Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek még nem jött össze... fórum

Akiknek még nem jött össze... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
7. dosza3 (válaszként erre: 2. - A829f6456c)
2014. júl. 8. 16:12

Én is totál így vagyok. :)

Suli folytatás mellett meló, és múlt hónapban már hányingerem volt (bár tudom, h nem jelentkezik az első héten), úgy láttam, h nőttek a melleim stb stb.... Aztán megjött a 28. napra, mint mindig. De legalább nem kell 40 napokat várnom a mensire.

2014. júl. 8. 16:09
Mi csak 3 hónapja de már olyan szinten rápörögtem hogy csak na már veszekedtünk is a párommal hogy én csak erre tudok gondolni... igaza van, így most átmeneti új célok elé néztem hogy ne ezen görcsöljek és akkor talán jönni is fog. Mert én úgy képzeltem el, mint másoknál hogy egyszer együtt vagyunk és hopp terhes is leszek... hát kutyafülét. Nem sok így sem az a 3 hónap de letörte a szarvam :/
5. jambesz (válaszként erre: 2. - A829f6456c)
2014. júl. 8. 16:06
Ez jó és így is kellene csinálni...csak hát nem ennek kellene lennie minden második kérdésnek az ember környezetében. Nálunk sajnos ez van. Eddig ment a "mikor lesz babátok?", most pedig, h lassan négy éve nem jön össze, azt kérdezik, h ti nem is akartok???
2014. júl. 8. 16:05

Szia! Én először is itt olvasgatok, okosodom. :)

Voltam már orvosnál, az ott készült vérvizsgálat alapján minden rendben van velem, mégsem jön 7 hónapja a baba. Aztán itt jöttem rá, h az a vizsgálat gyakorlatilag semmit nem ért. Így másik orvoshoz megyek.

Ti mióta próbálkoztok?

2014. júl. 8. 16:03
Sok szex. Vitaminok. :-)
2014. júl. 8. 16:03
Én most új "álmokat szövögetek". Szeptembertől folytatom a fősulit, mellette munka és nem görcsölök a baba kérdésre, megpróbálom nem figyelni minden egyes együttlét után a terhességi jeleket magamon. Szörnyű de én annyira bele tudom élni magam, hogy most ez a legjobb megoldás amit tehetek, hogy valóban összejöjjön hogy nem stresszelek rajta és amikor nem várom-szokták mondani- majd betoppan. Tehát röviden ennyi. Nekem.
2014. júl. 8. 15:59
Ki mit tesz annak érdekében,hogy minnél hamarabb meg érkezzen a gólya??
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook