Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


4650. tücsi29
2010. márc. 10. 18:52

Hello!

Én itt vagyok:)...napközben nehézkes mert sok a meló..beindult a szezon:(

mi újság lányok?

Zsure, te hnap mész?

többiek?

4649. zsure
2010. márc. 10. 17:54

Sziasztok!

Úgy látom napok óta elég nagy a pangás:( Ez teljesen elszomorít:((((((((((((( Sírok. Sehol senki:((((((((((((((

2010. márc. 10. 08:17

Sziasztok!

Nekem semmi szurka, fájdalom, pedig az előző inszemeknél végig volt. Már rendesen furcsa, hogy most meg semmi.

Este elmaradt a kocogás, mert már megint alig bírtam ébren maradni, félálomban csináltam meg a házimunkát is.


Pénteken elutazunk és csak hétfőn jövünk vissza, úgyhogy már számolom vissza a napokat, meg dolgozom ezerrel, hogy minden munkámat befejezzem addig:)


Kitti, én semmilyen tájékoztatón nem voltam de még senki sem mondta, hogy mennem kellene...


Zsure kitartás a várakozáshoz!!!!

4647. melone13
2010. márc. 10. 07:45

Sziasztok.

Folyásom teljesen elmúlt, a rózsaszínes cucc is.

Azt hiszem nekem van a világon a legjobban aggódó érjem..

Nem enged csinálni semmit, feküdnöm kell, és közölte sexről se álmodozzak:DDDDDDD

Azért szép lassan csak sikerül meggyőznöm, hogy azért legalább a géphez ideengedhetne:))


Kitti.Tájékoztató filmen én sem, voltam, de nem is mondta senki, hogy mennem kellett volna.

Én hétfőn voltam inszemen, hát nekem ágy se jutott:((

Csak egy szék, ahol gubbaszthattam.

A beavatkozás után kb 2 percet feküdtem még ott a vizsgáló székben, vagy mi az, aztán hazadobtak:(


Lányok, nagyon szorítok nektek..OLyan jó lenne, ha mindenki zebrásat pisilne:)

Petefészek szúrka nekem is szokott lenni, nem tudom mire vélni..

Zsure!Holnap már csütörtök!!!!!!!!!!Nagyon drukk neked:)

4646. tücsi29
2010. márc. 9. 21:38
papucs, hálóing...én vittem egy plusz pokrócot(nem mindig jut ágy(én szeptemberben egy kanapén kucorogtam felrakott lábakkal, ezért előrelátóan vittem pokrócot, de most kevesen voltak úh jutott ágy)..másra nincs szükség
4645. Kitti25
2010. márc. 9. 20:27
mit kell vinnem magammal?
4644. tücsi29
2010. márc. 9. 19:28

Szia!

Nekem még film se volt..konkrétan senki se mondta h menjek..olvastam a faliújságon, de nem mentem..senki sem vert meg..eddig:)

igen, nekem most volt a 2.nem altatnak..semmivel nem rosszabb mint egy rákszűrés..alig érzed..kb 11-re bemész..a beavatkozás kb 5 perces..és fél-egy óra múlva már ki is dobnak..attól függ h mennyiren vannak...

4643. zsure
2010. márc. 9. 19:21
A többiek a tapasztaltak, én lombikos vagyok.
4642. Kitti25
2010. márc. 9. 19:14

Akkor megnyugodtam!Csak,mert ma voltam felíratni az injekciót és rákérdezett,hogy voltm-e,mondtam,hogy nem tudtam elmenni,mert ceglédi vagyok és ,ha reggelre megyek nem érek rá ott ülni 2 óráig.Azt mondta,hogy a tájékoztató nélkül el se kezdhetném,úgyhogy ne szóljak senkinek és mihamarabb pótoljam.


Nektek volt már inszemetek?

Be kell vele feküdni?

Altatásban csinálják?

4641. zsure (válaszként erre: 4638. - Kitti25)
2010. márc. 9. 19:00

Szia!


Nem fog lefeleltetni belőle a doktornő, még csak meg sem kérdezi, hogy voltál-e. Ha jól emlékszem, Újvári doktor elmondja nagyjából, hogy milyen vizsgálatok vannak, és nagyjából a menete a dolgoknak, meg meg kell nézni egy pár perces filmet. Ennyi az egész.

4640. tücsi29 (válaszként erre: 4634. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 9. 18:43

Hello!

ez megnyugtató..igen, én is erre gondoltam..

mivel általában a szex reggel van, és a gélt csak utána teszem be, ezért sztem annak nem árt!

te érzel valamit?

én a hasamat érzem egyfolytában..meg néha benyilal a petefészkemnél..

4639. tücsi29
2010. márc. 9. 18:41

Szia!

Én sosem voltam olyanon!...és most volt a 2. inszeminációm!

4638. Kitti25
2010. márc. 9. 18:34

Sziasztok!


Valaki elmondaná röviden,hogy miről volt szó a keddenkénti tájékoztatón,mert én nem tudtam menni,de jövöhéten már inszeminációm lesz és a Skriba doktornő azt,mondta,hogy arra muszály menni....

4637. zsure
2010. márc. 9. 18:18
Megint mindenki eltűnt:(((
4636. zsure (válaszként erre: 4635. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 9. 16:16
Veletek mizu? Unom ezt a várakozó álláspontot. Biztos be fogok dilizni.
4635. fc7d07cebe (válaszként erre: 4633. - Zsure)
2010. márc. 9. 15:50

Hali!

Mizu?

4634. fc7d07cebe (válaszként erre: 4631. - Tücsi29)
2010. márc. 9. 15:49

Nemcsak hogy szexelünk, de ma este már óvatosan elkezdek kocogni is.

Lehet, hogy én vagyok hülye de úgy gondolom a természet pár ezer év alatt jól kitalálta ezt a dolgot, hiszen normál esetben mindenki szexel ilyenkor, mert nem tudja, hogy most akár terhes is lehet. Én csak addig mellőzném amíg fáj a hasad, vagy valami olyan tünet van ami miatt nem kívánod...csak arra figyelj, hogy az utro bennmaradjon:)

4633. zsure
2010. márc. 9. 15:46
Sziasztok:)
4632. tücsi29
2010. márc. 9. 13:22
Én nem vagyok feszült..viszont ementáliról ábrándozom:)
4631. tücsi29 (válaszként erre: 4630. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 9. 13:21

Helloka!


Én is ebben bízom..de ez nem nevezhető folyásnak..meg véresnek..inkábbcsak elszineződés..igen, jó lenne ha a beágyazódás tenné ezt, hát nem tudom( a múltkor nem volt semmi szín)

Tényleg cukik a kollgák:)..szóval neked is fáj a hasad..és a petefészkednél is?.mert nekem ott is szúrkál,,vagy inkább feszít(ez a móltkor is volt)

Ti szexeltek majd?..kicsit félek h nem kellett volna a mait..elvileg most ágyazódnak a bébyk..

2010. márc. 9. 11:50

Sziasztok!

Én az utóbbi két napban házisárkány voltam, egyszerűen nem volt türelmem senkihez, semmi se volt jó. Tegnapig fájt a hasam, mensi szerű görcsök, de már az egész stimu alatt fájt, szóval ez nem újdonság. Tegnap nagyon hamar elaludtam, ma meg egész jól ébredtem, úgyhogy bízom benne hogy véget ért az elsárkányosodásom:D

Képzeljétek az egyik kolléganőm szerzett nekem palástfű teát és naponta kb. háromszor megkérdezik a munkatársak, hogy hogyan érzem magam...nekem vannak a legjobb kollégáim:D


Melone a folyás normális, ha meg elkezded a kúpot, utána már az is fog folyni...


Tücsi, nekem csak inszem napján volt barnás-véres, ilyenkor már nem. Nem lehet, hogy ez már beágyazódásos dolog nálad???

4629. melone13
2010. márc. 9. 11:39

Sziasztok, csak bekukk, mert pihennem kell, apa megparancsolta, és szigorúan ellenőriz is:DDDD

Nos Skriba doktornő csinálta, Szűcs csütörtöktől lesz csak.Nagyon kedves, figyelmes volt, örülök, hogy hozzá kerültem..

Ma reggel volt vmi kis rózsaszínes folyás jellegű dolog reggel, de szerintem az csak a beavatkozás miatti dolog.Hát a tegnapi rágyúrás elmaradt, apa nagyon fáradt volt, úgy döntöttem nem traktálom vele...

Most pisi utáni törlésnél olyan tojcsi jellegű nyákom van, vagy még a katonaság lenne, nem tudom(őszintén nem éreztem, hogy kifolyt volna), tehát lehet azért ma még elkapom..


Mindenkinek ezer drukk, azt hiszem még holnap sem nagyon leszek, aztán majd aktivizálódom:))

puszika mindenkinek

4628. tücsi29
2010. márc. 9. 10:50

Helloo!!!


Tegnap nem tudtam jönnimert bekrepált a net otthon...szétb..az ideg!

Remélem estére lesz..

Mi van veletek?

Velem semmi extra..reggel megpróbálkoztuk egy kis szexxel..kicsit féltem..nem véreztem, de megint kijött egy kis kúp(tejeskávé színben-bocs:)..

tegnap görcsölt a hasam egy kicsit, olyan felpuffadósan..az jó, mert szeptemberben is az volt(csak akkor erősebb)

Melone, te most pihensz ma vagy mentél gályázni?..megrepedtek szépen a tüszőcskék?

pussz

2010. márc. 9. 08:56

Sziasztok!

Hogy vagytok?????

4626. zsure
2010. márc. 8. 19:54
Hát ha nincs senki, akkor mindenkinek szép álmokat:)
4625. zsure (válaszként erre: 4624. - Melone13)
2010. márc. 8. 19:14
Hétfőn és pénteken sokan szoktak lenni. Végül is ki csinálta?
4624. melone13
2010. márc. 8. 17:37

Sziasztok.

Megjöttem, katonaság fenn:))

Extra sokan voltak 2:15kor kerültem sorra...

Hát nem sokat hagytak feküdni, de majd estére még rágyúrunk apával..Megyek is, mert apácska ellenőrzi fekszem-e:DDDDD


Majd még jelentkezem, puszikaaaaaa

4623. zsure
2010. márc. 8. 15:20

Sziasztok:)

Hogy vagytok? Képzeljétek voltam ma a munkahelyemen, hogy én mennyire elfáradtam. Azt hiszem, maradok az eredeti verziómnál, és tényleg nem megyek be minden nap. Teljesen elszoktam az utazgatástól, meg attól, hogy ott nyüzsögnek körülöttem és folyamatosan monoton duruzsolást hallok.

4622. fc7d07cebe (válaszként erre: 4621. - Tücsi29)
2010. márc. 8. 14:21
Az egyiket elvállalom:) már a neve is megvan: Minitücsike:D
4621. tücsi29 (válaszként erre: 4620. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 8. 12:51

Hello!

És azt nem álmodtad h megkergettelek?:)

akkor az egyiket felajánlom valakinek:)


Melone..drukk-drukk--majd jelentkezz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook