Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alváscentrum fórum

Alváscentrum (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
44. Kicsi Andi (válaszként erre: 42. - Biscuit)
2011. márc. 3. 14:57

üdv neked is.

Én is csak ugy tudom eleltatni a picuromat,ha lefekszem mellé.Mikor elalszik akkor meg lassa kikecmergek mellőle,de sokszor felkel rá,ugyhogy vissza kell bujni mellé.

2011. márc. 3. 14:56
Egyetlen gyerek. Sokszor belegondoltam abba, hogy én se voltam valami jó alvó kiskoromba. Ez lehet így is marad nála is. Csak még mellé kell feküdnöm, ha felébred. Hamar kimegy az álom a szememből, ha sokat kell mászkálni. Néha nagyon fárasztó.
2011. márc. 3. 14:54
Udv mindenki,en is csatlakoznek, 3 honapos fiacskam csak es kizarolag velem tud aludni, ami idegesito hogy napkozben, delutan is le kell heveredjek vele,kulonben nem alszik egyeltalan!
41. Kicsi Andi (válaszként erre: 38. - Sanka02)
2011. márc. 3. 14:54

üdv a csapatban!

Ő az egyetlen gyerkőc vagy van tesó is?

40. Kicsi Andi (válaszként erre: 39. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 14:53
hátha majd,ha kinn lesz a foga jobb lesz
2011. márc. 3. 14:51

Nekem fogzik az tuti.A szopásnál is néha nyűglődi tépi a cicim.Tuti fáj neki.

De nem cumizik nem iszik cumisüvegből.

2011. márc. 3. 14:50
Én is csatlakozom a nehezen alvós gyerekek anyukái közé.Kisfiam betöltötte a 3 évet, és még mindig min. 2szer fent van éjszaka.
37. Kicsi Andi (válaszként erre: 36. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 14:47

nekem is elvan nappa,kb 1 orát alszik aztán elvan mint a befőtt,az éjszakát viszont nem kivánom senkinek(bár sokan vagyunk)

Igaz a héten most nappal is katasztrófa,nagyon nyűgös,de nem tudom mitől!!Már mindennel próbálkoztam,mostmár csak reménykedem.(remélem hamar vége lesz a hétnek!)

36. gigianyu (válaszként erre: 34. - Kicsi Andi)
2011. márc. 3. 14:43

nekem mind kettő fiu 3,5 hónapos és 5 éves.

Nagyfiam se jó alvó sajnos északa ő is fel kel inni.Stb....

De akkor is picurkám viszi a pálmát.napaal tündéri eszik alszik csörgözik na de északa.én már kész vagyok

35. Kicsi Andi (válaszként erre: 32. - Ildi^^)
2011. márc. 3. 14:41
mind a kettő fiú.A nagy 9 éves a picurka meg holnap lesz 19 honapos
34. Kicsi Andi (válaszként erre: 33. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 14:40

üdv!

ne fogd magad vissza panaszkodj,meglátod jobb lesz!

33. gigianyu (válaszként erre: 31. - Kicsi Andi)
2011. márc. 3. 14:37
Szia köszönöm a meghivást jöttem is ide beszélgetni :)
32. Ildi^^ (válaszként erre: 31. - Kicsi Andi)
2011. márc. 3. 14:35
hát lehet, nem tudom. milyen neműek?
31. Kicsi Andi (válaszként erre: 30. - Ildi^^)
2011. márc. 3. 14:30
hát el is hiszem én is igy vagyok.reggelente állandoan szédülök,kivagyok.ráadásul,most a héten napközben is tiszta nyűg,nem tudom mi van.visszasirom mikor az első volt pici,mert ő nagyon jo alvo volt(most is az).Apa ilyen éber,rossz alvo mint a pici.lehet örökölte?
30. Ildi^^ (válaszként erre: 29. - Kicsi Andi)
2011. márc. 3. 14:24

sziasztok!

én már így is szédelgek mikor éjjel ringatom, közben sétálnom kell vele, mert csak úgy jó neki.

második gyerekemmel csinálom, már nagyon el vagyok fáradva.

2011. márc. 3. 14:13

Sziasztok csajok!

Hát"szörnyűek"ezek a kicsik.De úgy látom szinte mindenhol ugyanaz zajlik éjszaka.

De én nem hiszem,hogy erre nincs megoldás és az orvosok is csak azt tudják mondani,hogy kitartás.

És mi van,ha anyuka visszamegy dolgozni és a kimerültségtől összeesik!?

Akkor is csak ennyi kitartás?

Senkinek nincs semmi bevált modszer?

Segitsünk egymásnak sorstársak!!

28. Salsera78 (válaszként erre: 27. - Ildi^^)
2011. márc. 2. 15:21

ELKEZD NYÜSZÖGNI, KERESI A CICIT, 5 PERC CICI, ÉS ALSZIK TOVÁBB!

Olyan, mintha ellenőrizné, hogy ott vagyok-e! :-)

27. Ildi^^ (válaszként erre: 22. - Salsera78)
2011. márc. 2. 11:51

sziasztok!

hú, 2 óránként? az is elég fárasztó. és mit szoktál csinálni vele? vagy magától visszaalszik?

26. Salsera78 (válaszként erre: 24. - Veraesbalu)
2011. márc. 2. 08:20

Kitartás nekedis!


Nem egyszerűek a babáink....

25. Ildi^^
2011. márc. 1. 22:18

sziasztok!

én is próbáltam már mindenféle homeós bogyót, kúpot, de egyik gyerekemnél se használt sajna.

ezt is kipróbáltam amit írtál veraesbalu.

sokan azt mondják, aki cicizik, nehezebben szokik rá a jó alvásra.

2011. márc. 1. 22:12

Én is csatlakozom a csapathoz ...

Gergő is ugyanazt csinálja, mint GIDI babája.

Nem tudom mi volt vele, éjjel egyszer csak elkezdett sírni álmában. Alig tudtam megnyugtatni.

Érzik a tavaszt??? Velem alszik, álmában 3 percenként forgolódik, nyög, sír, cicizik. 14 hónapos, de még egyszer sem sikerült kipihenni magam.

Tegnap megvettem a COFFEA TOSTA golyókat. Este 10-től, hajnali 2-ig úgy aludt, mint a bunda. Azután felsírás, és vége a nyugalomnak ...forgolódás.


• Coffea tosta 15CH - naponta 1 – 2x 5 golyócska A gyermek nyugtalanul alszik, hirtelen felriad, apró zajokra nagyon érzékeny. Oka a napközben álélt túl sok jó élmény.

23. f7a22e1553 (válaszként erre: 7. - Kicsi Andi)
2011. márc. 1. 20:14

Nálunk is így van, ráül a fejemre, átmászik a fejemen és álmában nyög, fél percenként felsír. Azt hittem ébren van, amikor viszont megsimogatom, akkor még jobban rázendít, mert felébred.

Érdekes, hogy tegnap is éjjel fél kettőkor elkezdett sírni fél órán át sírt. ennek ellenére ma kipihent volt, azaz a szokásos másfél óráját aludta napközben.

22. Salsera78 (válaszként erre: 21. - Ildi^^)
2011. márc. 1. 19:35

SZIA!


Az én babám 16 hósan nem akar leszokni a ciciről...igaz csak éjszaka cicizik, de a 2 óránkénti felkelés fárasztó.....

21. Ildi^^
2011. márc. 1. 17:32
csak az a helyzet hogy a kicsi még egyáltalán nem úgy tűnik, hogy leszokna a ciciről, lehet hogy úgy könnyebb lenne. nálatok van még cicizés?
20. Ildi^^ (válaszként erre: 19. - Kicsi Andi)
2011. márc. 1. 17:30
hát először is ő másfél évesen leválasztotta magát a ciciről, utána cumisüvegből itta éjjel az üdítőjét, és már elég volt neki, hogy mellette vagyok, és a hajamat cirógatja, úgy aludt el, így mentek az évek, és lassacskán egyre kevesebbszer ébredt. csak közben megszületett a kisebbik fiam és kezdtem előröl az egészet, pedig megfogadtam, hogy másképp csinálok mindent, de nem sikerült.
19. Kicsi Andi (válaszként erre: 18. - Ildi^^)
2011. márc. 1. 17:09
na és csak simán elmaradtak a felkelések,nyögések a fiadnál vagy tettek is voltak?mintha mi se történt volna?
18. Ildi^^
2011. márc. 1. 17:01

igen jó lenne, mert annyi könyvet olvastam már hogy mi a jó alvás titka, de semmi érdemlegeset nem találtam.

én már a most 5 éves fiamnál végigcsináltam, és 4 évesen jutottunk el oda, hogy már elaludt a mesén, és csak 2 szer kel fel éjjel, de vissza is alszik.

17. Kicsi Andi (válaszként erre: 15. - Ildi^^)
2011. márc. 1. 16:54
nagy megoldások nincsenek.odabújok hozzá aztán ő meg szétmarcingolja a fülemet meg majd belémbújik.
16. Kicsi Andi (válaszként erre: 14. - Ildi^^)
2011. márc. 1. 16:52

hát én nem tudom,ez a generáció betegsége?

Jo lenne ha lenne itt egy orvos vagy aki foglalkozik ilyenekkel,mert belefáradok már teljesen.

a gyerek orvos könnyen mondja,hogy kitartás,de már másfél éve nem aludni szörnyű.

én nem hiszem,hogy nincs erre valami megoldás!?

15. Ildi^^ (válaszként erre: 13. - Kicsi Andi)
2011. márc. 1. 16:50
te mit csinálsz ilyenkor? van ami beválik?
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook