Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik már sokszor elestek, de most újra felálltak és harcolnak ÖNMAGUKÉRT!!! fórum

Akik már sokszor elestek, de most újra felálltak és harcolnak ÖNMAGUKÉRT!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2009. nov. 21. 13:34

Sziasztok!Én is csatlakozom.Hiszem,hogy ezúttal sikerülhet!Többször nekiálltam kisebb-*nagyobb sikerrel.

Januártól megyek vissza dolgozni,már nem lehet,hogy egy tréningruhában elmegyek a játszótérre,vagy a boltba.Újra divatos-csinos dolgozó nő akarok lenni...

2009. nov. 21. 13:33

én most elestem és lehet lent is maradok... Csak jönnek a kilók nem mennek. Bármit csinálok...

Nem megy. Pedig nem is eszek sokat.:( Nem értem

5. maly
2009. nov. 21. 13:33
Szia! CSatlakozhatok??? :)
2009. nov. 21. 13:32
Sajnálom nagyon, hogy véget ért a párkapcsolatod....
2009. nov. 21. 13:31

Szia Drága!!!


Már azt hittem egyedül lesze, és csak én nem tudok elsőre lefogyni!!:)

2009. nov. 21. 13:30

Szia!

Szeretnék csatlakozni. Egy hónapja kb. keményen belelendültem a fogyiba, minden jól is ment már 61.8kg voltam örültem, mert kb 5 éve nem volt olyan "kevés" kg, aztán a barátom megcsalt és szakított velem, 3 nap alatt 4kg-t híztam... de ma új életet kezdtem, és magamért lefogyok, cél a -10kg, nem érdekel, hogy mennyi időbe fog telni, de tudom, hogy elérem az álomsúlyom!

2009. nov. 21. 13:27

Szia Mindenki!!!


Nagyon sokan nem érezzük jol magunkat a bőrünkben és sokszor próbálunk meg rajta változtatni...van akinek elsőre megy, de van aki sokszor elbukik, és ujrakezdi, ujult erővel, hatalmas kitartással és tenni akarással....

Én is ujrakezdtem...Miért?

Mert tudom, érzem hogy egyszer az én időm is eljön,mikor elfogom tudni magamat!


Azért hoztam létre a fórumot, hogy olyan emberek, sorstársak beszéhessenek nap, mint nap, akik készek megváltozni!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook