Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Adjatok tanácsot! Szakítanátok a helyemben? fórum

Adjatok tanácsot! Szakítanátok a helyemben? (beszélgetős fórum)


99. 5e03fd4701 (válaszként erre: 97. - Mimmo33)
2009. jún. 10. 10:25

Igen igazad van, de ha az a könyv segít, hogy legyen az embernek párja, és jó legyen vele, és időnként ne álljon értelmetlenül a dolgok előtt hát én azt azért elolvasgatom.

De mint mondtam nagyon férfi központú annak ellenére, hogy "elvileg" nőknek szól!

98. TrinithY (válaszként erre: 71. - 5e03fd4701)
2009. jún. 10. 10:23
Minden ember mas es mas, nem lehet egy kalap ala venni minden embert, ahogyan a ferfiakat sem a nokkel! Ez baromsag. Meg kell talalni a megfelelo utat. Ha gondok vannak egy kapcsolatban le kell ulni es megbeszelni. Hogyha meg nem lehet, meghalt a komunikacio akkor hova vezet ez a kapcsolat? A vegehez....
97. mimmo33 (válaszként erre: 94. - 5e03fd4701)
2009. jún. 10. 10:13

"Ti lányok teljesen másként szerettek mint mi (ez is a marsos könyvben van)"

Én könyvből csak főzni szoktam (bár az utóbbi pár évben már ritkábban)...;)

Nem szeretni, gyereket nevelni stb...

96. SZK207 (válaszként erre: 93. - 40163fd81d)
2009. jún. 10. 10:08
Szerintem azt igazán csak ők tudják, hogy a 8 év alatt mik történtek, melyikőjüknek mennyi kellemes és kellemetlen élménye volt a másik mellett. Ezt mi kívülállók nem tudhatjuk, de fontos szempont. Nem rövid idő amit együtt töltöttek együtt de nem feltétlenül idő függvénye, hogy egy kapcsolat mennyire bensőséges. Lehet, hogy távkapcsolatban éltek és csak hetente max 1x találkoztak... Ki tudja?! Az is loehet, hogy a fiú túl sok szabadságot kapott és ezt gusztustalan módon kihasználta. Alány pedig abban a hitben volt, hogy jót tett ezzl és nem is gondolta, hogy éppen ezzel élt vissza a párja ha visszaélt. Reméljük nem így történt.
95. mimmo33 (válaszként erre: 93. - 40163fd81d)
2009. jún. 10. 10:05

Ne tudom, talán nem vagy igen?!

Ha neki ugrik, kérdőre vonja, lehet, többet árt, mintha elhívja egy találkára;)

Talán még a „humorérzékét” is díjazza…Lehet, hogy könnyebben beszélne így a gondokról, ha ilyen „vicces” helyzetben bukna le;)

2009. jún. 10. 10:03

Szerintem amit az ildikó pasija csinált az még megbocsájthatóóó de csak akkor és csakis akkor ha jól kommunikálja le, hogy lebukott.

Ahogy elnézem a képét egy fiatal srác. 8 éve vannak együtt még nem vadászott igazándiból (mint én)! Régebben amikor még nem volt net fel sem merült volna benne, hogy félre menjen vagy esetleg félre nézzen. De hát itt a net a könnyű csábítás!

Ti lányok teljesen másként szerettek mint mi (ez is a marsos könyvben van). A srácnak egyszerűen rá kell döbbennie, hogy mit veszíthet azzal, ha félrekoslat és aztán minden jó lesz! El kell jutni arra a szintre, hogy felnőljön egy komoly kapcsolathoz mert ahogy a példa mutatja az Ildivel csak időben komoly a kapcsolata lélekben nem. Ha pofánveri az, hogy mit az ami elmúlhat ő lesz a legédesebb aranyosabb pasi a világon!

Az a baj, hogy sok pasi nem élt egyedül nem tudja milyen pár nélkül lenni, esetleg a balfaszsága miatt elveszíteni a szeretett lányt. Ha ezt kitapasztalja megváltozik és tudja értékelni azt amit kap, illetve csak olyanba megy bele amit vállalni is tud félrenézés nélkül.

Na!

megyek porszívózni :)

93. 40163fd81d (válaszként erre: 91. - Mimmo33)
2009. jún. 10. 10:01
Persze,nem mondom egy percig sem,hogy nem lehet játszadozni egymással,de ha 8 év után még csak ennyire futja ,akkor volt értelme egyáltalán a 8 évnek?
92. SZK207 (válaszként erre: 89. - 5e03fd4701)
2009. jún. 10. 10:00
"De van olyan marslakó aki ezt be sem látja el van a barlangjában mint a befőtt." No ez a mondat jellemzi az én páromat. Szerinted hogyan vehetném rá, hogy a példádat kövesse és próbáljon meg pl. egy ilyen könyvet elolvasni hátha megváltozik a szemlélete, ahogyan a tiéd is... Húúúú, akkor aztán nagyon boldog lennék én:-)
91. mimmo33 (válaszként erre: 90. - 40163fd81d)
2009. jún. 10. 09:58

:D:D Na az biztos, hülyék tudunk lenni!De lehet csak jó példával járnak előttünk a pasik:D


Hát, azért most a pasi sem őszinte...

Én is azt mondom, hogy beszéljenek őszintén, de azt is írtam, hogy ha már játszik, akkor Én is játszanék vele...Randira hívnám, aztán ott mosolyogva állnék, nem tudom, hogy Ő mosolyogna -e?!...Szerintem nem

90. 40163fd81d (válaszként erre: 87. - Mimmo33)
2009. jún. 10. 09:55

Hát igen,bár alapos okuk van az óvatosságra,hisz a nőkkel nem igazán szabad őszintének lenni,mert bolhából elefántot csinálnak,ha olyat mond egy pasi véletlenül ,amivel esetleg megbántja,soha nem arra figyelnek,hogy őszinte volt,hanem inkább a fejéhez vagdossák úton -útfélen.Szóval a pasik azért ilyenek,mert mi nők annyira hülyék tudunk lenni :DDDDDDDDDDD

Most is mi van?

Mindenki játszmázni akar ilyen helyzetben,vagy szőnyeg szélét,de nem őszinte ,normális beszélgetést kettőjükről és a folytatásról?

89. 5e03fd4701 (válaszként erre: 84. - Cyntia)
2009. jún. 10. 09:53

Igen! Ez így van!

Nekem a Marsos könyv csak indulás volt belátni azt, hogy nem minden úgy van ahogy én azt a kicsi fejemmel elgondolom.

De van olyan marslakó aki ezt be sem látja el van a barlangjában mint a befőtt.

Viszont a vénuszlakókat se kell félteni! Ugrálnak csevegnek mászkálnak össze vissza és fel sem merül bennük, hogy szegény marslakónak kell egy kis nyugalom. Meg nagyon nagyon sok nő van úgy, hogyha már megszerezte a pasit akkor minden jó és minden szép. Igaz a Juliában és a Románában ezzel van vége a történetnek. Pedig szerintem igazán akkor jön el a kemény rész! Simulni csiszolódni kell ami nem mindig megy zökkenők nélkül.

88. SZK207 (válaszként erre: 80. - 5e03fd4701)
2009. jún. 10. 09:51
Kellett nekem, hogy elolvassam amit írtál. Egy tapasztalt pasi szemszögéből mégiscsak helyénvaló ez a magyarázat amin oly sokat agyaltam eddig én is. "Miért vagyunk ennyire mások mint a férfiak?" Ezt a kérdést rengetegszer feltettem már magamban és képes vagyok órákon át elemezni a párom reakcióit, viselkedését... ez egy agyrém.
87. mimmo33 (válaszként erre: 86. - 40163fd81d)
2009. jún. 10. 09:50

Igen!Így hívják!

A nagy vadászok...ilyenkor bezzeg nyuszik

86. 40163fd81d (válaszként erre: 83. - Mimmo33)
2009. jún. 10. 09:44

Szerintem ezt hívják gyávaságnak:))

Még hogy tisztelet....???

85. SZK207
2009. jún. 10. 09:43

A múltban volt más olyan dolog is vele kapcsolatban ami szintén gyanús volt? Arra célzom, hogy a csajozós múltja mennyire kísértette/kísérti a jelent vagy a 8 éves együtt töltött időt? Nem vettél észre semmit régebben? Mert ha nem akkor szerintem komolyan vett téged. Én is várnék a helyedben arra a válaszra amit esetleg küldeni fog neked. Abból ki fog derülni egy s más. Átérzem a helyezeted mert az én páromnak is olyan múltja van mint a tiédnek aminek persze van jó oldala is de sajnos sokkal több a negatívuma. Az én párom is olyan barátokkal van körülvéve (34 éves) akinek többsége még szingli, csak 1-2 barátja alapított már családot. Sajnos nincsenek rá jó hatással azok a haverok akiknek az a legnagyobb "problémájuk", hogy most éppen melyik csajával ke...jen. Persze ha az ember párja alapból nem befolyásolható ilyen körülmények által és szereti a barátnőjét akkor nincs gond.

Viszont amikor a páromat meghívtam az iwiw-re (bár ne tettem volna) sok lány jelentkezett a múltjából és marhára nem érdekelte őket, hogy a páromnak az szerepel az adatlapján, hogy "kapcsolatban"... Lelkiismeretfurdalás nélkül fel akarták eleveníteni a múltat, randikra hívták, stb. Nem volt kellemes érzés nekem.

De visszatérve a te problémádra, szerintem ha 8 éven keresztül veled volt annak megvan az oka. Azt biztosan észrevetted volna ha külön utakon jár és becsúszik valaki. Ezt egy nőnek meg kell éreznie! De kitartott melletted és ha ez annyira sz.r lett volna neki akkor nem húzta volna ennyi ideig. Úgyhogy szerintem várd meg a válaszát és ha olyat ír amiből az derül ki, hogy csajozni akar akkor ne szólj neki rögtön, kérj tőle randit és piríts rá mert akkor megérdemli, hogy megszivasd.

84. Cyntia (válaszként erre: 82. - 5e03fd4701)
2009. jún. 10. 09:43

Struccpolitika: megint csak férfiakra jellemző igazán.


És köszi a könyvajánlatot, már olvastam egy párat.

De azt hiszem: inkább ezeknek a struccpolitikás, nem kommunikálós pasiknak kellene művelődniük a másik nemből sőt: magukból is. Mert az illető azért nem tud válaszolni, mert magát sem ismeri. Na attól meg mit várunk?

83. mimmo33 (válaszként erre: 82. - 5e03fd4701)
2009. jún. 10. 09:42

Na ettől áll fel a nem létező szőr a hátamon:O

Igazad van!A pasik tényleg furcsán vannak összerakva;)Nekik lehet így kimagyarázni a dolgokat, de ha ezt egy nő csinálja, akkor rögtön minden féle ősi mesterséggel illetik;)


Azt hiszem, szerencsésnek mondhatom magam, így 9 évvel a hátam mögött;)

82. 5e03fd4701 (válaszként erre: 79. - Mimmo33)
2009. jún. 10. 09:38
Egyet értek veled! De nem teljesen! A maga módján tisztel téged hiszen "nem mondom el neki ezzel nem bántom meg, amiről nem tud az nem fáj".
2009. jún. 10. 09:36
Köszi szépen mindenkinek a segítséget, ha lesz valami történés megírom nektek! Most megyek kicsit tanulni.
80. 5e03fd4701 (válaszként erre: 73. - Cyntia)
2009. jún. 10. 09:34

Igen!

Pl. Ha egy nő csinál valamit mondjuk hímez és ott a párja szívesen beszélget vele mert az úgy jó. De a pasi mondjuk csinál valamit forraszt ezt azt és a nő odamegy hozzá, hogy hát beszélgessünk meg foglalkozz velem is a pasi majd fel robban, és azt hiszi a nő direkt idegesíti. Pedig nem az egyik így van össze rakva a másik úgy! Ha megtanulnak egy iciripicirit belegondolni a másik helyzetébe sokkal jobb lesz minden!

Van egy könyv, John Gray Férfiak a Marsról a Nők a Vénuszról jöttek a címe.

Egy pasi írta, így egy kicsit fenntartásokkal kell olvasni, de vannak benne jó dolgok.

79. mimmo33 (válaszként erre: 71. - 5e03fd4701)
2009. jún. 10. 09:32

Nem, Én azt gondolom, hogyha valakivel együtt vagyok 8 éve , akkor TISZTELJEN annyira, hogyha problémája van, akkor nem a haveroknak, meg esetleg vadidegeneknek sírjon...

A párkapcsolati gondok nagy része szerintem abból fakad, hogy az emberek nem őszinték egymással, nem beszélnek, viszont előszeretettel választják a könnyebb utat. Ami előbb utóbb inkább nehezebb

78. Cyntia (válaszként erre: 77. - 40163fd81d)
2009. jún. 10. 09:31
Ebben mindenképpen!
77. 40163fd81d (válaszként erre: 74. - 5e03fd4701)
2009. jún. 10. 09:30
Szóval akkor ugyanolyanok ,mint a nők!:)))
76. eddit (válaszként erre: 74. - 5e03fd4701)
2009. jún. 10. 09:30
ez fix.... :P
2009. jún. 10. 09:29
Akit el lehet venni azt VIGYEK!!!
74. 5e03fd4701 (válaszként erre: 72. - Cyntia)
2009. jún. 10. 09:29

Női szemmel!

A pasik olyanok mint az elektronok! Mindig a kisebb ellenállás felé mendegélnek!

73. Cyntia (válaszként erre: 71. - 5e03fd4701)
2009. jún. 10. 09:28
Vagyis: te is azt mondod, hogy a nők és a férfiak között van egy nagy "valami", ami miatt sokszor elmennek egymás mellett..
72. Cyntia (válaszként erre: 68. - Mimmo33)
2009. jún. 10. 09:26
Itt is az igazság!
71. 5e03fd4701 (válaszként erre: 68. - Mimmo33)
2009. jún. 10. 09:25

Nem fogod kihozni belőle!

Tudom! Mondom voltam én is ilyen!

Ok ok van amikor most is van amit úgy húz ki belőlem a drágám deee iszonyat kínok közepette megtanultam elmondani a dolgaimat!

Az a baj, hogy ti lányok ezt nem értitek! :-))))

A párkapcsolati gondok nagy része szerintem a miatt van, hogy a lányok azt gondolják, hogy a fiúk is úgy gondolkodnak mint ők illetve fordítva!

70. eddit (válaszként erre: 69. - 5e03fd4701)
2009. jún. 10. 09:24
"Egyszerűen taszít, hogy bájologjak egy java kisalkalmazás ablakkal." Ez nagyon tetszett! És teljesen igazad van....itt tartok már én is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook