Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Állandóan szédülök! Mit tehetnék ellene? fórum

Állandóan szédülök! Mit tehetnék ellene? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. ápr. 9. 16:32
Köszi a segítséget MOMO0711 megpróbálom..
2009. ápr. 9. 16:31
Akkor azt mondod Csutkababa, hogy mindenképpen el kéne mennem orvoshoz? A koponya CT-re ki adhat beutalót? Már csak érdeklődöm, mert én még soha nem voltam ilyen vizsgálaton. Ott mit csinálnak? Ha valaki tud erről bővebben írni, kérem tegye meg. Köszi
2009. ápr. 9. 09:05

hat mindenkeppen orvoshoz kene menni, sokminden okozhatja, ne halogasd sokaig...

lehet nem nagy a baj,de lehet komoly is..

legjobb kivizsgalni

2009. ápr. 9. 08:45
A NYOMÁSVÁLTOZÁS IS OKOZHAT ILYEN TÜNETEKET.bocsi,de próbáld ki hogy megiszod a folyadékot.sokszor kicsit és szerintem minden rendben lesz.
2009. ápr. 8. 14:39
Köszönöm a segítségeteket. Remélem minden renben lesz. Képzeljétek, nekem volt olyan is (szédülés és szédülés között is érzed a különbséget) télen Erdélyben voltunk, hideg volt, meg elég magason is voltunk úgy szédültem egy hétig amíg kint voltunk, hogy elmondani nem tudom, nem is akart elmúlni. Létezik ilyen, hogy egyfolytában szédülsz?
40. 6eead9eb79 (válaszként erre: 36. - Monita026)
2009. ápr. 8. 14:26
nálam is volt rá példa és nekem ez megoldotta a problémát.nagyon rossz ivó voltam,de mostmár meg van a napi 2 liter folyadék és hidd el sok mindenben segít a folyadék.a felhalmozott méreganyag is távozik,az anyagcsere gyorsul és még sorolhatnám.de ha mégsem változik a dolog,irány az orvos.
2009. ápr. 8. 14:24
Ha a vas tartalom kevés a szervezetben akkor is szédülhetsz. Hirtelen rád jön, és akármit csinálsz nem múlik el. Próbálj meg olyan ételeket enni ami tele van vassal. Pl.: zöldségfélék, húsok közül a marha. Ha ez a baj és sok ilyet eszel elmúlik.
2009. ápr. 8. 14:22
Nekem a vasam tökéletes, most voltam a szédülés miatt vérvételen.
2009. ápr. 8. 14:21
Igazából nem iszom sokat, tényleg lehet ez is gond lehet, de ha rosszabb lesz a helyzet szerintem tényleg elmegyek teljesen kivizsgáltatni magam.
2009. ápr. 8. 14:21

Köszönöm szépen, ezt fogom tenni :)

Te is szoktál szédülni MOMO0711 ?

2009. ápr. 8. 14:19
bocsi nem olvastam végig, a hozzászólásokat, a vasadat nézetted már? Nekem is időnként előjön.
2009. ápr. 8. 14:16

szia!

iszol eleget egy nap?napi 2-3 litert,mert az is lehet,hogy most mivel jóval melegebb van és a szervezet kívánja a folyadékot.nekem ezt egy doktornő mondta.próbáld ki ha ez sem segít menj orvoshoz és kérj teljes kivizsgálást.

2009. ápr. 8. 14:02
A vérnyomásom nagyon is jó, amilyennek lennie kell. Nem tudom mitől lehet, de kezdek aggódni! :(
32. SF
2009. ápr. 8. 13:18
Tavaly elkiabáltam, most megint előjött a szédülés. Valaki rám lihegett a buszon (érezni lehetett rajta, hogy beteg), azóta meg-megszédülök. Remélem, elmúlik!
2009. ápr. 8. 12:06
Több sót kell fogyasztani és nagyobb hangsúlyt fektetni a tesmozgásra. Lehet, hogy alacsony a vérnyomásod.
2009. ápr. 8. 11:09

Sziasztok.


Segítségeteket szeretném kérni...

Én elég sokat szédülök mostanában, nem tudom, hogy mitől. El kéne mennem kivizsgálásra? Sokat szoktam idegeskedni az igaz, de nem biztos, hogy attól van. Mondták már többen, hogy menjek el koponya CT-re, de ott csinálnak érfestést én meg azt nem szeretném. Lehet anélkül is menni CT-re?


Köszi a válaszokat

2008. aug. 30. 11:42
B vitaminok sokat segítenek.
2008. aug. 30. 10:59

Szia!


Én évek óta szédülök. Van olyan, hogy hetekig semmi, aztán hetekig minden nap. Én is voltam kivizsgálásokon. Kevés vitamint viszek a szervezetmbe és a stressz az oka. És a 90/60-as vérnyomásom...

Sajnos nem tudok mit tenni. Több oka is lehet a szédülésednek. De mindenképp érdemes kivizsgáltatni, mert nem gyerekjáték..

2008. júl. 2. 20:50
Régebben én is gyakran szédültem,azóta naponta szedek magne B6-ot azóta enyhült a dolog és jobban érzem magam.
26. supin (válaszként erre: 2. - HeckGina)
2008. jún. 29. 13:14
Hallásod? Hányingerérzeted?
25. supin (válaszként erre: 16. - 93fdae4e9f)
2008. jún. 28. 06:36
A hallásod milyen?Mert nekem is ez van. És a hallásom romlott. Egyensúlyvesztéssel járó betegség. Már volt fenn a tudásbázisban ez a kérdés: Mit lehet tenni Méniére szindróma ellen. Nézz utánna. De ha beírod a Gogléba ott is kijön.Gyógyulást kivánok.Valóban idegi problémák okozzák!
24. supin (válaszként erre: 23. - Rekus)
2008. jún. 28. 06:32
Én is ezt írtam volna! Megelőztél.
23. Rekus
2008. jún. 27. 21:31

Szerintem is alaposan vizsgáltasd ki magad!


Szédüléssel járó betegségek és zavarok:

- endokrin (hormonális) betegségek

- a belső fül betegségei

- a vérrel kapcsolatos rendellenességek

- szív- és érrendszeri betegségek

- idegrendszeri betegségek

- mérgezések

- szembetegségek

- fej- és nyaksérülések

- mozgási betegség (kinetosis), tengeribetegség

- éhség.

( [link]

2008. jún. 13. 22:18
Vérnyomásod, látásod rendben van?
21. SF
2008. máj. 28. 17:33
Vírusfertőzés is okoz szédülést, nálam is ez volt, fél évig tartott, míg elmúlt. Ennek már 14 éve, és azóta se jelentkezett.
2008. márc. 9. 16:12

Természetesen első lépésként vizsgáltasd ki magadat, de azonnal elkezdhetsz enni szójaszószt, ezt bármilyen ételbe bele teheted. Nekem bevált. Na persze nem azonnal hat, kell egy kis idő:)))

Ártani mindenesetre nem ártasz vele magadnak:)

2008. márc. 8. 12:35

Én is szoktam szédülni,nekem alacsony a vérnyomásom.

Szerintem sem ártana egy kivizsgálás neked,menj el orvoshoz,én is csak ezt tudom javasolni.

2008. márc. 8. 12:26
Menj el orvoshoz ..ez nem játék ,lehet valami betegség okozza!
2008. márc. 8. 09:00
Mindenképp el kell menni orvoshoz, mert számos oka lehet.
16. 93fdae4e9f (válaszként erre: 11. - Winny)
2008. febr. 16. 16:51
mi az a meniere?én is szinte állandóan szédülök.a nyáron padlót fogtam,mire kiért az ügyeletes doki,lezsibbadt kezem-lábam.azt mondta idegkimerültség.a tarkóm 2 hete már úgy fájt,hogy ököllel ütöttem kinomba.a körzeti orvosunk vérvételre meg PSZICHOLÓGUSHOZ küldött.vérem jó,bár régen gyakran volt vashiányom,pszichológus meg azt mondta,semmi bajom,de azért próbáljak meg néha kikapcsolódni.férjem külföldön dolg,egyedül nevelem a 8 és a 4 éves lurkókat.végül elküldtek CT-re,ahol kiderült,van a fejembe egy 9mm-es ciszta.nem kell kontrollra mennem,nem kell rá gyógyszert szednem,együtt kell vele élnem.de mégis úgy érzem,nem jó hogy ott van.szédülök,fáj a nyakam,hátam.bocs az önéletrajzért,
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook