Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
691. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 689. - Mesmer)
2008. ápr. 4. 10:30

Szia!


Én is járok akupunktúrára. Priviben elküldök két számot!

Nekem mind a kettő bevált!

690. Csiga78
2008. ápr. 3. 10:57

Sziasztok!

Én újra elkezdtem járni,most mind a két fülembe kapok és fele áron csinálja a hölgy.(utolsó fránya 5 kilómtól nem tudok megszabadulni)

Sajna én fehérvári vagyok,így nagyon nem tudok tippet adni nektek,csak annyit,hogy természetgyógyászoknál kezdjétek a kutatást,ők biztos,hogy foglalkoznak ilyennel.

689. mesmer
2008. ápr. 2. 10:07

Sziasztok!

Szegeden keresek akupunkturás helyet, tudna valaki segíteni?Előre is köszönöm a segítséget.

2008. márc. 7. 16:28
Sziasztok tudna valaki nekem segiteni miskolci akupunktúrás hellyel kapcsolatban nagyon megköszönném:)))
687. Csiga78 (válaszként erre: 685. - Ildus_Bp)
2008. márc. 1. 10:42

Szióka!


Én 13 kilót adtam le 2,5 hónap alatt fülakupunktúrával.De ezt úgy kell elképzelned,hogy volt olyan hét,amikor nem diétáztam és mégis fogytam fél kilót.Úgyhogy szerintem 2 hónap alatt,de lahat 3 neked is le fog ez szépen menni,de arra készülj fel,hogy sajna lesznek stagnálások.Én az utolsó 5 kilómmal már vagy 2 hónapja küzdök.Úgy rámtapadtak a zsírcsomók,hogy nem akarnak tőlem megvállni:)))


Kellemes hétvégét!!!!

686. deanna
2008. febr. 29. 13:00
Azért fáj, mert egy kis eret nyom, vagy át is szúrhat a tű. Ráfekvésnél is kellemetlen lehet, főleg a gyomorpont, legtöbben arra panaszkodnak. Nem hiszem, hogy rossz helyre szúrnák, ha már egyszer levizsgáztak...
2008. febr. 29. 12:53
Ismét én. Ma reggel már 2 kg-mal kevesebbet mutatott a mérleg. Beindult! Voltam masszázson, csak hogy érjen pozitív fizikai benyomás. Másfél hét alatt 2 kg, akkor 15 kg-t mennyi idő alatt adok le? :-/
684. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 683. - C2b1667ba4)
2008. febr. 29. 08:18

Szia! Nem csak azért fájt, mert megnyomtad? Vagy ráfeküdtél? Nekem csak akkor fáj, ha nyomom vagy rosszul mozdulok a párnán. Lehet, hogy rossz helyre szúrta, nem?

Rita

2008. febr. 28. 16:55
Egyszer én is kipróbáltam a fülbe ültetett tűket. Sajnos semmit sem használt és az egyáltalán nem volt igaz, hogy nem fáj. Az nem, amikor beszúrta, de utána nagyon.
2008. febr. 28. 15:17

Sziasztok!

Örülök, hogy megoszthatom a tapasztalataim másokkal. Másfél hete járok a Giller doktornőhöz, de egyelőre 1 kg-t fogytam! Az utóbbi pár napban nagyon szigorú diétát folytatok, volt már kefír-joghurt nap, paradicsomnap és uborka nap is, azaz semmi mást nem ettem, csak a jelölt kaját, mégse indult be a fogyás. Mit tegyek, hogy végre kikapcsoljon a szervezetem vészjelzése és a tartalékot élje fel? Tudtok tanácsot adni?

2008. febr. 26. 15:26

Sziasztok!

Én is kipróbáltam az akupunktúrás fogyókúrát,jó pár kiló le is mennt,aztán persze hamar vissza is jött. Az jó volt,hogy nem voltam éhes,de sajnos én nem csak akkor eszem amikor éhes vagyok.A kitartásommal is vannak gondok.

2008. febr. 20. 23:26

Sziasztok!

Hatvanban vagy Gödöllőn tud valak akupunktúrást?

Köszi!

679. ubetty
2008. febr. 14. 12:51

Sziasztok!

Én és a férjem a héten kezdtük el a fogyókúrát. Kecskemétre járunk, ahol tartós tűket (4db) tesz a doki a fülünkbe. 500 kcal/nap diéta betartásával. Régebben is jártunk ehez a dokihoz és mindig sikeresen fogytunk. Sajnos nekem a szülés után elég sok kiló feljött ezért ismét megkerestem a dokit. A páromnak 2-3 hét is elég, hogy leadja a 6-8 kilóját. Nekem viszont 3-4 hónap kell, hogy megszabaduljak a feles kilóktól.

Nem egyszerű betartani, de nagy elhatározással sikerül leadni a súlyt.Remélem majd beszámolhatok nektek a fogyásom alakulásáról.

Üdv: Betty

2008. febr. 11. 15:19

Sziasztok!

Én is szeretnék fogyni és most, hogy egy nagyon kedves ismerősömtől kaptam egy telefonszámot én is megpróbálom a fülakupunktúrát. Látom itt már annyira tudjátok, hogy milyen pont hol van és mire hat, akkor ti gondolom elégedettek vagytok az akupunktúrával.Esetleg van itt olyan valaki aki ismeri a Gáborné Évát? Szegeden is és Hódmezővásárhelyen rendel.

Mindenkinél működik ez a módszer?

Rita

677. *Linda* (válaszként erre: 676. - Deanna)
2008. febr. 9. 19:14
Igen, pont az!
676. deanna (válaszként erre: 673. - *Linda*)
2008. febr. 7. 23:33
Mit jelent, hogy felső? Ez lehet akár egy vízhajtó pont is a füled karimáján... de szerintem amit kérdezel az a Shen-men - nyugtató pont (paraszimpatikus idegrendszerre hat). Ugye azt kérdezed, amelyik a kis háromszögletú árok csücskénél van?
675. *Linda* (válaszként erre: 674. - Tixtina)
2008. febr. 6. 22:28
köszi :))
674. tixtina (válaszként erre: 673. - *Linda*)
2008. febr. 5. 22:48
Nem tudom sajna,de holnap megyek,és megkérdezem.
673. *Linda* (válaszként erre: 671. - Tixtina)
2008. febr. 5. 20:04
A felső az melyik pont?Nekem már bent van 2 hete és az a pont eléggé fáj, viszont a többi már abszolút nem...
2008. febr. 5. 19:22

Sziasztok!


Van 1-2 doboz természetes biorostom (AKTÍV ÁRPA), amire nekem már nincs szükségem.

100%-an beleillik a fogyókúrás étrendbe, én ezzel helyettesítem a vacsorámat, de volt úgy hogy az egész napi étkezésemet ez pótolta.

A 3 napos méregtelenítő kúrája nagyon jó!!!!

Jóval ár alatt adnám oda, ha valakit érdekel, írjon privit.

671. tixtina (válaszként erre: 670. - Deanna)
2008. febr. 5. 18:17

Mindennel egyetértek.

4 éve jártam egy orvos természetgyógyászhoz,ahol szerintem a legjobban eltalálták ezeket a pontokat.Megszűnt a kívánosságom,de az elején ott is nagyon éhes voltam.Szépen lefogytam.

Túl drága volt a kezelés.

Most is méregtelenítek,speciális étrenden vagyok.

Úgy veszem észre,hogy ért hozzá a hölgy.

Azt hiszem,áttérek az alkalmi tűre,mert idegesít,hogy állandóan a fülemben van.Ráadásul,az egyik pont nagyon fáj.A hormon pont.

670. deanna (válaszként erre: 669. - Tixtina)
2008. febr. 5. 17:35
Hát persze, de az akupunktúrára járásnak az lenne a lényege, hogy folyamatosan csinálod és az összes áldásos hatását élvezed. Pl.: Shen-men (lélekkapu) - nyugtat, éhségpont - elnyomja, szomjúságpont - sokat igyál, és egyéb pontok kellhetnek még pl. vízhajtáshoz, vagy az édességéhség csökkentéséhez. De hát, ahány ház annyi szokás, ha neked így is jól megy, akkor ez a te utad.
669. tixtina (válaszként erre: 668. - Deanna)
2008. febr. 5. 14:55

Mindkét fülembe kaptam tűket.

De nem maradnak bent két hétig,mert addigra kipotyognak.

Egyébként is csak az első pár nap nehéz.

Aztán,ha összeszűkül a gyomor,már nem annyira éhes az ember.

668. deanna
2008. febr. 5. 13:58

A fejfájás sok mindentől lehet, a frontot is beleértve... például eleve a kalóriamegvonás okozhatja, tarts magadnál szőlőcukrot és kapj be egyet-egyet, de arra vigyázz, hogy naponta ne legyen több, mint 5-8 szem. Emeld meg a folyadékfogyasztást, mert a kúrával együtt megindul a zsírbontás és az abban lerakódott anyagok bekerülnek a keringésbe - tehát a méregtelenítés miatt is lehet. Végül a megszúrt fülpontok akaratlan ingerlése is okozhatja (beszéd, nevetés, sapka, alvasnál ráfekszel stb), ez ellen nem nagyon lehet védekezni.


----------

Tényleg két hétig van benn ugyanaz a tű???? És a két hét alatt felétek sem néz az orvos? Azaz nem is akar látni? Én még úgy tanultam, hogy max. 7 nap aztán csere a fertőzésveszély miatt. De ismerek olyat aki csak 3 napra engedi...

Lehet, hogy ezek valami mást tudnak? Hány tűt kaptatok? Egyet, kettőt, vagy többet? Mindkét fületekbe, vagy csak egybe?

Linda, téged a Tamasi doktor kezel?

667. tixtina
2008. febr. 1. 11:13

Kicsit megreformáltam a tegnapi napot,ami a kaját illeti.Barna rízst kellett volna ennem egész nap, főve.Hát nem bírtam lenyelni,úgyhogy zöldség napot tartottam,felvágottal.

Igaz,hogy 1-2 narancs is lecsúszott késő délután,de felültem a bicajra,és letekertem a plusz kalóriákat.

666. *Linda* (válaszként erre: 664. - Tixtina)
2008. jan. 31. 20:42
Ez tényleg durva...
665. tixtina
2008. jan. 30. 14:50

Kifelejtettem az 5.napot.

5 darab krumpli,savanyú céklával.Délelőtt a teakeveréket el kell fogyasztani.5-6 féle gyógynövényből készül.

664. tixtina (válaszként erre: 663. - *Linda*)
2008. jan. 30. 10:34

Persze.

Minden napp mást kell ennem,mellette teát inni délelőtt.Napi 2 liter folyadék.

Első nap:5 szelet abonett rámával,paprikával.

2.nap: 1 kiló vegyeszöldség

3.nap: 5 marék barna rízs,mokkáskanál olivával+5 paradicsom.

4.nap: 5 alma

6.nap kezdődik előlről,az első napot leszámítva.

.

.

9.nap:fehérje nap:tojás,joghurt,túró.

Minden nap 5 részre kell elosztani a kaját.

Hát mit mondjak,eléggé éhes vagyok.

663. *Linda* (válaszként erre: 661. - Tixtina)
2008. jan. 29. 20:25
Megkérdezhetem, hogy milyen étrendet kaptál?
662. Csiga78 (válaszként erre: 661. - Tixtina)
2008. jan. 29. 16:31
Oksa hajrá,de azért ne keseredj el,ha nem lesz 9 kiló a fogyás csak 8,5:)))))))
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook