Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agyamra megy az exfelesége! fórum

Agyamra megy az exfelesége! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 23. 17:31
A sejtetős hozzászólásra miszerint a gyereket nézi hm.:Nem tetszik már neki a volt.Akkor sem azért vette el, hanem mert jött a gyerek előtte is a csaj akaszkodott rá.És ezt nem a páromtól tudom, ő évek múlva vallotta ezeket be.Nem lenne jobb, ha gyilkolnák egymást.Voltam fordított esetben amikor elváltunk és az én gyerekem 3 hónapig nem kapott gyerektartás és nem halt éhen.Én a gyerektartáson kívül nem kértem semmit pedig nem vetett fel a pénz, de azért ha valami luxust kitalál a gyerek semmire nem mondjuk hogy nem mert majd az apja megveszi?Én nem úgy nevelném a gyereket, hgoy mindent megkapsz mert elvált szülők gyereke vagy.A kislánnyal, aki ma már 14 éves elég jóban vagyok, megbeszéltük nem akarok az anyja lenni, csak egy jóbarát viszont jobban megbeszél velem (főleg pasis, tinis)dolgokat, mint az anyjával.Nem akarom őket elszakítani sem mert nekem is van, tudom,hogy a gyereknek az anyjánál a helye, és szeretem a kiscsajt.
11. bared
2011. jan. 23. 17:29
akkor egyszerű: leültök, megbeszélitek ezt nem vagy hajlandó... ennyi a gyerektartás, és előre nem látható költségekre max ennyi ebben az évben...
2011. jan. 23. 17:21
Szóval megpróbálok mindenre válaszolni.10 éve vagyunk együtt van egy közös 4 éves kisfiunk.Voltunk már külön mi is egymástól, tehát tudom milyen, hogyha nem kap gyerektartást az ember.Én úgy jöttem vele össze anno hogy tudtam a gyerekről és elfogadtam, és ha a gyerekre költené az ex nem kozmetikusra és fodrászra, akkor nem szólnék egy szót sem.PL: Karácsony: vegyünk közös ajándékot,ok 10.000 ft-os babát akar a gyerek, 5 e mi állunk odaadtuk neki erre megveszi a 600 ft-os bóvlit, lebukott a gyerek előtt is.Közös kasszán vagyunk és volt olyan hogy az én gyerekemnek alig volt pelenkára az övéknek meg meg akarta venni a 13e ft-os babaházat, mert anyós szerint az exnek megkell mutatni,hogy miliomosok vagyunk(pedig messze nem!)Én mindig azt mondom vigyük el a gyereket vegyük meg, ami kell, ne a pénzt adja a gyerektartáson kívül.Folyt
2011. jan. 23. 17:19
Sajnálom a fórumindítót,annyian ki tudjátok forgatni a szavait.Felnőtt emberek vagytok,tudjátok nagyjából mire gondol és nem hiszem,hogy azt akarja kifejezni,hogy a pi...ba,miért a gyerekét nézni,miért nem rám költi a pénzét.Meg nem hiszem,hogy azt szeretné,hogy "gyilkolják" egymást.Miért kell olyat írni amit nem mondott?Hiába a gyermekének az anyja,nem kell kinyalni a seggét az exnek,ott már csak gyerekkel kell foglalkozni és a fórumindító egy szóval se mondta,hogy nem fogadja el a párja gyerekeit.
8. Szilvaaa (válaszként erre: 1. - 474687f420)
2011. jan. 23. 17:11
Átérzem a helyzetedet. Nálunk is ez megy... nem nagyon tudok mit tenni és nekünk van 2 közös gyerekünk is...
7. d5776d0627 (válaszként erre: 1. - 474687f420)
2011. jan. 23. 17:04
Hmmm...érdekes...a gyereket nézi...
2011. jan. 23. 17:03

Jobb lenne, hogy gyilkolnák egymást??

A gyermekének az anyja...


Fordított esetben hogy gondolnád?


Aki elvált, gyermekes férfival köti össze az életét, annak bizony van oldalkocsija, benne utasokkal is...


Fordított esetben úgy szól a régi magyar közmondás, hogy "ha kell a tehén, kelljen a borja is"...

2011. jan. 23. 17:02

a kérdések

-milyen gyakori ez?

-mekkora összegek?

-közös kasszán vagytok?

-te ezt megérzed a saját bőrödön?

-ennyi év után van-e közös gyerek nálatok, és ha nincs, mi az oka?

4. gizus58 (válaszként erre: 1. - 474687f420)
2011. jan. 23. 17:02
Amíg a párod ezt nem látja be, addig nem is fog változtatni.mit értesz lehúzás alatt?
3. spinneli (válaszként erre: 1. - 474687f420)
2011. jan. 23. 16:57
Úgy látod nem a gyerekekere megy a pénz, vagy...?
2. kisj
2011. jan. 23. 16:56
Egyetértek a pároddal, hogy a gyerekeket nézni és nem akar se balhét se problémát.
2011. jan. 23. 16:43
A párom 10 éve már, hogy elvált a feleségétől és azóta együtt is vagyunk(nem miattam mentek szét).Folyamatosan lehúzza, kivagyok már a szivességekkel, az átverésekkel és a pénzéhségével.A gyerekre nem haragszom, de a nő nagyon befolyásolja.A páromra nem tudok hatni mert a gyereket nézi és nem akar se balhét, sem problémát.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook