Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Adjatok tanácsot! Szakítanátok a helyemben? fórum

Adjatok tanácsot! Szakítanátok a helyemben? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
9. ildiko84 (válaszként erre: 5. - HViki)
2009. jún. 10. 07:59
Csak unatkoztam itthon, pont vizsgára készülök. Tényleg semmi konkrét célom nem volt!
2009. jún. 10. 07:58

Ha 8 év után még mindig külön éltek, eleve elgondolkodnék azon, hogy valami nem jó.

És erre rátesz egy lapáttal az, hogy interneten csajozik. Szerintem is menjen!

2009. jún. 10. 07:57
Egyetértek az előttem szólókkal, még az is lehet h csak arra vvár h legyen egy másik kapcsolat és ő szakít...menjen!Ha neki 8 év annyit sem jelent h őszinte legyen...
2009. jún. 10. 07:57
Nagyon sajnállak, hogy így jártál, de a helyedben valahogy előadnám neki a dolgot, hogy tudsz róla és szakítanék vele. Tudom, nem könnyű, hisz 8 év nem rövid idő, de én nem tűrném az már tuti.
2009. jún. 10. 07:57
Szia! Mi volt az oka, hogy rákerestél a nevére? Biztos, hogy volt valami, amiért ezt tetted.
2009. jún. 10. 07:57
Nem számít,én is beregeltem már,pedig nem keresek senkit:)
2009. jún. 10. 07:56
Elbeszélgetnék vele, és mérlegelnék, de én nem találnék elfogadható magyarázatot, és szakítanék.
2009. jún. 10. 07:56

Őszintén?

Aki nem őszinte az eddig sem volt az? Menjen! 8 év ide vabgy oda.

2009. jún. 10. 07:54

Sziasztok!

Szeretném kikérni a véleményeteket egy dologról, bocs, hogy új fórumot nyitottam, de így biztosabb, hogy hamar írtok!

Tegnap megtaláltam a páromat egy társkereső oldalon, véletlen volt, csak rákerestem a nevére a google-ben.

Elég sok dolog van, ami arra utal, hogy tényleg csajozni van fenn:(

8 éve járunk együtt (külön élünk), és ő idén februárban regelt be, utoljára májusban volt belépve. Ami nagyon dühít, hogy azt az oldalt is kitöltötte, amin meg kell adni, hogy milyen csajt keresel(kg, cm, haj...)

Már beregeltem álnéven, és írtam neki. Tudom gáz, de máshogy úgyse vallaná be. Viszont egy hónapja volt ott utoljára, tehát lehet, hogy várhatok egy ideig. Szerintetek?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook