Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
2007. jún. 26. 20:29

Igazad van!!!!!!!!Elképzeltem 12db 1kg-os kenyeret magamon lógni.....!!!Iszonyatos!!!!



Köszi a biztatást!:-DDDDD

Ez most kellett nekem!!!!!

420. Loni (válaszként erre: 419. - 5d3fac1d2b)
2007. jún. 26. 19:34

Április 15-e óta?????

És most elcsábulsz egy kis nasira?! Ezen ne akadj ki! Szerintem ez tök temészetes. Főleg, ha az ember szeret enni és szereti a pocakját (én sajnos iylen vagyok). Ha meg most fog megjönni... akkor meg végképp ne aggódj!!! Hidd el: a tűk még dolgoznak. Segítenek az anyagcserében, és nem engedik rögtön elraktározni a felesleget.


Azonkívül ne légy elkeseredve! Vedd fel azt a ruhát, amit a kúra előtt hordtál! Vagy gondold el, hogy hány kilót leadtál. Én pl ilyenkor mindig kilós kenyereket gondolk magamra. És olyan jó érzés, hogy az csak a képzelet.

Fel a fejjel! Nagyon ügyi vagy! Tök kitartó voltál - még a gyermekek mellett is. Szerintem ez is nagy szó!

419. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 418. - Loni)
2007. jún. 26. 19:28

Ápr.15 óta csinálom,tegnap vettem ki az utolsó tűket.De lehet,hogy pár nap és megjön.....


Köszi,hogy írtál,mert már nagyon el voltam keseredve!:-)))))

418. Loni (válaszként erre: 417. - 5d3fac1d2b)
2007. jún. 26. 19:26

Nyugi!

Először is: minden a fejben dől el.

Azaz ne beszéld be magadnak, hogy csak és kizárólag a tűkkel megy. Mert akkor tényleg csak akkor megy. Erős vagy és határozott! Megy tűk nélkül is. És különben is: a tűk még dolgoznak, a mágneses tér még kihat rád.

Másodszor is: Mióta is tartod azt a diétát? Nem csoda, ha a szervezet kiéhezett egy kis nasira. Ma ezt megkapta, most majd jól el lesz vele. Holnaptól majd megint nem kap.

Harmadszor: Nem fogsz mostanában menstruálni?

2007. jún. 26. 19:19

Sziasztok!

Nem tudom mi lesz velem tűk nélkül!Okozhat függőséget???

Ma egész nap ettem:-((((Pizza,édesség,szendvics...


Holnaptól megpróbálom valahogy kontrolálni magam!

416. Loni (válaszként erre: 413. - Gabryel)
2007. jún. 26. 07:34
Ismerős.... Bár én a hasamba is kaptam tűket. Sajnos, már nagyon elengedett a kötőszövet, és nem nagyon tudok vele mit tenni.
2007. jún. 26. 07:30

Jó reggelt !

Most megyek tűcserére és lám csodát a kis digi mérlegem -2 kg-val kevesebbe mutatott ma reggel ! Hú ezt nem gondoltam volna 1 hete amikor elkezdtem ! Most jött meg a mensim is, tehát lehet ezen a héten nem látok változást, mit ahogy olvasgattam az előzményekben.


Mindenkinek szép napot !!

414. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 413. - Gabryel)
2007. jún. 25. 19:57

Szia!

Ilyen problémám nekem is van!A hasamon ott van nekem is a kis párnácska,meg "úszógumim" is van!Naponta 5-6szor 50 felülést csinálok...még nincs látszatja,de bízom benne,hogy lemegy!

413. Gabryel
2007. jún. 25. 19:50

Sziasztok! Jó hallani, hogy milyen sikere van a fültűnek, ezt én is osztom!

Egyetlen egy aproblémám, hogy a hasimból nem nagyon mennek a zsírpárnák, valahogy orvosolnom kellene ezt a dolgot. Lenne valakinek ötlete? Már futok is és hasizmozok is, de marad ugyanolyan az a testrész :(

Szép estét mindenkinek! Gabryel

412. zsuzsci (válaszként erre: 409. - Loni)
2007. jún. 25. 09:37
Szia!Remélem így lesz!!!Mert eddig szépen haladt lefelé most meg.... :( Ami feljött múlt héten az lement 1kg, de inkább álljon meg a fogyi mint, hogy visszajöjjön ami eddig lement!!! :)
411. zsuzsci (válaszként erre: 404. - Baloghany)
2007. jún. 25. 09:34

Szia!!Nekem az elsö alkalomtól kezdve mindkét fülemben volt tü. De meglehet szokni.A szúrás napján volt kicsit érzékeny.Mikor a 3.garnitúrát kaptam már észre sem vettem.Meglehet szokni!!

Sok sikert a fogyihoz!!! :)

410. Loni (válaszként erre: 406. - Andreamano)
2007. jún. 25. 08:55

És gondolj arra: ez csak a kezdet!!!

:)))

409. Loni (válaszként erre: 387. - Zsuzsci)
2007. jún. 25. 08:54
Sajnos... A női hormonok ilyenek. Én menstruáció előtt 4-5 nappal már semmit sem fogytam. De ne aggódj! Ez természetes. A tű azonban ettől fügetlenül dolgozik. Szabáályozza az anyagcserét stb. Ha elmúlik a mensi, akkor szépen folytatódik a fogyás. Ha megjött, érdemes egy vízhajtó teát inni. Jó sokat. Ezzel megszabadulhatsz a szervezetben elraktározott víztől.
408. andreamano (válaszként erre: 407. - 5d3fac1d2b)
2007. jún. 25. 08:51
Köszönöm!!!!!!!!!!!!
407. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 406. - Andreamano)
2007. jún. 25. 08:49

Szia!Tudom,milyen öröm,amit ma reggel éreztél!!:-DDDD


Csak így tovább!!!!

2007. jún. 25. 08:29

Sziasztok!


Nagyon Boldogan keltem ma reggel,mert ráálltam a mérlegre,és -1,5kg mutatott kevesebbet!!!:)

El kellett,hogy mondjam,nem nagy eredmény ez még tudom,de nekem az,mert évek óta csak feljebb ment,és sosem akart lefelé vándorolni,ma megyek szurkálásra délután!

405. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 404. - Baloghany)
2007. jún. 24. 18:55

Szia!

Szerintem nem fogsz csalódni ebben a módszerben!


Az alvás nálam csak az elején okozott gondot,de később rájöttem hogyan gyűrjem a párnát a fejem alá és ne legyen fájdalmas a füleimnek! Nekem az elejétől mind a két fülemben voltak tűk!!!

2007. jún. 24. 18:44

Sziasztok !


Akkor én is csatalkoznék ebbe a "táborba".Igaz még csak kezdő vagyok, mert most kezdtem (kedden ) az akupunktúrát, de az biztos, hogy könnyebb a fogyi, ezt már tapasztalom. Nem akarom még a hűtőt is felfalni és tényleg megfeledkezem az evésről. Na jó eddig se voltam, nagy zabás, de néha feszült voltam, mert állandóan a kaja körül forogtak a gondolataim, na meg én a hűtő körül :) De most .. huss, elszálltak és én sem járkálok a nagy fehér szekrénynél :)

Gabryellel való rövid konzultációm után vágtam bele ebbe a módszerbe, és örömmel látom mindenki milyen szép eredményeket ért el.

Gratula mindenkinek!!

Remélem én is pozitív élményekkel szolgálhatok. Mindent csinálok az előírások szerint.

Amiről nem nagyon láttam, hogy beszélgettek ( vagy csak nem voltam elég figyelmes ) az az alvás. Ki hogy bírja a tűkkel ? Nem mintha nagyon szenvednék, és biztos megszokás kérdése, de az első pár éjszakám nagyon úgy festett, hogy nem tudtam igazán mélyen aludni, mert mindig vigyáztam. Most azért már jobb. De a jövő héttől a másik fülemben lesznek a tűk, tehát szokhatom meg a másik oldalt. Ti hogy vagytok ezzel ?


Kedden megyek tűcserére. Majd beszámolok.


Üdv.

Ancsa

2007. jún. 24. 12:23

Szia!


Köszi,ez nagyon nagy segítség,nagyon ügyes vagy,nem győzöm hangsúlyozni!

Jó lenne,ha Nekem is sikerülne egy kicsit fogyni!

Majd leírom,hogy hogy haladok,holnap megyek újra szurkálásra!

402. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 401. - Andreamano)
2007. jún. 24. 09:55

Szia!

Kicsit ráérek és írok egy pár dolgot,ahogy én csináltam.


Napi 1000kal volt a napi étrendem.Ebből 800kal napközben,3-4szer.200kal a vacsi,legkésőbb 18.30-ig.

Reggel kell enni gyümölcsöt,kivéve banán,szölö,sárgadinnye.


Tízóraira általában felvágottat ettem paradicsommal,paprikával,ubival,vagy csináltam salátát:pari+ubi+papika+főtt tojás+virsli.Erre ráöntöttem 1 pohár natúr joghurtot+salátaöntetporral összekeverve.



Ebédre:párolt husi,párolt karfiollal vagy vegyes zöldséggel.Nekem van Tupis párolóedényem,így mikróban könnyen elkészíthettem.Vagy lecsót ettem virslivel,zöldséglevest,főzeléket(étkezési keményitővel sűrüsitve!).Volt,amikor úgy főztem a huslevest,hogy teleraktam sárgarépával,karalábéval,karfiollal,fehérrépával,kelbimbóval.Persze tészta nélkül ettem!



Uzsira ettem sajtot,felvágottat,tükörtojást(szinte alig raktam alá olajat,úgy sütöttem!)

Ha nagyon kívántam és kívánom az édességet,akkor eszek Norbi rudit vagy Norbi pudingot!

Vacsira általában zsírszegény túrót(kb 10dkg!)összekevertem 1pohár gyümölcs joghurttal és azt ettem!

Néha azért lecsúszott egy kis piskóta tallér este 9-10kor!!!!!Vagy nápolyi!!!Nagyon édesszájú vagyok!Néha pizza is!!!De végülis elértem,amit akartam!


Most pár hét pihenőt tartok,de még 3-4kg le szeretnék adni!!!

2007. jún. 23. 22:21

Szia!



Köszönjük,Neked is sok sikert kívánunk!Te mennyit szeretnél fogyni összesen?

Ha lenne kedved megoszthatnád velünk is a jó tanácsokat!

400. Gabryel
2007. jún. 23. 21:07

Sziasztok! Csatlakoznék azokhoz, akik pozitív véleménnyel vannak a fülapunktúráról. Én 2007.05.26-a óta járok, tartós tűket kértem és kaptam jó sok tanácsot is mellé. Azóta 4 kg ment le és remélem még lemegy 2 kg ;)! Igazából hihetetlen volt számomra, hogy sikerül ez a fajta fogyózás, mert bármit próbáltam, nem jött be. Az akupunktúra segít a diéta betartásában, nem vagy ideges, és néha még becsúszhat 1-1 bűnözés is :)))! MIndenkinek csak ajánlani tudom!!!

Sok sikert! Gabi

399. zsuzsci (válaszként erre: 398. - 5d3fac1d2b)
2007. jún. 23. 19:32
Köszi, úgy legyen!!! :)
398. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 397. - Zsuzsci)
2007. jún. 23. 19:30
Biztos sikerül majd!!!!!!!
397. zsuzsci (válaszként erre: 396. - 5d3fac1d2b)
2007. jún. 23. 19:29
Jó Neked! Gratulálok!Én 6-8kg-t akartam fogyni de azt sem bánom ha 10kg lesz belöle! :)
396. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 395. - Zsuzsci)
2007. jún. 23. 19:22
Én április 13-án kezdtem,vasárnap voltam utoljára.12-13kg ment le!
395. zsuzsci (válaszként erre: 394. - 5d3fac1d2b)
2007. jún. 23. 19:20
Mióta is csinálod? Én eddig jól haladtam, betartottam a diétát nem volt nehéz.A kenyér tészta nekem sem hiányzik!Lement 2,5hét alatt 4kg.Most 1kg vissza jött! :( Bár igaz vizsga idöszakom volt 1-2pogácsa stb. lecsúszott de szerintem nem ezért jött az 1kg vissza!Mától tornázok is hátha kicsit segít!!! :))
394. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 393. - Zsuzsci)
2007. jún. 23. 19:05

Nekem most már az utolsó adag van a fülemben,valmikor jövő héten veszem ki.

Pihenni szeretnék!De annyira megszoktam az étrendet,hogy nem hiányzik a kenyér,tészta...stb

Néha bűnözök,de nem csinálok belőle rendszert!

Ha azt látom,hogy jönnek vissza a kilók,akkor megyek vissza!



Te hogy állsz????

393. zsuzsci (válaszként erre: 392. - 5d3fac1d2b)
2007. jún. 23. 19:00
Ezt nekem is mondta!!Te most,hogy állsz? Meddig csinálod még?
2007. jún. 23. 18:20
Azt elfelejtettem nektek írni,hogy nekem a karika fülbevalót is ki kellett vennem,mert az energiák a fülből körbe-körbe keringtek volna ,és nem oda hatottak volna,ahova kell(nem tudom olyan szakszerüen elmagyarázni,ahogy a dokinő,de valami ilyesmit mondott!)
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook