Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Adjatok tanácsot! Szakítanátok a helyemben? fórum

Adjatok tanácsot! Szakítanátok a helyemben? (beszélgetős fórum)


249. TrinithY (válaszként erre: 238. - 9183e5be3e)
2009. júl. 1. 13:59
Persze, hogy ezek apro dolgok, de engem nem is ez bantott meg... ezt csak mellekesen irtam, hogy vegulis o igy reagal... A Lenyeg az, hogy egesz nap a varosban volt, es nem akart velem talalkozni... nektek hogy esne? megertettem, hogy fontos dolog miatt vissza kell menjen, nem vagyok hulye, sem egoista allat. De nagyon rosszul esett, nektek is rosszul esett volna szerintem, hogy nem is akart ramszanni idot... ezt nezve mondjatok velemenyt... Koszi. De nyugodtan lehet hibaztatni, vegulis en egy erzeketlen ember vagyok es ne is torodjek azzal ha a parom leszar magyarul... ugye?
248. evia81 (válaszként erre: 246. - SZK207)
2009. júl. 1. 13:59
Akkor te átérezted már,amit én.Szerinted van így jövőnk?Régen nem volt ilyen,legalábbis nem mutatta.Akkor kezdődtek ezek,mikor már érezte,hogy nagyon szeretem,és megtehet bármit,én kitartok mellette.Talán az én hibám is ez,hogy túlzottan kimutattam,amit érzek.Nem tudom.Te boldog vagy?Őszintén!
247. evia81 (válaszként erre: 245. - 5e03fd4701)
2009. júl. 1. 13:57
Köszönöm szépen a tanulságos hozzászólást!Nagyon igazad van,most,hogy így belegondolok.Köszönöm!
246. SZK207 (válaszként erre: 244. - Evia81)
2009. júl. 1. 13:50

A te párod ugyanúgy nem kommunikatív mint az enyém. Tudom, nehéz eset az ilyen. De hát te is szereted mint én az enyém. Én kitartottam mellette, igyekeztem oldani a feszültséget, megoldani a problémát, eddig sikerült... (Bár az előbb hívtam telón és "leordította" a fejem mert megzavartam a déli alvásában)

Nem mondom, hogy hagyd el, mert ha szereted úgysem vagy rá képes. Ha 10 éve együtt vagytok már biztosan jól ismered. Régen milyen volt?

245. 5e03fd4701 (válaszként erre: 244. - Evia81)
2009. júl. 1. 13:29

Szerintem nem a te hibád!

Sajnos az olyan fajta pasik mint a te párod nem fogják sosem belátni azt, hogy hibáztak és nem azt nyújtották ami neked kell.

A lekurvázásod sokkal kényelmesebb és jobb nekik, hiszen az ő szintjén ő megadott mindent ami neked kell.

Egy ilyen emberke mellett sajnos törvényszerü volt ami veled történt.

Viszont hamarosan majd döntened kell melyik kell ő vagy a szupersrác!

244. evia81
2009. júl. 1. 13:02

Sziasztok!

Szeretném ismertetni veletek a történetem,bízva abban,hogy véleményeitekkel,tanácsaitokkal tudtok nekem segíteni!

Lassan 10 éve vagyunk együtt a párommal,de már jó ideje vannak,voltak gondok.Hosszú lenne leírni,de a lényeget megpróbálom.Már évek óta vannak gondok.Először is megemlítem a szexuális problémákat,hogy nem sokat voltunk együtt,de olyankor is szinte csak neki volt jó,velem úgymond nem foglalkozott,volt,hogy hónapokig nem élvezte,csak ő.De valahogy neki ez így tökéletesen megfelelt.De nekem nem is ez volt a legrosszabb.Hanem az,hogy mindenhogy elhanyagolt engem.Évek óta sem egy kis nyaralás,sem akár csak egy egynapos kiruccanás.Amit én mondtam,sosem volt jó.Nem ért sokat a szavam.Igénytelenné vált,volt,hogy egy hétig nem is fürdött,volt hogy kint elaludt a kocsiban,én meg egyedül az ágyban,és hiába kértem szépen,csúnyán,nem használt.Társaságban sem törődött velem,sőt,sokszor inkább lekezelő,durva volt velem.Önző volt.Mindenkit,mindent előrébb vett nálam.Szüleimmel sem jött ki,nem is kereste az alkalmat,hogy beszélgethessen velük.Sokszor megbántott a figyelmetlenségével,nyers modorával,még beszélgetni sem tudtam vele egy jót.Én próbáltam,elmondtam neki,mi bánt,min kellene változtatni.Csakhogy szerinte minden rendben volt,nem értett engem.Sokáig tűrtem,beletörődtem,mert szerettem nagyon.De közben boldogtalanságban éltem.Magányos voltam,és nem éreztem magam nőnek,akit szeretnek,megbecsülnek.De mindemellett szerettem.Az utóbbi hónapokban viszont megismertem egy fiút,akiben megvolt minden,ami a páromból hiányzott.Olyan jó volt,hogy valaki végre törődik velem,érzem,hogy szeret,meg tudok vele mindent beszélni.Egymásba szerettünk.Közben a párom nem tudott erről,de amennyit törődött velem,el sem tűnt neki,volt,hogy egész nap fel sem hívott.De állítolag szeretett a maga módján.De nemrég kiderült minden,teljesen véletlenül.Borzasztó érzés volt!Szörnyen éreztem magam!Mert szeretem a páromat ezek után is,és tudom,hogy valahol ő is szeret,és alapjában véve jó ember.A mási fiúba szerelmes lettem,vagyok,ő pedig imád engem.De a párom nem hagyott el,bár egy szavamat sem hiszi,és egy kurvának tart.Pedig ez nem a szexről szólt,legtöbbször csak beszélgettünk,átöleltük egymást a másik fiúval.Leginkább ez hiányzott nekem,a szeretet,a megértés,a törődés.Tőle ezt megkaptam.De be kell vallanom,szeretem a páromat még mindig,egyszerűen nem bírtam elhagyni még ezért a fiúért sem.Most szörnyen érzem magam,mert vele lezártam,holott csodálatos volt vele lenni,és a páromat pedig szeretem,szinte vele nőttem fel,ő volt az első komoly kapcsolatom.Rengeteg idő a tíz év,de így meg hogy maradhatnék vele,mikor már egy szavamat sem hiszi,és egy izonyos jelzővel illet?Nem tudom,mit tegyek,egyszerre vagyok dühös,szomorú,kétségbeesett,boldogtalan....minden,csak boldog nem.Bűntudatom van,másfelől őt is okolom,mert alapvetően én hűséges vagyok,mindig is az voltam,csak egyszerűen már nem bírtam!Olyan egyedül éreztem magam!Szerintetek tényleg csak az én hibám ez?Mert szerinte igen.Én már nem tudom!Csak szomorú vagyok,nagyon szomorú!!!!!!!!!

243. SZK207 (válaszként erre: 242. - 5e03fd4701)
2009. júl. 1. 12:32
Hát persze. Bizonyíték erre az is, hogy a "kakis" időszakban csak este későn járt haza ami teljesen érthető volt. Nem voltam vigyori ami általában jellemző rám, nem a kiegyensúlyozottságot, vidámságot látta rajtam mint máskor, s nem kommunikáltunk. Evidens, hogy nem volt kedve hazajönni, erre nem volt kíváncsi. Most, mióta a béke medrébe tereltük az ügyet érdekes módon időben hazajön, kedveskedik, összebújunk, szeretgetjük egymást. Nem is kell ezen mit ragozni, észrevehető a változás és ez a lényeg. gy termelődik igazán a boldogsághormon:-)
242. 5e03fd4701 (válaszként erre: 241. - SZK207)
2009. jún. 30. 15:19

Piszok kevés ember jön rá erre!

ÉS tudod te illetve mi ketten a Drágámmal tudjuk, hogy milyen jó dolog ez után együtt lenni!

241. SZK207 (válaszként erre: 240. - 5e03fd4701)
2009. jún. 30. 14:48

"Vagy végig vívjátok azt az időt amíg együtt vagytok!"


Ez volt számomra is a kulcs gondolat, ezt mondtam én is a páromnak amikor kakiban voltunk, hogy " Nem jobb lenne ha az együtt töltött időt inkább megédesítenénk ahelyett, hogy bosszantjuk, kínozzuk egymást, ezáltal mindketten idegroncsokká válunk és szenvedünk?"

240. 5e03fd4701 (válaszként erre: 237. - TrinithY)
2009. jún. 30. 14:35

a Kapcsolat nem harc!

Vagy normálisan leültök és megbeszélitek! Vagy végig vívjátok azt az időt amíg együtt vagytok!

Itt most szerintem nem az a kérdés kivel és mennyire szalad el a ló hanem az, hogy együtt maradtok-e vagy sem!

239. SZK207 (válaszként erre: 238. - 9183e5be3e)
2009. jún. 30. 13:39
A bolhából elefánt szindróma, s a megsértődősdi okozott nálunk is rengeteg problémát, úgyhogy csak igazolni tudom hsz-odban az igazat!
2009. jún. 30. 13:34

Hűűűűhhhaa ,ma micsoda jó fórumokat olvasok. Pedig lenne jobb dolgom....Sokkal érdekesebbek mint a RR-ak :D

Nagyon jó ez a vita ami itt elindult, csak semmi értelme szerintem. A csontot rágjátok...

Ezt most tapasztaltam meg, hogy milyen marhaságok pl. az h. törölnek valakit, mekkora ------ lavinát indíthat el.

Nálam is volt ilyen. Nem is egy, sok hasonló dolog. Nagyon besértődtem a legapróbb pitiáner dolgokon. És olyan szinten elrontottam ezzel dolgokat, hogy magam is rácsodálkozok utólag. De mindig tanulok, saját hibából lehet a legjobban tanulni:)

Úgyhoy emberek jól gondoljátok meg hogy min sértődtök meg, oké h. kicsit megy a durci, de hogy bolhából elefántot??!!! Akkor van minden rendben ha nem vársz el a másiktól semmit. És ha ő se vár el tőled semmit. (EZt is ey fórumon olvastam....valamitárskeresősön, csak ott is kihaltak az emberek....) Kell az összhang két ember között, csak csúnya vége lehet ha pici dolgokon berágunk. Legyen az meló, munka, család, bármi. Türelem rózsát terem:) Az a szó h. bocsánat, azt kimondani, meg egyenesen csodákra képes. Háát én már cseszhetem. Annyira elrontottam valamit, hogy bocsánatot sem tudok kérni valakitől, aki megérdemli, akinek nem akartam ártani, és mégis a legtöbbet ártottam azzal h. feleslegesen agyaltam hülyeségeken, a hülye gondolataimmal

és főleg ez a netes törlés....EZ EGY VIRTUÁLIS valami....Itt egy kattintással meg van oldva minden. A valóságban nagyon nem így működik! Meg kell beszélni mindenkivel mindent, mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát.....


Háát én most duplán szívtam, de optimistán: NAGYON SOKAT TANULTAM vmiből, amit később hasznosíthatok, nem kell megtanulni,csak elő kell szedni a zsebből, s alkalmazni.....

237. TrinithY (válaszként erre: 236. - 5e03fd4701)
2009. jún. 30. 10:38
nem sertodtem meg azon hogy torolt a neten, de (valoszinu ez az egyik nagy problemam) figyelek az apro jelekre is.. sok kicsi sokra megy... igazad lehet, egy probat meg er.. de ha most 4 nap utan En fogok jelentkezni, es megbeszeljuk talan elszalad vele a lo, es majd mindig elvarja hogy en fussak utana, nem? :(
236. 5e03fd4701 (válaszként erre: 235. - TrinithY)
2009. jún. 30. 10:14

Ha úgy érzed nem ér meg annyit, hogy leülj vele és ezt megbeszéljétek akkor hagyd a csudába de az a baj és tényleg nem alázni szeretnélek deee már elnézést azon megsértödni, hogy a neten töröl? Ha a való életben együtt lesztek szerintem ennél sokkal de sokkal nagyobb próbatételek elé állít majd az élet.


Neked kell érezni, hogy egyrészt megszelídíthető e olyanná mint amilyenné szeretnéd. És azt is, hogy megéri-e.


Meg aztán írtad , hogy 1 hónaposak vagytok szerintem ilyenkor indul be mindkét oldalon a meddig mehetek effektus most próbáljátok ki a másik határait. Ha ezt sem birja ki a kapcsolat akkor ok szakítás. De könyörgööm legalább egy próbát szerintem meg kellene adni nektek!

Ha meg tényleg annyira nem jó neked mint amennyire leírod miért gondolkodsz rajta, hogy szakíts vele!


Szerintem előbb magaddal beszéld meg, hogy kell-e ez a pasi, vissza akarod-e szerezni, érdemes-e harcolni és ha igen akkor fogd meg a fülét mondd el neki, hogy kis szívem ez és ez és ez kell és én ezt és ezt tudom nyújtani! ha szeret és fontos vagy neki akkor leveszi majd a mostani kis álarcát és ott lesz ő saját maga!

235. TrinithY (válaszként erre: 234. - 5e03fd4701)
2009. jún. 30. 09:59
De én folyamatosan azt látom rajta, hogy éngem akar maga alá rendelni... elvárja hogy én fussak utánna mikor ő bánt meg éngem. Nem hiszem, hogy te nem bántottad volna meg azzal a párodat, hogy egésznap a városban vagy és meg sem próbálsz időt szánni rá... itt ezzel van a gond... és főleg ezekután hogy töröl az ismerősei közül, van értelme beszélni erről? még csak 1 hónapot jártunk... mit vár tőlem? soha nem tudtunk normálisan leülni beszélni kettönkről... telefonban mindig a munka, a hopbbija... és amikor rátértem kettünkre akkor persze a szex volt a téma... mit kellett volna tennem? visszasirjam magam? könyörögjek? az elején megbeszéltük, hogy mit várunk a másiktól, azóta semmi....
234. 5e03fd4701 (válaszként erre: 232. - TrinithY)
2009. jún. 30. 09:41

Neeemmm!

Bocsi de tényleg nem így van pasisan gondolkodva!

Az a baj, hogy kicsit belőled a sértettség beszél, ok szólhatott volna és telefonálhatott volna, de ugye csak azért mert ezt vártad el tőle!

Szerintem pasi módon jól csinálta.


Ha azt szeretnéd, hogy jobban figyeljen rád akkor ültesd le és beszéld ezt meg vele de szerintem ez a haragosi-kicsikocsi módszer amit most csináltok egyáltalán nem használ a kapcsolatotoknak!


Ne ő rendelje alá magát neked és te sem neki legyetek egyenrangúak! Ha nem megy akkor lehet azon gondolkodni, hogy pápát ints neki!

2009. jún. 30. 09:19
És köszi Medve Úr a véleményt :) továbbra is várom mindenki őszinte véleményét!
232. TrinithY (válaszként erre: 227. - 5e03fd4701)
2009. jún. 30. 09:16
Igazad van, de nem azon volt a hangsuly hogy en es az anyja kozott valasszon!!! Hanem hogyha 4orát a haverral tölt és közben rájön, hogy mégis muszáj hazamenjen annyit vártam volna tőle, hogy legalább időben szóljon, hogy kimenjek az állomásra. Azért a 2 dolog között óriási külömbség van nem gondolod? szerintem másnak is legalább ilyen rosszul esett volna. Főleg hogy a telefonban még kihangsúlyozza, hogy legalább a fontos dolgait el tudta intézni... amibe én nem tartozom bele...
231. 5e03fd4701 (válaszként erre: 227. - 5e03fd4701)
2009. jún. 30. 09:13

kicsit időnként értelmetlen voltam mert a javításokat ez az idióta linux nem jó helyre szúrta be de szerintem egy kis logikával ... és ugye az van a lááányoknak kitalálható az amit szerettem volna!


na megyek megnézem a másik topicot!

230. SZK207 (válaszként erre: 229. - 5e03fd4701)
2009. jún. 30. 09:13
Tudod melyik ... a kapuzárásos...
229. 5e03fd4701 (válaszként erre: 228. - SZK207)
2009. jún. 30. 09:12
megyek és átolvasom!
228. SZK207 (válaszként erre: 227. - 5e03fd4701)
2009. jún. 30. 09:08
Én személy szerint örülök, hogy a másik oldal nevében megszólaltál ugyanis érdekel hogyan gondolkodnak a pasik bizonyos dolgokban. Mivel oly ritkán lelni olyan hímre aki megosztja velünk a véleményét ezért egy virtuális dícséretet küldök neked és örülnék ha bekacsolódnál az általam indított topicba is mert oda sajna nem írt senki a te "táborodból". Köszi.
2009. jún. 30. 09:04

Háát is szerintem nem jó dolog volt a diegóóra hallgatni!


Ezt írtam, hogy régebben, hogy kívülről ordibálva sokkal könnyebb mindig azt hajtogatni, hogy hagyd ott hagyd ott ne hívd.


Az a baj (de ezt is írtam), hogy ti eldöntitek itt a nőcis gondolkodásotokkal, hogy a pasi a hibás és egy cseppet sem gondoltok pasis módon bele a dolgokba!


Szerintem pasisan a Trin is egy kicsit önző volt és piszok figyelmetlen.


Hálistennek nekem nem kell de nagyon xar dolog lehetett a Trin az Anyuja között őrlődni. Egyszerűen elvárjátok a pasiktól, hogy racionálisan gondolkodjanak közben hááát!


Komolyan belegondoltam benneteket olvasva, hogy milyen oltári nagy szerencsém van a Drágámmal.


Ja és ez nem lebacás csak egy kicsit a másik oldal véleménye!

226. TrinithY (válaszként erre: 225. - Diegóóó)
2009. jún. 30. 08:49
Igen erről beszélek én is... ha már 200 km-t utazik az ember akkor ha csak 10percre is de úgy intézi a dolgait hogy láthassa a párját...nem? Ráadásul képzeljétek el, péntek óta se ő sem én nem jelentkeztem, most láttam, hogy az iwiwen törölt az ismerősei közül... szerintem ez mindent elmond... :-/
225. diegóóó (válaszként erre: 224. - SZK207)
2009. jún. 29. 17:24
Nem tudom,de mintha azt olvastam volna hogy elintézni valói is voltak ott,meg lehet a barát is közrejátszott hogy elment,mert ha miatta ment volna akkor meg az lett volna neki fontosabb hogy őt lássa nem a haverját.
224. SZK207
2009. jún. 29. 14:59
Én azt nem értem, ha nem vesz komolyan akkor mi a fenének utazik 200 km-t. Tudom, ebben a történetben nem ez most a legfontosabb, de mégis érdekes, nem? A viselkedése azt sugallja, nem vesz komolyan. Viszont ha képes volt ennyit utazgatni annak ellenére, hogy nem vesz komolyan akkor nem normális. (Már bocs) Ki a fene érti ezeket a pasikat???
2009. jún. 29. 14:12
Most pénteken volt, nem is hivom, de mivel ő sem hiv nem vagyok fontos neki... kivülállóként is megnéztem... nincs mit tárgyalni egy ilyen emberrel. :|
222. diegóóó (válaszként erre: 219. - TrinithY)
2009. jún. 29. 13:56
Egyáltalán nem vesz komolyan.Ilyet nem csinál az akinek fontos a másik.Én a helyedben nem hívnám fel többet.
221. 01c8755c79 (válaszként erre: 219. - TrinithY)
2009. jún. 29. 13:50
Olvasd el "kintről nézve", amit írtál... és tudni fogod!
220. 91d4989ab9 (válaszként erre: 219. - TrinithY)
2009. jún. 29. 13:43
ez mikor volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook