Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ahol a kövér nők a szépek fórum

Ahol a kövér nők a szépek (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. jan. 3. 13:17
én is láttam azt a filmet és meg vagyok nyugodva, én magamtól is szép vagyok :)))
6. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 5. - 4c30444687)
2012. jan. 3. 13:15

jaja..kíváncsi volnék,h van-e oylan kultúra,ahol a ffiakat kényszerítik iylesmire,csak azért,hogy a nőknek jobban tessenek..

((bár..hasonló tünetek vannak))

5. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Bnedora)
2012. jan. 3. 13:10
Undorító, de nem ez az első jelenség, ahol terrorizálják, megcsonkítják vagy más módon tönkre teszik a nőket :(
4. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 1. - Bnedora)
2012. jan. 3. 13:08
borzasztó,hogy a test külsőségei mindenekfelett valóak,még iylen áron is..mikor az ember elvileg szellemi-lelki lény,ez különbözteti meg az állattól
3. 00a194caf9 (válaszként erre: 1. - Bnedora)
2012. jan. 3. 12:58
Elég gáz... De szerintem egyáltalán nem különb mint anorexiás lányokat mutogatni és preferálni... Itthon meg ez megy...
2. Lencsy (válaszként erre: 1. - Bnedora)
2012. jan. 3. 12:28
Hú ez így tényleg durva ! Az hogy egyes kultúrákban a teltebb idomokat részesitik előnybe elfogadható , sőt anno a mi kultúránkban is a telt idom volt a trendi :) de hogy kimondottan hizlalni ?
2012. jan. 3. 11:54
Tegnap láttam a tévében egy dokumentum filmet, melyben Mauritániát mutatták, ahol a nők kövéren szépek a férfiak szerint. A jobb módúak a lányaikat egy faluban hizlalják, hogy minél kövérebbek legyenek. Követik a hagyományokat, de különösebb magyarázatot nem tudnak adni rá. Vannak emberek, akik ebből élnek, hogy a nőket hizlalják. Szegényeknek egész nap enniük kell, ha nem teszik, akkor még meg is verik őket. Csúnya összehasonlítás, de olyan, mint amikor a libákat tömik. Ha valaki kihányja az ételt, akkor azt visszaadják neki. Egyszerűen undorító és borzasztó látvány volt. Mi a véleményetek róla?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook