Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alkohol, randi előtt? fórum

Alkohol, randi előtt? (beszélgetős fórum)


1 2
9. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 6. - Patiricia)
2013. jún. 4. 10:15

Akár ki is üthet... nézz csak utána!

Egy spicces nô pedig... nem éppen szimpatikus...

Ne akarj más lenni, mint amilyen vagy.

Minden nôben ott van a vadmacska... csak kell tudni megvadítani... de ne alkohollal randevú elôtt!

2013. jún. 4. 10:15
a vodkát nem lehet megérezni, de fölösleges innod előtte. igyatok meg valamit együtt.
7. Patiricia (válaszként erre: 5. - Inta)
2013. jún. 4. 10:13

Megérzi, ha utána eszek, fogat mosok? Van olyan alkohol, amit nem lehet megérezni?

Nem szeretnék lebukni, hogy ittam.

6. Patiricia (válaszként erre: 3. - Fa96ed4cf8)
2013. jún. 4. 10:12
Ezt még nem is hallottam, miért nem?
5. inta
2013. jún. 4. 10:12

Egyrészt megérzi, másrészt meg ne akarj más lenni, mint amilyen vagy.

Semmi baj a 2 pohár pezsgővel, az okkal van a baj, illetve, hogy könnyen beleszaladhatsz abba, hogy mindig lesz valami ok.

Alkoholt élvezetből (mértékkel) igyál, ne pedig azért, hogy másnak látszódj, mint amilyen vagy. Egyébként is,mi van, ha ő ilyennek kedvel, nem pedig "felszabadultabbnak"? Ne rontsd el az elején azzal,hogy alkesznek hisz.

4. Patiricia (válaszként erre: 2. - Marjann)
2013. jún. 4. 10:12

Ő nem igazán szokott inni. Félénk ő is, de nem iszik, csak a haverjaival néha.

Ő sem beszédes annyira, én sem, ezért fordult meg ez a fejemben.

2013. jún. 4. 10:11
A pezsgô+energiaital nem éppen jó párosítás; úgy tudom, a kettôt együtt nem szabad!
2013. jún. 4. 10:09
Miért nem isztok együtt egy pezsgőt, vagy koktélt? Esetleg cider/sör/bor?
2013. jún. 4. 10:07

Ismerek már régóta egy srácot, és múlt héten összemelegedtünk, jól éreztem vele magam. Ma eljön hozzánk, nálunk leszünk.

Sajnos nagyon félénk, visszahúzódó lány vagyok, alig merek beszélni. Amikor iszok egy kevés alkoholt (pl. két pohár pezsgőt), mintha kicserélnének... Sokkal beszédesebb, felszabadultabb tudok lenni - és ő így ismert meg engem.

Nem azt mondom, hogy minden randi előtt innék, csak most, az ismerkedés elején.

Megérzi szerintetek a két pohár pezsgőt, ha energiaitallal iszom?


Légy szíves, ne támadjatok le, tudom, hülyeség, amit csinálni akarok, de nem szeretném azzal elrontani, hogy "beszari" vagyok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook