Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állattartási problémák! fórum

Állattartási problémák! (beszélgetős fórum)


1 2
14. 44b8637c85 (válaszként erre: 1. - Lemonchello)
2011. dec. 29. 16:05
Jelenteni kell a megfelelő szerveknél (pl. Állatvédőrség)!!!!!!!!
13. ozike0501 (válaszként erre: 1. - Lemonchello)
2011. dec. 29. 16:04

Megetetném a "gazdát" fincsi olajos kenyérrel, majd eltörném az összes kezét, végül elvinném a kutyát menhelyre. Ha azt mondod találtad, akkor beveszik!

Ha nem lépsz semmit, akkor végignézet, hogy a kutya hogyan fog tönkremenni...

Komolyan mondom, felháborítóak azok az emberek, akik kutyát vagy gyereket bántanak, kínoznak! Lelőném az összeset!!!!

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Timmy0520)
2011. dec. 29. 15:59
Te sem gondolod komolyan, hogy más állatának lehetne új gazdit keresni. :)
2011. dec. 29. 15:57

Szia!


Keresd az állatvédőrséget. Kimennek, megnézik,és ők megkezdhetik az állat elkobzását!


"

ÁLLATVÉDŐRSÉG HIVATALOS KÖZLEMÉNY:

bejelentéseket CSAK a +36 70 636 6230-os telefonszámon, vagy pedig a bejelentes@orszagosallatvedorseg.hu e-mail címen fogadunk!"


Várom majd a fejleményeket, remélem tudsz segíteni!

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lemonchello)
2011. dec. 29. 15:56
Kérd meg a szomszédokat, hogy ne hordják oda, mivel veszélyes hulladék.
2011. dec. 29. 15:56
Közöld a rokonnal, hogy amennyiben nem teszi élhetővé a kutya környezetét és biztosít neki számára való ételt vagy keres neki egy felelős gazdát jelented egy állatvédő szervezetnél.
2011. dec. 29. 15:55
A helyi menhelyet kell felhívni szerintem, ha ők nem komptensek a témában akkoris meg tudják mondani, hogy kik az illetékések a témában. Vagy lehet feljelentést tenni állatkínzásért! Így semmilyen lényt nem szabad tartani! Szerencsétlen... Nem szabad ezt hagyni!!! Ez egy ELMEBETEG!!!
2011. dec. 29. 15:53
Nem tudom, ha a kutya jó húsban van, nem hiszem, hogy közbelépnének, hiszen sok szegény ember sem eteti egészségesen a gyermekeit, van aki tehetős mégis vacakokkal tömi a gyerekét. A sok ürülék miatt viszont lehet szólni, hiszen az szárad és viszi a szél mindenhova. Nagyon nem előnyös a szomszédoknak sem.
2011. dec. 29. 15:49
Én speciel lecsukatnám.
2011. dec. 29. 15:49
Vagy az ÁNTSZ-t...
2011. dec. 29. 15:47
Szia! En nem vagyok allatorvos, vagy kutyaszakerto, de hasznalt olajos kenyerrel etetni biztos nem tesz jot neki. Beszelj az illetovel, ha nem hasznal, keress fel allatvedo szervezetet.
2011. dec. 29. 15:46
Hát az olaj tuti nem tesz jót neki. Szegény állat, minek kellett nekik a kutya, ha így tartják?
2011. dec. 29. 15:45
Azt a részt,hogy azért nem tud wc-zni mert nincs hely nem arra értettem,hogy annyira kicsi lenne a helye,hanem arra,hogy tiszta ürülékes az egész helye,és csóró már nem tudja merre menjen...
2011. dec. 29. 15:43

Sziasztok!

Nekem lenne egy olyan gondom,hogy kertes házban lakunk az egyik rokonom akivel együtt lakom kért egy rokontól egy kutyát,de semmit nem foglalkozik vele,be van zárva fa kerítéssel el van zárva neki egy kis rész,nem játszik vele,wc-zni alig tud a kutya,mert nincs hely,valamint ét olajjal eteti a kutyát.Kenyeret ad neki és leönti égett használt olajjal,sokszor szóltam már neki,hogy ez így nem jó,mert beteg lesz tőle a kutya,de már a fél szomszédság hozzánk rakja le a kapuban a használt olajaikat.Ne mondják már nekem azt,hogy olajjal szabad eteti egy kutyát!Szerintetek ezzel hova fordulhatok vagy fordulhatnék?Vagy tényleg nem lesz baja a kutyának?Előre is köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook