Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akarattal, kitartással fogyni fórum

Akarattal, kitartással fogyni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Akarattal, kitartással fogyni

1 2 3
2011. júl. 12. 16:47

Sziasztok! Köszönöm mindenkinek az elismerő szavakat! Jól esik hallani, hogy mások is küszködnek a kitartás hiányával... Régebben nekem is ez volt a gondom, hogy nem voltam elég kitartó, mindig kitaláltam valamit, hogy ne kelljen diétáznom, hogy ne kelljen mozognom. Egyébként annyira meglepő, hogy mennyire átalakult az ízlésem. Simán, mindenféle megerőltetés nélkül el tudok menni az üzletben a nasis polcok mellett, mert egyáltalán nem kívánom sem a csokit, sem a nápolyit, a perecet...stb. Régebben meg messziről elkerültem, de sóvárogtam utána...


A titok tényleg ennyi, minimális szénhidrát bevitel, és sok-sok fehérje! Én rengeteget változtam a fogyásom hatására, telis-tele lettem önbizalommal! Végre szeretek tükörbe nézni!

2011. júl. 12. 15:52

Nagyon jó volt olvasni. Végre leírja valaki a titkot, ami igazán nem is titok, hiszen mindenki tudja, a tartós fogyás titka a megfelelő étkezés (sok fehérje, kevés CH) és a mozgás.

Gratulálok neked!

2011. júl. 12. 15:37

Gratulálok!Remélhetőleg sok nő erőt merít belőled!

Egyetértek mindenben veled és csatlakozok az előttem szólóhoz és íróhoz!

2011. júl. 12. 15:10

Ez a cikk annyira kerek egész ,hogy én csak két dolgot tudok mondani :-)


-TÖKÉLETES

-GRATULÁLOK

2011. júl. 12. 14:12

Tetszik a cikk!


Én is fogyókúrázom, de nem drasztikusan.


Reggelire teljes kiőrlésű kenyér lihgt-margarinnal és szalámi, paradicsom, uborka.

Tízórai egy kapucino. Tejjel iszom a kapucinom.

Ebéd a főzött ebédem, de nem nagy adag. Tészta, krumpli kivéve.

Uzsonna szalámi, paradicsom, uborka, puffasztott rizs.

17 óra után már nem eszem. Csak iszom.


Esténként szoktam futni és tornázni.


2 hónap alatt lefogytam 9 kg. 97kg-ról 88 kg-ra fogytam.

Ma méredzkedtem és híztam 2 kg, de mitől? Nem tudom.

Nem adom fel és tovább csinálom.

2011. júl. 12. 14:03

Én is ugyanígy fogytam le 12 kg-t, szinte ugyanezeket betartva.:)Igaz, lassan, kb. fél év alatt, de azóta is tartom.

Nagyon jó az írásod,gratula. :)

16. MsFlower (válaszként erre: 6. - Huanita80)
2011. júl. 12. 12:52

Na látod ezt én is írhattam volna. Ugyan így vagyok én is! nekem is a kitartásommal van gond.

Bár már 10 kilót fogytam 2 hónap alatt, hogy csak sokkal kevesebbet eszek, mint előtte.

Tudom, hogy tornáznom is kellene, de mindig kitalálok valami kifogást :-)

15. habzsi
2011. júl. 12. 12:38
Minden elismerésem! :)
2011. júl. 12. 12:18
Nagyon jó ez az írás :) látom Te is hozzám hasonló módszert alkalmazol, én tavaly novembertől ezidáig 30 kg-ot adtam le hasonló módszerrel, a lényeg szerintem a mértékletesség és a mozgás. Véleményem szerint nincs szükség csodadiétákra, mert azok bizony a szervezet számára károsak is lehetnek. Kitartást Neked és minden fogyni vágyónak, hinni kell magunkban és sikerülni fog! :) Szép napot!
2011. júl. 12. 12:16
Gratulálok, ügyes vagy.
2011. júl. 12. 11:52

Nagyon ügyi vagy!:)

Egyenlőre nekem még most nem akar a mérleg lefelé mutatni, stagnálás van, de kitartok és nem adom fel. A múlthéten kezdtem el a zöldségevést vacsira és napközben is:)

2011. júl. 12. 11:31

Lelkemből szóltál...:)))))

Ugyanígy fogyózom én is,és másfél hét alatt

-4 kg ment le!!!!!

Hasprést csinálok,ami 15 perc az életemből,ez igazán nem sok..

Reggelire nekem a tojás bevált.

DE!!Minden reggel fél citromot belefacsarok egy pohár vízbe és ezt iszom éhgyomorra.

szóval csak okosan..))

Neked meg gratula:)))))

10. szöszi71 (válaszként erre: 9. - 7cdf5b0d96)
2011. júl. 12. 11:28

Egyetértek:)

Nálam tavaly augusztusban jött el a "kattanás" ami azt sugallta, mostmár elég. Már nagyon zavaró volt amit a tükörben láttam és persze sok régebbi cuccom nem volt jó rám, vagy ha igen akkor nagyon kényelmetlen, szűk volt. Elkezdtem ekkor a fogyit, szépen lassan. 2-3 hó alatt sikerült 10 kilótól megszabadulni. Azóta is követem az akkor bevált étkezési szokásomat, most ismét le akarok adni még annyit, hogy elérjem az 56-57 kg-ot.


A kitartás szerencsére nálam is jól működik:)

9. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 6. - Huanita80)
2011. júl. 12. 11:01

Tudom,hogy hülyén hangzik,de kell,hogy legyen egy "kattanás" a fejedben,amikor eldől benned,de tényleg,hogy ez így nem mehet tovább.Ez lehet olyasmi,hogy pl. egy kedvenc gatyód már nem jön föl rád,meglátod magadat egy fotón és elborzadsz,stb,mindenkinél más.Nekem az volt a "kattanás",amikor egyszer ráálltam a mérlegre...Atyaisten...Azt hittem,leszédülök róla.Addig úgy igazán fel se tűnt,hogy kikerekedtem.:-)

Szóval el kell jönnie egy pontnak,amikor "megijedsz" magadtól,na és akkor nem lesz gondod a kitartással.

2011. júl. 12. 10:57

Nagyon okosan fogyózol, végre valaki, aki nem 1 hét alatt akar egészségtelen koplalással 20 kilót fogyni.


Ügyes, okos vagy, így tovább!

2011. júl. 12. 10:54

Gratula! milyen jó csaj lettél :D (nem vagyok leszbi nyugi XD) de ami tény az tény!


sok sikert a forma megtartáshoz :)

2011. júl. 12. 10:48

Gratulálok!Mért van az hogy teljesen egyetértek veled és ugyanígy gondolom mit szabad enni és mit nem ahhoz hogy sikerüljön fogyni,de mégsem tudom megcsinálni,mert eszem a megszokott dolgokat és olyan jók!!!És nyavajgok hogy fogyni kéne......

??????????????:(((

Valaki laírhatná már azt is hogy kell kitartást szerezni mindehhez!!!!:))

2011. júl. 12. 10:32
Gratulálok! Bár már csak én is itt tartanék! Sok sikert a súlytartáshoz is!
2011. júl. 12. 10:30
Gratulálok!Nagyon ügyi vagy!
2011. júl. 12. 10:28
Nagyon ügyes vagy,gratulálok!
2011. júl. 12. 10:25

Szia!


Olvastam az írásod:) Nagyon jó, tetszik:) Én is hasonló módszerre váltottam át, hogy még hatékonyabb legyen a fogyásom.

Csak gratulálni tudok a sikeredhez és a kitartásodhoz! Nagyon ügyi vagy!:)

2011. júl. 12. 10:20
72 kilóról kezdtem a diétámat, január 10-én, először a 90 napossal próbálkoztam, mivel ezidáig kétszer ezzel sikerült fogynom. Viszont akkor még nem szenvedtem az epebántalmaimtól, így most nem igazán jött össze a dolog, hogy egyik nap csak húsféle, fehérje, másnap csak zöldség… stb., nekem nagyon sok savat csinált. Egy hónapig szenvedtem miatta.

Ugrás a teljes írásra: Akarattal, kitartással fogyni
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook