Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik tanfolyamot keresek Szeged vagy Debrencen környékén! fórum

Aerobik tanfolyamot keresek Szeged vagy Debrencen környékén! (beszélgetős fórum)


2010. júl. 13. 10:48

sziasztok!

segítséget szeretnék kérni. 2éve aerobikozom, 18éves vagyok és ősszel mennék egyetemre ha felvesznek. sajnos elég rossz szakot jelöltem be és már megbántam. Lehet hogy úgy döntök , hogy inkább hagyom az egyetemet míg nem vagyok biztos benne mi akarok lenni és helyette ősztől okj-s aerobik edző szakra megyek 1éves nappali képzésre szegeden a MIOK-ba. Ti mit szóltok hozzá?el lehet vele helyezkedni?megérné?VAgy tud valaki valamit erről a suliról vagy másikról ami jó szegeden?fontos lenne!!!köszi a válaszokat:)

9. weberkitti (válaszként erre: 7. - Wecuska)
2010. jan. 27. 17:48
Gyulán :D De közelebb lenne mint PEst.
2010. jan. 26. 18:46
a Bibarc Tündés képzésre gondoltok én jártam oda
7. Wecuska (válaszként erre: 6. - Weberkitti)
2010. jan. 26. 17:35
én úgy tudom,hogy ez a Tünde tart edzőképzést is.nem járok mert sokba kerülne beutaznom.testkezelésre jártam.Te hol laksz?
6. weberkitti (válaszként erre: 5. - Wecuska)
2010. jan. 26. 14:52
Oké, nem vagyok szegedi, most néztem utána mi is ez a feeling. Fel van tüntetve a képzés, de azon belül nincs semmi. Gondolom akkor nincs is edzőképzés!? Viszont baromi jó az órarendjük! Bár ott élnék, tuti mindennap járnék vmire. Főleg vibróra. TE jársz vmire?
2010. jan. 26. 14:46
pulcz utcában.mellette volt régen a játékdzsungel.a pláza felöli végén az utcának.
4. weberkitti (válaszként erre: 3. - Wecuska)
2010. jan. 26. 14:45
Köszi, és az hol van helyileg.
2010. jan. 26. 14:44
szia.a feelingben Bibarc Tündénél érdeklődj.Ő szokott ilyen tanfolyamokat tartani.
2010. jan. 26. 14:05
Aerobik edzői tanfolyamot szeretnék végezni, de csak Pesten találtam. Tud valaki Szeged/Debrencen környékén ilyet? Köszi
2010. jan. 26. 14:04
Aerobik tanfolyamot keresek Szeged vagy Debrencen környékén!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook