Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akiről lemondtak... fórum

Akiről lemondtak... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Akiről lemondtak...

1 2
2015. nov. 5. 20:42
Remélem kedves cikkíró azóta is jól vagy!Üdv
2011. máj. 17. 15:43

Szia!

Nagyon régen nem írtak ide, de én most akadtam rá a cikkedre. Könnyezve olvastam végig. Gratulálok a gyógyulásodhoz, remélem még mindig jól vagy.

33. Ebetke
2010. nov. 2. 00:46

Gratulálok a gyógyulásodhoz. Vigyázz magadra, és bízzál magadban, az akaraterődben.Én is három évig jártam egyik pszichiátertől a másikig, marékszám szedették velem a gyógyszereket, már majdnem rólam is lemondtak, és akkor döbbentem rá, hogy ezen csak én magam segíthetek, senki más.

Sikerült.

32. Sirga
2010. szept. 13. 17:09
Megrendítő a történeted! Örülök, hogy találkoztál valakivel, aki hitt Benned, és át is tudott adni Neked a hitéből!(Bár, hogy őszinte legyek, a volt férjedet is megértem.)A talpraállásod valóban csodálatos! :) Vigyázz Magadra!
2010. szept. 11. 18:50

Ezek a problémáid a cikkben a lelkivilágod érzékenységéről szól, mert egyszerűen kétségbe estél és ezeket a problémákat nehezen dolgoztad fel. Felkerestél orvosokat és a gyógyszerek sem voltak mindig igazán hatásosak, de egy másik fajta kezelés jó eredményt hozott számodra. A betegségedről annyit a volt párodnak elfogyott a türelme és kitartása sem volt inkább cserben hagyott, ami igazán csúnya és helytelen cselekedet volt. Ő is kerülhetett volna úgyanilyen helyzetbe és ő meg te beléd rúgott jelképesen mondva. Pontosan az ilyeneket türelemmel, kedvességgel kell viszonozni és nem ordítással, mert a gyógyulásodat hátráltatta.

Van erre sokféle hasznos terápia és igen is a legmegfelelő használ, de ennek ellenére nem adtad fel a reményt és helyrejöttél. Kívánok neked további jóegészséget az új párod oldalán ő átérezte a te problémádat. Üdv.Ágnes

2010. szept. 11. 18:08

Most olvastam a HULLÁMVASÚT c. könyvet. Hasonló témáról szól, érdemes elolvasni.(Előzménye A SÁRKÁNYOS LÁNY)

Jellemző, hogy amikor a Hullámvasút írónője (Koncz Orsolya) elolvasta Albert Györgyi:Miért pont én? c. könyvét, rájött, hogy ő tulajdonképpen csak azt hitte magáról, hogy depressziós.És ezt a könyvében is taglalja...

Manapság nagyon összemosták a pszichikai betegségeket a köztudatban és összezavarják magukat a betegeket is. Hogyan bízzon az ember a pszichiátriában, ha 5 helyen 5 különféle diagnózist kap?

Hiteltelenné vált a pszichiátria hagyományos része.

Végül mindig kiderül, hogy a gyógyszer ott van benned, magadban...

29. hobnobs (válaszként erre: 25. - Evawitch)
2010. szept. 11. 18:06
milyen gyárban dolgozol? barátoddal nem akarsz összeköltözni? akkor olcsóbb lenne...
28. bzanna
2010. szept. 10. 20:53
Csak kihagyok egy-két betűt :D
27. bzanna (válaszként erre: 25. - Evawitch)
2010. szept. 10. 20:52
Ha esetleg munka nélkül maradsz, vagy úgy érzed, változtatnál: menj a munkaügyi központba és kezdj el egy tanfolyamot. Ők fizetik a teljes költséget, és utazási támogatást is adnak (pl. a pesti bérlet 100%, a kiegészítő 90%). Én így végeztem el a pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyamot és végre kikerültem a gyártósorról. Jelenleg saját kis kuckóm van a munkahelyemen: főpénztáros vagyok egy iskolában és mindenki meg van elégedve velem, de legfőképpen én saját magammal, hogy igenis képes voltam továbblépni. Igaz, sokkal kevesebbet keresek, mint mondjuk vendéglátósként, de 8-16-ig dolgozom, és a kisfiammal lehetek a szünetekben. Persze én nem vagyok beteg, de az idegrendszeremet szépen megnyirálta két éve a férjem, meg a szeretője. Szerencsére ez is rendeződött és már nem is dadogok :)
2010. szept. 10. 17:58
Hasonló gondokkal kinlódok en is ,gyógyszert szedem ,vannak napok mikor jól vagyok vagy inkább jobban de ez a cikk most elgondolkodtatott , talan nekem is sikerülhet
2010. szept. 8. 18:09

A munkahely meg már teljesen idegbeteggé tesz. Bent mindig idegbajos vagyok, amire letelik a 8 óra, elfáradok idegileg.

A munkásokat hülyének nézik, elvárják tőlünk a kapkodást, mert másképp nem lehet teljesíteni a normát. Egy idegbajosnak a kapkodás pont nem tesz jót...

Szeretnék valami mást csinálni, de nincs ügyességem semmiben és anyagi dolgaim sem...

24. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 23. - 3f5c70e7b8)
2010. szept. 8. 18:04
Az elöre gondolkodás nem baj, az elöre görcsölés viszont nem jó...
23. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 22. - Evawitch)
2010. szept. 8. 18:03
Hidd el, sokszor beaválik az "azon a hídon majd akkor megyünk át, ha odaérünk" hozzáállás is... :D
22. Evawitch (válaszként erre: 21. - H.Ancsi)
2010. szept. 8. 17:58
Próbálom így látni, jó ez így, csak előre is szoktam gondolkodni...
21. H.Ancsi (válaszként erre: 20. - Evawitch)
2010. szept. 8. 17:52

amiket leírtál, az tipikus félig üres pohár. Ha így írnád:

-szerencsére találtam egy tök jó, olcsó albérletet, pedig macskám is van, ahol egyedül lakhatok.

Ha ezt egyszer így látnád, az már egy lépés lenne a gyógyulás útján

20. Evawitch (válaszként erre: 19. - 3f5c70e7b8)
2010. szept. 8. 16:53

Kissé belefáradtam, hogy dolgozom és nem jutok előrébb. Szeretnék egy szakmát, de nem tudom milyet. A helyesíráson kívül nem értek semmihez. Kommunikációs képességem se jó.

Ha kirúgnának véletlenül a gyárból vagy el kellene innen költöznöm, nem tudnék, hova menni. 1. nincs rendes otthonom

2. macskával albérletet nem találnék sehol.

3. drágák az albérletek és csoda, hogy ezt megtaláltam.

4. egyedül szeretnék mindig lakni, nem egyetemistákkal és idegenekkel, de olyat nem tudnék fizetni, ha innen lépnem kellene

Szeretnék haladni előre, nem csak korban, hanem másképp is.

Macsekomnak se jó, hogy műszakozok, mert akkor nincs itt vele senki, mikor dolgozok és nem is tudja megszokni a rendszert, hogy mikor van fekvés, kuss, mert minden héten másképpen kelek.

Bélproblémáim vannak, amit csak rendszeres életmóddal lehetne megoldani, így csak szenvedek...

Folyton egyedül vagyok, nincs, ki megértene,max. leszólnak.

Barátom is egyre bunkóbb, mióta politizál, szinte csak az érdekli, 1 héten 1-szer találkozunk. Jól meglennénk, ha nem létezne az a külvilág, ami folyton leköti...

19. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 18. - Evawitch)
2010. szept. 8. 16:28
Akkor csináld a kis fehér szörgombócért, aki a képeiden van! :) Vajon ö is ilyen véleménnyel van Rólad? Nem hiszem! :D
18. Evawitch (válaszként erre: 16. - C75565e593)
2010. szept. 8. 16:14
Magamért? Semmi hasznom, nélkülem is jól meglenne a világ. Szakmám sincs, gyárban kell örökké rohadnom, mert nincs pénzem tanfolyamra, csak érettségim van. Albérletben lakom, nincs senki, aki akármiben is segítene...
2010. szept. 8. 15:42

minden embernek meg van miért kell megküzdeni, az életben...

Van aki végig csinálja, van aki feladja....te végig csináltad!

gratulálok neked!

16. c75565e593 (válaszként erre: 15. - Evawitch)
2010. szept. 8. 15:41

Szia!

miért így kezdted a mondatot?

magadnak kell élned!

mindenki magáért gyógyul meg nem másért!!!!

2010. szept. 8. 15:10

Gratulálok a gyógyulásodhoz!

Nekem is vannak hasonló problémáim, lassan 10 éve, mostanában egyre rosszabb. Én nem hiszem, hogy meggyógyulok, mert senkim és semmim nincs, aki/aki miatt érdemes lenne élni.

Ti legyetek boldogok!

2010. szept. 8. 14:40

Hát kívánok neked, nektek sok boldogságot, egészséget, és rengeteg erőt a jövődhöz, jövőtökhöz!!


És teljesüljön minden, amit szeretnétek, amit szeretnél...

13. ada52
2010. szept. 8. 13:49
Gratulálok és kívánom hogy légy boldog és persze egészséges a továbbiakban!
12. Zsuzska69 (válaszként erre: 1. - E7a9d373d5)
2010. szept. 8. 13:40
Tiszta szívvel gratulálok a gyógyulásodhoz!! Maradj is gyógyult, azt kívánom, mert ez a betegség illetve amin átmentél ennek kapcsán: a POKLOK POKLA!! Én csak "súroltam" ezt az állapotot jó 8 évvel ezelőtt egy nagyon elhúzódó, iszonyat mély szülés utáni depresszióval, máig hálásak vagyunk a Sorsnak, a Gondviselének, kicsit Magamnak a férjemmel, hogy szájösszeszorítva és sok gyógyszerrel valamint hatalmas gyógyulni akarással meggyógyultam, de a lelki betegségnél szarabbat elképzelni sem bír az, akinek nem volt, úgyhogy nagyon ügyes vagy! Külön pluszpont, hogy leírtad és közzétetted! Vigyázz Magadra! Zsuzsi
2010. szept. 8. 12:47

Sokak irigyelhetnek Téged, ennyi erő, kitartás kevés emberben van!

További sikereket!!☻

10. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1. - E7a9d373d5)
2010. szept. 8. 12:37
Le a kalappal...! Egyrészt azért, amit végigcsináltál, másrészt azért, hogy ezt megosztottad a világgal. Szerintem mindkettö nagyon nagy dolog!
2010. szept. 8. 12:31

Nem semmi akadályt ugrottál át!

Minden elismerésem!

2010. szept. 8. 11:32
Nagyon jó egészséget kívánok Neked és egy gyönyörű szép, hosszú csodálatos életet!
2010. szept. 8. 11:27
nagyon jó a cikked, elgondolkoztam rajta. Nekem egy hözeli hozzátartozóm beteg, tíz éve küzdünk érte de mostanra rájöttem, hogy hihetek benne én vagy bárki, amig ő nem hisz, vagy nem akar hinni magában, nem jön a csoda
2010. szept. 8. 11:21
ügyes vagy csak így tovább :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook