van.

432. eracica
2007. aug. 30. 11:12

Sziasztok!

Új vagyok ezen az oldalon, de mostanában nagyon elkezdtek érdekelni az angyalok, ezért vagyok most itt. Olvasgattam angyalokról szóló írásokat, a ti hozzászólásotokba is belekukkantottam. Most leírom, milyen kettősség él bennem és valószínű ezért sokan meg is róttok. Hiszek az angyalokban, minden ezoterikus dologban(szellemek, reinkarnáció stb.), de nem vagyok vallásos. Vagyis: szerintem az angyaloknak nincs közük Istenhez, Teremtőhöz, de akkor kik ők? Egyátalán, akkor miért hiszek bennük? Mert hiszem, hogy vannak ilyen szellemlények, akik segítenek, utat mutatnak, óvnak, ha megkérjük őket, vagy ha a karmánk így kívánja. Szerintem több "közük" van az újjászületéshez, lehet, hogy olyan lelkek, akik már itt a Földön teljesítették feladatukat, már nem születnek újjá, és segítik az arra nyitott embereket. Ez csak egy elmélet, amit gondolom sokan nem fogadtok el. Szerintem minden vallás -minden népnél más-más formában, más-más Istennel- az ember agyának "szüleménye". Azért jött létre, mert kellett valami, valaki(k), amiben hisznek az emberek, aki(k)hez imádkoznak, bíznak, választ keresnek a megmagyarázhatatlan dolgokra, hisz ha megalkottak egy Istent, könnyebben tudtak szólni hozzá(juk), áldozatokat bemutatni, társaikat a bűnös tettektől "megóvni" -pokol, Sátán- a világ keletkezésére választ adni. Bocsánat, ha valakit ezzel a véleménnyel megsértettem, én ezt gondolom. Ki tudja kinek van igaza?

2007. aug. 29. 21:42

Részemről nincs elvárás, sem magyarázkodással sem mással kapcsolatban.

A fórum tényleg szabad, és az uralás nem tudom hogyan került képbe.

Csak azt mondom, hogy az Írás egyértelmű utat mutat sok mindennel kapcsolatban. Mint pld Isten akarata, a Hozzá vezető út, szellemi vezetés, és spiritiszta dolgok.

Nem érdemes ezek ellen menni, de nem lehetetlen.

Boldogság? Számomra örök Őbenne.

430. c3a7faf993 (válaszként erre: 429. - Ac1096844d)
2007. aug. 29. 21:28

Nem érzem, hogy magyarázkodnom kellene vagy ezt várod el tőlem??? Mindenki egy helyen tartozik csak elszámolással és egy valakinek! Elég lesz majd ott megtennem! :-)

Már jártam ott...3 napig! Így én nem félek tőle...a fórum pedig tudtommal szabad mindenki számára, de ha attól leszel boldog néhány percre, hogy te uralhatod...lám legyen, akaratod szerint! Sok sikert! :-)



"Nem tudom, hogyan ellenőrzöd le a Mennyei Atya segítségével, ha már az sem az akarata, hogy ezen a területen legyél..."


Szia: Eida

429. ac1096844d (válaszként erre: 427. - C3a7faf993)
2007. aug. 29. 19:11

"Nem is csoda, hisz maga a sátán is átváltoztatja magát világosság angyalává..."

II. Korinthus 11/14


"Mikor te bemégy arra aföldre, amelyet az Úr a te Istened ád néked, ne tanuljcselekedni azoknak a népeknek utálatosságai szerint.Ne találtassék közötted, aki az ő fiát vagy lányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló, se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titpkfejtő, se halottidéző, mert mind utálja az Úr, aki ezeket műveli." V.Mózes 18/9-12


"Ne menjetek igézőkhöz és a jövendőmondókat ne tudakozzátok, hogy magatokat meg ne fertőztessétek. Én vagyok az Úr a ti Istenetek." III. Mózes 19/31


Nem tudom, hogyan ellenőrzöd le a Mennyei Atya segítségével, ha már az sem az akarata, hogy ezen a területen legyél...

428. c3a7faf993 (válaszként erre: 424. - Loni)
2007. aug. 29. 10:04

Szerintem te is eljuthatsz arra a szintre, hogy kapcsolatot teremts velük. A rendszeres meditáció segít ebben...És nem csak erre jó, minden téren harmonizál!Csakra tisztítás, energia feltöltés! Mintha kicseréltek volna! :-)

Szerintem bátran kezdj bele, de csak pozitív gondolatokkal, tele optimizmussal...hisz pozitív dolog érdekében teszed, amit te szeretnél, magadért!

427. c3a7faf993 (válaszként erre: 423. - Ac1096844d)
2007. aug. 29. 09:59

Le szoktam "ellenőrizni" az angyalokat, erre van egy módszerem...a Mennyei Atya segítségével. Viszont a saját angyalom jelenlétét folyamatosan érzem és meditációban látom is...Őt ritkábban szoktam ellenörizni, de már annyira hozzámnőtt, hogy érzem. Szerinted Őrá is mindig rá kellene kérdeznem?

Ha valakiről infót kérek vagy a kapcsolatot szeretnék felvenni vele, akkor a 7. szellemét hívom személyesen, a segítséghez. Erre mindig rákérdezek, hogy valóban Ő jött-e?!

426. c3a7faf993 (válaszként erre: 425. - 4b6a2525df)
2007. aug. 29. 09:53
Szerencsére az angyalok sok mindenre megtanítottak és mindig a megfelelő emberekkel hoznak össze. 20 éve, hogy meditálok és foglalkozom hobbi szinten ezekkel a dolgokkal, mert "terelgetnek" a Fentiek. Igazán 3 éve történnek velem fantasztikus dolgok, a kóma óta...bár eddig is megálmodtam napra pontosan baleseteket, halálokat, nagyobb változásokat a környezetemben. A szellemgyógyászatban, pszichotronikában, kövekkel, szinekkel, víz erejével, energiákkal...stb.való gyógyításban én is jártas vagyok, de sosem ástam bele magamat...csak mindig a megfelelő embert "sodorták" mellém, aki erre megtanított...Kisebb gyógyításokat végzek a csalódomon.(láz levitele, fájdalmak elmulasztása, gyerekemnél éjszakai köhögés elmulasztása...stb) Számomra ezek fantasztikus dolgok! Megtanítottak kártyát vetni és rengeteg kérdésemre megkapom a választ! Sajnos a büntetéseket is megkapom, ha más karmájába avatkoznék bele vagy nem saját kérése információt kérek le valakiről. A szabályokat itt is be kell tartani!
2007. aug. 28. 19:36
Szerintem a kapcsolatfelvételhez előszőr hozzáértő ember jelenléte és vezetése szükséges. Én legalábbis így jártam el évekkel ezelőtt, sőt egy hetet töltöttem egy olyan aszonynál, aki szellemgyógyász, és láthattam munka közben is.
424. Loni
2007. aug. 28. 12:38

Hát, ennyire mélyen nem ástam bele magam, mint Ti, Eida és szrobcsek.

Hiszek az angyalok, az égiek stb létezésében. De azért annyira kételkedem, hogy ilyen szintre nem jutok el sohasem, hogy kommunikálni is tudjak velük. Ehhez én túl pesszimista és hitetlenkedő vagyok. Érzem a jelenlétet (hú, ez most kicsit hülyén hangzik), de általában utólag világosodom meg, hogy mi miért történt.

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook