Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amikor lájkot kér valaki fotó vagy rajzpályázatra, nem... fórum

Amikor lájkot kér valaki fotó vagy rajzpályázatra, nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

6. Bichi (válaszként erre: 5. - Myra)
2023. máj. 18. 15:33
Függetlenül attól, hogy valóban jó-e amire szavazol és nem mondjuk amúgy az utolsó helyre tennéd?
5. Myra (válaszként erre: 3. - L.luiselotte)
2023. máj. 18. 13:49
Ez miért lenne lesüllyedés? Én mindig szívesen segítek a szavazatommal az engem kérő ismerőseimnek
4. globus (válaszként erre: 2. - PöttyösPanka)
2023. máj. 18. 12:58

Biztosan van ilyen, különben Alekosz-félék nem rúghatnának labdába.

Bááár, ha ő volt a legnépszerűbb, az még szánalmasabb.

2023. máj. 18. 12:41
Én abszolut nem szeretem a kutyákat, de kb 10 évvel ezelőtt egy hoxás társunk kérte, hogy szavazzunk a kutyájára valamilyen verseny miatt. Én szerettem a csajt és rá szavaztam,egy hónapon keresztül minden nap, azt hiszem meg is nyerte a versenyt, de tujti előkelő helyezést ért el. Szivből örültem neki. ( bár a fiam azt mondta hogy sosem hitte volna, hogy valaha eddig süllyedek )
2023. máj. 18. 12:28
Tényleg furi, hogy annak kell nyernie, akinek a legtöbb ismerőse van, nem pedig annak, aki a legjobbat alkotta. Bár gondolom ilyenkor nem a verseny a fő cél, hanem az esemény szervezőjének népszerűsítése.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook