Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alacsony a vérnyomásom, pulzusom éjszaka, van okom a félelemre? fórum

Alacsony a vérnyomásom, pulzusom éjszaka, van okom a félelemre? (tudásbázis kérdés)


30. michelle.r (válaszként erre: 20. - 55Judit)
márc. 5. 16:59
Nem? Engem meglepett. A húgomnak azt mondta az onkológusa néhány éve, hogy meg ne próbáljon böjtölni, mert nem fogja bírni a kezelést. Mosolyogva bólogatott neki, aztán a kezelés előtt 4, utána egy napot böjtölt. És nem hányta végig a hetet. Ma meg azt olvasom, hogy a SOTE kikutatta, hogy a böjt segít a daganatok leküzdésében.
29. 55Judit (válaszként erre: 28. - Trish57)
márc. 5. 11:17
A vesédet vizsgálták?
28. Trish57 (válaszként erre: 27. - Anyagi)
márc. 5. 11:12

Nem magas, hanem alacsony.

Pár hónapja volt nagyon magas kb egy 3 hónapig. Akkor ott nem találtak semmit az orvosok azaz kardiológus. De most meg alacsony folyton.

27. Anyagi (válaszként erre: 14. - Trish57)
márc. 4. 19:42

A naplózás jó dolog!!!

Sokszor megnyugtatja a "beteget" is!!!!


Az ingadozó vérnyomás is gond lehet!

26. Anyagi (válaszként erre: 6. - Trish57)
márc. 4. 19:40

Kaptál gyógyszert magas vérnyomásra????

Akkor lehet, hogy az túl sok!!!!

25. Anyagi
márc. 4. 19:39

Ha idősebb lennél szívelégtelenségre gondolnék!!!!!


Orvos mit mond?

24. 55Judit (válaszként erre: 23. - Trish57)
márc. 4. 15:36

Írtam már hogy nem rég kezdtem. Én még csak annyit érzek hogy jobb lesz a közérzetem mindig a gyakorlatok után, derűsebb vagyok, energikusabb. Lehet hogy ezeket fiatalon nem lehet olyan hamar érzékelni, de 69 évesen már feltűnnek ezek a változások. Viszont ezek nagyon fontosak. Ha állandósul a jó közérzet és az energikusság, feloldódnak a testben az energiablokkok, amivel aztán be tudnak indulni az öngyógyító folyamatok.

Amit egyből lehet érezni onnantól mikortól tényleg szabályosan végzed a gyakorlatokat a légzéstechnikával együtt, hogy nem elfáradsz a gyakorlat során, hanem feltöltődsz energiával. Míg ha elkezdesz futni vagy súlyt emelni elfáradsz, kiveszi belőled az erőt. Ez a két mozgásforma közötti egyik nagy külömbség.

23. Trish57 (válaszként erre: 22. - 55Judit)
márc. 4. 15:14
Érdekel igen, szabad tudni hogy neked mire segített?
22. 55Judit (válaszként erre: 21. - Trish57)
márc. 4. 15:11
Magánban ment. Ha továbbra is érdekelni fog, tudok mutatni ingyenes tananyagot hogy olvashass róla és ki is próbálhasd.
21. Trish57 (válaszként erre: 18. - 55Judit)
márc. 4. 15:00
Érdekel.
20. 55Judit (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
márc. 4. 14:50
Ezt nem nehéz elképzelni.
19. michelle.r (válaszként erre: 15. - 55Judit)
márc. 4. 14:43
Képzeld, egy ismerősömnek azt mondta a belgyógyásza, hogy forduljon a keleti gyógyászat felé is, mert azok ott egészen másképpen közelítenek a problémához.
18. 55Judit (válaszként erre: 17. - 55Judit)
márc. 4. 14:43
És épen tegnap kaptam hírlevélben kutatási eredményeket ezzel kapcsolatban. Amennyiben érdekelne, szívesen megmutatom.
17. 55Judit (válaszként erre: 16. - Trish57)
márc. 4. 14:40

Alapos tanulmányozása után nem régiben kezdtem foglalkozni vele. Olyan dolgokat érzek a gyakorlás során, amikről olvastam hogy várhatók lesznek.

A csikung nem lóverseny, és nem is varázsvessző ütésre gyógyít.

16. Trish57 (válaszként erre: 15. - 55Judit)
márc. 4. 13:13
És ez a csikung jó? Téged meggyógyított?
15. 55Judit (válaszként erre: 6. - Trish57)
márc. 4. 12:45
Értem. Ha a hagyományos orvoslás nem boldogul a problémával, alternatív megoldást kell bevetni. Több féle öngyógyító módszer létezik. Miután már nem tolerálható mennyiségű kárt tettek bennem orvosok, maradandó károsodásokról beszélek, kénytelen voltam én is ebbe menekülni. A kínaiak sokat tudnak, ami évezredek óta nem sokat változott, legfeljebb előnyükre. Én csikungozok. Bár hamarabb kezdtem volna! Érdemes lenne neked is valami öngyógyító módszert keresni. Ezzel nem arra biztatlak hogy fordíts hátat a hagyományos orvoslásnak. El tudod te dönteni, te is rá tudsz érezni mi a jó neked.
14. Trish57 (válaszként erre: 13. - Amaunet)
márc. 4. 12:29
Pénteken megyek háziorvos, mondta addig naplozzak. Remélem most már jól leszek...
13. Amaunet (válaszként erre: 7. - Trish57)
márc. 4. 11:50
Igen, addig menj, amíg ki nem vizsgálják ennek a nagy ingadozásnak az okát.
márc. 4. 11:27
Egyél egy kicsit sósan , a só megemeli a vérnyomást
márc. 4. 11:24
Igyál kávét - napi két csésze maximum
10. Trish57 (válaszként erre: 9. - Józsibirka)
márc. 4. 10:54
62
márc. 4. 10:48

Hány kiló vagy?

Kb 35-40?

8. Józsibirka (válaszként erre: 7. - Trish57)
márc. 4. 10:48
Gyere megyünk Debrecenbe a klinikára, a kardiológiára is..
7. Trish57 (válaszként erre: 6. - Trish57)
márc. 4. 10:45
Volt 48 órás EKG, szív ultrahang. De nem talált semmit. El kéne mennem megint vagy mi? Vagy menjek egy másik orvoshoz.
6. Trish57 (válaszként erre: 5. - 55Judit)
márc. 4. 10:44

Voltam már 4 hónapja kardiológusnál, akkor viszont magas vérnyomás pulzus miatt.

Nem talált semmit. Nem vagyok hülye:) valószínűleg azért kérek itt tanácsot mert már voltam orvosnál.

5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Trish57)
márc. 4. 10:42
Dehogy félsz te! Ha félnél nem a hoxától várnád a megoldást. Gondolkozzál már! Nincs olyan hogy a mai világban egy 24 évestől ennyire telik!
4. michelle.r (válaszként erre: 1. - Trish57)
márc. 4. 10:38
Remélem, eléggé félsz ahhoz, hogy felhívj egy orvost.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Trish57)
márc. 4. 10:22
Orvos mit mond?
2. bnedora (válaszként erre: 1. - Trish57)
márc. 4. 10:22
Fordulj orvoshoz!
márc. 4. 09:57

86/57 pulzus 43


Zúg a fülem is, és fáj a mellkasom is bal oldalt.

Van hogy napközben is alacsony a vérnyomásom..

24 éves nő vagyok és nem sportolók mielőtt valaki azt írná hogy ez normális ilyen esetben.


Ez vészes, halálos? Vagy mit csináljak... Félek..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook