Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
2011. nov. 28. 06:41

sziasztok, most ébredtem egy álomból


egy panellakótelep egyik földszinti lakásában laktam egyszer csak helikoptert láttam az égen de nagyon nagyon alacsonyan, aztán vadászgépet és még helikoptert, az egyik leszállt egy erkélyre, hatalmas volt, be akarták törni az erkélyajtót, azt hittem hogy valami bűnözöt akarnak elfogni.

Először ki mentem megnézni, gondoltam hogy elszaladok, de rájöttem hogy talán a házban nagyobb biztonságban lennék, bementem telefonálni kezdtem anyukámnak hogy elmeséljem mi volt, de ismerősök jöttek és bekérezkedtek hozzám félelmükben.


jó kis filmnek tekinteném az egészet de kicsit idegesit hogy egyszer már álmodtam lakótelep felett elhuzó repülőkről... szerintem mindenki tudja mi történt akkor...

2011. nov. 17. 19:55

Sziasztok! Tudtok nekem segíteni, hogy mit jelenthet két álmom is. Az egyik, hogy evés közben kiesett két fogam egészbe.


A másik álmom két nappal ezelőtt két napig a gyerekkori szerelmemmel álmodtam. A valóságban nem felejtettem még őt el igazán :(

Köszönöm :)

2011. nov. 10. 18:37
Én folyton két ismerősömről álmodom... Akikkel a legritkábban futok össze O_o
2011. nov. 10. 18:34

Szia! A napokban volt egy "szörnyű" álmom. Egyszer csak meghaltam álmomban, de azt nem láttam hogy hogyan. Annyi történt, hogy láttam 2 sírt. Az egyik az enyém volt másik pedig egyik barátnőmé. Ott álltunk felette barátnőmmel, és én igazgattam az én síromat mert a sírkő nem volt rendesen a helyén és próbáltam beilleszteni. Utána láttam ahogy édesanyám áll a sírnál és nagyon sír törölgeti a könnyeit és folyton azt hajtogatja hogy "miért". Aztán láttam a páromat, ő is nagyon sírt. De valamiért én nem sírtam. Én jól éreztem magam, semmim nem fájt, csak néztem ahogy ők sírnak, és nem tudtam elképzelni hogy ez igaz lehet, de mikor belegondoltam hogy valóban igaz akkor sem lettem szomorú csak beszélgettem és nevedgéltem tovább a barátnőmmel, aki meghalt velem. Hozzá kell tennem hogy az álom színes volt ( úgy hallottam ez is jelent valamit), és 1 hónapja halt meg a párom mamája, bár az engem nem annyira viselt meg, mert sajnos nem ismertem, és 1 hete halt meg egy gyerekkori barátnőm. Szerintem ezeknek köze lehet az álomhoz. Vagy esetleg rosszat jelenthet ez az egész?

Előre is köszönöm a választ. Üdv

2004. Shally (válaszként erre: 2002. - 051809cc90)
2011. okt. 25. 15:26

Szia!


Szerintem egyszerűen csak hiányzik neked, és még nem tudtad elengedni igazán...

2011. okt. 25. 14:19
Én az előbb álmodtam valamit:matatnak a bejárati ajtónál,odamegyek,látom hogy valaki csavarja befelé a csavarokat a kilincsnél,stb,már majdnem bedől az ajtó.Erre jó nagyot ordítok hogy megijedjen az illető,és visszanyomom az ajtót.Majd később elmegyek itthonról,és visszafelé jövet látok az utcán 1dobozt,amiben néhány cuccom van,feltehetőleg a betörő hagyta ott.Mire visszaérek a lakáshoz,minden le van szedve az ajtóról:kilincs,kukucskáló,stb,a lakásban 2férfi,akik csak vigyorognak,aztán eltűnnek.Visszateszem az ajtót a helyére,majd lődörgök a lakásban,méghozzá úgy hogy a bal szememet nem tudom kinyitni,ha sikerül is,akkor felébredek az álmomban,és azt hiszem ez a valóság.Alig látok,mikor megint mocorgás jön az ajtó felől...erre már az ablak felé indulok,hogy majd kiugrok ott.És itt vége:)
2011. okt. 24. 20:27

Sziasztok!Tudtok nekem segiteni?Az éjjel nagyon rosszul aludt mindenki a házunkban...Anyukám is, párom is én is, gyermekem is...Édesapám itthon halt meg 9 éve...és nagyon nehezen tudtam feldolgozni....Évekig orvoshoz jártam..Én találtam meg, itthon halt meg...

Már rég nem álmodtam vele...De tegnap igen...

És arra emlékszem erősen, hogy szoritom...szoritom...ölelem...mert tudtam el fog menni örökre...


az álmom:azt álmodtam Apu hazajött....és én csak öleltem, szoritottam....itthon a házunk bejárata előtt volt, és mikor megláttam, nagyon boldog voltam....és csak öleltem...ő csak annyit mondott:Mi bajod van kislányom????Hát csak dolgozni megyek!!És én csak öleltem, szoritottam...a bőre, az illata minden olyan volt mint rég....mikor itthagyott minket...Olyan jó volt mindig hozzábújni!Én voltam az egyetlen kicsi lánya...nagyon szeretettem......NAGYON!!Olyan jó volt vele álmodni....


Tud valaki segiteni mit jelent?Azt is olvastam hogy ilyenkor velünk vannak.....igaz ez?

Nagyon köszönöm annak aki ír.

2001. 297e02583e (válaszként erre: 1987. - Leilla79)
2011. okt. 24. 16:30
szia! Engem is hasonló álmok gyötörtek korabban. Esetemben a fő motívum a tornádó, vihar, meteor ...ezek tértek vissza állndóan. Én sem haltam/sérültem meg sosem, mindig volt mellett egy idősebb valaki, aki melletem állt. Mára eltűntek ezek az álmok, és valós szorongássá alakultak (nem kis mértékben). Szerintem ez egyfajta segítség, hogy túltedd magad azokon a dolgokon amitől legbelül félsz, esetedben a szökőártól (vagy amit jelképez). Persze ez csak egy vélemény :).
2000. 274c9996b8 (válaszként erre: 1996. - Liviaa)
2011. okt. 24. 10:35

NEM !

A fogak kipotyogasa veszteseget jelent , elveszitesz valamit/valakit ami szamodra sokat jelent.

1999. wiki76 (válaszként erre: 1998. - Survivor3)
2011. okt. 24. 08:26
disznó nagy szerencséd lesz :))
1998. survivor3
2011. okt. 24. 07:36

Szabadban tartott disznók között mászkáltam, de disznónként el voltak kerítve, olyan karánféle volt, régi lehajazott akácfa rudakkal.

Azok között mászkálgattam,de soha nem volt vége.

Állandóan disznók közé kerültem.

Annyira bosszantott ez, hogy fel is ébredtem.

1997. 6b006fc769 (válaszként erre: 1996. - Liviaa)
2011. okt. 23. 13:58

Krúdy-féle álmoskönyv szerint fogat enni halál, ha jól emlékszem.

Egyébként szerintem félsz valamitől és úgy érzed, hogy nem tudsz megbirkózni vele, beletörölik a fogad

1996. Liviaa
2011. okt. 23. 13:04
Azt álmodtam, hogy kiestek a fogaim... az mit jelent? Tényleg halállal kapcsolatos?
1995. 53dfddad18 (válaszként erre: 1994. - Ailen Zia)
2011. szept. 13. 10:39
Filmélmény...talán a Jelek.
1994. Ailen Zia
2011. szept. 13. 10:28

Én ma azt álmodtam, hogy egy ufo van a szobában és nem tudtam elmenekülni előle, mozogni is alig bírtam. Ott állt az ajtóban én meg vele szemben...

Úgy keltem fel, hogy leizzadva, nagyon féltem utána is, annyira hogy utána nem aludtam el, csak fél 6kor kb, amikor már világos volt. Most olyan fáradt a szemem, alig bírom nyitva tartani, aludni meg nem tudok ilyen világosban.

Túl sokat foglalkozok az ufókkal? Üldöznek álmomban...

2011. szept. 7. 10:43

Megtudná valaki fejteni ezt az álmot?

Tárgyakat mozgattam gondolattal,varázsoltam,és változtattam a szemem színét álmomban.Embereket vettem rá olyasmire amit nem akartak.Elég felemelő álom volt ám,ja és repültem is(repülő,szárnyak és seprű nélkül).

1992. 274c9996b8 (válaszként erre: 1987. - Leilla79)
2011. júl. 26. 17:50
Szerencses vagy , ez egyertelmu :)
1991. Leilla79 (válaszként erre: 1990. - 53dfddad18)
2011. júl. 26. 11:01
Köszönöm szépen! Megpróbálom, de láttam már több ilyen témájú filmet és sajnos nem lett jobb.
1990. 53dfddad18 (válaszként erre: 1989. - Leilla79)
2011. júl. 26. 09:23
A megoldás: szembenézni vele. Meg kell nézni a youtube-on néhány ilyen témájú videót, és akkor elmúlnak az álmok.
1989. Leilla79 (válaszként erre: 1988. - 53dfddad18)
2011. júl. 26. 09:12
Már nagyon régóta álmodom ezt, kb 10-15 éve.
1988. 53dfddad18 (válaszként erre: 1987. - Leilla79)
2011. júl. 26. 09:05
Az utóbbi évek ázsiai szökőárjai, esetleg a Deep Impact című film hatása.
1987. Leilla79
2011. júl. 26. 08:59
Sziasztok! Nekem nagyon régóta van egy visszatérő álmom, amire szeretnék magyarázatot kapni, mert sajnos eddig nem sikerült :(. Nagyon sokat álmodom szökőárral, teljesen különböző helyszíneken, szereplőkkel, de egyik álmomban sem halok meg, mindig túlélem, és nagyon gyakori, hogy a víz alatt tudok levegőt venni. Tud esetleg valaki segíteni? Előre is köszönöm :)
1986. Gepárd1962 (válaszként erre: 1985. - C8ded04378)
2011. júl. 23. 14:27
Bár megélni biztos nem volt szép álom, mégis pozitívnak érzem. Ügyes voltál, legyőzted azt a valamit, megvédted magadat és talán másokat is. Ezt nyugodtan átültetheted az életedbe is, állj ki magadért, tudd, hogy meg tudod csinálni, bízz magadban!
2011. júl. 21. 13:12

Sziasztok! Lehet bugyutának/semmiségnek tűnnek, de mostanában volt 2 fura álmom.

Az egyik, hogy tele volt ragyákkal a hátam és teljesen kétségbeestem, hogy soha többé nem megyek ki így az utcára. Teljesen egészséges a bőröm, ezért volt fura az álom.

A másik, vmi szőrnyes, vagy vámpíros volt xD Álmomban volt egy gonosz szörny/vámpír, aki embereket ölt, volt velem még vki, de nem emlékszem, hogy ki és arra sem, hogy én szörny/vámpír voltam-e vagy sem.

Szóval a gonosz csinált vmit... nem emlékszem pontosan, de nem rossz dolgot, tett vmi jót is, én mégis megöltem és csak annyit mondtam a másiknak, aki velem volt, hogy attól még megölte azt a sok embert és folytatta volna a gyilkolászást.

Ha 12 éves lennék, még oké lenne, hogy ilyeneket álmodok, de 19 vagyok xD

1984. Csepagi87
2011. júl. 16. 15:34

Sziasztok!A neten az álmoskönyvet nem tudom megnézni, de valami nagyon furát álmodtam!Segítenétek?

Álmomban jött egy hatalmas szökőár, és én a két gyerekemmel az ölemben fejvesztve menekültem.Aztán mikor utolért éreztem hogy forró víz.Szörnyű volt, aztán fel is ébredtem.Ja és hozzáteszem, hogy délután álmodtam, ha ez jelent valamit.

1983. rr00
2011. júl. 13. 18:14

várok válaszokat olyanoktól is akiknek szokott lenni vagy volt egyszer egy ilyesmi vagy hasonló álma.

persze csak ha van hozzá kedvük

1982. rr00
2011. júl. 13. 18:08

azt álmodtam hogy ott vagyok tatán a vasútállomáson, és valami játékvonatok amik mégis igaziak azokkal el akarok menni a tbányai könyvtárba a művházba mer asszem ott van de mindíg pesten kötök ki, aztán valahogy megin ott vok tatán és mikor végül jó vonatra szállok fel azt veszem észre h baromi rövid a ruhám és akármit csinálok mindenem kilátszk na de aztán mégse nemtom, aztán ott vok akkor már rendes a ruhám, és bemegyek a könyvtárba, és félhomály van és tök rejétélyes minden, vannak rejtett járatok meg zugook me stb. aztán találok egy sorozatot mármint könyv sorozatot ami olyan rejtélyes és kalandos és félelmetes könyv amit miníg is kerestem de aztán csak ott vagyok és úgy érzem h. választ kapok ott elég sok kérdésemre aztán a barátnőmmel,az öcsémmel és a hugommal egy fura épületben találom magam, aztán lessz ott liftezés szaladgálás vadulás és vidulás, egyszóval elvagyunk mint a befőtt és tök modern a lift meg stb. aztán semmi tovább. és felébredek ez vmi olyan aminek nem az ébredéssel van vége hanem egyszerüen végetér és aztán ébredek fel. ha lehet írjatok választ erről h. mit jelenthet.


amúgy sokszor szoktam álmodni azt h. könyvtárban vagyok, és vagy a környezet nagyon baró rejtéjes meg stb. vagy megtalálok egy olyan könyvet amire mindíg is vágytam ami rejtéjekkel félelmetes esetleg természetfeletti dolgokkal van tele, meg kalandokkal meg ilyesmivel, vagy hogy választ találok a kérdéseimre, vagy hogy olyan könyveket találok ami olyan témákról szól amikről mindíg is többet akartam tudni. na meg olyan nagyon modern épületekről, vagy utazásról vonattal utazásról is szoktam néha álmodni de csak az országon vagy inkább néhány megyén belül.


válaszokat emailban is szívesen fogadok, emailom:

reka000@gmail.com lécci írjatok.


előre is köszönök mindent.

1981. 274c9996b8 (válaszként erre: 1980. - 6caa0e9305)
2011. júl. 7. 14:32
A fogak kiszedegetese,kipotyogasa stb mindeg veszteseget jelent....valamit/valakit elveszitesz ami/aki fontos neked .
2011. júl. 7. 05:23
Szia nem tudom hogy kapok e választ de minden esetre leírom.azt álmodtam hogy mozgott egy egésséges fogam elől és ki akartam húzni.neki is fogtam de amikor kihúztam nem az volt hanem mögötte lévő amiről nem tudtam és nem is láttam.szóval ezt/ezeket húztam ki több is volt.ezek feketék elrohadtak voltak és nem fájt amikor kijöttek.
2011. jún. 19. 15:57
Szia! Én most azt álmodtam h elvetéltem és ikreim voltak és láttam őket amikor elvetéltem....:S
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook