Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliai idősgondozással kapcsolatban van valakinek tapasztalata? fórum

Angliai idősgondozással kapcsolatban van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)

9. petka (válaszként erre: 1. - Noorah)
2012. dec. 28. 19:04

Ezt a munkat en a szomszed orszagban, Irorszagban csinaltam. 1 hetig, amig a tanfolyam utani szakmai gyakorlat tartott. Szerintem erzelmileg jobban megviselt mint fizikailag. Az elso nap utan sirva mentem haza, pedig ez nem jellemzo ram.

Akkor hataroztam el, hogy ezt tobbe nem fogom csinalni. Szerintem nehez munka, bar helytol is fugghet a dolog. En egy idosotthonban dolgoztam. Soha nem fogom elfelejteni a pisi szagot ami fogadott, amikor reggel bementem dolgozni. Es bizony pelenkazni kell es egyeb dolgokat is.

8. mosolyka1111 (válaszként erre: 7. - Noorah)
2012. dec. 28. 18:34
Szerintem hagyd, nem Neked való. Nincs ebben semmi, én sem bírnám csinálni. Van, aki erre egyszerűen nem alkalmas, és van, aki pedig minden további nélkül igen.
7. Noorah (válaszként erre: 6. - Jstefan)
2012. dec. 28. 18:14
Ettől tartok én is. :(
6. jstefan (válaszként erre: 1. - Noorah)
2012. dec. 28. 17:44
Magyarországról többen utaznak ki EU országokba idősgondozónak, hallottam olyanról aki 1-2 napig bírta utána több hétig enni sem tudott ,és folyamatosan hányingere volt,erős gyomrúaknak ajánlott!
2012. dec. 28. 14:14
Nekem Németországi tapasztalataim vannak...de ott választhattál, hogy milyen esetet válalsz, ha nem akarsz pelenkázni, akkor nem vállalsz olyan időst...viszont kemény a napi 24 órás gondozás heteken át szabadnap nélkül...habár volt olyan gondozónő aki hetente a vasárnapot megkapta szabadnapnak... jól gondold meg...
4. bbyke (válaszként erre: 2. - Noorah)
2012. dec. 28. 14:12
A leírásod alapján ez biztos nem a te munkád lenne...
2012. dec. 28. 14:09
bocs a rémes elgépelésekért...
2012. dec. 28. 14:08
Szemezek egy ilyen hirdetéssel nagy angol tudást sem várnábak el. De féle, hogy valami olyan munka ez, amit nem bírnék érzelmileg vagy gyomorral. Szeretnék segíteni,de nagymamám sajnálatos esetéből tudom, hogy nem bírom az olyan otthonokat, ahol pl. pelenkázni kelene. Nem vagyok rossze mber, de nem bírnám. Ez ilyen munka lehet?
2012. dec. 28. 14:06
Angliai idősgondozással kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook