Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik az idén döntöttek amellett, hogy babát szeretnének fórum

Akik az idén döntöttek amellett, hogy babát szeretnének (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
141. 72a929e998 (válaszként erre: 139. - Esztici)
2011. márc. 24. 11:25

Mi tegnap óta próbálkozunk:) Most telt le a fél év azóta, hogy abbahagytam a foggátlót.

Nekem tegnap előtt múlt el.

Ti mióta szeretnétek?

140. Esztici (válaszként erre: 138. - Vigyorex6)
2011. márc. 24. 11:23
Szia! Neked is minden jót! Tudod hogy bizonytalan vagyok.. Inkább hányikálnék, akkor jobban érezném hogy itt a baba
139. Esztici (válaszként erre: 137. - 72a929e998)
2011. márc. 24. 11:21

Köszi! A barátnőm orvosához szeretnék menni, így még kérdéses, de a jövő héten már nagyon kéne!

Te mióta szeretnél babát? Mikorra nem várod a mensit? Nem nagyon olvastam vissza a fórumot

138. Vigyorex6 (válaszként erre: 135. - Esztici)
2011. márc. 24. 11:17

Örülj neki, hogy jól vagy! :) Sógornőm is jól volt az elsővel végig, most a másodikkal szenved sokat. A dokit azért nem ártana meglátogatni, hogy kukkoljon meg titeket Uh-val. :)

Mosolygós napot :)

137. 72a929e998 (válaszként erre: 135. - Esztici)
2011. márc. 24. 11:13
Gratulálok!:) Mikor mész dokihoz?
2011. márc. 24. 11:12
Mi is úgy döntöttünk, hogy belevágunk a baba projektbe. Én ezzel a számolgatással úgy vagyok, hogy kiszámolom, hogy mikor van peteérésem, de nem attól fog függni, hogy mikor vagyok együtt a párommal.Sok sikert mindenkinek:)
135. Esztici
2011. márc. 24. 10:56
Sziasztok lányok! Szeretnék hozzátok csatlakozni! Kedden pozitív lett a tesztem. Lassan egy egész hónapja késik.. De semmi tünetem sincs. Ezért félek elhinni hogy végre terhes vagyok :(
134. barbye123 (válaszként erre: 133. - Vigyorex6)
2011. márc. 24. 07:51

szia!!!

hát ez nem jó amit írtál.... kívánom neked hogy mihamarabb átess ezen!

Velem semmi sem oké....

3 napja hányingerem van... 3 napja késik....

a cicim nem fáj ugyan nem tudom mi van.... múlt hónapban késett négy napot csomó tesztet elnyomtam.... persze negatívak lettek... ezért nem is teszteltem még.... mert az még rosszabb lenne ha negatív lenne, még várok a hét végéig ha addig sincs semmi akkor tesztelek....:(

De érzem hogy meg fog jönni....:(

2011. márc. 24. 07:21

Hogy vagytok lányok?

Én nem mondanám ,hogy jól. Tegnap óta veszettül fáj hasam bal oldalt. Ránéztem a papírra, hogy melyik oldalon látták az elakadt cisztát. Hát basszus azon. Nem is csodálom, h fáj, mivel 30mm. Megnéztem a neten. A retentios azt jelenti, hogy kiválasztás...tehát nagyon valószínűséggel ez egy olyan ciszta, ami kiválasztott tüsző volt, de elakadt útközben. Örvendek...ebből is megjöttem. Persze nem akar megjönni, pedig hormonlaborba csak a ciklus 23. napján mehetek és akkor még várnom kell mire összejön annyi ember, h elküldjék és+ idp mire visszaküldik. azt mondják lehet, hogy egy hónap. Úgyh most két hónap üresjáratban vagyok. Bár egy hónap múlva megint Uh.

132. Vigyorex6 (válaszként erre: 130. - Kisbaba93)
2011. márc. 24. 07:13
Azért nem bármikor. Nagyjából úgy saccolják, hogy a 14. és 18. napok közt. Vannak egyéb esetek is ritkábban. Ami a teherbeesést illeti ezt nem lehet megsaccolni, hiszen akkor az ember lánya nyugodtan hátradőlhetne. Sajnos néhányan évekig próbálkoznak, másoknak sosem lehet (amit csak megjegyzek, de nem lesz így, mert lesz és kész). A lényeg, hogy 24 óra áll rendelkezésre ahhoz, hogy megtermékenyüljön a petesejt, de koránt sem biztos, hogy betud ágyazódni. Szóval nem egyszerű. Menj el dokihoz, vizsgáltasd ki magad, aztán ha minden normális nálad, jön a párod. Egyelőre én is kivizsgálás alatt állok és várom a kis csodát.
131. 7e1c989bea (válaszként erre: 127. - Kisbaba93)
2011. márc. 23. 20:59
Pároddal minden oké?
2011. márc. 23. 20:54

Igen értem és nagyon szépen köszönöm nektek!

Akkor szóval ez nem ugy van ahogy én olvastam a neten,hanem akkor bármikor teherbe eshetek mestruáció után nem csak pont azon a napon!Nagyon szépen köszönöm,igen elfogok menni orvoshoz!

Még csak azt szeretném megtudni,hogy általában mégis mennyi idö mire teherbe esik valaki ha pl 1 héten 2-3 szor van köztünk nemi kapcsolat?!

129. Vigyorex6 (válaszként erre: 127. - Kisbaba93)
2011. márc. 23. 17:53
A kiszabadult pete 24 óráig életképes, addig megtermékenyíthető, de a spermium, élettartama 48 óra (néha kevéssel több, kevesebb). Nem mindenkinek a 14. napon van peteérése. Talán azoknál a legvalószínűbb, akiknek szabályos 28 napos a ciklusa, de még akkor sem 100%. Ovuláció(peteérés) lehet az előtte való napokban és az utána levőkben is. A ciklust mindig a menstruáció első napjától számoljuk. Ha 21 napnál rövidebb és 45 napnál hosszabb, akkor nagy valószínűséggel nincs peteérés.
128. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 127. - Kisbaba93)
2011. márc. 23. 17:50

És mióta próbálkoztok már? Azért ez nem ilyen egyszerű ahogyan leírtad. Nem nem mindig a 14. napon van peteérés. Ha esetleg az átlagos 28 naposak a ciklusaid, igen akkor van rá esély, hogy középidőben van peteérésed, de az sem a 14. nap, hanem a 15, ugyanis visszafele kel számolni.


Ha van peteérésed, akkor az kb 24 óráig termékenyíthető meg. Ha peteérés előtt szerelmeskedtek, akkor is van esélyed teherbe esni, ugyanis a hímivarsejt akár 2-3 napig is várhat a petesejtre, vagyis addig életképes.


De én a helyedben elmennék egy nőgyógyászhoz, aki megvizsgálna és esetleg válaszokat adna a kérdéseidre.

2011. márc. 23. 17:46

Üdvözlök mindenkit!!

Én egy 18 éves lány vagyok nagyon szeretnék kisbabát!!:(

már nagyon sok pénzt kiadtam a tesztekre de mindig negatív és olyankor nagyon rossz érzés,már nem szeretnék venni!!Nagyon szépen megkérlek benneteket h segítsetek már nekem legalább lélekben!:(:'(Nem esek teherbe pedig probálkozunk a párommal!!Mi lehet a baj??ÉN AZT HALOTTAM H MESTRUÁCIÓ UTÁN 14 NAPPAL ESHET EGY NŐ TEHERBE!DE MOST EZT NEM ÉRTEM:S ÉS HA PL ELŐTTE PRÓBÁLJUK MEG AKKOR NEM ESEK TEHERBE??VAGY H VAN EZ??:(KÉREM SEGÍTSENEK MÁR!AKKOR EGY HÓNAPBAN CSAK 1 NAPIG VAN PETEÉRÉS???ELŐRE IS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!:(PUSZI

126. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 125. - Barbye123)
2011. márc. 23. 17:33
Hú ezt jól megbonyolítottad. Szerintem semmi bajod. A helyedben csináltam volna már egy tesztet. De rád bízom. Ha megnyugtat menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Én már megtettem két hónappal ezelőtt.
125. barbye123 (válaszként erre: 123. - Kisszsuzska83)
2011. márc. 23. 17:23

hát tesztet egy hét késés után fogok csinálni...

mert lehet késik csak

ma elgondolkodtam azon hogy:

múlt hónapban késett négy napot.... most is késik.... mi van akkor ha babás vagyok és már akkor is az voltam.....

felmerült bennem az is hogy mi van ha valami betegségem lesz vagy cisztám..... jajjj azt nem szeretném....

na mind1 el kell sztem mennem egy dokihoz! kideríteni a dolgot de várok még egy picit!

szerintetek van bennük logika?

2011. márc. 23. 12:28
Sziasztok! Meg megvolt az Uh-m. Várom a mensit, aztán a ciklus 23. napján kell mennem laborba. Megnézik a hormonjaimat. Egy hónap múlva újra Uh. Van egy elakadt cisztám is. Pco gyanúsak a cisztáim, de a doki szerint nem áll össze szindrómába, de majd eldől a hormonértékek alapján.
123. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 122. - Barbye123)
2011. márc. 23. 11:51
Mikor csinálsz tesztet?
122. barbye123 (válaszként erre: 121. - Kisszsuzska83)
2011. márc. 23. 11:32

Nem még nem jött meg!

sztem meg fog jönni....

jó hogy így ismeretlenben is izgultok értem.... bár lenne igazad...:)

jó lenne...:)

121. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 120. - Barbye123)
2011. márc. 23. 08:26
Szia hogy vagy? Ugye nem jött még meg? Írj valamit! Már izgulunk! Lehet, hogy megvan az első kismama?
2011. márc. 22. 19:54

tegnapra nem vártam....

szóval nem tom mi van....

most elég ramatyul vagyok....

émelygek, fájdogál a hasam.... kész vagyok...

sztem megjön!

119. sunco
2011. márc. 22. 19:27
szia ebbe a hónapban én is így jártam sőt hőmérőztem és azt mondják ha nem esik le a hőd akkor baba van.4 napot késett is már reménykedtünk.tegnap reggelre se esett le de megjött és pattanásom sincs, de te kivétel vagy és ott lapul a pocakban
118. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 117. - Barbye123)
2011. márc. 22. 19:07
Sajnos erre nem tudok mit mondani, nekem nem szoktak pattanásaim lenni, de sosem tudni. Azért én reménykedem, hogy hátha babád lesz. Mikorra is nem várod? Holnapra? Mikor tesztelsz?
2011. márc. 22. 19:03

eszembe jutott valami tegnap ami nem hagy nyugodni ezért is kezdtem megint reménykedni....

nos nekem mindig szokott pattanásom lenni menzesz előtt..... nos és ebben a hónapban kimaradt.... még mindig nem jött meg....

egy csomót pisilek ez lehet hogy a 1,5l teától van amit kb 3-5 között fogyasztottam el....

valakinek volt hasonló "gondja" a pattanás elmaradásával?

116. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 115. - Barbye123)
2011. márc. 22. 18:59
Igen az más, nálunk ez nem így volt. Mi összejöttünk májusban, novemberben megkérte a kezemet, december elején összeköltöztünk és még abban a hónapban terhes lettem. Májusban összeházasodtunk és szeptemberben megszületett a kisfiúnk:)) Nem sok időnk volt egymásra. Azóta meg csak hárman vagyunk, sajnos a nagyszülők nagyon messze vannak.
115. barbye123 (válaszként erre: 113. - Kisszsuzska83)
2011. márc. 22. 18:56

nem nem én mentem mennyasszonyi rucit venni, azt én is olvastam....:)

mi nagyon sokat vagyunk együtt....

suliba 1 osztályba jártunk...

2 éve együtt élünk.... júniusban lesz 3 éve hogy együtt vagyunk.... tehát nagyon nagyon sokat vagyunk együtt:)

114. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 113. - Kisszsuzska83)
2011. márc. 22. 18:42
Oké nem te írtad, bocsi.
113. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 112. - Barbye123)
2011. márc. 22. 18:41

Nem te írtad, hogy mész menyasszonyi ruhát venni? Lehet, hogy keverlek valakivel.

Én csak azért írtam, mert nekünk nagyon hamar jött a baba, és szinte semmit sem csináltunk együtt előtte. Nekem hiányoznak a közös percek, minden kettesben töltött perc nekem ajándék. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem örülök, hogy így alakult.

112. barbye123 (válaszként erre: 111. - Kisszsuzska83)
2011. márc. 22. 18:01

szia!

esküvőnk akkor lesz ha lesz rá annyi pénzünk.....

én úgy gondolom hogy egy baba a világ legszebb dolga... Teher nem lehet.... az lehet nem lesz sok szabad percünk..... de majd akkor 3asban csinálunk....:)

én ezt így gondolom....:)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook