Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amit az asztrológiai elemzés mond, az tényleg valóra válik? fórum

Amit az asztrológiai elemzés mond, az tényleg valóra válik? (beszélgetős fórum)


márc. 5. 12:01

Nos, tegnap voltam asztrológusnál, és elég csalódott vagyok.

Volt ami talált, de sok dolog általános volt amit mondott.


Azt mondta, hogy kb 2-3 hónap múlva új munkakörbe kerülök. Ezt eltalálta, múlt héten ajánlotta fel a főnököm. Elmondta milyen vagyok, mik a tulajdonságaim.


De ami a lényeg lett volna, hogy lesz-e párom, lesz-e gyerekem, azt mondta, hogy: "a jövőbeli párom támogatni fog ha családot akarok." Aztán kérdeztem, hogy de lát esélyt, hogy lesz? Azt mondta szerinte gyúrjak magamon (önbizalom, önsegítés, pszichológus) és akkor miért ne lehetne.


Nekem úgy jött le csak ámít.

febr. 14. 19:34

Én olyan "jóslatra" gondolok, hogy "6 év múlva lesz gyereked", vagy "3 év múlva munkahelyet váltasz".

Tehát, hogy ezt az elemzés kimutatja-e? És hogy várható-e, hogy ez teljesül.

febr. 10. 09:16
Nem azt mondják az asztrológusok hogy mi lesz, hanem mi lehet. A körülményeket mi alakítjuk az utak választásával.
febr. 10. 09:00
Nem figyelem.
22. K-né Zsóka (válaszként erre: 15. - Perzsacica)
febr. 10. 08:32
Azt azért hozzátenném, hogy a 21. században olyannyira kezdtünk racionálisak lenni, elutasítani mindent ami nem kézzel fogható, hogy lassan butának mondhatja magát a ma embere.
21. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 10. 07:37
Attól függ mire gondolsz. Én egyszer voltam ilyen elemezesen. Sok minden bejött, bár inkább olyan dolgok hogy ekkor pl nagy változás várható, az tényleg úgy is lett két időpontban is amit akkor mondott.
20. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Ghost👻)
febr. 10. 07:29
Az asztrológia elemzés egyénre szól. Az nem egy újságban lèvő horoszkóp.
febr. 10. 07:06
Ami még a személyiség leíró részèt illeti, még a sziámi ikrek sem egyformák, 0edig ők màsodpercre pontosan egyszerre születtek. Az, hogy némi hasonlöság van az asztrológiai jellemzés és a természetünk között, szerintem attól függ, hogy az anya milyen évszakokba hordta ki a magzatát és pl, a különböző trimeszterekben mennyi fényt kapott és miket evett stb..
febr. 10. 06:48
Nem hiszek az asztrológiai jóslatokban.
febr. 10. 06:27

Mi köze is lehet annak, hogy a Merkúr épp együttállt a Vénusszal, ahhoz, hogy Jóskapista eltöri a lábát február negyedikén pénteken?

Én inkább a jégre gyanakodnék, meg arra, hogy elment a haverokkal megint pár fröccsöt fizetés után.

febr. 10. 01:54
Nem hiszek senkiben, semmiben.
febr. 10. 01:46

Engem rendkívüli módon elszomorít, hogy a 21. században még képes valaki ezt komolyan venni. De persze mindenki abban hisz, amiben akar.A lényeg, hogy a belső világa kerek legyen és érezze jól magát. A filmeket is megnézzük pedig pontosan tudjuk, hogy azt megírták, filmre vették mégis elhisszük ,amit mond, mindig hinni akarunk valamiben mert a valóságot mindig szépítgetni kell.

Érdekes, hogy a vírus idején elcsitultak ezek a csodálatos elemzések, mert akkor egy szemernyit nem ért az egész / most sem /.

Csak azt tudom mondani, hogy aki ebben hisz az meg is érdemli.

Másrészt meg annak a szegény asztrológusnak is meg kell élnie valamiből, mások hiszékenységéből jól meg lehet. Amúgy meg pontosan tudja mindenki, hogy ez mekkora tudománytalan dolog, mert ha nem mond igazat akkor mi van, nem hallottam még olyat, hogy asztrológust bepereltek volna, mert nem jött be a jóslása. Bíróság előtt már senki nem vállalná be a saját sötétségét.

14. liliom10 (válaszként erre: 14. - Regin_a)
febr. 9. 21:01

Ne menj kóklerhez ! Akiket én írtam, ők jó asztrológusok ! Mit vesztesz ? Csak pénzt, ha úgy érzed. De ha fontos dolgokban segítenek,- még olyanban is, hogy mikor ajánlanak műtétet, és mikor nem - akkor nagyon csodálkozni fogsz, ahogy én is így voltam. Nekem többször sokat segített az asztrológus a horoszkópom elemzésével.

Nemcsak az idő számít, írtam, hogy a hely is ! Nem mindegy, hogy Budapest vagy Szeged vagy Róma vagy Berlin, stb.

Úgy tudom, a tarot kártya is jó, ha igazán ért hozzá, akihez mész.

13. globus (válaszként erre: 2. - Ghost👻)
febr. 9. 20:48

Pont ezért marhaság a horoszkóposdi. Együtt szültünk egy cigányasszonnyal, egy majdnem kiskorúval, különböző nemű gyerekeket. Akkor egyforma életútja lesz a szegény család 6. gyerekének, mint az egykének, mert olyan volt a csillagok állása?

Egyesek úgy fogják fel ezt, mintha ők lennének a világ közepe.

12. Anyagi
febr. 9. 20:39
NEM!!!!!!!
11. liliom10 (válaszként erre: 4. - Regin_a)
febr. 9. 20:36

A születési idő ( nap, óra, perc ) és hely alapján készül a horoszkóp. Ha az órát tudod, és kicsit pontosabban is, pl. este 10 és fél 11 között, akkor életesemények alapján bepontosítja a születési percet is. Ezután készül a horoszkópod. Utána csak ámulsz, miket mond meg Veled kapcsolatban !

Az enyémet megcsináltattam régebben.

Nem olyanhoz kell menni, aki alig ért hozzá, hanem jó asztrológushoz ! Pl. Kalo Jenőhöz vagy Takács Tiborhoz. Mindkettőnek vannak videói a youtube-on.

10. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 9. 20:25

Ő felrajzol egy horoszkópot és közben beszélget veled. Beszéltet, valamennyire megismer. Kihámozza, hogy mire vágysz, mit akarsz hallani.

Egyébként ír egy hat oldalas elemzést arról, hogy születésedkor a hold melyik házban volt és ez azt mutatja, hogy 6 évesen valamilyen törés volt az életedben. A legtöbb ember ekkor kezdi az első osztályt.:)

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Srcrss)
febr. 9. 20:14
Köszi az értelmes választ!
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Regin_a)
febr. 9. 20:13
Nem tenyérjóslás, nem rontáslevétel, nem varázsgömb amit használnak.
7. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 9. 20:13
Naná, ha azt írja hogy a szűz terhes lesz, akkor az összes az lesz azon a héten :D
febr. 9. 20:12
Nem a bulvármagazinokban lévő tákolmányokra gondolok, ami 2 mondatban leírja, hogy a vízöntők nyernek a lottón, hanem ha elmegyek asztrológushoz, és ő a percre pontos születési dátum alapján elkészít egy elemzést. Korrekcióval.
5. Regin_a (válaszként erre: 2. - Ghost👻)
febr. 9. 20:07

7milliárdan élünk a Földön. A néhány milló az még a 10%-a sem, tehát több mint 90 %-nál igaz

Vagymégsem?:)

4. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 9. 20:05

Ki mondja és min alapszik az asztrologiai elemzés. Milyen alapjai vannak az elemzésnek, min nyugszik az egész?

Érdekelne hogy cigánykártya, a tarott, tenyér, vagy az asztrologia mondja meg az igazat

3. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 9. 19:53
Ha személyre szabott, akkor igen.
2. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 9. 19:48
Nem. Több millió emberrel nem törtènik ugyanaz....
febr. 9. 19:47
Tudom ez nem jóslás. De ha azt mondják, X dolog fog velem történni, az úgy is lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook