Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergiavizsgálat előtti antibiotikumkúra megváltoztatja az eredményt? fórum

Allergiavizsgálat előtti antibiotikumkúra megváltoztatja az eredményt? (tudásbázis kérdés)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. júl. 28. 10:35
Megkerdeztem toluk es azt mondtak, hogy az antibiotikum nem akadalyozza az allergia vizsgalatot, sot meg le is lettem majdnem cseszve, amiert szuneteltettem volna a kurat egy par napra
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
2023. júl. 25. 22:05
Altalanos allergiavizsgalatra megyek, anno mar voltam es akkor mutatott ki egy-ket dolgot de most ugy erzem masra is allergias vagyok
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2023. júl. 25. 22:04
Tudogyogyaszati szakrendelesen csinaljak a vizsgalatat, en is csak ennyit tudok
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2023. júl. 25. 09:19

Szerintem a nyugtató pont befolyásolja a tüneteket. Elnyomja. Az allergia gyógyszerekben is van nyugtató, ezért álmosítja az embert.


Egyébként, allergia vizsgálatot akkor végeznek, ha épp nincs allergiás tünet.


Igen, érdekes lenne, hogy milyen allergiát vizsgálnak.


Nekem kontakt allergiám van, amikor allergia vizsgálatom volt, nem volt semmi előkészület. Hétfőn teletették a hátamat, majd ellenőrizték, kedden és szerdán, és adták az eredményt.

3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 25. 07:36

Mondjuk aki rendszeresen nyugtatókat szed, az nem tudja elhagyni, szóval tuti nem orvosok csinálják ezt a vizsgálatot, mert akkor ezzel tisztában lennének....

Illetve nyugtató, hogy befolyásolja, hogy allergiás vagy e a virágzó füvekre?

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 25. 07:07
Antibiotikumot sem lehet előtte szedni. Fogalmam nincs mit szedsz, és azt sem, hogy milyen allergiát vizsgálnak, mert az sem mindegy. De mivel gondolom nem hobbiből szeded a gyógyszert, hanem alapos okkal, fontosabb, hogy azt beszedd és inkább a vizsgálatot halaszd. Ennél konkrétabbat az orvos tud adni a gyógyszer ismeretében...
2023. júl. 24. 18:28

Sziasztok:)


Augusztus vegen allergia vizsgalatra megyek. Annyit mondtak, hogy az allergia gyogyszert elotte egy hettel hagyjam el, ha pedig szedek valami nyugtatot vagy altatot akkor azt pedig 2 napoal elotte hagyjam el. Viszont en most kezdek bele egy 4 hetes antibiotikum kuraba, ilyenkor szuneteltetni kell, hogy ne legyen fals az eredmeny?


Nyilvan megfogom oket is kerdezni, csak nem mindig lehet oket elerni.


Koszi elore is:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook