Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alváscentrum fórum

Alváscentrum (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. márc. 3. 15:48
Az igazság az hogy párom nagyon arra van ráálva hogy pénz.És ez annyira megkeseriti őt hogy hihetetlen.
2011. márc. 3. 15:48

Ti csajok!

Oké,hogy kiöncsük egymásnak szívünk-lelkünk meg minden,de..

Szóval másnak is eszébe jutott már,hogy ez nem normális dolog és emiatt orvoshoz fordul???

Vagy fordultatok,csak nem jött be vagy már csak beletörödtök,hogy majd jobb lesz,ez a mi sorsunk?

72. gigianyu (válaszként erre: 71. - Kicsi Andi)
2011. márc. 3. 15:47
Na igen igazad van biztos érzi a feszültséget bár igyekszem ezt nem érezettni a fiukkal.Bár nagyfiam nem szereti az apját,Kiabál vele,nem fogad neki szót.:(
71. Kicsi Andi (válaszként erre: 69. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 15:45

hát nem irigyellek.Az nem lehet,hogy a gyerköc érzi apa feszültségét és még az is ront a helyzeten?

Bár még a párod igy áll a dologhoz nagyon nem tudsz vele mit kezdeni.

70. gigianyu (válaszként erre: 68. - Biscuit)
2011. márc. 3. 15:37
csörgözik,mesét nézi nagyfiammal,bátyuskája játszik vele na meg én :) Apa magához veszi és nézi a tv-t na nála sirdogál.
69. gigianyu (válaszként erre: 66. - Kicsi Andi)
2011. márc. 3. 15:36

Nincs gyereke a védőnönek se párja se senkije.

Párom fel se kell északa.Letudja egy mondattal ő is fáradt dolgozik és ennyi.

Például nagyfiam elég beteges ovi 3 nap ovi 2 hét itthon gondolom ismerős pár embernek.

Na ha ő beteg kruppos és emiatt északa sokat felsir párom nem hogy meg nyugtatná kiabbál vele hogy fejezze be ne hisztizzenm mert elviteti mentővel meg bent kéne hagyni kórházba kivizsgáláson.STB szóval nem vagyok könnyü helyzetben.Szó szerint egyedül vagyok.Még akkor is ha férjnél vagyok.

68. biscuit (válaszként erre: 65. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 15:34
Hmm ez olyan mint a mi napirendunk...es napkozben elfoglalt a baba? Nem lehet hogy unatkozik vagy valami?
67. biscuit (válaszként erre: 62. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 15:32
A parodtol is??? Hat ez nem szep mit ne mondjak...Tudod enmegtanultamnem meghallani a bunko kommenteket, mert sok van belole. Ne feledd hogy minden baba kulonbozo, es mindenkinel mas valik be! Anyukam is erdekes kommenteket fuzott ahhoz hogy hogyan alszunk, meg is mondtamneki a velemenyedet. Ne hallgass a rosszindulatu emberekre!
66. Kicsi Andi (válaszként erre: 62. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 15:32

Hát szomoruan olvasom,hogy a család,főleg a párod nem áll melleted!Őnekik kellene lenniük a legnagyobb támasznak.

Ne haragudj nem akarlak megbántani!!!!

És a párod nem látja,hogy kimerült vagy?Nem halj az éjszakák nem alvását?

Ő tud aludni a picitől?

Hát a védőnőn se semmi.Ők elvileg azért vannak,hogy segitsék az anyát és ne kioktassák!Biztos neki nincs gyermeke!!

65. gigianyu (válaszként erre: 63. - Biscuit)
2011. márc. 3. 15:31
fél 7 -7 fürdés vacsi és olyan fél 9-9 fekvés. Nappal minden szopi utána ébren van de utána alszik az olyan 4-5 alvás nappal.
2011. márc. 3. 15:31
Én egyszer Ranschburg Jenőtől hallottam, hatásos lehet egy halk monoton hang éjszaka, pl. egy óra kattogása amit hall a gyerek, és ha felébred könnyebben visszaalszik. De én ezt nem próbáltam.
63. biscuit (válaszként erre: 60. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 15:30

Szerintem nappal probalt felebreszteniha tul hosszura nyu

Ik egy-egy szunya. Az enyem alt. 30perces szunyakat vag be es egyszer egy nap,alt. Delutan can egy hosszabbja,olyan masfel oras. Mikor fekteted a kicsit?

62. gigianyu (válaszként erre: 61. - Kicsi Andi)
2011. márc. 3. 15:27

IGazság szerint nem akarok belevonni senkit.Orvosokoat.

Annyira nem zürös a dolog és csak az lenne minek szült az ember minek válalt gyereket ha ezzel nem bir megbikózni.Hogy ezzel jár a gyereknevelés.bal bla.Sajna én megkaptam már ilyneket is. Védőnötöl családtól.Páromtól.

2011. márc. 3. 15:24

hát nem semmi,hogy tápszr megoldést kinálnek,mikor mindig azt hangsúlyozzák,hogy szoptasson az ember.

Nekm olyanok tanácsolt a gyerekorvos,hogy sokat legyünk a levegőn a szobába ahol alszik ne legyen semmiféle fény,hang.De hát semmi nem változott ugyan olyan nyűgös!

Na és olyanrol hallottatok,hogy alváspszihológus?

60. gigianyu (válaszként erre: 58. - Biscuit)
2011. márc. 3. 15:21

Értem.Nekem minden evés után ébren van 1,5 órát utána alszik valamikor 20 percet valamikor 2órát egyben.

És ha nem alszik ugy ahogy irtad akkor mit csináljak? És hogy vegyem rá hogy nappal ne aludjon olyan sokat és északa viszont igen:( HELP HELP

59. biscuit (válaszként erre: 57. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 15:19
Megnyugtataskent az enyem tapszeres, es attol meg ugyanannyiszor kel fel enni mint anyatejes tarsai :) szoval azzal nem lehet elnyomni :)
58. biscuit (válaszként erre: 53. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 15:17
Szamold ossze mennyi orat alszik egy nap! Az enyem is hasonlo koru es en ugy tudom hogy 3 honaposan olyan kabe 15 orat kell aludniuk osszesen, 8-9 et ejjel a tobbit pedig napkozben elosztva nehany szunyara.
2011. márc. 3. 15:13
Nekem azt hogy vezessük be pótlásnak a tápszert az majd elnyomja.De nem akarok tápszert van tejem.És győnyörüen fejlődik 3990gramm és 56 centivel született 2010.11.11 és most 6650gramm és 65 centi.Szóval nem fogom tápozni.Igény szerint szoptatok ennyi.
2011. márc. 3. 15:11

a házimunka mindenkit megvár(reméljük apukák megértőek!)Mi is ebéd elött alszunk napközben 1 orát.Bár nem tudom,hogy az oviba hogy fogja birni,mert biztos nem altatják külön majd.Nagy változást várok a nyártol,mikor sokat kinn lehetünk a levegőn.

Na és homeopátiás szert vagy valami jótanácsot doktor nénitől nem kaptatok?

55. gigianyu (válaszként erre: 54. - Sanka02)
2011. márc. 3. 15:10
3,5 hónapos március 11.én lesz 4 hónapos
54. Sanka02 (válaszként erre: 53. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 15:10
Mennyi idős a picurod?
53. gigianyu (válaszként erre: 51. - Sanka02)
2011. márc. 3. 15:08
Na igen jó olvasni hogy 11-12 kor alszik meg délután 3 kor és 6 után nem engedem aludni.Na de hogy tartsam ébren???Ha nem hagyom aludni ordit.Pedig ha kevesebbet aludna nappal lehet északa aludna jobban.Vagy nem???
52. Kicsi Andi (válaszként erre: 49. - Biscuit)
2011. márc. 3. 15:07
nekem is sokáig csak igy alud és mihely letettem mindjárt felkelt,szoval kézben aludt.sajna ez van.aztán szépen leszokott rola .
51. Sanka02 (válaszként erre: 46. - Kicsi Andi)
2011. márc. 3. 15:06
Nekem főleg az elején volt arra szükségem, hogy én is aludjak nappal egy kicsit. Fel kellett venni az ő tempóját. Kísérleteztem azzal is hogy napközben mikor altassam. Nálunk az vált be, hogy 11-12 között ebéd előtt aludt egy órácskát, és akkor éjszaka hosszabb időszakot aludt végig. De hajnalban legalább 2szer ébresztett, még most is.
50. biscuit (válaszként erre: 46. - Kicsi Andi)
2011. márc. 3. 15:06
Ez igaz, de az en 3 honaposom 4szer alszik napkozben :) ennyit azert mar keptelen vagyok lustulni :) sokat olvasok igy,ennyi, de a hazimunkaban eros lemaradasaim vannak :)
49. biscuit (válaszként erre: 44. - Kicsi Andi)
2011. márc. 3. 15:04
Detto...neha szerencsem van es alszik,de legtobbszor felebred ha otthagyom. Es mivel meg pici, sokszor alszik a mellkasomon magzatpozban,azt imadja de mar kezd nehez lenni,nem sokaig fogom igy birni
48. Kicsi Andi (válaszként erre: 45. - Sanka02)
2011. márc. 3. 15:03
neked is éberen alszik a csöpség?
2011. márc. 3. 15:02

Sziasztok!

Üdvözlet mindenkinek! Nálunk is ez megy - a hét katasztrófa! Délben lévő alváskor cici - odabújás - kisurranás - ha észreveszi, vissza és ott kell maradnom vele, különben nem alszik. Csak jönne már a tavasz !!!

46. Kicsi Andi (válaszként erre: 43. - Sanka02)
2011. márc. 3. 15:02

hát fáraszto az már biztos4

De az nem bűn ha néha anya is szundit egy kicsit a picurral napközben.

Jol jön az az alvás,ha már nagyon szakad a cérna.

45. Sanka02 (válaszként erre: 44. - Kicsi Andi)
2011. márc. 3. 15:00
Nálunk is ugyanígy működik az altatás.
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook