Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akiknek angyalkáik vannak..ti sokat gondoltok rá? /Vetélés, abortusz/ fórum

Akiknek angyalkáik vannak..ti sokat gondoltok rá? /Vetélés, abortusz/ (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. bujuli (válaszként erre: 6. - EsztyMorgan)
2011. okt. 25. 15:21
Köszönöm, még mindig szinte naponta elsírom magam. De hála Istennek van 3 élő gyermekem, akik sok örömöt adnak, de mégis bennem van a meg nem születettek fájdalma és keserűsége. Nektek vannak megszületett gyerekeitek? Ti hogy érzitek ezt?
2011. okt. 25. 15:21
Sziasztok! Sajnos nekem is van angyalkám és nagyon szeretem és sokat gondolok rá, imádkozok érte. Sokan nem tartanak normálisnak, mert hogy el kell felejteni és kész.. Én soha nem fogom tudni elfejteni!
2011. okt. 25. 15:20

Én 11 hetesen vesztetem el a babánkat:(:(

A uh-képe a mai napig kint van a szobában.

És nagyon sokszor eszembe jut......

6. EsztyMorgan (válaszként erre: 5. - Bujuli)
2011. okt. 25. 15:19
Részvétem :(:(
2011. okt. 25. 15:19

Nekem 3 van, ebből főképpen a legutolsóra gondolok

sokat, nemcsak azért, mert másfél hónapja történt, hanem azért is,mert ő volt a legnagyobb...

2011. okt. 25. 15:18
Talán sokan azt hiszik, hogy minek erről beszélni..de úgy érzem, hogy ezeknek a meg nem született babáknak jár ennyi figyelem..
3. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Bcb6de9272)
2011. okt. 25. 15:18
Anyukám '89-ben veszítette el az öcsémet. Attila 5 hónapos volt, mikor angyalka lett. A mai napig emlegeti anya, főleg, hogy most volt (okt. 9) már 22 éve, hogy meghalt, és mégis.. Ez az érzés szerintem soha nem múlik. A fájdalom tompul idővel, de akkor is megmarad.
2. pritta (válaszként erre: 1. - Bcb6de9272)
2011. okt. 25. 15:17

anyukám is emlegete mind a mai napig, egy ikerbabából vesztett el egyet.


nekem is van már egy angyalkám és nem múlik el úhy hét h ne jutna eszembe

2011. okt. 25. 15:16

Nekem kettő is van:(

Meddig gondol erre egy nő?

Beszéltem olyan nénivel aki 90 évesen is emlegette a meg nem született babáját..beszélgessünk erről..akit érdekel..vagy aki átélte..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook