Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akit szeretünk azt cserben hagyunk? fórum

Akit szeretünk azt cserben hagyunk? (beszélgetős fórum)


1 2
29. globus (válaszként erre: 28. - 10cc61fb5a)
2017. júl. 4. 13:53

Itt sem villámcsapás első látásra.

"egy a szakmank igy sokszor talalkoztunk/talalkozunk… 2 eve elkezdtunk kozelebb kerulni ", ezt írta.

Vagyis nem alakult, hanem alakították.

28. 10cc61fb5a (válaszként erre: 14. - Globus)
2017. júl. 4. 13:50
Egy normális kapcsolatban, nem is fog megtetszeni minden szembejövő.. Legalábbis nekem ez a személyes tapasztalatom, hogy nem. Még abban az esetbe sem, ha valakivel szemeznénk vagy a szórakozóhelyen együtt táncolunk. Az csak szórakozás.
27. massalhangzo (válaszként erre: 21. - 9ac6810bba)
2017. júl. 4. 13:47
ha valakinek evek ota dolgoznia kell a hazassagan, mert nagy problemak vannak, es belezug valakibe a semmire, ott szerintem mar reg el kellett volna valni
26. massalhangzo (válaszként erre: 7. - 9ac6810bba)
2017. júl. 4. 13:45

szerintem vagy mar annyira felnott, hogy tudd, nem az szamit, hogy egy ferfi mit mond, hanem az, hogy mikent cselekszik. az, hogy te a szep vagy erzesekre utalo szavakat szo szerint veszed, beleilleszted abba, amit te szeretnel hinni, nem jelenti azt, hogy a pasi azt is erzi, amit mond


keves pasi mondana, hogy dugnek veled parszor stikaban, ha te is benne vagy, de nem fogom erted elhagyni az asszonyt, es nem akarom, hogy te elhagyd a ferjed, mert ez igy kenyelmes.


nyilvan ha szerelmes lenne beled, vagy el sem mondana, es elkerulne, vagy elmondana, es utana szakitana meg minden kapcsolatot. aki hetyegni akar, az mond szepeket, erzelmeseket, de nem lep, csak neha probalkozik, hogy vajon a masik vevo-e. ha nem, hat nem, jon akad mas erre

2017. júl. 4. 13:38
Te azt mondod, nem kapod mar meg azt a figyelmet a ferjedtol, amit ettol a pasitol megkapsz. Ezt a 20 eves fruskak jatszak, mar ne is haragudj. Mindenki elfarad egy ido utan az allando szerelembe. Mar nincs annyi oleles, puszi mint az elejen. De! Ott van a szeretet. Ha a masik pasival ossze jonne valami, gondolod, hogy azt nem unnad meg egy ido utan? Azt irtad, a pasi azt mondta, fiatalok vagytok meg ahhoz, hogy tonkre tegyetek az eleteteket. Akkor gondolom itt nem egy 30 eves hazassagrol beszelunk. Hanem meg egy fiatal hazassagrol. De mar is minden rossz. Akkor 1. Miert nem hagyod el a ferjed. 2. Megkerdeznem a ferjed, vajon o mit kap toled erzelmileg? Mert ilyenkor minden no tokeletes, csak a pasi egy hulye. Nem ertem, miert nem lehet akkor elvalni. Ha balami olyan szornyu. Nem! Inkabb hazudozzunk, titkolozzunk. Esetleg mar van gyerek. Vagy ha meg nincs, akkor hat hazasok vagytok, idovel gyerek is kell, meg az megmenti a kapcsolatot. Azert van ennyi erzelmileg kiszaradt ember. Mert ezt tartjak normalisnak. A hazudozast. De mindenki lusta ahhoz, hogy meghozzon magaert vagy a parjaert egy dontest. Mert azt ugye nem veszed figyelembe, hogy ha neked mar ennyire nem jo a ferjed, lehet masnak fonteremeny lenne. De te csak huzod az idot, aminek esetleg 20 ev mulva valas lenne a vege, csak akkor mar nehez lesz keresgelni
24. lapbarna (válaszként erre: 21. - 9ac6810bba)
2017. júl. 4. 13:21

Lehet, hogy nem is vagy szerelmes belé, hanem egyszerűen annyira ki vagy éhezve a szeretetre, figyelemre, hogy hálás vagy minden egyes ilyenfajta megnyilvánulásért.

Azt már meg sem kérdezem, miért mentél hozzá anno a férjedhez,ha nem voltál belé szerelmes.

Vagy akkor úgy érezted, igen?

Akkor a mostani érzéseid mennyire megbízhatóak?

Sajnálom, hogy ebben a helyzetben vagy.

23. Piroska52 (válaszként erre: 11. - 9ac6810bba)
2017. júl. 4. 13:19
nekem ez a második házasságom, mikor elváltam nekem is volt ilyen esetem,nekem a fönököm volt én elvált voltam ömeg nős egy kislánnyal a feleségét is ismertem,a fene majd meg evett bennünket egymásért,mégis, a józan eszünk döntött, nem dúljuk szét a családját, én ujra férjhez mentem megszületett az elsö gyerekem gyesre mentem, de azután is csak láttuk egymást néha és barátság lett belőle most halt meg a mult héten sajnálom ,de akkor jól döntöttünk pedig ez több volt mint vonzalom
2017. júl. 4. 13:18
Én is azt gondolom, hogy jó házasságban , attól még, hogy valaki vonzó, (ha szereti a házastársát) nem a másikon agyal folyton. Ez a házastársnak is megalázó. Ezt kell tisztázni, hogy mit akarsz a saját házasságodtól, de hogy komolyan gondoltad-e amikor kimondtad az igent. A másik fél pedig úgy látom tisztázta, hogy nem akarja veszni a családját.
21. 9ac6810bba (válaszként erre: 20. - Lapbarna)
2017. júl. 4. 13:08

En mar reg felismertem azt hogy nagy problemak vannak a hazassagomba..ezt masok is latjak.

Es amikor "beutott" a villam es kezdtem erezni a pasi fele probaltam tavolsagtarto lenni es elkerulni, de teljesen nem tudtam kizarni az eletkorulmenyek miatt..evek ota dolgozom a hazassagomon, de valahogy azt a figyelmet amit a ferjemtol kellett volna megkapjak tole kaptam meg, .. tudom, hogy ez nem kifogas es en is hibas vagyok es, hogy sablonosan hangzik, de tenyleg ez tortent..az ember nincs felkeszulve arra, hogy ferjhez megy es utana megismerkedik valakivel es beleszeret..erre senki sem keszit fel. es mielott barki itelkezne en mindig eliteltem az ilyen helyzeteket, a megcsalast, meg hasonlo dolgokat, errefel..

20. lapbarna (válaszként erre: 16. - 9ac6810bba)
2017. júl. 4. 12:55

Értem. Megértelek.

Nekem az a véleményem, hogy az néz félre, akit otthon nem nézegetnek eleget.

19. epervirág (válaszként erre: 11. - 9ac6810bba)
2017. júl. 4. 12:51
Miből feltételezed,hogy neki tőkéletes a házasága??Meg nem is értem amugy.Ha nem szereted már a férjed akkor miért vagytok még egyűtt?Bele akarsz menni egy titkos kapcsolatba.Ha az nem esik jól neked,hogy van amikor nem foglalkozik veled,szerinted mi lenne ha lenne is valami köztetek aztán x idő után azt mondaná neked,hogy vége ennyi volt.
18. csikil4ny (válaszként erre: 16. - 9ac6810bba)
2017. júl. 4. 12:51
Mit vártál tőle, mi lett volna a helyes reakciója?
17. 04e87d9294 (válaszként erre: 12. - Lapbarna)
2017. júl. 4. 12:43
Szerintem is ez a lényeg.
16. 9ac6810bba (válaszként erre: 15. - Lapbarna)
2017. júl. 4. 12:42

Egyaltalan nem errol van szo..

Nekem nagyon fontos O..

15. lapbarna (válaszként erre: 13. - 10cc61fb5a)
2017. júl. 4. 12:38
Egy állandó rajongó gondolom építi az önbizalmát...
14. globus (válaszként erre: 3. - 10cc61fb5a)
2017. júl. 4. 12:38
Semmiben sem különböznénk az állatoktól, ha minden nekünk tetszővel lefeküdnénk.
13. 10cc61fb5a (válaszként erre: 12. - Lapbarna)
2017. júl. 4. 12:36

Na, ja...mindenkinek legyezgeti a hiúságát, ha valaki meg akarja dugni..hihihiii

Nem csoda, ha nem szeretné ezt megszüntetni.

12. lapbarna (válaszként erre: 11. - 9ac6810bba)
2017. júl. 4. 12:32

Akár dolgozhatnál is a férjeddel való kapcsolatodon.

Egyébként nekem az jött le, hogy szeretnéd, ha továbbra is "epekedne" utánad, és most egyszerűen rosszul esik, amiért tartja magát ahhoz, hogy nincs köztetek semmi.

11. 9ac6810bba (válaszként erre: 10. - Globus)
2017. júl. 4. 12:15

Hat nala nem tudom mi a helyzet..

sosem mondott semmmit sem amibol rajohettem volna barmire is..feltetelezem neki tokeletes a hazassaga..

az en hazassagom nem a legjobb, most hiaba irom a sablonos dolgokat..ha azt irom mar nem vagyok szerelmes a ferjembe mindenki azzal jon, akkor miert nem hagyom el, dehat nem olyan egyszeru elhagyni valakit annyi ev utan es csak azert mert nincs mar szerelem..

10. globus (válaszként erre: 1. - 9ac6810bba)
2017. júl. 4. 12:09
Hosszasan részletezted, de arról kukkot sem írtál, hogy mindkettőtöknél mi a helyzet otthon?
9. 9ac6810bba (válaszként erre: 8. - 10cc61fb5a)
2017. júl. 4. 12:00
O teljesen kizarja ezt az opciot..az egymasnak ugrast..
8. 10cc61fb5a (válaszként erre: 7. - 9ac6810bba)
2017. júl. 4. 11:57
Bolhaból csinaltok elefántot. Szereted a ferjed? Ő szereti a feleségét? Izzik a levegő? Nosza ugorjatok egymásnak. Hidd el 100x könnyebb lesz utána.😉
7. 9ac6810bba (válaszként erre: 6. - Massalhangzo)
2017. júl. 4. 11:38

Dehat o mondta el, hogy mit erez anelkul, hogy barmit is elakart volna erni vele..merthat ugye megmondta, hogy semmit sem akar..

de ird le mit ertettel ezalatt "o pedig nem azt erzi, amit te, amit akarnal, hogy o erezzen, de ezt nem akarod elhinni"

hatha segitesz..es eljut a buta agyamig..

6. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 9ac6810bba)
2017. júl. 4. 11:34

azert erzed ugy, hogy cserben hagyott, mert nem azt akartad, amit mondtal neki. o pedig nem azt erzi, amit te, amit akarnal, hogy o erezzen, de ezt nem akarod elhinni


sosem ertettem egyebkent, ilyen szerelmi dramakban mennyire nem mervado, emlitesre sem melto az ember parja... ha valakire ennyire szarok, kerdes, miert vagyok vele? ha mast szeretek, akkor ot mar nem szeretem, vagy nem ugy szeretem, ahogy kene, es ez sokkal fontosabb egy ropke, semmit nem jelento fellangolasnal


mert ebben a kapcsolatban elsz, ez a jovod. ami ugyanolyan ures lesz erzelmileg, mint most. es fel lehet mellette nagyitani a semmit. ha egyedul lennel es ugy akadnal ossze ezzel a fickoval, kabe elintezned azzal, hogy vonzo pasi, de kit erdekel. igy meg nagy szerelmi dramat csapsz belole, mert parszor ugy nezett rad es hozzad ert

5. 9ac6810bba (válaszként erre: 4. - Tádámmm)
2017. júl. 4. 11:15

igen..megertem..

en is igy voltam/vagyok

Mindent megtettem, hogy tovabb lepjek, de valahogy nem sikerult..amikor tovabbleptem es ugy nezett ki vegleg, megint visszahuzott..

olyan lehetetlen helyzet...egyutt is lennenk, de nem tudjuk megtenni mert nem vagyunk olyan emberek..es en ebben a tortenetben eddig mindig masokra gondoltam (az o felesege, az en ferjem, es FOLEG az O gyerekei..) csak most a legnehezebb elengednem amikor tudom, hogy erez irantam...

2017. júl. 4. 10:56
Tudod mit vettem észre egyszer magamon?? Hogy bár az ő szemébe nézek.. nem őt látom. Hanem 7 másik embert (feleség, férj, gyerekek).. ezt szó szerint értsd.
2017. júl. 4. 10:53
Erre a szitura mondanám, hogy igenis, ha forr a levegő, meg kell történjen a dolog. Aztán kiderül, hogy ott is klassz-e vagy csak egy plátói dolog az egész.
2. tádámmm (válaszként erre: 1. - 9ac6810bba)
2017. júl. 4. 10:37
Én maximálisan átérzem a problémádat, ugyanebben a cipőben vagyok. Egy kollégám és köztem nagyon közeli kapcsolat van/volt.. és bár tudjuk, hogy lehetetlen, és emiatt nem is történik semmi, de egyszerűen nem bírjuk egymás nélkül. Csak beszélgetés van.. máskor meg csak nézzük egymást. Számtalanszor elküldtem.. de amint érezte, h 'jöhet', jött is. Minden gondolatom körülötte forog.. mégis visszatart valami. És már azon is túl vagyok, h ettől 'jobbnak' érezzem magam.. inkább csak hülyének.
2017. júl. 4. 10:23

En hazas, o hazas gyerekekkel, korkulonbseg is van (10 ev)..egy a szakmank igy sokszor talalkoztunk/talalkozunk… 2 eve elkezdtunk kozelebb kerulni egymashoz..maig sem ertem, hogy..lenyeg, hogy nagyon vonzodtunk egymashoz es egyszer szinte tortent is koztunk valami de en viszakoztam…tudtam, hogy nem mennek bele a viszony dologba, mert az nekem nem fer bele plusz mar amugyis belevoltam zugva..o is ugy velekedett, hogy nincs mit tenni, tovabb kell lepni, mind 2en hazasok vagyunk es semmi ertelme nem lenne a dolognak, szerintem o se volt a viszony hive…miutan ezt “letisztasztuk” folyton keresett, volt hogy egymassal toltottunk idot kettesben, beszelgettunk, megerintett, mindig izott a levego..de nem tortent semmi mas…en eldontottem magamban, hogy nem fogom kimutatni mit erzek, ugy ereztem pillanatnyi dolog meg amugy sincs ertelme.. Sajnos ahoz nem voltam eleg eros, hogy ha keres pl. ne valaszoljak ..aztan egy ido utan szep lassan probaltam nem felvenni ha hiv es kerulni amennyire tudtam…

Egy ido utan lenyugodtak a dolgok aztan probaltuk tartani a “kollegai” barati viszonyt, volt idoszak amikor epp, hogy koszontunk egymasnak es honapok teltek el, hogy nem igazan beszeltunk..

Aztan 8 honap utan egyik nap feljott hozzam az irodaba, beszelgettunk ..es es ugy ereztem ugyanugy viszonyul hozzam, de gondoltam ez csak egy noi megerzes…kettesben voltunk es lattam zavarban van…teljessen felkavart a dolog es mint utolag kiderult Ot is..ezutan elkezett megint keresni kifogasokkal es megerinteni meg bokolgatni…

En mar nem birtam tovabb es mondtam, hogy beszelnunk kell..

Beszeltunk…Ratamadtam, hogy miert kezdte el megint az egeszet amikor megbeszeltuk, hogy nem lehet semmi es hogy nekem ez nem jo amit csinal..nem igazan tudott magyarazatot adni ra..aztan eljutottunk odaig megint, hogy meg mindig iszonyuan vonzodunk egymashoz, hogy nem csak kulsoleg de fokent azt kedveli bennem amilyen ember vagyok…eljutottunk odaig, hogy bevallotta, hogy erez irantam, de meg maganak sem fogja bevallani, hogy mit..es, hogy remelte sose fogom feltenni ezt a kerdest..(hogy erez is irantam valamit ? )..azt mondta hogy ez van, nincs mit tenni, tovabb kell lepni, a viszonnyal nem oldunk meg semmit es nem vagyunk olyan emberek akik viszonyt folytassanak egymassal, hogy fiatal vagyok es nem cseszhetem el az eletem…meg hogy nincs mas megoldas minthogy tartsuk a tavolsagot es, hogy o ezt eldontotte es tartsa magat a dontesehez…es, hogy egyszeruen nincs B terv..

Miert erzem ugy, hogy cserben hagyott? Tudom, hogy igaza van, hogy nem kezdhetunk viszonyt..hogy sosem lehetnenk igazan egyutt, de miert erzem megis ugy, hogy cserben hagyott, ellokott magatol vegleg? Ha 2 ev alatt nem mult el ez az egesz akkor ezutan mitol mulna el ?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook