Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajándékötleteket várok gyerekzsúrra, 5 éves kislány számára. fórum

Ajándékötleteket várok gyerekzsúrra, 5 éves kislány számára. (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 5. 11:46

Vegyél apró kabalafigura, vagy ha jó a kézügyességed, akkor saját készítésű. Javaslom, nézz körül hobbi boltban. Ott mindig találni ötletes, jópofa dolgot, amit odaadhatsz, vagy egy kis munkával egyedivé alakíthatsz fantáziád szerint.

A fiam egyszer kapott egy kis figurát, hú de rég volt (20 éve), de még mindig megvan.Most szedtem le a karácsonyfát, díszként minden évben feltesszük. Erről jutott eszembe. A feje egy pingpong labda, a teste toboz. Megrajzolod a pofiját, egy anyagdarabkából palástot, esetleg sapkát vagy hajat neki. Vagy ha van egy kis hűhód, lefújod a tobozt. Fonalból akasztót rá, és akkor a gyermek fel is lógathatja mondjuk a lámpájára.

10. 19861160fc (válaszként erre: 9. - 70feba11fd)
2008. okt. 14. 19:21
Nálunk, ha a lányom zsúrra hívja a barátait, akkor mindig kap mindenki lufit és olyan szívószálat, ami erősebb műanyagból készül, többszöri használatra, spirál vagy összevissza tekergő aalakú és még valami kis figura is van rajta dísznek. Dekor üzletekben lehet ilyet kapni. Ezt a gyerekek mindig hazaviszik magukkal, nagyon szeretik. Nem olcsó, többszáz forint darabja.
2008. okt. 14. 18:59

Sziasztok!


Szeretnék a gyerekzsúrra a vendég gyerekeknek, meglepinek adni valamit, szerintetek mit kéne? Előre is köszi!

2008. szept. 26. 07:09

Az én kislányom most lesz 6éves, imádja a pónikat, a hercegnőket, a csattokat és mindent ami rózsaszínű és csillogós.

Persze nem maradnak ki a sorból a barbiek sem.


Amit viszont én szívesen ajándékzotam neki és a barátnőinek /most is ezt fog kapni/ , nagyon rózsaszínű més csillog: mesekönyv.


Ajánlásban olvastam, a mi kislányaink teljesen oda vannak ért: Emma Thompon : Tündéri Lonka című könyvsorozata.

van belőle kisebb, nagyobb, a lányom imádják.Már a címe is édes /Tündér Ilonkából alakították/

Nagyon ajánlom. Nekünk eddig 2 van, okt. 2-án lesz 6 éves és kapja a következőt.

2008. ápr. 22. 19:41
Esetleg tudna valaki olyan üzletet mondani,ahol jópofa lufikat árulnak?
6. 8565183eb5 (válaszként erre: 4. - Tixtina)
2008. ápr. 22. 13:42
Szivesen.
2008. ápr. 22. 13:40
én a multkor szinvonalas papir irószerben nézegettem "csajos dolgokat",de DMben és roosmannban is voltak anno ilyenek,szóval kis rózsaszin noteszek,tollas,fodrosbodros tollak,több polc televolt ilyen kiscsajszis dolgokkal,aranyosak voltak
4. tixtina (válaszként erre: 3. - 8565183eb5)
2008. ápr. 22. 13:37

Köszi,én is valami hasonlóra gondoltam.

Mindenesetre elmegyek a Tesco-ba.

2008. ápr. 22. 13:32
Kis póni figura? 2ezer körül láttam a tescoban olyat ami olyan kör alakú tárolóban van egy csomó póni. A kislányok nagyon szeretik.
2008. ápr. 22. 13:27

Sziasztok!

Fiamat meghívta a kis barátnője szülinapi zsúrjára.

Szeretnék tippeket kérni,mit illik vinni a neves alkalomra.A kislány szereti a lovakat,és a fagyit.

2008. ápr. 22. 13:23
Ajándékötleteket várok gyerekzsúrra, 5 éves kislány számára.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook