Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik második gyermeket szeretnének. fórum

Akik második gyermeket szeretnének. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
18. Tumpika (válaszként erre: 15. - 73a0408f97)
2010. ápr. 6. 14:09
Ez a Ti döntésetek. Ha úgy érzitek, hogy bírjátok, - mert tény, hogy 2 kicsivel nagyon nehéz, - és bevállaljátok, szerintem egyáltalán nem elítélendő. Az öcséméknél nincs 2 év a 2 leányzó között. Előnye is van. Együtt nőnek fel, biztos, hogy jobban is fognak kötődni egymáshoz.
17. NataliaWeiss (válaszként erre: 15. - 73a0408f97)
2010. ápr. 6. 14:07
Szia! Én ezt tényleg nem értem. Miért lenne probléma, hogy szeretnétek a következő babát? Ésszerűen belegondolva inkább még "melegében" "letudja" az ember az úgymond nehéz éveket. És a gyerekek között nem lesz nagy korkülönbség, jobban eljátszanak és jobban össze is nőnek. Ez az én véleményem, ha tehettem volna én is 1 éves kor után vállaltam volna a testvért, de sajnos a betegségem közbeszólt. Szerintem ne foglalkozz a negatív beszólásokkal. Tedd azt amit szeretnél, biztos irigységből mondják, mert nekik nem jön össze esetleg.
2010. ápr. 6. 14:05

Nekünk van egy 2,5 éves kisfiúnk, szeretnénk még egy gyermeket, csak az a probléma, hogy férjem külföldön dolgozik és nem sokat találkozunk:)

Én sem vagyok már huszonéves és kisfiúnkra is több évet vártunk, de azért reménykedünk.

2010. ápr. 6. 14:01

Sziasztok!

Gondoltam csatlakozom hozzátok,mivel mi is szeretnénk második babát,sokak számára elment az eszünk h még az első babó is picike 7hónapos de nálunk már most tervben van úgy mondd a következő.

Na de ez azért nem teljesen így van h tervben,pontosabban fejben eldöntöttük de próbálkozni majd csak azután kezdünk ha Botond betölti az 1évet.

De remélem ettől fügetlenül csatlakozhatok hozzátok?

És egyben kíváncsi is avgyok h tényleg el kell ítélni engem ez miatt h iylen hamar szeretnék következő babát?Ez miért oylan nagy baj h nem szeretnénk nagy korkülönbséget?Mindig is így terveztük de amióta ezt úgy mondd közzé tettem a naplómba rengeteg sok bántó megjegyzést kapok és igazából nem értem a miértjét.

14. NataliaWeiss (válaszként erre: 13. - Tumpika)
2010. ápr. 6. 13:58

Én is dolgozom és épp hajrában vagyok:))) úgyhogy én is csak néha nézek a gépre, semmi baj:) Elvégre munkaidő van:)) de azért 10 percenként szünetet is kell tartani:) Hát sajnálom, hogy még idáig nem sikerült, de meglátod a próbálkozás meghozza majd a gyümölcsét és az akarat is.

Én is félek ettől az egyre rosszabb anyagi helyzettől, ki tudja mit hoz a holnap és szeretnék a gyerekem (eim)-nek megadni amit csak lehet. Bár a régi öregek mindig ezt mondják: Ahol egy gyerek elfér, elfér kettő is... - elgondolkoztató ebben a mai világban.

2010. ápr. 6. 13:54

Én 38 éves vagyok, 2 éve próbálkozunk. Voltunk már mindenféle vizsgálaton, a párommal minden rendben van, nekem nincs tüszőm. Kaptam már hormon injekciókat, gyógyszereket, úgy se. Laparoszkópiás műtéten is voltam, ott is mindent rendben találtak.


Bocsi, hogy készőn írok, de közben dolgozom :(

2010. ápr. 6. 13:53

Sziasztok. :)

Mi is szeretnénk már nagyon kistesót, de anyagiak miatt még nem lehet. :( Egyre nehezebben küzdök meg ezzel a gondolattal...

11. NataliaWeiss (válaszként erre: 9. - Tumpika)
2010. ápr. 6. 13:42
Te hány éves vagy? Igazából meddig érdemes szülni? 40 évesen már nem igazán célszerű, ugye? Én is ezért gondolkozom, bár még van addig 7 évem, de annyira hamar eltelik.
10. Tumpika (válaszként erre: 4. - E3e8ab07a5)
2010. ápr. 6. 13:38

Szia!

Mi volt a vetélésed oka, tudjátok?

Nagyon édes a kis Levi, néztem a képeket!

2010. ápr. 6. 13:38

A barátnőmék is így voltak, aztán most ott a harmadik nekik és nagyon örülnek neki.

Mondjuk ettől én is félek, de én azért szeretnék, mert a féjremnek nincs gyereke. Csak én lassan kifutok az időből :(

2010. ápr. 6. 13:36
Hát igazából akarja, csak mindig a "válsághelyzetre" fogja, mi lesz később, hogy hátha nem lesz megélhetésünk, stb.
2010. ápr. 6. 13:31
A férjed még nem akarja?
2010. ápr. 6. 13:30
Kisfiú, de a második gyermek még csak tervben van (egyenlőre csak én akarom), szóval max 2 éven belül azért szülni szeretnék. Ez már 8-10 év korkülönbség ha addigra összejön. És lányt szeretnék.
2010. ápr. 6. 13:28
Attól ne félj. A sógornőméknél is ennyi a 2 lány között. Sőt nekem van egy 16 éves fiam. Kislányod vagy kisfiad van?
2010. ápr. 6. 13:26
Én is szeretnék, kisfiam ebben a hónapban lesz másfél éves. Január elsején elvetéltem (nem terveztük még, de örültünk, hogy jön a kistesó, de sajnos nem sokáig tudtunk örülni neki), most úgy érzem itt az idő és újra kellene próbálkozni!
2010. ápr. 6. 13:25
Én az első mellé szeretnék egy másodikat, de félek mindentől. Főleg, hogy már most minimum 8 év lenne a korkülönbség.
2010. ápr. 6. 13:24
Szia! Én szeretnék második gyermeket, a második férjemnek :) De sajnos nem akar jönni :-(
2010. ápr. 6. 13:23
Beszélgessünk:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook